Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Spinky-czułam,że Ty tego doła to chyba hodujesz juz od miesiaca.Natychmiast mi prosze poczte otworzyć,chociaz na chwile sie usmiechnąć,bo będzie z czego:DI nie zamykac sie tu w sobie tylko pisać ,pisać i jeszcze raz pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 KTOSIU ..jak to dobrze przeczytać ..że Twój humorek już lepszy..baaaardzo się cieszę.Mam nadzieję..że DOSIA też nam wkrótce napisze że już wszystko.ok:) aA teraz pozwólcie że \"wezmę\"się za SPINAKER !!!! SPINECZKO..moja kochana..są dni lepsze i gorsze..nie wiedzieć czemu te \"gorsze\"mają przewagę..niestety! Ale coś Ci napiszę..parę lat temu (chyba 2 lub 3) mieałam takiego doła,nie depresję..ale takie coś to było że nawet żyć mi się nie chciało.i pewnego dnia spotkałam po drodze znajomego starszego Pana,z osiedla,,tak jakoś zgadaliśmy się i On powiedział do mnie coś mnie więcej w ten sposob\" Jak masz dość dzisiejszego dnia..to spróbuj sobie wyobrazić że jutrzejszego mogłoby nie być!!!!! Rzeczywiście..wszystko przemija..i smutki i radości na przemian mamy..i ten dołek też przeminie.Nie wiem co się stało..i nie pytam..ale wiem że to minie..i będzie tylko wspomnieniem..dobrym..czy złym..ale wspomnieniem!! Pisałam że nie jestem dobra w pocieszaniu..cholera znowu nie wyszło,ale pisałam z serca..SPINECZKO..kopnij tego doła..zrób to!!!! Dziewczynki..to jak spotykamy się wkrótce..w wakacje.to chyba najlepszy termin..bo ja też chce się zWami zobaczyć ..a teraz to \"mam\" maturę..:):):) WIKI..dziękuję..teraz mogę siedziec i sobie haftować...dziękuję Ci.👄 Narazie moje koleżaneczki👄❤️👄serce]👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki trzymaj się mocno, ja jestem jeszcze na dole tego doła to Cie potrzymam i szybko wyjdziesz a potem wyciągniesz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spineczko, kochana co z Tobą??? Jaki znów wisielczy humor???Znam tę piosenkę,owszem .Też ją lubię .A słowa takie prawdziwe i jakze często pasuja do naszych życiorysów. :D:D Spineczko co tam się tak bardzo nie udaje???? O jakiej krawędzi mówisz. Powiedz słonko więcej, moze to nie jest sprawa takiej rangi,jak Ty myślisz. Moze chcesz pogadać????❤️Spiky,wiesz,tak sie bardzo przejęlam,że aż zaczęło mni serce kłuć. Przytulam Cie mocno do swojego serduszka.Wiesz,że jesteś mi bardzo bliska.Zawsze trzymałyśmy sie razem. ;) Podaję Wam swój nr GG moze któraś chciałaby tak zupełnie prywatnie,to ja bardzo chętnie. 🌻 4717963 -Bosanova A nawet na takie zwykłe krótkie pogaduszki.Zapraszam. Dosiu,Ktosiu,czy już jest lepiej z Waszymi nastrojami??? Czy sprawy rodzinne i domowe dalej spędzają Wam sen z powiek???? A może temat juz jest nieaktualny,bo wszystko sie wyklarowało???? Forevciu,jak tam zdróweczko???? Czuję na odległość ,że lepiej. Takisku, czy wszystko w porzo????Tez myślę,że tak. Ewo,Kubusiu,Zuzanko,Seeleno,Bojko,Wiktorko/dzięki za pięknego kwiatuszka/,Dajenko i inne dziewczyny piszcie więcej. Kończę,pocieszyć chciałam te,ktore tej pociechy tu potrzebują najbardziej. Pozdrawiam Was kochane. Dla wszystkich👄 Póżniej jeszcze przyjdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafimy sie do kupy jednak zebrać jak trzeba.Mam nadzieję,że Spinky bedzie czytać i wynurkuje z tego doła nad powierznię. Bossi ,pewnie,ze czuje sie lepiej,żeby chorowac trzeba miec zdrowie:D Nie moge sie dopukać do Spinakerka na GG nie odpowiada. Zaraz 2000 wpis która z nas dzisiaj szampana otwiera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2000 strzela w niebo Wpisów w poczekalni Znów nam święci się Millenium Postów wciąż przybywa. Spinakerek wita gości Smiejąca,szczęśliwa. Spinakerku wszystkiego najlepszego z okazji 2000 wpisu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOREVERKU zaraz to będzie 2500 wpis. 2000 juz dawno minęlismy. Bosa pytałaś o humorek, powolutku wraca, ale mam problemy z wyjściem z dołka, bo SPINAKER zablokowała wyjście, musze jej pomóc wspiąć się do góry wtedy i mi będzie łatwiej. :) :) :) SPINKI ja tak z żartami, ale dobrze wiem jak ci ciężko. pamiętaj \"a po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój...\" ja sie tego złapałam jak tonący brzytwy i próbuję wypłynąć. A rozmowa z kimś serdecznym to bardzo dobre lekarstwo. Moi znajomi mówią, że najlepsze lekarstwo na swoje problemy są \"problemy innych\" i w tym cos jest. UŚMIECHNIJ SIĘ SPINKI. Kochaniutkie wszystkie musimy zmobilizować siły i przesłać pozytywne fluidy dla potrzebujących. 👄 👄 👄 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szampan się mrozi kieliszki przygotowane, a tu mi karzą czekac 1 minutę, oj bo mnie ktoś wyprzedzi. A ja już stól zastawiłam i czekam czekam Uwaga próbuje wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jest jest Uwaga otwieram szamapana No tak jest 2500 wpis ale i jest błąd ortograficzny - wstyd Ktosia - miało byc każą od kazania, a nie karzą od kary. Kara to by była gdybym nie zdążyła szmapananie ja bym otworzyła ale z Wami bym wypiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 I to jest u nas..piękne..jak potrzeba to wszystkie na stanowisku!! Dziewczynki..jesteście cuuuudowneee!!!!!!!!! Zmykam..bo Michaś mnie pogania..ale tak mi szkoda..znów będzie się rozlewało..a mnie nie będzie..zostawcie mi troszkę..przyjdę później..buziaki👄Pozdrawiam i całuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia nasza niech żyje niech żyje niech żyje:D Niech sie z nami napije napije bęc:D Brawo Ktosieńko,teraz rozlewaji wybacz staremu,głupiemu tygryskowi ,któremu antybiotyki zaszkodziły i liczyc nie umie.ale wierszuje dwa razy po dwa tysiace stary głupi tygrysek,ojejku jejku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - tam gdzie otwierają szampana, tam zawsze Puchatek się pojawia!Jakoś dziwnie to wychodzi!:D:D:D. A ja nawet nie przepadam za tym trunkiem. No nic- Niech żyje Ktosia! Wszystkim zdołowanym przesyłam pozytywną energię..........❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napije się Tygrysku napiję i wszystkim chetnym polewam Szampan czeka, bąbelki ulatują Na zdrowie wszystkim potrzebującym Na dobre humorki wszystkim smutasom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusiu wedle uznania cos słodkiego - może byc piegusek - to takie ciasto z bialek i maku - słodziutka pychotka. A do szampana pasują truskawki (w filmie tak było) też mam ale mrożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam tym co zapomniały, że jutro KAZIUKI złozyc życzenia swoim Kaziczkom, przytulic się, jest okazja to zapomnienia im złych uczynków i dąsów bez powodu. :) :) :) Zapomniałam sie Wam pochwalic (to przez te dołki) ja JUŻ 3 dni nie jadłam NIC słodkiego - sukces - nie wiem jak długo wytrzymam. Jutro mam dyspensę, bo idę na imieniny mojego tatusia, ale nie będę sie obżerać tylko troszkę skosztuje cudowności mojej mamusi (Te serniczki, jabłeczniczki mniam mniam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Ktosia polowała Na 2500 się złapała Rekord to nie byle jaki Wpis to taki jest a taki Mało wcale brakowało By przed nosem przeleciało Bo Takisek też w ukryciu Liczył ,że sie odda piciu Że otworzy szampanika Jednak Ktosia się nie dała Dzielnie miejsce swe trzymała I humorek odzyskała. Teraz Ktosia kombinuje Jaką wybrać ma taktykę? Mysli kłębią się gorące Czyje bedzie 3 tysiące? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że się wcinam. Nie jestem kobietą, ale ponieważ uwielbiam takie po 40-stce, więc zapraszam na www.vademecum.zdrowia.prv.pl byście na długo były ciągle \"po 40-stce\" , czyli ciągle w kwiecie wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z szampana uleciały bąbelki a tu tak cicho Cicho wszędzie, głucho wszędzie co to będzie, co to będzie.... Jak zwykle, jak ja odejdę od kompa to tu zjawią się \"nocne Marki\" a tak chęć na pogaduszki mnie naszła a tu \"i nikt i nic ni zywej duszy, ni dziewczyny....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jjjjjjjjjjezusicku jak się przestraszyłam tego psa. Strach teraz w poczekalnie wchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój sie FOREVER, to wprawdzie pies na kobiety takie młode jak my, ale mysle, że juz ułozony. Krzyknij \"leżeć\" lub \"do nogi\" i sprawdzimy moja teorię. Bo on przecież ma o nas zadbać czyli zaopiekowac sie. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to aby raz mi sie udalo zalapac na cos mocniejszego,mam nosa kiedy przyjsc. Ktosia to nalewaj,ale dla mnie jakis likierek,moze byc amareto moj ulubiony:D Widze ze depresji u nas coraz wiecej,to wszystko przez ta zime za dlugo juz trwa,ale na to niestety nie mamy wplywu.Wiec co robic,pytam sie?moze do solarium,po troche slonka?nic innego do glowy nie przychodzi mi. Spinki - trzymaj sie dla Ciebie🌼🌼🌼 Pozdrowienia dla wszystkich,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boja amaretto nalane. Mi ten napój smakuje z kawką, tzn kawka i do niej dplac troche amaretto. No to na zdrowie za lepsze humorki, bo My tu Boja same siedzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 KTOSIU..gratuluję..sto lat niech żyje KTOSIA...a jednak jestem przy rozlewaniu:):):) Nie mam dzisiaj czasu..jutro mojego Kaziczka imieniny!!! Ale wpadam tu co jakis czas..bo inaczej sie poprostu..nie da:):):) Ciasteczka..owszem w każdej ilości i w każdej postaci..pożeram co jest i ile jest:):):) A ten pies 44..to czego właściwie od nas chce..bo nie kumam?? Pisze że lubi \"takie\" po czterdziestce..hmmm ciekawe co miał na myśli..a nieważne:):):) A gdzie jest BOSII.DOSIA.DAJEN.SPINKI..no właśnie SPINKI..ja też przesyłam Ci dobre fluidy..ogrom dobrych fluidów..zatrzęsienie dobrych fluidów..jutro nowy dzień..będzie dibrze..głęboko w to wierzę:):):) No lecę dalej do roboty..Kaziczek jutro świętuje..ale zaczął juz dzisiaj..nic nie robi:):):)):) Narazie dziewczynki...długa noc przedemną to pewnie jeszcze zajrzę..papa👄serce]👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu , dziewczyny przeczytałam i normalnie łzy same poleciały 😭 Dziękuje, jesteście cudowne 👄 - wręcz nie wypada smucić się w tak wspaniałym towarzystwie.❤️ Obiecuję, że jak wygramolę się z tego doła, urządzę wielki bal . :) - Ktosiu czy nie widzisz, że wyciągam do Ciebie rękę. Wyłaź pierwsza, chociażby po moich plecach. Jak już będziesz na powierzchni, to rzucisz mi linę. :) 2500 wpisu gratuluję, z przyjemnością szampana się z Wami napiję . - Tygrysek niezawodny, na każdą okazję ma gotowy wierszyk :) - Dajen dziekuję za maila - :) Do jutra kochane, dziękuje, że jesteście.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forever,nie wygłupiaj sie .Przeciez Ty nie boisz sie zwierząt.Od razu Jezusicka wzywasz na daremnie!!! Coś Ty Forevku taka strachliwa? Wydaj mu komendę \"W A R U J\" ,a on będzie lezał i ślepia w Ciebie wpatrywał.Jeśli ułożony jest. A jak nie,to lepiej nogi za pas i wycofać sie po angielsku,co by sie na Ciebie bestia nie rzuciła.😭 Ktośko,masz racje,to jest pies ale na kobitki.... Piesku drogi,ja bynajmniej nie skorzystam z zaproszenia,bo mnie tu jest najlepiej w poczekalni i już. A Wy dziewczyny róbcie jak uważacie!!!!! Ktośko,gratulacje. Ale polowałas na ten wpis,jak ja na 2ooo. Możesz mi polać czegoś mocniejszego. Dziękuje. Słodyczy w poście nie jadam. Takie postanowienie złozylam.I chcę go dotrzymać.:D:D Spinky,łyknij ze mną i z Ktosią.Za jej sukcesik.Co ja mówię pijemy wszystkie.To zdrowie!!!!!!Takisku,zaraz sie odezwe.❤️ Dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że już śpicie!!!! Weszłam tylko światło zgasić,co by za prąd dużo nie płacić. Do jutra. Śnijcie dobrze. Na dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×