Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Spinki, miodek pycha, zwłaszcza ten pitny!:D:D:D. Może się po nim trochę rozruszam! Takisku- nie wiem, dlaczego Ci się zawiesza i nie wiem , dlaczego ciągle śpię........... No, to Ofko, pakuj manatki - jedziemy w siną dal- gdzie ? Do Hiszpanii, czy na równik? A może jeszcze gdzie indziej? Zuziu! Dziękuję - zdjęcia odebrałam- super! Dajenku! Masz roboty po same uszy! Bosi- to Cię pocieszyła ta doktórka- boli i musi boleć? Ciekawe, co by powiedziała, jakby to ją bolało? I co dalej? Forevku!Wiki! Gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Spineczko za kieliszeczek wiśnióweczki. uwielbiam.:):):) MarMi,życzę Ci powodzenia od jutra. Dużo sił i optymizmu.:D:D:D Kubusiu,miodek pitny jest dla doroslych niedzwiadków. A czy Ty jesteś pełnoletnim Kubusiem???😠 Ewuniu,te kwiaty sa piekne.A ten fotogra jest znawca tematu. Obejrzałam jego inne fotografie z wielką przyjemnością.Dzięki.👄Będę juz konczyć. Chyba spać trzeba.Ale wcale nie czuję takiej potrzeby.........Gorzej będzie jutro rano😴 Nie gaszę,Wstapcie jeszcze do poczekalni,Spinka częstuje dobrym alkoholem do 24 oo.Spieszcie sie!!!!!!!!!! Do jutra.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forever,gdzie jesteś????? Juz długo Cie nie było. A Ktosia???? Jak tam córcia??? Pa,pa,do jutra.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No to jeszcze zdążyłam..i chyba się jeszcze napiję:P KUBUSIU..a gdzie Ty chcesz od nas jechać?? Tak sobie jeszcze przyszłam..dzieci śpią..Kaziczek też..a ja mam spokój..spać mi się nie chce.pomyślałam..a może jeszcze jesteście?? :):) Zu-ziu..czy ja wysłałam Ci moje zdjęcia..pytam..bo nie pamiętam?? Bosanowa..rzeczywiście KUBUS ma rację..ja też bym się wściekła na taką lekarkę..no jak mogła tak powiedzieć!!! No właśnie..gdzie jest Forewer ..nawet na gg Jej nie było:(:((: Wiecie co?? To ja już pójdę..gaszę światełko..do jutra..całuję👄 Pozdrawiam..pozdrawiam..pozdrawiam..pozdrawiam..pozdrawiam WSZYSTKIE DZIEWCZYNKI..i jeszcze raz człuję.👄❤️👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Szczęsliwy jest człowiek,który w życiu nie tylko cieszy się..ale też ma się z czego cieszyć!!!!! Dlatego postanowiłam WAM przesłać kilka kawałów..żebyście rano miały się z czego cieszyć:)):):):) W domu wybuchł pożar.Zona z mężem wybiegli na ulicę.Czekając na straz pożarna..żona mówi do mężą -Wiesz nie ma tego złego,,po raz pierwszy od 10 lat.wychodzimy gdzies razem!! Mąż patrzy w lustro i mówi do żony: -Co sobie pomyślałaś wczoraj,jak przyszedłem pijany z tym sińcem?? -Jak przyszedłeś..to go jeszcze nie miałeś! Idzie facet przez las..i widzi zziębniętą sierotkę i pyta: -Zimno Ci ? -tak A może jestes głodna? -tak A chcesz na pączka? A jak to jest na pączka? Do stojącej na poboczu panienki podjeżdża samochód.Kierowca uchyla okno i pyta: -Ile?? -100zł z przodu..150 z tyłu! -A dlaczego my z tyłu mamy płacic 150 zł! O czym myśli kobieta,patrząc na sufit przez ramię mężczyzny z którym leży w łóżku?? KOCHANKA -Kocha,nie kocha PROSTYTUTKA -Zapłaci,nie zapłaci ZONA -Malować,nie malować Jakim przyrządem i w jakich jednostkach mierzy się choroby weneryczne?? Przyrząd to ...syfmiarka Jednostki to..kiłometry Dwóch kolegów w pracy! Ty..stary-czy ty rozmawiasz z żoną po stosunku? -Jak zadzwoni..to czemu nie? Dlaczego nigdzie na swiecie nie produkuje się czarnych prezerwatyw? -Bo czarny kolor wyszczupla!! No teraz to juz naprawdę idę spać!!!Mam nadzieję że troszkę Was rozweseliłam..i że ten dzień będzie dla WAS dobrym dniem..czego i sobie życzę...buuuuziaczki..👄👄👄 -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
]cześć] Czyżby to był blady świt??? Nieeeeeeee!!! To już 8 3o,a Was tu jeszcze nie było???::P:P Z kawalów rzeczywiście sie uśmiałam. Takisku,co Ty tak póżno a może wcześnie roniłaś w poczelkalni???:D:D Kubusiu,Ty nigdzie sie już nie wybieraj. Niedługo u nas wiosna...Przesyłam zmarzlakowi ❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻 A wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć zwczesnego przedpołudnia-dziś mi się udało wstać wcześniej... U mnie po staremu ,czyli bez zmian.....poczekamy ,zobaczymy.......ja jestem cierpliwa........ powolutku się łamie..... Kawały ,poczytałam ,pośmiałam się, szczególnie z pączka.... Mogę i ja z Wami ,na kraj świata??...Do ciepełka? Plissssss..... Foreverku --Ty się chyba dopominasz o wierszyk ,co?? Która sprawniejsza w rymowaniu??--trzeba coś zawierszować,bo nam Foreverek zniknął.......... Ze starymi kompami tak jest ....przerabiać nie nadążają.......,procesory mają za wolne i pamięci RAM mało ,dlatego się wieszają i psują.....niestety ,potrzebny nowszy model,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forevek nie zniknął ino chory
i to na urlopie tak mnie sponiewierał ten wirus ,że az dostałam zwolnienie i musze leżeć.Wczoraj juz myslałam,ze do rana nie dociagne ale dociągnęłam:D jakby co to jestem cały czas tylko leżę:D buziaki i dzięki ,że sie o mnie martwiłyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam🖐️ W czoraj to chyba mialam jakiegos pecha,po poludniu poszlismy z synem do tego lekarza,juz po trzech godzinach nas przyjecha.W srodku bylismy moze jakies 10 min,przepisala masc i to wszystko,zadnych testow mu nie zrobila, po prostu stwierdzila ze to uczulenie,ale na co? Pozniej chcac sie zrelaksowac zasiadlam do mojego komputerka,cos tam napisalam,chcialam wyslac,a tu nic wszystko poszlo w diabli,tak samo z moja poczta ,jak otwieram to mi sie zawiesza.Powiedzcie,czy jest mozliwe ze to przez ten Tlen ze go zainstalowalam? wczesniej takich problemow nie mialam. Kubusi - do Ciebie wpisalam sie chyba do ksiazki nie wiem na tlen pod haslem Ilona,innych adresow nie mam. Foreverku - az mi Ciebie szkoda,urlop i choroba, to chyba najgorsze co moglo Cie spotkac 🌼dla Ciebie na polepszenie nastroju Takisku - dowcipy dobre,wlasnie takie lubie:D 👄dla wszystkich,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Boja, raczej nie przez Tlen, u reszty nic się nie dzieje- Jamniczkowi siada, ale z innego powodu! Jak będziesz dostępna, to napiszę kontakty i coś więcej- adres mam! Forevku- tak mi przykro, że jesteś biedactwo chore- dużo pozytywnej energii i przesyłam ❤️. Bosi- no nie, no nie, sam się nóż w kieszeni otwiera na takie traktowanie pacjenta! Ofko- zabieramy z sobą Dosię i w cholerę jedziemy w świat, bo się nie doczekamy. Tak Takisku i Bossi-jedziemy do ciepłych krajów- projekt ten snuje się nam przez całą zimę. I nie proście- jedziemy i już. Dobrze mówię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Wczoraj trochę zabalowałam , wstałam dopiero o 11-ej i plątam się po chacie ni za mną ni przede mną . Takisku - nie mam Twoich zdjęć i niestety innych dziewczyn też. Mam tylko Forever , Bossy , Dajen i Viktori . Wydaje mi się że ja wszystkim wysłałam ale mogę się mylić Pozdrawiam !!! Forever wracaj szybko do zdrowia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Foreverek co innym pigułki serwuje sama bidulka w tej chwili choruje .:( Wszystkie w poczekalni się sprężymy Gosieńkowe choróbsko przegonimy. Za okno wyrzuć pigułki nalej sobie, porcję żubrówki Ona Cię szybko na nogi postawi i piorunem się u nas zjawisz. Uff..... kończe już swe wypociny bo z klawiatury sypią się trociny Na koniec opowiem Ci jeszcze bajkę Jak kot palił fajkę, a kocica ........ Tradycyjnie głupot nawciskałam. Zmykam zanim od kogoś plaskacza nie zarobię ;) Buziaki 👄 dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot niech sobie fajke pali Niech popala ile chce Ja juz dwa dni abstynentka Więcej już truć nie dam się. Mówiłam,że rzucam od 1 -go rzuciłam dzien wczesniej 48 godzin juz nie palę wiem,ze gdyby nie ta infekcja nie byłoby mi łatwo. Możecie być ze mnie dumne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj napisałam taki długi elaborat i mi wszystko zginęło. Dziś dziękuję za wszystkie maile które dostałam od was za dzisiejsze również. Dajen Ty chyba badrzo lubisz koty? Boja jaki fajny ten Matumba! ale nie wiadomo czy zazdrościć czy nie? Forever jesteśmy dumne! i życzymy zdrowia A poza tym jestem bardzo zapracowana ale tak do końca nie wiem czym A może jestem niezorganizowana ? Bo w zasadzie cały czas coś robię ale efektów to raczej nie widać - no oprócz tego że jestem bardzo zmęczona. konczę bo idzie meża siostra-po śmierci tesciowej zostawiła mieszkanie tu we W-ku, żeby miała gdzie wracać i jak przyjeżdza z warszawy to śpi u nas Może jeszcze wpadnę narazie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUZI DLA KAZICZKA boja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marmi łaski -wybacz moje gapiostwo ale dzisiaj masz najpierw buziaczki. Kubuś ja juz prawie spakowana ,tylko nie wiem czy brac jakiś sweterek czy same podkoszuki wystarczą? Ewuniu zdjęcia supcio domyslam sie że najaktualniejsze:D-dzieki pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn Bosi lecz się lecz za kilka lat bedzie poprawa ,jak powiedziała lekarka mojemu męzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forevusiu! wiem,jak się czujesz.Ale lecz sie regularnie,to wszystko przepędzisz precz!!!!!!!!!!!Życzę Ci dużo cierpliwości podczas lezenia.Bo dla mnie to najgorsza czynność w czasie choroby❤️ Ale piękny wierszyk napisała Spnaker. Widzisz Forever,że czasem warto pochorować???? Zuzanko,a jak sie chodzi przed czy za sobą???? To chyba skomplikowane jest????? Kubusiu,nie wynoście sie wszystkie na tlen. Nie zostawiajcie nas..... Bojeczko,czyli u Was w Niemczech pracują podobnie.Chyba wszędzie jest taka sama spychologia.... Spinko,wiersz dla Forevusi,pierwsza klasa. Ona chora,a Ty ją godnie zastępujesz.Takisku,kawały super. Widzę,że wprawilas sie do pracy na kompie.Idzie Ci świetnie. Ewuniu,wklej nam cos Ladnego. Takiego w twoim typie. Może słoneczniczki jakieś????Ale niekoniecznie. Moze być przyroda,jakakolwiek. potrafisz zrelaksować>>>>>>> Kończę na razie. Dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼 No wreszcie jestem!!!! Stoczyłam walke o dostęp i wygrałam.Oczywiście o dostęp do komputera.Mam trochę wyrzuty..bo Beatka coś tam szuka o Mickiewiczu na maturę.ale ja tylko na godzinkę..do WAS:):)) DOSIU..ale zawzięty ten Twój \"Kaziczek\"..co TY Mu takiego powiedziałaś że tak Go trzyma:)W każdym razie..mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy:):):) BOJECZKO..proponuje zmienić lekarza..i to chyba szybko..ale Ty pewnie sama lepiej wiesz co masz robić...!!!!! Co do kompa..to nie wiem czy to wina tlenu..czy nie ..ale ja odkąd go zaistalowałam to miałam kłopoty..Lącznie z Ram..też się zepsuł!!! KUBUS mówi że to raczej nie...i może ma rację ja tylko piszę że u mnie tak się zdarzyło..odkąd odinstalowałam mam spokój!!!! ZU-ZIU..wysyłam Ci dzisiaj zdjęcia..moje i moich wnuczek i mojego Takiska .SPINECZKO ..ale fajnie nawciskałaś...możesz tak wciskać:):):) Piszę za siebie ..ale mnie się podobało!!!! FOREWER..no Ty to jesteś..czemu mi nic nie powiedziałaś!!!! GRATULUJE..GRATULUJE.GRATULUJE🌼🌼👄 No to lecę..narazie..może w nocy coś WAM jeszcze napiszę:P:P:P:P:P Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaczkiiiiiiiiiiiiiiii👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa kto to przesyla buzi dla MOJEGO Kaziczka,zadna z Was pewnie nie,a wiec przypuszczam ze to musi byc moja kachana zlosliwa przyjacioleczka.Dzisiaj z nia rozmawialam przez telefon i opowiadalam o lekarzu i tak mnie ta malpa znalazla.:p Kubusiu - syn dopiero teraz wrocil,wiec mi pomoze,ale mnie sie zgubily te adresy co podalas,a wlasciwie to nie wiem jak to sie stalo bo archiwum jest puste,a powinno tam byc:O ale napewno sobie poradzimy Co do lekarzy to wydaje mi sie ze obojetnie gdzie sie mieszka,trzeba miec szczescie spotkac naprawde dobrego fachowca Na razie to tyle,pa,pa 👄dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pierwszy dzien roboczy zaliczony. Było całkiem, całkiem :-D Jednak nie zapomniałam jak się pracuje z grupą i jak przygotować w miarę udaną lekcję ;-) Teraz siedzę nad robotą , którą muszę skończyć na piątek rano. Czemu doba nie ma tak ze trzydzieści godzin? Mogę tylko powiedzieć, to co zwykle Forever mówi jak wstaje skoro świt; JEZUSICKUUU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi,cieszę sie,że tak pięknie Ci poszło i Ty jesteś zadowolona. To wcale nie jest takie trudne,jak sie okazało. Ale to tylko i wyłącznie T W O J A zasluga. Dla mnie doba też jest stanowczo za krótka...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Zuzia ja swoje zdjęcia również wysłałam. Były podpisane spinky.Gdybyś ich jednak nie miała - postaram się zmobilizować i wysłać jeszcze raz :) - Foreverku trzymam kciuki.Wierzę, że poradzisz sobie i wygrasz z nikotynowym nałogiem. Życzę Ci tego, z całego serca swego. :) - Dajen dziękuje za fotki - śliczne kotki :D Mimo złej pogody i nadmiaru pracy, życzę wszystkim dobrego humoru, dużo zdrówka dla Was, waszych dzieci i Kaziczków.👄 Kolorowych snów .🌻 Ktosiu zbyt długo się nie odzywasz. Bez Ciebe, smutno jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofeczko,dzięki Ci za rokowania. Może nie będę musiała czekać tak długo???? Ewuniu,ja też proszę o zdjęcia.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś dopiero teraz otworzyłam pocztę - dziękuje za zdjęcia. Ty i siostra, jesteście do siebie bardzo podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za kotki -Tobie Dajenku? Dziękuję za zdjęcia Zuzi i Ewie- fajne z Was babeczki!:D KTOOOOOOOSSSIIIAAAAA! Wpadnij- na kłopoty najlepsza poczekalnia- tak jak kiedyś Bednarski- pamiętacie? Ofeczko, nie bierz sweterka, poganiamy na golasa, jak tubylcy! Chociaż noce mogą być chłodne! Bosi- ja jestem pełnoletni Puchatek- mogę pić miodek - pokazać dokument jakiś? Zawiadamiam, że Boja poradziła już sobie z tlenem- jest dostępna- dysponuję adresem. Pogadałyśmy sobie!Dobrej nocki Wam życzę i zdrówka, zwłaszcza tym niedomagającym!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za radość o poranku. Jestem dziś pierwsza. Takisek pewno siedział do póżna,to teraz śpi.😴 Foreverku,jak Ci tam dzisiaj??? Trzymam za Ciebie,obyś jak najdłuzej wytrzymała bez dyma.🌻Dumna jestem z Ciebie........ Boja,a ten murzynek to był staly w uczuciach. Narzeczona rownież. Dopiero jak obejrzałam,to wiedziałam dlaczego.Ale to chyba jakiś fotomontaz?:P:P:P Ewa , dzięki za fotki. Jak zwykle wyglądasz czarująco.Zwłasza na tle pięknie ośniezonych gór.Nie przejmuj sie tym,że jesteś niezorganizowana. To nie tak. Tam miałaś za zadanie tylko wypoczywać,a tu obowiazki gonia obowiazki. Ale wpadniesz w rytm. Szybciej niz sie spodziewasz. A gdzie aklimatyzacja?Traz musisz sie znów sie przestawiać na klimat włoc............ ❤️ Dajenku,miłośnczko zwierząt/kotów/,one sa po prostu cudne.[:D:D:D Kubusiu,ja tam radzę,żebyście były przygotowane na każde warunki pogodowe. Na golasa też można.Jak jesteś pełnoletnim misiem,to tym bardziej....[serce[ Pozdrowka dla Was wszystkich i jeszcze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam powiedzieć tylko dzień dobry. ja to pewnie tak chodzę jak Zuzia- trochę przed sobą i trochę za sobą. A gdzie Kubuś się wybiera z Ofką? Bo ja mam jeszcze nierozpakowane walizki to może bym tylko na dworzec poleciała. Jadę dzis po pracy do sądu - regulujemy sprawy spadkowe po mamie, A potem prosto do taty. Wrócę wieczorem prosto na mój ulubiony serial-Gotowe na wszystko. Miłego dnia . Bosanowa - mówisz i masz- proszę bardzo http://student.prz.rzeszow.pl/~kate/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Za dużo dziś czytania, więc tylko zajrzałam i coś dla Was wkleić chciałam :) _______########_##__________________##_########## ______##_______##_##______________#_##____________# _____#______________#______________##______________# ____#_______________#__############_______##_______# ___#________##______###__________________##_______# ___#________####_______________________###_______# ___#________#____________________________#______# ____##_________________________________________## ______##______________________________________## _______##______________________________________# _______#____________#___________________________## ______#_________##____####________##____#________## ______#____________##_#___#______#__##_#####______# ______#______________#_#_#______#_#_#____________## ______#________________###__###__#__#_____________# ______#______________#___####__##_#_______________# _______#____________#____########____#____________# _______#___________#________##_______#____________# _______#___________#______________#__#___________# ________#__________#__##___##__##____#__________# ________#__________#_______#___##___#__________# __________##________#_______####___#______##### _______###___###_____#____________#_#######_____## _____##____________#########__#####_________##____## ___#_____________##_________##__#____________#_____## ___###________###_____________##______________###____# __#_________##_#______________________________#__#__## _#_________#__######______________________####_##__#__# _###_______#_#______##________________##_________#___# ___#_________________#_______________####___________## ___##___________######_#_______________#___###_______# ____#__________________#________________#___________#### ____###__________######_______________######______##___### __##___###___________#__##__________##___#______##______### _#________############____##______##________####__________# ##____________________#_____#___##_______________#######___# _#____###__###________#______###________________#______##__# ##__##________#________#___________#___________#________#__# ##__#__________#_______#___________#__________#________#__# _#__#__________#_______#___________#___________#________#__# __#__#_________#______###############__________#_______#__# __##_##______##_______#______________#__________##___##__# ___##__#####________##________________##__________###___# _____#___________##_____________________####_________### Byłam i ślad zostawiłam Miłego dnia wszystkim paniom życzę , dużo słońca i radości niech w Waszych sercach nie tylko dziś gości 👄👄[usta[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×