Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Teraz mogę pisać - poważna już będę ;) Witaj Ewuś - wróciłaś pewnie wypoczęta i uśmiechnięta :D Akumulatory naładowane, łatwiej będzie dotrwać do wiosny 🌻 - Zuzia promiennie się do nas uśmiecha :D - u mnie z rana słonko również świeciło.... teraz niestety się za chmurami skryło. Bosanova, Forever - dziewczyny przegonić zarazę, wracajcie szybko do zdrowia.❤️ Muszę kończyć, goście się zapowiedzieli - chrzetnica z mężem .Pa Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam fajny topik z kawalami politycznymi,pare dla Was skopiowalam :D:D:D - Czy można zgwałcić prostytutkę? - Tak, ale tylko w samoobronie. Jaki kraj ma najnowocześniejszego premiera? - Polska, bo jako jedyny jest sterowany radiem Powinniśmy być dumni z Polski bo jesteśmy jedynym krajem na świecie, który ma kopię zapasową prezydenta. Żyje nam się lepiej - oznajmił w expose sejmowym premier. - To fajnie wam - pomyślał naród. Kaczyński odwiedza szkołę specjalną dla dzieci z zespołem downa, wchodzi do klasy, a pani pyta się dzieci: - No kochani, kto to jest? - ?????? - No przypatrzcie się dobrze, kto to jest?? - NOWY!!! Gdyby Kaczyńscy byli trojaczkami, to jeden startowałby na prymasa... Podczas wizyty prezydenta Kaczyńskiego w Londynie pada pytanie pod adresem królowej Elżbiety: - Droga Królowo, jak to się stało że macie taki bogaty kraj??? - Hmm, to dlatego że mamy takich mądrych polityków.Zaraz Ci pokaże. Królowa wykonuje jeden szybki telefon do Tony\'ego Blair\'a i Go pyta... - Tony , kto to jest? Nie jest Twoim bratem, nie jest Twoją siostrą a jest dzieckiem Twego ojca? - Droga Królowo to ja sam. - Świetnie Tony, dziękuję. Kaczyński pod ogromnym wrażeniem wraca do Polski.Pierwsza rzecz jaką robi to telefon do premiera Marcinkiewicza. -Słuchaj mam pytanie - kto to jest? Nie jest Twoim bratem, nie jest Twoją siostrą a jest dzieckiem Twego ojca? Premier myśli i myśli. -Nie wiem Panie prezydencie, musze pomyśleć.Zadzwonię później. Odkłada słuchawkę i natychmiast wykonuje telefon do Rokity. - Słuchaj Rokita jak jesteś taki mądry to mi powiedz - kto to jest? Nie jest Twoim bratem, nie jest Twoją siostrą a jest dzieckiem Twego ojca? Rokita myśli chwilę po czym odpowiada. - To ja. Premier szybko kończy rozmowę i oddzwania do Prezydenta. - Panie prezydencie, już wiem jaka jest odpowiedź. - No słucham. - To Rokita ! - Głupi jesteś - to Tony Blair !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky,polewaj za 2400:D Dosia głodem Cie nie wezmie.nie da rady to instynkt samozachowawczy,musi zjeść:DAlbo je ukradkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak u nas.Życie toczy sie raczej spokojnie.A jak jest za szybko,to przychodze tu zastanowić sie czy warto?????? Boju,po prostu świetne. Jeszcze śmieję się z pianisty. Mężusiowi pokazałam,a on powiedział,że to jakiś blef. Ja tam widzę,że wszystko dzieje się na żywo.A moj Kaziczek po prostu nie wierzy.:D:D:D:D:D ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Zarazę przeganiam,ale ona się nie daje. Jeszcze zapalenie krtani sie przyplątało.Chyba sie skończy antybiotykiem,jutro idę do lekarza. Ale o zwolnieniu mogę tylko pomarzyć.A z drugiej strony to nie chcę. Forev jek się czujesz???Czy troche przeszło to choróbsko????? Takisem ma awarię .Coś tam siadło w kompie i musi wymienić. Może jutro,albo pojutrze. Biedna Takis. Jak ona to przeżyje???? Dosieńko,nie przejmuj się. Mąż szybko wróci do kuchni,jak mu coś dobrego przygotujesz /to co najbardziej lubi/ i świece postaw na stole. Uśmiechnij się do niego promiennie.Na pewno poczuje od Ciebie dobre fluidy.❤️ Pozdrawiam Was . Dla wszystkich.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spineczko,2400 był Twój. Gratulacje. Polewaj cos mocniejszego. może być szampan.;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA POLEPSZENIA NASTROJU, kawał o teściowej Teściowa chciała sprawdzić, który zięć ją bardziej kocha. Pojechała do pierwszego na wieś, rzuciła się do studni i krzyczy: \"Na pomoc!\", zięć ją uratował. Następnego ranka zastał przed domem malucha z kartką \"Dla ukochanego zięcia - teściowa\". Teściowa pojechała do drugiego na wieś, rzuciła się do studni i krzyczy: \"Na pomoc!\", zięć ją uratował. Następnego ranka zastał przed domem malucha z kartką \"Dla ukochanego zięcia - teściowa\". Teściowa pojechała do trzeciego zięcia na wieś rzuciła się do studni i woła: \"Na pomoc\". Zięć jej nie uratował. Następnego ranka przed domem stoi najnowszy model mercedesa z kartką \"Dla najukochańszego zięcia - Teść\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Kubusiu zainstalowalam komunikator, ale nie bardzo wiem jak go obsłużyć. Dziękuję za e\'maile. Mało pisze,bo mam trochę problemów, ale staram się czytac na bieżąco. Do nastepnego klikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼 To było straszne..dwa dni bez kompa:(:(:(:( Nie wiem czy Wam mnie brakowało..ale mnie WAS baaaardzoooo!!!!! Dzisiaj mój Kaziczek musi cos tam posprawdzać..dlatego musze zejśc zaraz z kompa..ale jutro napisze Wam co mi się stało z kpmputerem..i jakie to było straszne...:):):):) Już wszystko ok..parę złotych w plecy..ale jakie to ma znaczenie..grunt że mogę byc juz z WAMI..:):):):) Kolkeżaneczki moje kochane..do jutra..Uwielbiam WAS.. jutro wszystko przeczytam..na spokojnie..bo jeszcze WAm cos napiszę..dzisiaj mam rocznicę poznania z moim Kaziczkiem..i cos tam dla mnie szykuje..ale naprawd ę nie wiem co!!! Wiem..bo dziwnie się zachowuje..myśli pewnie że nie widzę..ale czy My takich rzeczy nie widzimy..:P:P:P:::P:P: 👄❤️🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinakerciu - to co z tym polewaniem ? Nie jestem wybredna - aby w głowie zaszumiało , jeszcze sa ostatki -przydałoby się coś łyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i ja zalozylam dzisiaj Tlen,ale co z tym zrobic mam dalej to nie mam pojecia, :O:O:O Takisku - moj to nie jest taki romantyczny,nie wiem nawet czy pamieta nasza rocznice...ale sie bedzie dzisiaj dzialo;):D jutro wstaniesz bardzo zmeczona,bo spac to Ty chyba dzisiaj nie bedziesz:p Przyjemnych snow zycze wszystkim pozostalym i do jutra 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziś może mnie pierwszej uda się powitać z rana. Ja na szczęście mam narazie komp sprawny, bo jakby co to mój mąż nie dość że nie pomoże naprawiać to jeszcze będzie się cieszył, a sprawę skwituje jednym słowem-NARESZCIE Miłego dnia i trzymajcie się ciepło bo zima nie odpuszcza i zdrówka nie dawajcie się. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! - Dziewczyny witajcie Przybiegłam się przywitać , udało mi się jakoś wcześniej wstać , warto było , bo piękna pogoda słoneczko świeci . Dajenko mnie tez aby odpalić komputer muszę porządnie walnąc w niego . Na razie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaalee sobie pospałam....... Witam was już prawie południe,nikt mnie nie budził,nikt mi nie przeszkadzał,i tak sobie spałam do 11.00 Boja świetne te kawały ,musi być dobry humor jak się to poczyta,nie ma mocnych!! Nadal jest tak samo.....jest uparty i urażony do żywego.....pewnie jeszcze z tydzień.......nie czuję się winna słów ,które usłyszał,bo to cała prawda,nic na to nie poradzę,że to tak trudno znieść ,jak ktoś prawdę w oczy powie. Mam tlen i nawet wiem jak sie go używa,byłam na czacie z Wiktorią i Kubusiem,a są też inne pokoje czatowe,można sobie poklikać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi serwisie techniczny! W ubiegłym roku zmieniłam CHŁOPAKA na MĘŻA i zauważyłam znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w aplikacjach KWIATY i BIŻUTERIA, które działały dotychczas bez zarzutu w CHŁOPAKU. Dodatkowo MĄŻ - widocznie samoistnie - odinstalował kilka bardzo wartościowych programów takich jak ROMANS i ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie niechciane aplikacje PIŁKA NOŻNA i BOKS. ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja SPRZĄTANIE DOMU poprostu zawiesza system. Uruchamiałam aplikacje wsparcia KŁÓTNIA, aby naprawić problem, ale bezskutecznie. Desperatka. Odpowiedz z Serwisu: Droga Desperatko! Na wstępie pragniemy zwrócić Twoją uwagę, iż CHŁOPAK jest pakietem rozrywkowym, podczas gdy MĄŻ jest systemem operacyjnym. Spróbuj wprowadzić komendę C:MYŚLAŁAM_ŻE_MNIE_KOCHASZ ściągnąć ŁZY oraz zainstalować WINĘ. Jeśli wszystko zadziała jak powinno, MĄŻ powinien automatycznie włączyć aplikacje BIŻUTERIA i KWIATY. Pamiętaj jednak, iż nadużywanie tych aplikacji może doprowadzić MĘŻA do wystąpienia błędu GROBOWA_CISZA lub PIWO_PIWO a oba są bardzo nieprzyjemnymi programami, które w pewnych sytuacjach mogą włączać plik GŁOŚNE_CHRAPANIE.MP3 Cokolwiek byś nie robiła, pamiętaj jednak, żeby nie instalować TEŚCIOWEJ. Nie próbuj też instalować nowego programu CHŁOPAK. To nie są współpracujące aplikacje i zniszczą MĘŻA. Sumując, MĄŻ jest wspaniałym programem, ale ma ograniczoną pamięć i nie może szybko włączać nowych funkcji. Musisz przemyśleć możliwość zakupu dodatkowego oprogramowania dla poprawienia pamięci i wydajności. Ja osobiście polecam GORĄCE_JEDZENIE i SEX_BIELIZNĘ. Powodzenia, Serwis techniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Zla jestem,bo mlodszego poslalam dzisiaj tylko na dwie lekcje do szkoly z reszty go zwolnilam ,czyli z 4 lekcji w.f , to jedyny taki dzien mniej wazny jak ja to mowie,bo za duzo nie traci w szkole.Poszlismy do lekarza do dermatologa ,a w rejastracji mowi,ze musimy przyjsc jeszcze raz o 15 bo teraz nas nie przyjmnie bo za duzo ludzi jest ,a my bez terminu.No myslalam ze mnie zaraz szlag trafi,a najgorsze ze jak pojdziemy po poludniu to musimy i tak swoje odsiedziec bo nie mamy tego przekletego terminu. Dosia - nie przejmuj sie tym Kaziczkiem,nie odzywa sie jego strata,ja bym mu nie nadskakiwala ,kiedys mu przejdzie i jeszcze Cie przeprosi. Takisku - czy ty naprawde te nocke tak dlugo odsypiasz? a moze Ty wcale nie spalas:D:D:D Pozdrowienia dla wszystkich,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Co widzę, przez przypadek trafił mi się okrągły wpis- nawet nie zauważyłam.Dobrze, że Forever trzyma rękę na pulsie, zdążę jeszcze w ostani dzień karnawału, polać Wam po kieliszeczku :) - Takisku brakowało, brakowało - przez te dwa dni, musiałaś mieć strasznego \"stresa\" :) Kaziczek pewnie Ci wszystko już wynagrodził ;) - Dosia ale z Twego męża uparciuch .U mnie jest odwrotnie,to ja jestem większym uparciuchem, nie daje się zbyt szybko udobruchać :) - Dajen może podasz adres, albo nr.telefonu do tego serwisu :D - Boja wynika z tego, że u Was w lecznictwie jest podobnie . Tak jak i my, macie podobne kłopoty z dostaniem się do specjalisty. Dziekuję za maile. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Witajcie!!! Zu-ziu ..dostałam Twoje zdjęcia..śliczne..ale z Ciebie laseczka..no no.A ta dziewczynka z warkoczykami to..poprostu cudeńko!!!! BOJA..mój też nie jest romantyczny....bynajmniej..:): Ja co roku,,jakoś tydzień przed zbliżającą się rocznicą zaczynam delikatnie o tym wspominać..a ponieważ lubię otrzymywac prezenty..sama o nie zabiegam :): Jak juz wie..nie może się wykręcić:) DOSIU..przejdzie Mu..zawsze przechodzi..ja też miewam takie kryzysy..średnio raz na miesiąć:):)): BOJA..no to ja jestem jednak wredna..nie popuściłabym..musiałby mnie przyjąc..A co do nocy..to spałam!!!!! Mój Kaziczek -owszem kupił mi czekoladki..\" Merci\" ale wieczorem był u Niego współnik..i się trochę \"ululali\"...Zasnął i tyle z tego było:):):):):) Dzisiaj nie jestem dla Niego miła:):):):):) Do później moje koleżaneczki..bo za mną już się kolejka ustawiła:):): 👄❤️ SPINKI..cieszę się że WAM mnie też brakowało..a stresa to miałam rzeczywiście:):):) Buziaczek ekstra dla Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Wiki- stronka świetna! Dajenku- serwis też! Spinki- polewaj, co tam masz dobrego!! Chętnie spróbuję, ostatki przecież! Dosia- patrz serwis- nie wiem, tylko, czy dla Was ten program nie jest przestarzały! Na 20-letnich stażowo mężów też działa? Może warto spróbować? Boju i Ktosiu! Tlen obsługuje się tak jak Gg. Klika się l.p.m na zieloną doniczkę (ludzika, czy co to jest) i wprowadza się w opcji - dodaj nową osobę - numery tlenowe znajomych. Reszta przyjdzie z czasem. Jak będziecie wieczorem włączone, to dowiecie się dalej. Na pewno ktoś od nas Was pokieruje. Ło matko, ja to tylko śpię i śpię! Na razie, bo Dosia się na tlenie dobija!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 No przyszłam sobie do WAS..a tu prawie cichutko..myśłałm Spinki będzie rozlewać..pogratuluje ,to też się załapię..jak mówi Zu-zia..nie jestem wybredna.aby w głowie szumiało:):):):) Byłam na poczcie..KOTY są piękne...prześliczne..uwielbiam koty!!!! Teraz jestem trochę wolna..ale dzisiaj cały czas coś robię..a to myję lodówkę..choć właściwie nie było takiej potrzeby..a to łazienkę..a to wszystko po to żeby powiedzieć Kaziczkowi..Przepraszam..ale jestem zajęta:P:P:P Zainstalowałam sobie na dzisiaj taki program..:):) Widzę że skutkuję..bo \"łazi\" za mną..i cos tam próbuje..ale potrzymam Go jeszcze trochę..a co?? Ja też czekałam wczoraj..:):):) Nie mam tlenu..a w zasadzie mam..tylko nie mogę go używać..bo stale mi się komp zawiesza..Beatka mówi że poczekamy kilka dni..ten co jest ,zlikwidujemy..i zainstalujemy nowy. No cóż..idę..poczekam ..może później Ktoś będzie..narazie dziewczynki..idę po śledzika...mniam.mniam.mniam..uwielbiam śledzki..(nie ryby) Papatki👄👄👄 Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________###_______###______ ______#######__#######___ _____##################__ ______################___- _______#############____ _____################___ ___####################__ __##__######__#######____ _##____###______####_____ _##______________________ __##_____________________ ___##________N__A________ ___##__S_Z_C_Z_Ę_Ś_C_I_E_ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki mnie też polej! Kubusiu ile mam Cie namawiac na wyjazd? dzisiaj znów było-25 st. Takisku toż to tragedia ,brak kompa :D ale smutno jak nie ma was w komplecie. przynajmniej wasze dowcipy trzymaja mnie w formie -dzieki pozdrawiam wszystkie Dosie ,Dajen, Foreverka ,Bosi,Ewcię Takiska,Boję,Zuzię,Viki,Ktosię Spinki i Kubusia trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zaliczyłam właśnie reumatologa. mowie pani doktor,że mnie boli noga, a ona na to ,że będzie bolało.......:P:P:P Porcję leku zmniejszyć i cierpieć dalej.😭 Dała mi tylko skierowanie na wyniki, ale co z tego ,jak muszę tam kawał jechać. Więc pewnie zrobę u siebie prywatnie. Wiktorko,dziękuję za pięknego kwiatuszka. Jak sie robi takie cudeńka???? Takisku,ale z Twojego Kaziczka , to jest typek jeden. Zasnął wtedy,jak Ty na niego czekałaś.A Ty dzisiaj idż wcześniej spać.Ale wcześniej wypij piwko.:):):) Wczoraj zrobiłam,tak jak mi radziłaś. Dzisiaj czułam sie o wiele zdrowsza.Robię co się tylko da. Piję,płuczę ,ssam. Ale i tak mam straszną chrypę.😭 Dajenku,a to Ci mąż!!!!! wszystko co działało w chłopaku,nagle przestało działać w mężu. ja też rozważam zakup nowego oprogramowania dla poprawienia głównie pamięci. Bo wydajność jeszcze dobrze działa. Powiedz jeszcze co to za firma-ten serwis techniczny?????Poproszę o namiary!!!!!!!!!To jest po prostu super. Skąd to wzięłaś??? Bojuniu,skąd my to znamy???? ignorowanie pacjenta na każdym kroku. Ja juz sie przyzwyczaiłam do chamskiego traktowania. W naszym kraju,to najlepiej chodzić na wizyty prywatne. i płacić jeszcze na NFZ. Jak tam nasza Dosia???❤️ Kubusiu,nie narzekaj,że Ty tylko śpisz.🌻 A kto przesiaduje na tlenie??? Ja to nie mam biedna czasu. a też bym chciała.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA - proszę podstawić kieliszki, polewam - jest winko czerwone pół-wytrawne i wiśniowa naleweczka własnej roboty :D Ewantualnie mogę poczętować piwkiem, albo Bolsem. Jak szaleś to na całego :classic_cool: Nadszedł gorący okres rozliczeń podatkowych. Drzwi się nie zamykają, mąż pisze i liczy, ja w tym czasie zabawiam \"gości\" rozmową - z tego powodu nie mogę w spokoju usiąść przed kompem :O - Takis sposób na przetrzymanie jest dobry, osobiście go stosuję ;) Nie dlatego, że jestem złośliwa. Poprostu chce mężowi uzmysłowić, że w danym momencie postępuje nie fair.Chociaż nie zawsze działa, jednak lepsze to, niż awantury. :) - Puchatku dlaczego Ty ciągle śpisz ? Beczułkę miodu Ci podsyłam, może się obudzisz. :) Jeszcze raz dziękuję za maile ....koty wspaniałe :D - Ewa, czy Ty stosujesz w pracy takie metody ;) - Bosanówko i znowu Cię nie ma 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 :):):):):):):) WITAJCIE..ponownie!!!! No wreszcie jestem przy rozlewaniu..ale fajnie..:P:P:P:P Kubusiu ,,u mnie tlen ..niestety nie działa..:( komputer mi się zawiesza:( A dlaczego Ty tylko śpisz..i śpisz?? Ofeczko..żebyś wiedziała że to prawie tragedia..ja niemal się popłakałam jak powiedział mi że to będzie kilka dni..bo to stary komputer..i częśći nie jest tak łatwo dokupić:):):) Bosanóweczko..widzisz jaki \"typek jeden\" z tego mojego Kaziczka..:):):)załatwił mnie wczoraj ..ale ja dzisiaj też trochę Go pomęczyłam..ale tylko trochę..bo mi sie Go później żal zrobiło.Włączył program \"poczucie winy\"..i rzeczywiście starał się..co mnie osobiście usatysfakcjonawało.Cieszę się że trochę Ci się polepszyło...wiedziałam że gorące piwo z jajkiem pomoże!!!! Spineczko..no widzisz już mamy z sobą coś wspólnego..stosujemy tą samą metodą..i na dodatek ona działa..ja też nie lubię awantur..unikam ich..uważam że są lespsze sposoby..i są:): No dziewczynki..nie wiem czy jeszcze wejdę..więc na wypadek gdyby tak rzeczywiście było..Całuję WAS wszystkie..dobrej nocy życzę i cóż do jutra..BUUUUUZIACZKI.👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka a mnie...?;-) No to drogie panie, jutro pierwszy dzień w nowej pracce :-) Zdam wieczorem raport jak było. Jak sie trochę zorganizuję w nowej sytuacji (prawie półtora etatu w szkole i cały czas ta sama co przedtem praca w domu, czyli tłumacznia plus oczywiście codzienne obowiązki domowo- matczyne) to zacznę się więcej udzielać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pardonsik,a miało być tak pięknie. Chciałam wysłać Wam ruchomy obrazek i nie wyszło. Ciemnota ze mnie...dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×