Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Gość Wasz cichy wielbiciel
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasz cichy wielbiciel
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuski 👄 dla wszystkich Pań!!!! Forever,ale Ty jestes okrutna.Chciałam zajrzeć na watek\"Co potrafia robić meżczyżni?\" czy jakos tam??? Tak sie usmialam,a jednocześnie wkurzyłam ,ze postanowiłam im odpisać ,co ja o tym wszystkim myslę. Ale mi nie wyszło,przez ten cholerny login. Do dziś nie rozumiem dlaczego??????Dziewczyny nie mam zamiaru dezerterowac gdzie indziej,ani sie przenosic. Z Wami jest nejlepiej🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ Zapamiętaj sobie - dzisiaj jest DZIEŃ KOBIET! Marzec wyjął grosik srebrny, Teraz będzie mu potrzebny. Do kwiaciarni marzec pobiegł, Kupić bukiet na święto kobiet 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dla Was wszystkich zyczonka i pozdrufka w tak uroczystym dniu. Wszystkie jesteście cool.:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forevku,ja nie będę taką zołzą i złozę Ci życzenia z okazji 2600 wpisu. Całuski i gratulacje.🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przez przypadek weszłam na watek \"Jakie oblesne rzeczy robia wasi faceci?\"\' Byłam ciekawa jakie to rzeczy? I to co przeczytalam tak mnie rozśmieszyło i jednoczesnie zniesmaczyło.ze chcialam tam jeden raz napisać . Tym glupim babom,ze to sa sprawy prywatne i bardzo,bardzo intymne.I na watkach takie bzdury wypisywać to jest skandal.😠😠😠 Nie wierzycie to przeczytajcie. Nasz watek jest bardzo porzadny,a inne nawet sie nie umywaja . Po poludniu albo wieczorkiem wejde jeszcze do Was. Dla Was wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny Świąteczny dzień!!!! Życzę Wam i sobie samych pięknych chwil ,nie tylko ten jeden dzień w roku ,ale przez 365 dni na okrągło....🌼 🌼 🌼 No proszę okazuje się ,że mamy wielbicieli.........👄 Stronka świetna !!! Ale go wymiętoliłam :)) :)) :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane,jeszcze jeden wierszyk znalazłam .Dla Was. 🌻Osiem to liczba najbardziej kobieca🌻 🌻Ten zarys…to w talii wcięcie.🌻 🌻Porusza, zachwyca, podnieca🌻 🌻I w dzień i w nocy,🌻 🌻Nie tylko przy święcie.🌻 🌻No, a dlaczego w marcu?🌻 🌻Ma on charakter kobiety.🌻 🌻W marcu jak w garncu,🌻 🌻A i kobieta zmienną jest …niestety.🌻 Prawda,że ładny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNY SAMOTNY BIAŁY ŻAGIEL
Witam Kiedy Pan stworzył kobietę, był to już jego 6 dzień pracy i w dodatku po godzinach... Pojawił się Anioł i spytał: - Czemu tyle czasu Ci to zajmuje? Pan mu odpowiedział: -Widziałeś zamówienie? Musi być całkowicie zmywalna, ale nie plastykowa, mieć 200 ruchomych części -wszystkie wymienne, działać na kawie i resztkach jedzenia, mieć łono, w którym się mieści 2 dzieci naraz, które znika kiedy (pojęcia nie mam ), mieć taki pocałunek, który leczy każdą rzecz od startego kolana do złamanego serca. Anioł starał się powstrzymać Pana: - To jest za dużo pracy na jeden dzień, lepiej poczekać ze skończeniem do jutra. - Nie mogę, powiedział Pan. Jestem tak blisko skończenia tego dzieła, które jest tak bliskim memu sercu. Anioł zbliżył się i dotknął kobiety: - Ale zrobiłeś ją taką miękką, Panie? - Ona jest miękka, ale zrobiłem ją także twardą. Nawet nie wiesz ile może znieść lub osiagnąć. - Będzie myśleć? Spytał anioł? (szowinistyczna świnia z tego anioła - przypisek tłumacza) Pan odpowiedział: - Nie tylko będzie myśleć, ale rozumować i negocjować. Anioł zauważył coś, zbliżył i dotknął policzka kobiety. - Wydaje się, że ten model ma skazę. Powiedziałem Ci, że starałeś się dać za wiele rzeczy. -To nie jest skaza - sprzeciwił się Pan - to jest łza. - A po co sa łzy? zapytał Anioł. Pan powiedział: - Łza to jest forma, którą ona wyraża swoją radość, wstyd rozczarowanie, samotność, ból i dumę. Anioł był pod wrażeniem. - Jesteś Panie geniuszem, pomyślałeś o wszystkim, to prawda,że kobiety są zdumiewające. - Kobiety mają siłę, która zdumiewa mężczyzn. Mają dzieci,przezwyciężają trudności, dźwigają ciężary, ale obstają przy szczęściu,miłości i radości.Uśmiechają się, kiedy chcą krzyczeć, śpiewają, kiedy chcą płakać, płaczą ,kiedy są szczęśliwe i śmieją się, kiedy są zdenerwowane. Walczą o to ,w co wierzą, sprzeciwiają się niesprawiedliwości, nie zgadzają się na "nie" jako odpowiedź, kiedy wierzą, że jest lepsze rozwiązanie. Nie kupią sobie nowych butów, ale swoim dzieciom tak... Idą do lekarza z przestraszonym przyjacielem, kochają bezwarunkowo, płaczą, kiedy ich dzieci osiagają sukcesy i cieszą się ,kiedy przyjaciele odnoszą sukcesy. Łamie się im serce, kiedy umiera przyjaciel, cierpią, kiedy tracą członka rodziny, ale są silne ,kiedy nie ma skąd wziąć siły. Wiedzą, że objęcie i pocałunek może uzdrowić zranione serce. Kobiety są różnych wielkości, kolorów i kształtów. Prowadzą,latają, chodzą lub wysyłają ci maile, żeby powiedzieć ci, że cię kochają. Serce kobiety jest tym ,co powoduje, że świat się kręci. Kobiety robią więcej ,niż to, że rodzą. Przynoszą radość i nadzieję, współczucie i ideały. Kobiety mają wiele do powiedzenia i do dania. Tak, serce kobiety jest zadziwiające. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zagielku, Bardzo ładną przypowiednię napisałeś, dzięki serdeczne 👄 Wszystkiego najlepszego dla wszyskich pań, nie pomijając siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne to wszystko, co piszecie o kobietach :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kochane dziewczyny wciągamy brzuszki, piersi do przodu, uśmiech na twarz :D z wdziękiem i gracją przyjmujemy, należne nam hołdy z okazji naszego święta .:D:D:D:D:D Abyśmy zawsze były, jedyne i najpiękniejsze dla Kaziczków swoich..... i nie tylko swoich ;) ....żeby w szarości dnia nie zapominali, że kobietami jesteśmy przez cały rok. Kobieta jest arcydziełem wszechświata. - Lessing Gothold. - z tym nie można się nie zgodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam wierszyka..ale życzenia WAM wszystkim składam W dniu tak pięknym i radosnym Na dodatek blisko wiosny Zycze wszyskim koleżankom miłym By przez cały rok szczęśliwe były!!!! A to od kobiety..dla kobiet 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Teraz idę sobie dalej zdrowieć..ale nie mogłam przecież nie złożyć WAM życzen..papa..całuski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki Musze Wam napisac ze od mojego malego dostalam dzisiaj 2(dwa) przebisniegi,umie maly kombinowac:D,kwiatki dal ,a pieniedzy nie stracil.Ale przypomnial mi sie Dzien Kobiet sprzed trzech lat.A bylo tak: dostalam kwiaty od Kaziczka i starszego syna,i mowie \"malemu\" dzisiaj dzien kobiet,mezczyzni daja kwiaty kobieta,a on na to \"ja jestem twoja Ilonka ,to nie musze ci nic dac\"Powiedzial to dlatego ze kazdy mu mowi ze jest do mnie podobny:D ze wyglasda jak dziewczyna. Milego swietowania wszystkim zycze i do pozniej pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane święto, świętem, jednak listę obecności wypada podpisaś. Kwiaty odebrane, toast za zdrowie pań wypity, nadszedł czas odwiedzić koleżanki w poczekalni. :D Ewa co u Ciebie ? Odezwij się . Ewo koleżanko miła ❤️ nie chcę żebyś smutna była. Gdy będzie Ci smutno i źle, przypomnij sobie słowa te: Bez nadzieji i bez Boga w naszych sercach gości trwoga. Wszystko dobrze będzie ja to wiem i Ty to wiesz przegoń smutki daleko precz. Wszystkie Ciebie wspieramy mocno kciuki trzymamy Żebyś zawsze uśmięchnieta była, do nas czym prędzej wróciła. Takisku zdrowiej nam szybciutko, bez Ciebie pusto tu i smutno. Ofka na tlenie pokój czatowy dorwała o poczekalni całkiem zapomniała . Tygrysek w Dniu Kobiet obiecał bryknąć niestety....zapomniał do nas kliknąć. Buziaki dla Was 👄 - wesołego śwętowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego męża w zakładzie wszyscy mężczyżni dostali takie oto przyrzeczenia do spełnienia.Musieli sie podpisać i wręczyć swoim ukochanym żonom.❤️❤️❤️ Ja, niżej podpisany ....+++ ......................................................🌻 zdrów na ciele i umyśle zobowiązuję się w Dniu Kobiet, tj. 8.03.2006 roku, do wykonania następujących czynności: 1. Wytrzepię/odkurzę dywan ze śpiewem na ustach.🌻 2. Z uśmiechem wyniosę śmieci.🌻 3. Z radością pozmywam po śniadaniu/obiedzie/kolacji.🌻 4. Nie zostawię po sobie żadnej brudnej szklanki.🌻 5. Naprawię wreszcie zepsute krzesło/kran/drzwi/pokrętło🌻 6. Obejrzę Twój ulubiony film bez żadnego kąśliwego komentarza🌻 7. Wbiję wszystkie brakujące gwoździe.🌻 8. Zmienię nareszcie żarówkę w piwnicy.🌻 9. Zawieszę firanki bez słowa sprzeciwu.🌻 10. Wyznam Ci, że nie potrafię bez Ciebie żyć🌻. Trudne to było dla niektórych chłopow. Ale święto Kobiet jest 1 raz w roku. Wiec nie buntowali sie szczególnie. A mój małżonek powiedzial,że ja mam świeto Kobiet przez caly rok. Ale wybavczam mu ten żart. Pozdrowionka dla moich kochanych kolezanek.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do zyczeń ; Dla nas pieknych ,zawsze cudnych przewspaniałych ,przeuroczych niech słoneczko zawsze świeci czasem nawet może w nocy...... :D niech nam nigdy łzy nie płyną chyba że to łzy radości niech usmiechy takie szczere zawsze nam na twarzach goszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotny żagielku ,wcale nie jestes samotny ,bo Spinaker to tez żagiel .a to co napisałeś o kobietach jest wspaniałe . Nie posądzajcie mnie że siedze na czatach ,po prostu wogóle nie siadam do kompa. Tęsknie do wiosny ,ale to tęsknota nieodzwzajemniona . Dzięki za kwiaty ,humorki bez poczekalni to chyba bym juz była na dnie najgłębszego doła buuuuuu. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawdziwy cud.....znowu mi się udało usiąść wieczorem,...........nieprawdopodobne!!!! Tyle tu się naczytałam pięknych wierszy,że aż na duszy weselej!!! Nawet jeśli nikt nam życzeń nie złożył ,to i tak same sobie nasłodziłyśmy.I to jest TO!!! Ofeczko !! Wreszcie się pojawiłaś gołąbeczko!!! Gdzie Ty te doły zakopywałaś? Mam nadzieję ,że są już całe zasypane....nie pokazywałaś się wcale ,tylko w samotności?? Wszystkim Paniom jeszcze raz 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNY SAMOTNY BIAŁY ŻAGIEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinaker jestem jestem i dziękuję Ci bardzo za miłe słowa i podtrzymywanie na duchu. Zawsze cieplej robi sie na sercu. Żagiel jakie piękne to co napisałaś-eś - jestem pod wrażeniem! Wiktoria kwiaty przecudne. Bosanowa, Dosia Takis, Boja, Ofka,Forever, Ktosia, Martini( można czerwone prosić?) Marmi, Kubuś,Dajen, wielbicielu cichy ❤️ 🌻 Cieszę sie że tu jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od Kazika
kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żagielku,jakie to piękne i prawdziwe co napisałaś. Czuję rozpacz w Twoim serduszku. Jakiś smutek,ból jeszcze swiezy.Ale z radością pozdrawiam Cię i trzymam kciuki .Będzie dobrze. Nie bądz żagielku taki tajemniczy....otwórz sie prosze a będzie Ci lzej. Ofeczko,dlaczego nie przyszłaś dzis do pokoiku????wcale Cię o nic nie posądzamy. A czy czat to coś złego??? Kobieto,piękny wierszyk napisałaś. cudny jest.❤️ Wiktorkojakie te fotki śliczne. Ja tak nie potrafie. Jak sie to kopiuje. udziel mi instrykcji,ak znajdziedz chwilkę czasu. Tygrysek też nie bryknal przy dzisiejszym święcie. I wiele dziewczyn nie bryknęło. Ewuniu,dobrze,ze sie odezwałas. Przynajmniej wiemy,że żyjesz i dobrze sie masz. Bojko.superowy chłopak ten Twoj synek. a delikatny niczym dziewczynka. to prawda. podobny do Ciebie.👄 Takisku,a Ty w chorobie o nas pamiętałaś. kochana jesteś.❤️ Pozdrawiam te ,ktorych wcześniej nie wymieniłam. całusy dla Was-usta] do jutra💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Czyżbym była pierwsza??? Cóż to dziewuszki się tak mało pokazujecie??? Święto ,świeto i po święcie............a tu dalej proza życia.............. A ciekawe czyj to Kaziczek nam tu kwiatki rozdawał????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie podpisuję. Tak Dosiu,masz racje. Dziewczyny mało sie pokazuja. Proza zycia ,prozą. Ale dziewczynki,pokazujcie sie częściej.proszę. Do popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podpisuję listę. Miło sie czytało wszystkie te prozo-poetyczne pisania o kobietach. Moja teoria dotycząca Kobiet: KOBIETA jest to istota myśląca stworzona jako druga na tym świecie i w związku z tym idealna, bo pozbawiona błędów i usterek istoty pierwszej. Pierwszy został stworzony MĘŻCZYZNA i jako prototyp ma wiele niedoskonałości, które zostały wyeliminowane przy tworzeniu istoty drugiej. Mężczyźni - mimo waszych niedoskonałości - kochamy Was i tak. Kobiety życzmy sobie nawzajem światecznego traktowania przez nasze połówki przez cały rok a przede wszystki doceniajmy same siebie. Usmiechu na co dzien radosci co dnia miłości od rana do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego od dzisiaj 9 marca do 8 marca przyszłego roku:DStoimy najwyżej w drabinie ewulucyjnej,doskonalszej istoty ewolucja nie stworzyła i nie stworzy.Buziaki dla wszystkich a szczególnie serdeczne dla zdołowanych i smutnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×