Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Ale co to za sukces, jak nikogo nie ma :( :( :( Szampan przygotowany, naleweczki też i cos dobrego dla każdego A tu nikogo nie ma. Stół pięknie obrusem przykryty, na nim kieliszeczki i naleweczki do wyboru do koloru. każdy się sam częstuje i pije co mu smakuje Podgryza małym co nieco i ciągle smieje sie Jako, ze was tu nie ma a ja samotnie klikam to z poczekalni zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu, gratulacje serdeczne !!! Twoje zdrowie, za Twoj sukces !!! (_)>(_)>(_)> 👄👄👄👄👄 Miłego wieczoru dla pozostałych pań 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu..ja już jestem i gratuluje Ci..podstawiam kieliszeczek..a czemu nie!!!to prawda..napisałyśmy już trochę..ale to dopiero początek:P:P:P...prawda:):):):) No a gdzie się podziały koleżaneczki..taki fajny wierszyk Ktosia napisała..biegusiem do poczekalni..do nas..czekamy:):):) Wiecie ..jaka dostałam cudną kartkę urodzinową..na pocztę..pierwszy raz w życiu...DZIĘKUJĘ ..Spineczko..wielka radośc mi sprawiłaś!!!!!!!!!!! To teraz Wam powiem..że faktycznie Takisków jest dwóch..mam też siostrę bliźniaczkę...bardzo podobną do mnie:P:P:P Jak byłyśmy młode i pięknę..szkoda że tylko \"i\" zostało..to tak robiłyśmy w balona chłopaków..że teraz z perspektywy czasu ..to mi Ich szkoda:):):): Kaziczek nawet kilka razy się pomylił..ale w sytuacji..że tak powiem niczemu nie zagrażającej.....cholera..nostalgia mnie ogarnęła..fajnie było!!!!!! Chce Wam jeszcze powiedzieć że przez dwa miesiące będe miała swoje wnusie u siebie...moja córcia robi kurs..i ja się Nimi mam opiekować......:):):):) .Narazie idę..ale jeszcze sobie przyjdę..całuski..do później👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry sąsiad zawsze pożyczy, a sąsiadka da... - Kochanie, co wolisz - banany czy truskawki? - Na bazarze jesteś, skarbie? - Nie, w aptece. Człowiek nabiera doświadczenia z wiekiem. Szkoda, że jest to wieko od trumny. Superoptymista - gość, który na cmentarzu zamiast krzyży widzi plusy. Jeśli piękna, młoda kobieta prosi cię, niemłodego, przeciętnego mężczyznę, abyś został na noc i na dodatek, daje ci za to pieniądze, to znaczy, że ona jest szefową firmy, a ty - nocnym stróÂżem. Stirlitz obudził się koło drugiej. Pierwsza też była niezła, pomyślał. Prognoza pogody a\'la Zubilewicz: - W ten weekend będzie 30 stopni ciepła: 15 w sobotę i 15 w niedzielę. - Wiesz, wprowadzają nam nowy plan pracy w firmie. - Tak? Jaki? - Darmowe wieczory i weekendy - już od 18... Świeżo osadzony więzień drze się zza krat: - Jestem niewinny! Niewinny! Na to z sąsiedniej celi: - No, to już niedługo, kwiatuszku - jutro bierzemy prysznic... Jak uprawiać seks, żeby nie było dzieci? - Wysłać je do dziadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia podstawiam kieliszek i gratuluję pieknego strzału. Miłego weekendu wszystkim . ja jutro do tatusia jadę, więc wesołej zabawy jak mnie tu nie będzie. A czy któraś z Was ma takie coś do gotowania co sie nazywa parowar? Bo mój stary mąż chce sie odchudzać i jakiś koleś mu mówił że jak mu żona gotowała na tym to schudł, ale wolałabym opinię damską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani się człowiek nie obejrzy, a tu znowu setka wpisów minęła. :) - Ktosiu dziekuję, już się obsłużyłam i naleweczki się napiłam :D Gratulacje. Jeżeli chodzi o tańce w wykonaniu mojego Maciusia... hmmm muszę nad tym popracować. Jak się już więcej nie odezwę, będzie to oznaczało, że umarłam ze śmiechu :D:D:D Widzisz Żagielku jak humory nam poprawiłaś, tym tancerzem :D - Takisku pozdrów siostrę, bliźniaczkę od nas :) MarMi Ciebie również pozdrawiam...żeby nie było, że zapomniałam :) Zmykam już - z Maciusiem poćwiczyć taniec...łoł :classic_cool: - życzę miłych snów . Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 No trudno..wobec tego przyszłam tylko zgasic światełko...ale i tak warto było..kawały suuuper..I chociaz część z nich znałam...rozmawiałam z siostra pół godziny przez telefon..to i tak się uśmiałam:):) Posprzątałam po imprezkach..pomyłam..zgasiłam..to cóż..Miłych Snów WAM życzę i jak ktos fajnie powiedział stosunkowo udanej nocy:P:P:P:P DOBRANOC.całuski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro świt witam piekne Panie!!! I znow mi przeszło koło nosa oblewanie 2600 wpisu. gratulacje Ktosienko!!!🌻Obsluzylam sie sama.Wszystko jest dobre,zwlaszcza naleweczka.❤️ Rano obudzil mnie pies przed 6 oo,stal przt drzwiach i drapał. Mąż był z nim pożno wieczorem,zeby nas rano nie budzil. A ten jak szalony biegał,drapal.lizal nas. Więć sie zlitowałam i z nim wyszlam. Okazalo sie ,ze suka /miniatura jamnika/ z naszej bramy ma cieczkę.I dlatego nasz pies tak wariuje.Na dworze biegal z nosem przy ziemi i wogóle sie nie załatwiał.Tylko zlizywał jakies specjaly ze śniegu. :D Wspolczuje swojemu kundlowi.Cierpi teraz bardzo.Szkoda,ze nie ma hoteli/czyt:burdeli/ dla psow,gdzie mogłyby sobie ulzyc.A swoją droga,to pod moim blokiem koczuje teraz ze 20 psów.To sa uroki mieszkania w bloku,gdzie psów jest prawie tyle co lokatorów.😭 Ktośko,ale wierszyk Ci sie udał.:)Zdolna jesteś,tak na poczekaniu. Żagielku,ale nam dałaś......... sie pośmiac. Najbardziej to się uśmiałąm z tanczącego Maciusia. Tak sie wzbranial,a nam zatańczył. I to na golaska. Brawo Macius.Nigdy nie mow nigdy!!!!!!!Spinko,miałaś racje,ze Ci sie nie oprze.:D:D:D Takisku,zyczę Ci dużo sily i radosci przez kolejne 2 miesiace.Przeciez trzeba córce pomóc.A tak na marginesie,napisz nam gdzie mieszka Twoja siostra???Czy w pobliżu???Bliżniaczka oczywiście. Bo MarMi mieszka w Katowicach,to wiemy. MarMusiu,co tam u Ciebie słoneczko???Widzialam ,ze byłaś wczoraj na czacie/dzis rano zajrzalam/ Z ZYXem sobie pogadałaś. Zazdroszcze Wam.A ja smacznie spałam od 18 oo.Po prostu padlam.:):) Ewuniu,jak tam zdróweczko???Napisz,bo sie niecierpliwię.:D:D❤️ Biegnę szybko do łóżeczka,bo moj Kaziczek czeka. Dzisiaj mamy wolne..............Do 9 00 jeszcze polezymy.Pa pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów mi sie nie udało. A chciałam Wam przeslać calujące sie niedzwiadki.trudno,będę probowała ,az do skutku.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA! Pojawił się nowy wirus. Nazywa sie PRACA. Jezeli dostaniesz PRACE od szefa, kolegi lub od kogokolwiek innego nie dotykaj jej pod żadnym pozorem. Wirus jest skrajnie niebezpieczny. Usuwa całe życie prywatne. Jeżeli byłeś w kontakcie z wirusem, to natychmiast zabierz 2 kolegów i udaj sie do najbliższego baru. Zamówcie piwo i po 3 kolejkach, PRACA powinna zostać całkowicie usunięta z Twoich zbiorów. Natychmiast wyślij to ostrzeżenie do 5 przyjaciół, aby uchronić ich przed infekcją. Jeżeli nie masz 5 przyjaciół, to znaczy, że jesteś już zainfekowany i PRACA kontroluje Twoje życie. Wówczas natychmiast udaj się do baru i pozostań tam, aż nie znajdziesz co najmniej 5 przyjaciół. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sprzątajcie częściej te skrzynki ciągle od którejś wraca z adnotacją że skrzynka przepełniona wczesniej od Dosi, potem od Boji a dziś od Kubusia Puchatka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tym razem od Boi i Takiska przesyłki wróciły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Witajcie moje koleżanki..dzisiaj chyba nie będę mogła więcej się z Wami zobaczyć..dlatego witam się i żegnam jednoczśnie..nooo tego jeszcze nie było:):):): Dajen,,ta stronka jest ..no właściwie brak mi słów żeby określić jak ona jest..PRZECUDNA..ja to chyba jeszcze jestem romantyczna..czego o moim Kaziczku powiedziec nie mogę..tylko dziewczynki Go interesowały:):): Ani muzyka.. ani wiersze nie wzbudziły w Nim żadnego zainteresowania..ale panienki...owszem..dobrze niech się napatrzy..jeszcze wieczorem Mu puszczę..:P:P:P:P:P: Mam dzisiaj gości..i dlatego chyba nie dam rady.zajrzeć.papapapa...całuski👄👄👄 Ps.Bosanowa..praktyka czyni mistrza..próbuj..!!!!!! A teraz do roboty...o 17 przychodzą..a parę rzeczy jeszcze muszę zrobić...do jutra🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! dziś melduję się tylko i zmykam, Cały dzień dziś komp zajęty.......... Piesek juz pojechał do właścicieli .Ale miałam przy nim latania!! A propo to ja mam psa tylko już dużego ,więc mała odmiana dobrze mi zrobiła. Może uda mi się jeszcze wieczorem napisać kilka słów...... Do pózniej..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Ja tylko przywitac sie przyszlam,bo slabiutka dzisiaj cos jestem.Wczoraj bylam u siostry i zrobilismy sobie \"babski zjazd\". Zasiedzielismy sie dosc dlugo, w domu bylam dopiera o 2 w nocy troche ksiazeczek tez poczytalismy,tak ze dzisiaj glowa boli. Dajen - moja skrzynka jest prawie pusta, nie wiem czemu nie doszlo. Pozdrowienia dla wszystkich,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ..w to co WAM teraz napiszę chyba nie uwierzycie..ale przysięgam że to nie jest kawał:):): Pisałam wcześniej że dzisiaj chyba juz mnie będzie ..bo mam miec gości..i w tym przekonaniu cały dzień praktycznie coś robiłam .jak to my zazwyczaj w takiej sytuacji. Gdzieś około godziny temu mój Kaziczek wchodzi do kuchni i mówi! -Basiu..co Ty tak robisz w tej kuchni przez cały dzień -No jak to co..pytam -Czemu szykujesz te wszystkie rzeczy -Kazio nie wkurzaj mnie..lepiej byś mi pomógł..przeciez przychodzą do nas dzisiaj -O Boże Skarbie..zapomniałem Ci powiedzieć że to nie w sobotę a w niedzielę przychodzą..Danka dzwoniła(moja szwagierka)i przełożyła odwiedziny!!!!!!!!!!!!!!!!To ja też zadzoniłem do Kasi ..przelożyłem na jutro...zapomniałem powiedzieć...gniewasz się?? Moją reakcję w pierwszej chwili nie trudno jest zgadnąć..ale jak przypomniałam sobie,że kiedyś poszedł do pracy w dwóch róźnych butach..odpuściłam..:):):):):):): Nic się nie zmarnuje..ale tak mnie to mnie rozśmieszyło..że musiałam WAM o tym napisać..a teraz zmykam..bo Michałek siedzi teraz na komputerze,,wpuścił mnie tylko na chwilkę..żebym mogła WAM o tym napisać!! Zatem do wieczorka moje przekochane koleżanki..duże buuuuuuuuuziaczki dla was..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... miałam napisany długi post i mi zeżarło 😠 Nie mam siły pisać od nowa - napisze Wam tylko, że złapałam jakiegoś bakcyla.Głowa mi pęka z nosa się leje... ech idę się kurować . Buziaków nie przesyłam, nie chce nikogo zarazić.🌻 Ewa, Dajen dziękuje za maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku kochany,ależ ten Twoj Kaziczek jest roztargniony!!!!!!!!!! Ja bym takiego męża chyba pobiła ze złości. Nie zrobiłas mu żadnej krzywdy???? Podziwiam Twoj spokoj. A ze w butach różnych mu sie zdarza wyjść do pracy,to jego strata.Ale żeby Ci nie powiedział,co wcześniej wykombinował.....................👄 Nie żaluj tego co wczesmiej zrobilaś,bo jutro będziesz miała więcej czasu dla siebie i dla nas. Nim goście przyjda,mozesz np.Ppoleżec,albo poczytać cieniutka ksiazeczkę.❤️ Ja dzisiaj kupilam sobie likierek wiśniowy i tak po troszeczkę podczytuję.A jest taki dobry,ze nie mogę przestać......:D:D:D Bojeńko,biedulko,te rozmowy z siostrą tak Cie wykończyły. Ksiażeczki nie miały na pewno na to wplywu.Już pewnie jesteś w wysokiej formie, to napisz więcej.....❤️ Żagielku,ta stroka jest super. Piękne wiersze i jakie cudne melodie.Dzisiaj nawet ze swoim Kaziczkiem zatańczyłam.Poczuliśmy sie jak na weselu..........Nie śmiejcie sie ze mnie czasem , bo ja jestem bardzo romantyczna.🌻 Dajenku,ja mam zawsze skrzynkę pustą,czyszczę ją na bieżąco.Więc mi ślij proszę co masz do wyslania. Dziękuje z gory .Wszystko,co do tej pory mi wyslałaś mam zapisane. I wracam do tego co jakiś czas.A na wirusa z pracą będę szczególnie uwazac.❤️Super ta strona Persjado22.A babki jakie śliczne. A piosenki miodzik.Aż mi serduszko mocniej biło,Takie nastrojowe,Duzo wspomnień przeleciało przez moją głowe.Dziękuję raz jeszcze.👄 pa,papozdrawiam wszystkie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No udało się jeszcze raz do Was zajrzeć............. a tu patrzę.........piękna stronka..........na 8 marca ........ mimo ,że już po święcie ,ale się wruszyłam ,takie piękne życzenia...można codziennie takie oglądać..... Dzięki SBŻ 🌼 --kimkolwiek jesteś....... Takisku a dlaczego do tej pory się nie pochwaliłaś siostrzyczką?? Dublerką?? Ktosiu ja też dołączam gratulacje..🌼 kwiatek] to już tyle tych wpisów? Nawet nie wiem, bo wchodzę na kafe skrótem...... Spineczko ,a Tobie co? Udzieliło się? Witaminki brak? Kuruj się prędziutko,bo kto nam tu wierszem błyśnie? tylko Tygrysek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBŻ
Bosanow ja tez romantyczka ,ale moj Kazik chyba nie na pewno nie:( takis z kad ja to znam ZAPOMNIAŁEM ciesze sie,że moge wam zrobić przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×