Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Bosanowa a tych potraw na parowarze to nie można doprawiać przyprawami?] Bo ja bym chciała smacznie dużo i zdrowo. I najlepiej jakby mi ktoś ugotował. Pomyć moge bo mam zmywarkę. Denerwuję się trochę bo Tygrysek wywołał mnie do wierszyka w niedzielę więc nic nie robię tylko taka Pawlikowska ze mnie się zrobiła .Jak połączę z Jasnorzewską to może z jedną zwrotkę sklecę ale nie obiecuję że będzie do rymu. Dajen jak ja się cieszę jak otwieram pocztę ( tą mailową-nie urząd pocztowy) na Ciebie zawsze można liczyć. A dziś też Wam cos pośle zaraz chyba jako inspiracje na świąteczne wypieki. Ale sie rozpisałam -buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiu faktycznie byłoby swietnie :D Kubuś pakujemy się nieodwołalnie ,jeszcze 3 tyg. zimy kto to wytrzyma?????????????? W sobotę robię pożegnanie, zapraszam na serniczk, miodownik no i ksiązki do wyboru lekkie i te cięzsze:D:D:D:D nawet mam o \'Jasiu Wędrowniczku\'jak ktos lubi . Chyba tylko poczekalnia pomaga życ przy takiej pogodzie , Pozdrawiam wszystkie ,oby do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu,tak myslałam,ze jestes bardzo ambitna i bedziesz chciała sie wykazac.I napiszesz,chocby po trupach, piękny wierszyk Zyxowi. :):):)Jest tego warta. To nasza podpora:D:D:D. Zreszta,każda z Was jest tak samo wazna tu na forum. jak kogos dluzej nie ma , to ja sie denerwuje. Ale nie mam na to żadnego wplywu. Mysle cały czas o Zuzance,Kubusiu,MarMi.One już o nas zupełnie zapomnialy!!!!:(:(:(:(:(🌻 Ewuniu,doprawiać mozna , ale zeby byl efekt to tylko ziolami. Czyli majerankiem,cząbrem,tymiankiem,pieprzem,kolendrą, koprem,pietruszką,papryką itd,itp.Możliwości jest bardzo duzo. Ale sół,jarzynkę i jakieś tam wegety do pizzy czy kurczaka odpadają,bo są na bazie soli.A sól jak wiesz zatrzumuje wodę w organiżmie.Musisz to przemyślec,bo to dodatkowy wydatek. Pozrowionka dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc jeszcze sie usmiechnijcie!!!!!!!!!!!!!!Wiktorka juz nam nie śle dobrych kawałów.:(:(:( ######################################################## Kanar do Jasia w autobusie: -Bilecik do kontroli. -Ja mam 5 latek i mogę jeździć bez biletu. -A czy twoja mama wie, że jeździsz sam autobusem? -E tam, ona mysli, że poszedłem z kolegami na piwo. ######################################################## Wiec, potwierdza sie stara prawda,że rodzice nie wiedza , co robia ich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jeden kawał o studencie i krowie.Myślę,ze jest dobry. Student SGGW kolejny raz podchodzi do egzaminu z weterynarii. Egzaminator pyta - \"Czy krowie można zrobić skrobankę? Student myśli, myśli i nic, nie zdaje egzaminu wiec postanawia upić się z żalu. Poszedł do najbliższego baru i tam pije, pije, aż w pewnym momencie podchodzi do niego barman i mówi: \"Pan ma chyba jakiś problem! Student na to: \"A mam, bo niech mi Pan powie, ale tak szczerze , czy krowie można zrobić skrobankę?\" Na to barman: \"O kurcze, aleś się chłopie władował!\" Biedny studencina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D👄O👄B👄R👄[A👄N👄O👄C👄 Bardzo brakuje mi pisania z WAMI..ale o tej porze marzę tylko o łóżeczku..przepraszam..obiecuje że nadrobię zaległości!!!!! Bosa..kawały ekstra fajne:):):):):):):) Miłych snów..i cudownego następnego dnia..🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RADOŚĆ O PORANKU!!!!!! Witam sie z Wami o świcie prawie. Mam dzisiaj niespodziewanie na rano. Spać mi sie chce. A tak wogóle to prawie nie spałam,tylko czuwałam. Bałam się,ze zaspię. Pa,pa,do popoludnia. Wazne ,ze zdrówko jest.............. A Wy jak tam moje kochane???? Zyksiczku,nakrywaj juz do stolu. I ksiazki do lodówki kładz. Kiedy zaczynamy???????weekend juz za kilka godzin.dla Was 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie ciesze ,ze wczesniej zaczynamy imprezowac u Zyxa.W niedziele cały dzień pracuję o Jezusiiiiiiiickuuuuuu i byłoby mi strasznie smutno,ze nie ma mnie wśród WAS. Mam nosa,że od niedzieli zacznie się wiosna. Puchatka nie ma już sporo dni w poczekalni.Dosiu????Co robi Puchatek??Zapytaj dlaczego nic do nas nie pisze??? Ewuniu.Jak Ci idzie wierszowanie??Prawda,ze to fascynujace zajęcie??:DPozdrawiam goraco reszte załogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ❤️. Z rana coś Wam podesłałam na pocztę , niestety ostatnią z przesyłek serwer Ktosi, Ofki i Zuzi odrzucił jako spam.Zupełnie niewiem czemu tak się dzieje ale czasem taka złośliwość przedmiotów martwych. Spróbuje potem jeszcze raz wysłać może się uda Ewo torciki pycha samymi oczami można się najeść, a skąd ja to wszystko mam też dostaję od znajomych to potem ja posyłam dalej i tak sobie krąży wszystko w necie. Miłego dnia Wam życzę trzymajcie się cieplutko.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forever popadam w coraz większy stres z powodu tego wiersz i jedyne co mi przychodzi do głowy to: Święty Józefie patronie nasz................ A i dziś odebrałam wyniki z markerów i są bardzo dobre-6,2 a norma jest od zero do 35. hura............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko.........śnieżek sobie pada......... ale ja i tak nie muszę nigdzie wychodzić,a raczej nie mogę bo mam dużo pracy..... A co do Kubusia to wiem ,że rano pracuje a potem idzie do PIT-ów,ale dlaczego się nie odzywa? Pewnie przesypia zimę....... A przesyłka nie elektroniczna.......tylko normalna pocztowa ....ale to słodka tajemnica.......prędzej czy póżniej każda z Was cos dostanie ,normalnego a nie elektronicznego.......wszystko w swoim czasie..........ale jak będę miała Wasze adresy!!! Narazie kończę bo trzeba się zająć pracą.........do pózniej..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼👄🌼 Witajcie..no dzisiaj będe miała wolne..dzieci do niedzieli idą do rodziców i tamtych babć..a ja odpoczywam..a niech mnie kto spróbuje jutro obudzić:):):):):Tam jest babcia i prababcia.tak dla jasności:) Danonek.mały głodek..tak Go nazywamy.łazi sobie koło mnie :).Bo co jak co..ale zjeść to On potrafi..poważnie..sama sie dziwię jak takie małe dziecko może tyle zmieścić .a wcale nie jest gruby.Lekarz powiedział że ma dobra przemianę materi!!! No drogie kolkeżanki na czas naszej imprezki..jestem wolna i baaaardzo się z tego cieszę..a wogóle to kiedy zaczynamy?? No widzicie..już muszę iść..dopiero sie rozkręciłam..ale nie narzekam bo znowu Wiktoria mnie skarci:):):):):): Narazie..wejdę wieczorem..pozdrawiam..całuję👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie dzieje??? Czy imprezkę zaczynamy??? Gdzie jest ZYXik???? Fajnie,ze bedziesz Takisku z nami.:D:D Ewuniu,nie przejmuj sie tym wierszem. Moze byc o świętym Józefie. Jeśli nie masz weny,to złóż życzenia takie proste,jak ja. ZyXik i tak je przyjmie,nie ma wyjscia.❤️ Dosieńko,co Ty kombinujesz??? Co to za przesyłki??👄 Kubusiu,odezwij sie,bo bardzo Cię tu potrzeba.......❤️ Dziewczyny,przyjdzcie na imprezkę do ZYXA.:):):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Może ja pierwsza zacznę życzenia. Ale muszę sie do nich przygotowac. ZyXiku - najszczersze,najgoretsze i najpiekniejsze dla Ciebie , ode mnie.[ usta]👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesteście wspaniałe ,Ewciu Twoje świetne wyniki to najlepsze zyczenia jakie mogłam dostać tak trzymać . Bosanóvko Ty nie podpuszczaj ,lepiej przygotuj cos na bolące oczy \\od czytania wiesz\\ Zdradzę wam tajemnice -za sprawą Dosi mam slicznego psiaczka,po prostu cudo, Dosiu dzieki. Bosi dzieki za zyczenia . Wogóle jesteście kochane sernik juz sie piecze co się ma schłodzic siedzi w lodówce ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofko, wszedzie i zawsze będę ja przy Tobie/myślami/ Bom wszedzie czastkę mej duszy zostawil/a/ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Gdy szukasz szczęścia - szukaj szczęśliwie,❤️ Gdy kogoś kochasz - kochaj prawdziwie,❤️ Gdy o kimś myślisz - myśl zawsze wszędzie,❤️ A ta osoba kochać Cię będzie.❤️ vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Taki banalny ten wierszyk,ale nie mogę nic znalezć porzadnego. Wybacz mi!!!!!!Ale jeszcze będa zyczenia. Piękniejsze. Muszę sie postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech nam żyje 100 lat nasz ZYXIK kochany!!!!!!! Sto lat,sto lat, niech żyje żyje nam.................. 🌻Jakie zlożyć Ci życzenia🌻 🌻By warte były Twego westchnienia🌻 🌻Pieniądze - to nie wszystko🌻 🌻Samochód - to złomu składowisko🌻 🌻W urodziny-imieniny Twoje🌻 🌻Życze Ci Serce moje🌻 🌻Miłosci i kochania🌻 🌻Aż do samego zwariowania🌻 Te skromne zyczenia sklada Ci Bosa❤️ A teraz poprosze o kieliszeczek czgoś mocniejszego.Moze byc likierek wisniowy.Bo go bardzo lubie I_I> nadstawiam garnuszeczek. Zdrowie I_I> I_I> I_I :classic_cool::classic_cool::classic_cool: 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄O🌼F👄K🌼A👄 🌼Każdego roku o tej samej porze 👄 🌼każdy ci życzy co tylko może, 👄 🌼a ja korzystając ze sposobności 👄 🌼życzę Ci zdrowia, szczęścia i radości.👄 🌼Wszystko o czym marzysz by się spełniło , 👄 🌼a to co kochasz by na zawsze Twoje było.👄 ...... ________###_______###______ ______#######__#######___ _____##################__ ______################___- _______#############____ _____################___ ___####################__ __##__######__#######____ _##____###______####_____ _##______________________ __##_____________________ ___##________N__A________ ___##__S_Z_C_Z_Ę_Ś_C_I_E_ :) Wszystkiego najlepszego, Radości, szczęścia moc , Słoneczka wesołego, i harców co noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼 Zyx -ku nasz Kochany, zawsze tutaj mile widziany, Niech wena zawsze Ci służy, Niech w życiu Twym nigdy nie będzie burzy... Kochaj nas wszystkich, jak my Ciebie kochamy i Twoich wierszy nigdy dość nie mamy. Pisz je więc dla nas Zyx-ku jak najwięcej, bo my pragniemy Twego słowa najgoręcej. Niech Ci więc życie różami ściele, Bądź zawsze z nami nasz Aniele. Moje rymy częstochowskie Tobie poświęcam Ale język już połamałam, więc \"pękam\" :D Wszytkiego najlepszego , z urodzinowo - imieninowymi życzeniami śpieszę może i ja przy stole swe gardło pocieszę (_)> 🌼👄🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja do życzeń się dołączam choc wierszem nie będę pisac, bo wena ma wolne do kosza życzeń dorzucę 🌻 🌻 👄 👄 duzo zdrowka, uśmiechu na co dzien i tylko prawdziwych przyjaciół a marzenia niech się spelnią ale w granicach rozsądku, aby głowy nie stracić z ogromu szczęścia, tak więc niech szczęście będzie dozowane , ale przez całe życie. Ja tak nieskładnie pisze, bo jestem po lampce czerwonego wina, a ja ostatnio przecież abstynent jestem i pare kropli idzie od razu do głowy.... Własnie wyszłam z kuchni i skończyłam na dziś przygotowania do jutrzejszej imprezy. Mój \"kaziczek\" ma dziś imieniny, a jutro mamy gości, więc jutro od rana tańczę przy garach (ale się rymneło). Ale zajrze to was na pewno, chyba, że znów córcia ściągnie jaiegoś wirusa i będdze miała problem z kompem. Dziś musiałam usunąć 7 wirusów, a córcia była przy kompie tylko 0,5 godz. W niedzielę jade znów do warszawy do bioenergoterapeuty więc zajrzę do was wieczorkiem. OFKA zima już prawie za progiem więc się nie pakujcie tylko z nami zostańcie. Piesek za sprawą DOSI???? cos się gubię, gdzie jest Colombo?? BOSANOWA kawały super. Radośc o poranku - to chyba tez żart. Ja za tydzień też będę musiała tak śpiewać \"jak dobrze wstac skoro świt....\" :( :( FOREVER impreza na całego DAJEN nie wiem dlaczego odrzuciło przesyłkę ?? EWA nie stresuj sie jak nie wiersz to przeslij super uśmiechy. Cieszę sie, że wyniki ok. Ja jeszcze swoich nie odebrałam, bo zapomniałam. DOSIA - przesyłak pocztą - co Ty \"kombinujesz\" ale jestem ciekawa. TAKIS odpoczywaj bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie następny raz. Twojemu Danonkowi to tylko zazdrościć - je i nie tyje. Victorio Twój kwiatek ciekawy, choc nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
dziewczyny ukochane straszne bedzie me wyznanie zamiast w kuchni pichcić ,warzyć z wami wolę sobie gwarzyć zwłaszcza gdy sie okazało Ze pół Polski mnie poznało toast wznoszę i poproszę Bosi ,Dosia,Forever,Viki,Takis,Ewa Spinki, Dajen,Kubuś, Ktosia,Marmi, Boja podstawiajcie swe kielichy niech je do dna przechylimy niech na innych forach wiedzą że bliziutko wręcz za miedzą babska przyjazń sie związała oby wszystko przetrzymała ,żeby wszystkie wybaczały zawsze o innych myślały a kiedyś ,kiedyś za lat sto niech wspomną z łezką w oku TO dziewczyny jesteście SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale jesteście spragnione :D Dwa dni przed imprą zaczynacie pić....no, no ciekawe, co się jutro tu będzie działo ;) Ofka gryfno dziołcha jest 🌻 Wszyscy jej przają fest Za jej uśmiech uroczy 👄 Kożdy w łogiyń by skoczył. Swoje święto w niedziela mo Bydzie wesoło , że cho cho :D Jak mi poleje dość \\_/ to jej zaśpiewom coś ....;) Z okazji Ofkowego święta Wszyscy sie ogromnie starają Piykne wierszyki dlo niyj szkryflają ----------------------------------------------- gryfno - ładna przają - kochają fest - mocno łogiyń - ogień bydzie - będzie mo - ma piykne - piękne dlo niyj szkryflają - dla niej piszą Dla pełnego zrozumienia mojego seplenienia, przesyłam mini słowniczek :D i każdemu po cmokasie 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼D🌼L🌼A🌼 🌼O🌼F🌼K🌼I🌼 OBY SZCZESCIE BYLO Z TOBA WSZEDZIE❤️ OBY MILOSC BYLA Z TOBA ZAWSZE❤️ OBY USMIECH GOSCIL NA TWYCH USTACH STALE❤️ OBYS ZMARTWIEN NIE ZAZNALA WCALE❤️ Ofeczko kochana....wielu chwil radości..aby każdy dzień był dla ciebie przygodą..i powodem do dumy.Z całego serca zyczę Ci zdrowia..pomyślności..i spełnienia wszystkich..ale to WSZYSTKICH marzeń........🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo brawo brawo Nie mam szans z WAmi tymrazem. Chyba nie pójde spać tylko bedę rymy wymyslać. Prawda ,że świat wydaje sie lepszy gdy sie patrzy na niego przez pryzmat poezji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 No moje koleżaneczki ..idę właśnie spac ..ale jeszcze przyszłam sie pożegnać.Musze wypocząc przed jutrzejszą lub niedzielną imprezą:):) Powiedziałam do moich domownikow że jutro maja mnie budzic tylko w razie wojny :):):):):) Dzieci nie ma az do niedzieli..i nie uwierzycie..ale brakuje mi Ich..Danonka jak tak \"łazi\" koło mnie..jak chce na rączki..jak musze pilnowac godzin posiłków..no ogólnie.,przeciez każda z WAS wie..jak to jest przy rocznym dziecku!!!!!! Ale w moim wieku trzeba nałodowac akumulatory i na szczęście moja córka to rozumie..dlatego te dwa dni ODPOCZYWAM .a moja rodzina zadeklarowała że jutro obiadek zrobi:):):):):) Resztę zrobię sobie sama..ale jak się wyśpię:):) Powiedzialam że w sobote lub niedziele idę na impreze..zapytali ..gdzie..a ja na to \" jak to gdzie..do siebie do poczekalni\" To oznacza że ja się juz tak zakorzeniłam że opcja iż miałoby mnie tu nie byc ..nie ISTNIEJE..i choc pisałam do Bosy że wypisuje \"głupoty\" że wprowadziłam \"Kaziczków\"co osobiście bardzo mi sie podoba..to jednak musze się częśćiej zastanowic co piszę. Ale jak juz siadam ..to chce szybko pisać..i często dopiero czytam jak juz wyślę:D:D:D:D:: Wiktorio..mam nadzieje że nie obraziłas sie na mnie że napisłam że mnie skarciłaś!!To oczywiscie był żart:):):):):) A teraz to Drogie Koleżanki idę spac..i tylko niespodziewany rozlew krwi jest mnie w stanie wyciągnąć z łóżka...:):): albo KAziczek gdyby cos odemnie chciał:P:P:P:P:P: Do jutra ...pozdrawiam.całuję👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już wypiłam jednego , wierszyk napisałam i idę spać bo jutro na obiad przyjeżdza mój tatuś i weekend będę w swoim domu. Chyba tylko po to żeby czytać książki w poczekalni. Ale do tych książek to ja lubię zakąszać coś dobrego- boczuś , schabowy i takie inne niezdrowe rzeczy. No i oczywiście zaraz jak tato przyjedzie to zaczanę sie chwalić nasza poczekalnią i wszystkimi mailami ktore od Was dostałam . Dajen zawołałam dzis swojego Kziczka i mówię -patrz i ucz się co można zrobić z prezerwatywą. I też sie obraził. J a to mam los. Ale nie zmienię mojego Kaziczka - zostanie moim starym mężem. Dobranoc bo chyba piszę byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patron Ofki Józef Święty Dzisiaj jest wprost wniebowzięty Imienniczcka jego bowiem Zaraz coś ważnego powie Długo nad tym Co powiedzieć ma myślała Na odpowiednią jednak chwilę Z tym poczekać chciała. Teraz sobie podśpiewuje, Oczy,usta swe maluje Nos,policzki przypudruje I swych gości oczekuje. Zanim zjawią się tu wszystkie Zacne z wszystkich stron matrony Słówko szepnie Patronowi Niech będzie zadowolony. Główka w górze, dłoń pod boczkiem Troszkę tupta drobnym kroczkiem Nieco jest zdenerwowana Powiem,że zdesperowana. Od tygodni utęsknienia Wiosny czeka jak zbawienia. Lecz doczekać sie nie może Ta rozmowa jej pomoże. Józef z Góry Ofka z dołu Wyżej też reszta zespołu Rozpoczyna się narada Święty mówi,Ofka gada Widać gesty,słychać słowa Konwersacja już gotowa. Jubilatka uśmiechnięta Wdzięcznie składa swe rączęta Ten dzień długo zapamięta. Słodki mały cherubinek Odczytuje wiadomość radosną W DNIU IMIENIN OFKI MA ZAPACHNIEĆ WIOSNĄ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Imieniny i Urodziny Ofki-Poczekalnia-2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Niech Twe życie przez długie lata Szczęście ze zdrowiem przeplata. A gdy rok za rokiem minie i takich ze sto upłynie. Nie doznawaj losów srogich, lecz bardzo szczęśliwych i błogich. No i często bez bojazni, wspomnij sobie o naszej przyjazni. Bo choć daleko mieszkamy, to zawsze o Tobie pamiętamy i w Twe swięto 100 lat Ci zaśpiewamy. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Są dni, które pamiętać należy, te, które w sercu będą zapisane. Wraz z nimi słowa - życzenia, ciepłe, piękne, kochane... Po prostu życzenia szczęścia w każdej życia dziedzinie, niech będzie jak kwiat wiecznie kwitnący, niech nigdy przenigdy nie minie. Lecz do życzeń i radę maleńką dołaczyć wypada: Szczęścia należy pragnąć, bo do pragnacych przychodzi. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Życzy Dosia 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem ćwierkają ptaszynki Zyxsik ma jutro urodzinki Szybko zadzieram kiecę Z wielkim bukietem do niej lecę Życzę Ci szczęścia, zdrowia Słońca , pomarańczy Niech chłop dla Ciebie nago tańczy ;) Niech wszyscy Cię kochają Nigdy o Tobie nie zapominają . Mój wierszyk choć krótki jest wszyscy dobrze wiedzą , że Jesteś dziewczyną THE BEST Jak kiedyś się w realu spotkamy o głupotach sobie pogadamy i razem pośpiewamy......Góraaaalu czy Ci nie żal....;) ...na koniec wrzasne jeszcze na cały pysk, STO LAT ZIUTKA ..........no to pyrsk ............ludkowie za Zyxksa zdrowie \\_/ 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja do Ofki z kwiatkiem biegnę :D _____________$$$$$$$sss$$-ss$$-ss$ _______ __________,,$$$ss-$$$$ss--$$$-ss$$,,, _ __ ________$$s$$$sssss-ss$$$$$$--s$$-sss$$ __ ______$$$ss$$$ssss$$$$$$$$--s$$$3ssss-$$$ _ _____$$$sss-$$$$$sss---s$$$$$$--ssss$$$$- _ _____$$$$sss----$$$ssss-------sss$$$$$$- ______-$$$sssss---s$$$$ss$$sss$$$$$$$s$ __ _______---$$sssssssssssss$$$$$$$$$sss$ ___ ______|__---$$$$$$$$$$sssssss---$$$$$ ___ ___________------S--s$$S$$$$$$$$$ _______ _______________---$SSS$S-------- ________ _______________$$_$$SSS$$$SS$$ ___________ ________________$$$$$$$$$$$$$$$ ________ __________________4& $$ __$$$ ________ _____________________4& _$ ____$$ _______ ______________________$& _________$ _______ ______________________$& ________________ ____________________1$&11_________________ ___________________11$&1111. ___________ __________________11_$& __11________________ _________________11__$& __ 11_ __________ __&______________-\\$& ___11_&&&&&& _______ ___&& __________11__$& ___11&333$3&&& _____ ____&$& ______11___$& ____11$3$333$3&&& ____ _____&3&& ____11____$& ___$&&&&$$$$3333$&& ___ _____&3$3& __11___$& _$&& _&33333$$$$333$& __ _____&33$33& 11___$& $& ____&&&&33$33$$$3&& _ _____&333$3$& _11__$&&& ______ &&&&33333$$&& _ _____&3$3$333& 11_$&& _________11&&&&&33$3&& ___ ______&333$3$3& 11$& __________11____&&&3$3& ___ ______&3$3$$333& 1$& __________11______&&3$& __ ______&3333$3333& _$& __________11______&3& _ _______&3$33-33$& __$&//- ________11_____&&_ ________&33$3$$3& __$& ___________11____&____ ________&3333$33& __$& 11_________11__&______ _________&$33$3$& __$& _11_________11_________ __________&3$3$33& _$& _11________11_______ ____________&33$3& __$& _11________11____________ ______________&3$& __4& __11______11_________ ________________&& __$& __11_____11________ _________________$& _$& __11____11____________ __________________& _$& _11___11_____111________ __________________$& _$& _11___11____11_11___ ___________________& _$& 11_____11____1__11__ Wszystkiego co najlepsze w życiu niech Ci się zdarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×