Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Och jak romantycznie i tak ciepło wokól serduszka. Witam wszystkich wieczorowa porą. Juz wróciłam z malej impreski i właśnie wymyslam jakieś smaczne i szybkie dania, ktore moglabym przygotowac na imieniny mojego męża. Musze wymyslic coś nowego, bo co roku ten sama repertuał, chciałbym gości czymś zaskoczyć. Mam jeszcze troche czasu (do soboty) to moge myśleć. MarMi dowcipy jak zwykle poprawiły humorek. Spinakerku jak tam tańce???? No i humorek po tańcach? Głowa boli, nosek zapuchnięty - to taki finał nocnego balowania :( :( a miało byc tak przyjemnie Bosanowa tak to jest z tym \"męskim\" rodem piekna płeć przeciwna wyczują na kilometr. Dajen mnie ten wirus jeszcze nie grozi przez 2 tygodnie, a później to zaatakuje ze zdwojona siła. Takis to masz nadgodziny w kuchni zarobione tylko kiedy je odbierzesz... :) Gratuluje opanowania 🌼 ZBŻ czy SBŻ oto jest pytanie..... Boja było tyle czytać potem od nadmiaru wiedzy glowa boli. Nasteonym razem wybieraj lżejsze pozycje :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SBŻ nastapila pomylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SBŻ
Były sobie świnki trzy, świnki trzy, świnki trzy Ale teraz nie ma ich, teraz nie ma ich! Pierwsza świnka poszła spać. A gdy obudziła się To odkryła, że Ktoś ze skóry jej Zrobił piękny, modny płaszcz! Drugiej świnki zgrabny zad w populacji znany był Ale dziś ten zad, Co wciąż fanów ma, Polędwicą można zwać! Trzecia świnka stara dość Łykowata, co tu kryć Hamburgerów pięć I parówki trzy Wzbogaciła ciałem swym! Były sobie świnki trzy, świnki trzy, świnki trzy Ale teraz nie ma ich, teraz nie ma ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co oznacza Żagielku ZBŻ ?????? A może zadowolony albo zły??? A moze jeszcze zdziwiony??Wiec Żagielku okresl sie jaki jestes??? Bo na pewno nie samotny.................Może zmien na WBŻ czyli Wesoly Bialy Żagiel. chyba najbardziej trafnie brzmi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNY BIAŁY ŻAGIEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
wszystkie KRYSIE te znajome z poczekalni i nietylko w poniedziałek mają świeto więc wyściskac ,wycałować mowę piekną przygotować żeby w zdrowiu i urodzie zyły długo i szczęśliwie zawsze młode i wesołe zakochane z wzajemnością otoczone zyczliwością by o dietach zapomniały a mimo to nie 'przybrały' w poczekalni wciąz pisały jednym słowem bądzcie SOBĄ poczekalni tej ozdobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetki ,blondynki ja wszystkie was dziewczynki.................pozdrowić chcę i przyznam się że pisac to mi sie wcale nie chce ale witam wszystkie nowe twarze im więcej tym lepiej . Sciskam te bardziej zasiedziałe ,nie chorujcie ,dzielnie sie trzymajcie i wygladajcie wiosny,piszcie bardzo fajnie jest poczytac . papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocna pora Wlasnie wrocilam i nie moglam nie wpasc i nie poczytac co tu sie dziasiaj dzialo.Nie dzisiaj nie czytalismy,no moze ja nie czytalam,bo bylam kierowca .Dla odmiany bylam dzisiaj u kuzynki,ktora oblewala swoje nowe mieszkanie .Musze Wam powiedziecze stolowy zrobila na kolor seledenowy,ja tego koloru nie lubie, ale pokoj wyglada super. No to spadam juz ,sprzatac nie bede bo pozno juz,ale swiatelko gasze.Do jutra,pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyxek 👄👄👄 zgodnie ze wskazówką zajrzałam, ale czegoś takiego się nie spodziewałam .Dziękuję w swoim imieniu narazie, napewno inne podziekują ... dzięki 👄dzięki 👄 dzięki 👄👄👄 Zapaszam już dziś na przyjęcie tutaj wydane, ale już szykuję w kubkach / kieliszków nie umiem napisać/, aby rano poczęstunek był gotowy i na przyjęcie wszystkich stół był zatawiony.... Będzie skromnie, ale tym chata bogata ......... Trochę serniczka, placka z wisienkami / pychotka/ , może i na jakiegoś jabłecznika ktoś się skusi :) Na przekąskę może śledzie, bo jak jest nalewka i sledzie, to i potrzymać napewno co będzie :). Sałatki , wędlinę i chrzanik także serwuję , aby nikt nie powiedział, że o suchej buzi siedział... (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> Korzystając z okazji - w dzień mogę nie mieć czasu, wszystkim Krysiom życzę dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, samych przyjemnych w życiu chwil, wiele radości, uśmiechu na twarzy, nieustającej miłości 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jestem:D:D:D Viktorio - z jakiej okazji ta impreza,chyba nie doczytam? albo........ Ty tak jak i Takisek za bardzo sie pospieszylas ,bo imieniny to chyba dopiero w poniedzialek masz:D:D:D, no tak w poniedzialek prawie wszyscy musza do pracy,wiec niech juz dzisiaj swietuja hi,hi No ale teraz to juz chyba ide spac,choc wcale mi sie nie chce,ale co tu sama biedna mam robic pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ W dniu WASZYCH IMIENIN W dniu WASZEGO święta Serce mi bije Serce pamięta Niech więc życzenia lecą listownie Bo nie mam szansy przekazać słownie Niech lecą prędko do swego celu Niech będą pierwsze wśród życzeń wielu🌼🌼🌼 Cóż by WAM życzyć,kiedy życzeń tyle Na każdej kartce,tu wszędzie Każdy WAS kocha i życzy mile Cóż moje słowo znaczyć tu będzie Więc ślę WAM jedno życzenie małe Bądźcie szczęliwe przez życie całe No i jeszcze proszę skromnie Nie zapomnijcie nigdy o mnie...🌼❤️🌼 Dla WSZYSTKICH naszych.Krystynek..życzenia przesyła ...Takisek.i do życzeń dołącza się moja córka Beatka i mój mąż Kazimierz!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa. I znow przegapilabym taką uroczystosć.I to podwójną. Co ja widze,stół pięknie nakryty???To sie częstuje kieliszeczkiem i moze byc śledzik,zeby nie było,ze abstynent jestem.To najlepszego,żeby nam długo żyly Krysie nasze kochane. Spinky i Wiki to dla Was. Przesylam życzenia plynace z serce❤️ 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 Imieniny dzień radosny pełen kwiatków zapach wiosny. Niech odejdą smutki złości i powróci czas radości.Te życzenia choć z daleka płyną jak wzburzona rzeka , i choć skromnie ułozone sa dziś dla Was przeznaczone . 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jeden znalazłam piękny wierszyk . ŻYJCIE NAM PRZYNAJMNIEJ 100 LAT K r y s i e n k i n a j d r o z s z e. ❤️Z okazji imienin życzę Wam❤️ ❤️- marzeń (żeby się spełniały)❤️ ❤️- przyjaciół (żeby pamiętali)❤️ ❤️- życia (żeby było kolorowe)❤️ ❤️- miłości (żeby przyszła) albo(wiec❤️znie trwała) ❤️- szczęścia (żeby nie opuszczało)❤️ ❤️- okularów (żeby były różowe)❤️ ❤️- wakacji (by mogły trwać wiecznie)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 STO LAT dla solenizantek. Słoneczka w życiu i dobrych ludzi dookoła 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Witajcie!!!! Trochę mi się karteczki w kalendarzu pomyliły..cały czas myślałam że 13 marca..jest dzisiaj..no i powiedzcie same ..czy powinnam się wkurzać na mojego Kaziczka,,jak sama jestem trochę roztargniona:):):):):) W każdym razie..życzenia są jak najbardziej szczere..a jutro też będę życzyć..co by nie było że zapomniałam:P:P::P:P Dziewczynki..dzisiaj mapewno mnie juz nie będzie..mam gości..(jeśli to tą niedzielę chodziło):):):to troszkę..ale tylko troszkę pracy mam Powiem WAM tylko .bo mnie o to prosiłyście..że moja siostra bliźniaczka mieszka jakieś 40 kilometrów odemnie..jakos tak złożyło że wszystkie trzy mieszkamy dość blisko siebie:):) Nie pisałam wcześniej że jestem z bliźniąt..bo jakos nie było okazji..a dla mnie to już żadna rewelacja..przez 46 lat przywykłam do tego:):)):) Pozdrawiam WAS cieplutko..całuję..i do jutra{kwiatek]❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUTRO WASZE ŚWIETO- 🌼 KRYSTYNY-ale już dziś pragnę życzyć Wam RADŚCI 🌼 UŚMIECHU 🌼RÓŻOWYCH OKULARÓW 🌼WSZYSTKICH DNI ŚWIĄTECZNYCH 🌼 Jakby było mało to jutro coś dorzucę.........🌼 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 a teraz jeszcze dla Was buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 A dlaczego jeszcze nikogo nie ma:( Przeciez macie wolne..to czemu WAS nie ma?? Ja chce żebyście przyszły....tęsknie za WAMI...:):):):) Krysie.napewno przygotowują się do przyjęcia gości..wszak to Ich święto!!!! Ale gdzie jest Bosa...Dosia..Ktosia..Dajen..i wogóle wszystkie dziewczynki...Mam trochę czasu..chciałabym sobie coś poczytać..zrelaksowac się ..a tu nikt nic nie napisał :(:(:(:( No cóż ..idę .przeciez siebie czytać nie będę:):):) Pozdrowionka..buziaczki...i miłej niedziel👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pusto w poczekalni ,częśc świętuje ,część odpoczywa a reszta pewnie pielęgnuje lenia -zajęcie bardzo miłe i nie wymagające wysiłku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Z trudem zwlekłam się z łoża cierpienia, aby zajrzeć co słychać, i co widzą moje zapuchnięte oczy ....piękne życzenie, za które z całego serca dziękuje.👄👄👄 Mam wielką nadzieję, że w poczekalni, będzie jeszcze wiele okazji, do wspólnego czytania , gruuuubych książek ;) Biorę książeczkę, serniczek, kawkę i dołączam do swojej imienniczki . Viki pięknie stół nakryła, przykleję się do niej i wszystkich przy jednym stole ugościmy.;) To dla dobra naszych poczekalnianych koleżanek, żeby się zbyt mocno nie utrudziły bieganiem, od jednej do drugiej :D Szczawan jestem... nie ? :classic_cool: Viki z małym wyprzedzeniem, życzę Ci szczęścia, zdrowia, pomyślności, dużo prezentów i gości. 🌻[👄🌻 Ps. Colombo odkrył, że tego okrutnego bakcyla, podrzuciła mi Forever razem z Takiskiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wigilijny poranek. Żona budzi Stefana o 7.00. - Stefen, no Stefan, nie mam masła. Słyszysz? - A co ja na to poradzę. - Ubieraj się i idź do sklepu. - Ale ja nie wiem gdzie jest w sklepie masło! - Wejdziesz, naprzeciwko kasy są lodówki, w pierwszej jest mleko, a w drugiej masło, idź! Stefan wstał, ubrał się poszedł do sklepu. Przeszedł obok kas, podszedł do lodówki, wyjął masło i poszedł zapłacić. Na kasie stała zajeb***a laseczka. Stefan trochę z nią pogadał, pożartował, a laska niespodziewanie zaproponowała aby poszli do niej. Poszli i troszkę potentegowali. Po upojnym popołudniu Stefan budzi się i widzi że jest przed 20.00.Wyskakuje z łóżka i mówi do laski - Masz mąkę? - Mam. - To przynieś szybko i posyp mi ręcę. Laska zdziwiona przynoszi mąkę i posypuje ręce Stefana po czym on wybiega z domu. W domu Stefanowi drzwi otwiera żona. - Stefan gdzieś ty był, rodzina się zjechała, zjedliśmy kolację bez masła. - Gdzie byłeś? - Skarbie, jestem ci winny wyjaśnienie. Otóż poszedłem do sklepu, z lodówki wyjąłem masło i poszedłem zapłacić. Na kasie stała zajeb***a laseczka, trochę z nią pogadałem, pożartowałem, a ona mnie zaprosiła do siebie a u niej trochę zabradziażyliśmy Obudziłem się i szybko przyjechałem do domu. Zona wysłuchała wszystkiego spokojnie i ze zniecierpliwieniem w głosie powiedziała: - Pokaż ręce. Stefan pokazał obsypane w mące ręce, na co żona: -Pie****sz, Stefan, znowu byłeś na kręglach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podłapałam jakiegoś bakcyla, ale prędzej to ta zimna cola w pizzerii w środę, teraz boli gardełko:( Podesłałam Wam trochę na pocztę ale niema tak żeby od kogoś nie wróciło, dziś 1 przesyłka wróciła od Takiska no trudno. Cały dzień odpoczywam po nocce i kuruję się ale głowa mi pęka z bólu i to gardło też mi nieźle dokucza, zdrówka Wam zatem życzę i miłego wieczorku. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pomylilam dzisiaj dat. Wiedziałam,że jutro nasze solenizantki obchodzą swoje święto. Ale chciałam juz dzisiaj przy niedzieli zalatwic tak wazna sprawę,jak życzenia dla solenizantek.🌻 Jutro poniedzialek,,dla mnie krotki dzień. Wiekszość dnia spędzę w pracy.A przy niedzieli mozna na luzie poswiętować i posiedzieć przy stole.I wypic co nieco.To jeszcze raz życzę Wam najlepszego🌻 Prawie caly dzien spędziliśmy poza domem.Troche u rodziców i trochę na wsi,za Wrocławiem. Ale tam to dopiero zima.Biało,snieg czysty i powietrze klarowne. A apetyt jaki???? Dziewczyny,wiecej tam zimą nie pojadę,bo moglabym zjeść konia z kopytami.:P:P:P Ale \"dopisałyście\" swoja obecnością na imieninkach.W poczekalni pusto,a powinien być ruch wielki.Dziewczyny wstapcie choc na chwilke.Dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky i Dajenku,co to za bakcyl Was męczy????Nie dajcie sie ,sprobujcie z nim walczyc.Na noc wezcie 2 apapy albo ibupromy,a do tego coś na wypocenie i 2 litry herbarki ziołowej.Żeby bylo po czym sie pocić. Przebrać sie przynajmniej 1 raz w nocy. I po chorobie.Dajenku razem pisałysmy posty i prawie razem wysłalysmy.:classic_cool: Dzieki za pocztę Dajenku. Rano przeczytałam i obejrzałam wszystko. Było super.Pa,pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na chwileczkę . Przyszłam sprawdzić , czy nie zabrakło jedzenia i picia. Dziekuję już dziś wszystkim za życzenia , piękne wierszyki i wcale mi nie przeszkadza, że o 1 dzień wcześniej. Wszak życzenia przyjmuję od moich gości już od wczoraj... Rozbroiłyście mnie miłe panie, tak pięknie potraficie pisać !!! 👄🌼👄🌼👄🌼. Nie będę dziękowała imiennie, bo boję się , że kogoś pominę... Spinky, chyba i ja zostałam zarażona , bo dziś wstałam bardzo rozbita, a dziś jeszcze gości miałam. Kaszlę , prycham i kicham , ale jeszcze jednej przypadłości mi brakuje, i obym jej nie miała :). Jutro może mnie nie być cały dzień, bo moi szefowie wymyślili jakieś szkolenie. Zakończy się ono chyba w jakimś lokalu... więc nie obiecuję , że zajrzę. Pozdrawiam wszystkie panie bardzo serdecznie, życzę miłego wieczoru, stosunkowo udanej nocki i dobrego dnia jutro 👄👄👄. Uzupełniam zastawę i napoje, aby nikomu nie zabrakło :) (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> Ja już piję zdrowie miłych gości, aby nigdy nie brakowało Im radości \\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc i ja przyłaczam sie do życzeń - dużo zdrowia, szczęścia na codzienne dni i samych życzliwych ludzi wokół siebie życzę Wam kochane solenizantki .🌻 🌻🌻 No i teraz piję toast przegryzając śledzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ Przyszłam się pożegnać..ale tak tu fajnie że chyba trochę sobie popiszę.Jak minęła WAM niedziela..ja miałam tych gości..jednak:) Fajnie było..ale jestem trochę zmęczona..Danonek..coś nie chciał zasnąć..chyba za dużo wrażeń jak na tak małe dzieciątko... Ale juz sobie smacznie spi.Dusia też..moje dzieci kochame..aż serce rozpiera jak się patrzy na śpiące dzieci..są takie niewinne!!!!! Jutro nowy tydzień..czasem zastanawiam się co przyniesie..jaki będzie..dobry..czy nie..chociaz możliwości są dwie..będzie dobrze..albo źle..jednak pierwsza opcja bardziej mi odpowiada:):) Wiecie że dzisiaj przypomniałam sobie o niespodziance jaką mi zrobiłyście..mam na mysli moje urodzine..i tak fajnie mi się zrobiło..zreszta pokazałam moim szwagierkom..no..były pod wrażeniem..a ja się bardzo cieszyłam że mam takie koleżanki którymi mogę się pochwalić:P:P:PP: Nie to żebym była wredna,choć mówią że jestem.(.czytaj Kaziczek)ale jedna z moich szwagierek ma urodziny 6 lutego i ja co roku do Niej dzwonię ..a Ona nigdy..dlatego .jednym z powodów dla których pokazałam wszystkie życzenia.było ...aa..nieważne co..ale drugi powód..to byłam dumna..bardzo dumna..że mam takie koleżanki!!!! Na to wygląda że mnie trochę lubicie:P:P:P:P Spinaeczko moja kochana..i Ty nie mniej kochana Wiktorio..kurujcie się ..gorące piwo z jajkiem na noc..ibuprom..i już po przeziębieniu ja to sprawdziłam..działa..teraz musiałam brać antybiotyk .bo za późno to zrobiłam..ale u WAS może jeszcze poskutkuje. No dobra..idę teraz lulusiać...Dobranoc wszystkim..całuski👄👄 i do jutra❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 dowodow ,ze Komp to Kobieta .. 1. Gdy już masz wymarzoną maszynę, widzisz 100 lepszych, szybszych oraz łatwiejszych w obsłudze 2. Każdy twój najmniejszy błąd jest na wieczność zapamiętany 3. Cały czas wydajesz na niego kasę ... a co masz? Trochę przyjemności od czasu do czasu i same zmartwienia przez resztę życia. 4. Nikt nie pojmuje do końca logiki, wedle jakiej postępuje. Może poza innymi komputerami. 5. Ma genialny talent do komplikowania rzeczy prostych do rangi nierozwiązywalnego problemu. A wtedy wzywa cię na pomoc lub poddaje się. 6. Niby cię słucha, ale tylko wtedy, gdy postępujesz ściśle wedle narzuconych przez niego reguł. 7. Niby to rozumie ale tylko na pozór. 8. Czasem, gdy go dotykasz w niektóre klawisze, piszczy. 9. Gdy jest obok Ciebie, noc nie służy do spania. 10. Jak go nie trzaśniesz, to się nie wyłączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Spinaker i Viktori z okazji Imienin🌼🌼🌼 🌼 Wiele szczescia, 🌼 🌼 wiele slonca, 🌼 🌼 zdrowia az do zycia konca, 🌼 🌼 wiele pieknych,cieplych dni. 🌼 🌼 Tego ja Wam zycze dzis! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×