Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Gość MIŁEGO DNIA
🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja miłeo dnia życzę!! wczoraj nie miałam czasu pózniej zajrzeć,a tu znowu cała strona!!! Nie dziwię się niektórym ,że tylko czytają i nie chce im się pisać........bo to trzeba mózgownicę wysilić,a tu pogoda nie nastraja.Ja dziś mam trochę do zrobienia więc się pewnie nie pojawię.Pzenosiliśmy kuchnię i teraz mam kupę bałaganu do sprzątnięcia.......więc wybaczcie jak przyjdę znowu dopiero jutro rano, A Kubuś to gdzie? Zajęty PIT-ami? Żagielek znowu smutny?Co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA KOMUNIKAT Za 4 dni w niedzielę Za kilkadziesiąt dwie godziny Wielka impreza w poczekalni Zyxa urodzino-imieniny Niech każda sie dobrze przygotuje I nawet Ewcia Zyxowi zarymuje Każda z nas przeciez w to wierzy Że słusznie ta impra Zyxowi sie należy Sursum corda dla Zyxa Corda sursum dla wierszoklety U Zyxa \"pod gruszą\"bez żadnej zapłaty Najlepsze powstają poematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ .....hmm nie nadążam z czytaniem .;) Tygrysku ale będzie impra :classic_cool: Boja się rozgadała, aż miło poczytać :D Co ja Wam chciałam powiedzieć ....eeeeeee nic nie powiem, bo nic ciekawego nie wiem. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinakerku - specjalnie dla Ciebie,teraz troche wiecej🖐️🖐️:p:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i humorki pytam. Poczytałam Wasze wpisy i te proza i te wierszem i od razu weselej na duszy i milej na sercu. Mialam małe problemy z komuterem, syn musiał przeinstalowac, dlatego dopiero teraz robię mały wpis. Później będę musiała od nowa szukać kontaktów na \"Tlenie\" i gg. Tygrysku - impra będzie - super Dosia - duchowo będe Ci pomagac w porządkowaniu - nie zadroszczę, ale później będziesz miała po nowemu. Takisku trzeba zęby zacisnąć i pomysleć, ze jako iż nie ma innego wyjścia musze cieszyć się z tego co mam czyli wnucząt na swojej głowie. Ogromnym pocieszeniem jest to że to tylko czasowo. Spinakerku - pamiętam morza szum a ptaków śpiew to juz troszkę w lesie słychac - byłam w niedziele na spacerze w lesie to tak świergotały, jakby wiosna była tuz tuz. ZYX - nastepny wierszokleta poczekalniany - brawo Bosanowa - to Ty jestes teraz szkolona dziewczyna, a najważniejsze, że samopoczucie dobre Victoria - znam ten ból niemówienia, ja też mam kłopoty ze strunami głosowymi i czasami musze byc milczaca dziewczyna. Mój mąż wtedy mówi \"o mamie wrócila ta dobra choroba - będzie cisza - jakis czas\" - wstręciuch. :) :) Ewa u mnie juz prawie wiosna - sloneczko świeci i oby juz tylko snieg nie padał. Zazdrosny mąż ( w granicach rozsądku) to nawet przyjemna istota. SBŻ - usmiechnij sie do nas Dajen miłe przywitanie, choc czytam go tak późno. Forever my to szybkie dziewczyny jesteśmy 2800 przeleciało i juz się niedługo skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
Brykający Tygrysie w pas kłaniam Ci się wiersz mnie wzruszył kieszeń poruszył imprezę czas zacząć Forever na przedzie prym jak zwykle wiedzie z poczekalni wszyscy zaproszenie mają przy fajnych książeczkach niech sie wyhulają czym chata bogata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak duzo napisałam i mi wszystko wsiorbało.Buuuuuuuu, jestem zla na siebie,bo szukałam diety od Ewy.😭😭😭 Była taka wspaniała,szukałam i przgladałam strony,az mi komp sie wylączył i wiadomo................. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki,zebyście wiedziały,ze też o Was myślę. Jestem sama z Marcelinką.Młodzi pojechali do marketu po pieluchy i inne rzeczy.Wiec mam dyżur. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzątnęłam jedna szafkę w kuchni już na święta lub jak kto woli w ramach porządków wiosennych.Chciałam już się brać za drugą ale rozum mi wrócił:Dprzeciez to czyste szaleńswo w środku zimy wiosenne porządki uskuteczniać. Pusto tu dzisiaj jakoś.ZYX -bryknij znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajer sie szykuje fest żeby ino było co jeść. Zaproszenie jo przyjmuja grubo książka już szykuja. Bydymy czytać do upadłego aż nos zakludzom do wyrka swego. Zyxsie otwyrej kapsa swoja i ruszej drab do boja . ::):):):):);):):):):):);):):):) Fajer - święto, impreza fest - mocno, dużo ino - tylko jo - ja nos - nas zakludzom - zaprowadzą kapsa - kieszeń drab - szybko do boja - do walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boja rozgadałaś się na całego. Klawiatura zaczęla Ci dymić, dlatego przerwałaś ? :D;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho wszędzie, ciemno wszędzie, gdzie to będzie, gdzie to będzie??? tutaj ciemno, tutaj cicho a gdzie wszyscy wie to licho.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SBŻ
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstawać spiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wstawać śpiochy, chociaż czy się opłaca znów mi śniegu dopadało.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W🌼I🌼T🌼A🌼J🌼C🌼I🌼E🌼 Dzień dobry..przybiegłam na chwilę.przywitac się ..ale chyba długo nie będe mogła pisac..bo mały dobija sie do kalwiatury..i bez przerwy cos odemnie chce!!!Dlaczego te dzieci stale coś chcą..nie rozumiem..nakarmiłam ..przebrałam ..obstawiłam zabawkami.i nić.Chce dokładnie tego ..czego nie mogę Mu dać...:):):):):) Ale musze WAM powiedzieć..że jest ..uroczy..taka przytulanka..i nie mogę się napatrzeć jak On patrzy..wiem że to śmiesznie brzmi..ale wzrok ma taki ..który mówi.No teraz to wogóle przegięłąm:):):):).Nie...no udały mi sie te wnuczki..pochwalę się trochę:):):) Dziewczynki..zmykam..na wypadek gdybym już nie mogła do WAS przyjść..to życzę miłego..poranka..popołudnia ..i wieczorka..całuski👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty Takisu,na pewno znajdziesz jeszcze chwilkę i zajrzysz do nas.Dzieci tak mają,ze chcą to czego nie wolno. Bo zakazany owoc........................Forever,dzięki za info o uroczystosci Zyxa.A wiersz w dechę naskrobałaś.Zdolniacha z Ciebie. Oj ,będzie się działo!!!❤️ A ZYXik niech szykuje ksiazeczki do poczytania. Moga byc cieniutkie,zeby sie nie zasiedziec.........Zyksiku,a w niedzielę jest Józefa.Czyżbys miał Józio na imie???A moze Ziutka???? Też ładnie. Nie musisz zapraszać i tak przyjdziemy:D:D:D Śląska Spineczko,pieknie wierszyk zrymowalaś po ślasku.Masz talent.....:):):)ŻAGIELKU,NIE SMUC SIE . Czesciej nas odwiedzaj.wszystko będzie oky.❤️ Czy ten ktos podpisujący się\"Milego dnia\"\" wreszcie sie ujawni???? Taki mily a taki nieśmialy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu,z tym parowarem to jest tak. Gotowane na parze sa bardzo zdrowe. Gotuje sie zazwyczaj bez dodatkow czyli przypraw. To one powodują,ze potrawy sa smaczniejsze. A te z parowara na pewno zdrowsze i nie takie same jak z garnka. Jadłam je przez jakiś czas,smakowaly średnio na jeża. Ale jak ma sie cel jakis,to trzeba troche poswiecenia włozyć.....Nie ma nic za darmo. ja nie schudłam dużo.Przez ok . miesiac -moze ze 2 kg. to jest odchudzanie na dluzsza mete.Tak z 1 rok trzeba. I to niedojadac.Bo waga potem szybko wraca,jak zaczniemy jesć znów bez ograniczen.To tyle.Spróbowac warto.❤️ Z D R O W I A W A M Ż Y C Z Ę N A J L E P S Z E G O !!!!! w s z y s t k i m d z i e w c z y n o m z n a s z e g o f o r u m ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Wlasiwie to nie wiem co mam napisac,u mnie nic specjalnego sie nie dzieje.Dzien za dniem leci,a wiosny dalej nie widac.Wlasnie wrocilam od lekarza,bylam na badaniach kontrolnych czyli u pobrania krwi,robie je raz do roku,tak dla swojego spokoju,czy przypadkiem cos sie nie dzieje.Dostalam tez moje lekarstwa na alergie,ale tego nie musze jeszcze brac,bo narazie nic nie pyli. Spinki - stacja radiowa fajna,tylko za duzo przerywaja jak spiewaja,dlatego nigdy nie mozna wysluchac calej piosenki,jest jeszcze jedna fajna fala to \"Radio Piekary\":D Pozdrowienia dla wszystkich,pa,pa i milego dnia zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SBŻ
MIŁEGO DNIA zyczyl żagiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SBŻ
dobranoc to tez sprawka żagielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam dużo pracy więc tylko wpadłam się przywitać 👄 👄 👄 OFECZKO ciekawe czy przesyłka dojdzie do niedzieli--fajnie by było !! Dla Wszystkich 🌼 🌼 👄 👄 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto_sia64
Witam. U mnie sloneczka brak ale temperatura powyżej zera. Ja musiałam dziś wczesniej wstać bo oddałam krew do badania. Boja nie widziałam Ciebie w laborotorium. We wtorek na badanie kontrolne a jak będzie dobrze to już niedługo do pracy. A ja dziś wstała o 7 i ledwo podniosłam sie z łózka, jak ja sie przyzwyczaję do wczesnego stawania :( :( :( No cóż poczucie obowiązku będzie musialo mnie podnosić. Takisku przesyłam ci troche siły i cierpliwości 🌻 Bosanowa Tobie tez wszystkiego dobrego ❤️ 🌻 Dosiu zajrzyj jeszcze do nas SBŻ - usmiechnij sie do każdej chwili usmiechnij sie Tego życze Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto_sia42
Ktosia64 to ja tylko zaszła mała pomyłka - to przez to ranne wstawanie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura,udało się!!!! Ktosiu,a dlaczego 64 ???? Bolało pobieranie krewki???? Ja bardzo tego nie lubie. Jak Twoja córeczka???Czy jest lepiej???:D:D:D Dosieńko , a jaką Ty przesyłkę posłałaś Ofeczce???Zdradz nam , bo moze i my byśmy o tym pomyslały. A do niedzieli na pewno dojdzie,jesli to przesyłka elektroniczna. Ale pomyslałam ,ze to co innego,bo zbyt duzo czasu potrzebujesz.:):):)Dla Ciebie👄 Bojka,ja czasem tez słucham radia Piekary,w kuchni,jaK coś gotuje. Jest mi wtedy o wiele przyjemniej. Stacja super.:):) Forever i znów Cie zawiało . Nie martw sie kochana,bo u mnie tez śnieg padał,a pożniej śnieg z deszczem.I jest beznadziejnie na dworze.::(:(:(:(:( Dajenku,już niedlugo wiosna,kalendarzowa oczywiscie. Bo w przyrodzie to jeszcze chyba nie. Tak brzydko,brrrrrr.Ale w sercach u nas juz wiosna. prawda Dajen????🌼 Żagielku,rozchmurz liczko i pisz więcej.Co tak wczesnie wstajesz???Pracujesz????❤️Spinko,przyjdz na \" Na Fajer\" koniecznie.Pobalujemy u Zyxika.Oby zdrowie nam dopisało.:):):) A Takisek zajęty wnuczkami niemożebnie,nawet nie ma dla nas czasu. Takisku,zyjesz????W sobotę i niedziele będziesz miala wolne,więc na imprezie u Zyksa będziesz. Co ???Odezwij się . Pa,pa.Dla Was👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zima..... och, jaka cudowna jest zima, jaka cudowna... 😡 Podobno w tym roku, zima będzie u nas gościć przez 10 miesięcy, a potem to już wsioooo lato będzie ;) Nie pomagają żadne zaklęcia, chyba wiosna całkiem się pogniewała :O - Dajen skąd to wszystko bierzesz :D:D:D Czy Puchatek zrobił tak jak obiecał i wyjechał do ciepłych krajów ? - Zuzia jak Twój kręgosłup ? Co u Ciebie, daj jakiś znak życia. :) - Żagielku nie czaj się tak, opowiedz nam coś o sobie. Co Ci leży na wątrobie, dlaczego tak często się smucisz ? :) - Boja, Ktosia życzę zdrowia - wyniki będą śpiewające :) Buziaki dla wszystkich zapracowanych i wszystkich leniących się 👄👄👄 Zaliczam się do tych drugich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×