Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Spinky, dla Ciebie w dniu Imienin ...👄👄👄 W dniu tak pięknym i wspaniałym 🌼 życzę Tobie sercem całym 🌼 zdrowia, szczęścia, pomyślności,🌼 sto lat życia i radości.🌼 Być może masz i inne życzenia,🌼 więc też życzę ich spełnienia.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu imienin dużo szczęścia, radości, uśmiechu; mnóstwo wiary, wytrwałości, siły; samych przyjemnych i spokojnych dni. Kochane Krysie wszystkiego najlepszego 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Krysi Spinakerka i Krysi Viktorii w Dniu Imienin malutki symboliczny wierszyk ze szczerymi życzeniami zdrowia i spełnienia marzeń.🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 W poniedziałek z ranka Odświętne ubranka Biegiem w odwiedziny Do Panny Krystyny. Trzynastego marca Roku bieżącego Spinki nam polewa Od rana samego. Nasza Viki także Jest miłą Krystynką Wita w Poczekalni Z roześmianą minką. Szampan tradycyjny Dwa kwiatów bukiety 13 marca przecież Świętują kobiety. Wymiana uścisków Serdeczne życzenia Dzisiaj się Krystynkom Spełniają marzenia. Od dziś tylko wiosna W Ich sercach niech gości Przyjaciele i bliscy Rozdają Im czułości. Słoneczko dziś tylko Krystynkom niech świeci Tak mocno aby w Ich sercach Wielki pożar wzniecić. Aby pamiętały zawsze O tym dniu dzisiejszym A każdy następny Nie był wcale mniejszym. Niech płatkami kwiatków W Wasze imieniny Życie Was obsypie Kochane Krystyny. 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trwa rozprawa sądowa w USA, w której sądzony jest szef oskarżony o molestowanie seksualnie sekretarki. Sędzina pyta sekretarkę: - Proszę opowiedzieć co proponował pani dyrektor? - Wstydzę się o tym mówić, jest w tym dużo brzydkich słów. Czy mogę to napisać? - Zgadzam się - odpowiada sędzina. Po chwili sędzina prosi, aby napisaną kartkę przekazać do przeczytania przysięgłym. Ławnicy po kolei czytają w skupieniu kartkę... Ławnik siedzący na końcu ławy przysnął. Siedząca obok niego ławniczka budzi go szturchnięciem i podaje mu kartkę. Ten czyta i po chwili szepcze do niej: - Zgadzam się! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka telefonuje do TPSA i mówi: - Nie mogę połączyć się z Internetem. - Czy poprawnie wpisała pani hasło? - Tak, widziałam jak robił to mój mąż. - A jakie jest to hasło? - Pięć gwiazdek. Nauczycielka pyta dzieci: - Jakie warzywo sprawia, że oczy łzawią? - Rzepa, proszę pani - wyrywa się z odpowiedzią Jaś. - Nie Jasiu, zapewne miałeś na myśli cebulę. - Nie, proszę pani! Pani nigdy nie oberwała rzepą po jajach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNY B Ż
Imieniny - dzień radosny, Pełen kwiatów, zapach wiosny, Wszyscy złożyć chcą życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci I niech czas radośnie leci! Niech odejdą smutki, złości I powróci czas radości! Te życzenia, choć z daleka, Płyną jak wzburzona rzeka I choć skromnie ułożone, SĄ dla Ciebie przeznaczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 D🌼L🌼A🌼 K🌼R🌼Y🌼S🌼T🌼Y🌼N🌼E🌼K🌼 SUKCESOW W ZYCIU SZCZESCIA W MILOSCI DUZO USMIECHOW DUZO RADOSCI SPELNIENIA WSZYSTKICH NAJSKRYTSZYCH MARZEN I SAMYCH W ZYCIU PRZYJEMNYCH WRAZEN 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼 NAJLEPSZE ZYCZONKA DUZO ZDROWKA I SLONKA HUMORU DOBREGO ZYCIA KOLOROWEGO I WIELKICH WRAZEN PRZY SPELNIANIU MARZEN 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ILE MAKU W MAKOWNIKU ILE SERA JEST W SERNIKU ILE USZEK W BARSZCZU PLYWA ILE OSCI MIEWA RYBA TYLE SLONCA I SLODYCZY WIECIE KTO WAM DZISIAJ ZYCZY..🌼..TAKISEK 🌼❤️🌼❤️kwiatek]❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście kochane. ❤️❤️❤️ Z całego serca dziękuje , za piękne kartki i wiersze.👄 - Viki imienniczko moja, życzę Ci tego wszystkiego, co mnie życzyłaś i duuużo, duuuużooo więcej 👄🌻 Bardzo się cieszę, że mogłam Was wszystkie poznać. Mam ogromną nadzieję, że nasza wirtualna znajomość, będzie jeszcze długo kwitła. 🌻 ❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ Wypijemy po jednym i razem zaśpiewamy ....:D Gdzie się podziały tamte prywatki niezapomniane Gdzie się podziały tamte prywatki Gdzie te dziewczyny, gdzie tamten świat Gdzie się podziały nasze wspomnienia Tamtych szalonych wspaniałych lat Rodzina w kinie na drugim seansie już z nudów ziewa Tutaj Paul Anka, Stonesi, Beatlesi, Cliff Richard śpiewa Tuż przed maturą kwitły kasztany, żyło się tak jak we śnie Gdzie te prywatki nie zapomniane, czy jeszcze pamiętasz mnie lalalalalala ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki pije z pod biurka bo w pracy jestem ale co tam......... Prawy do lewego polej kolego................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdej chwili, zawsze, wszędzie Niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy Wszystkim, o czym tylko marzysz! 🌼 Z okazji Twoich imienin składam najlepsze życzenia: bądź zawsze zdrowy, ciesz się życiem i bliskimi, niech ludzie sie do Ciebie uśmiechają, a szczęście czy los niechaj Ci zawsze służy. 🌼 Dziś imienin Twych się zbliża, Więc życzenia kreślę Ci, By się wszystko Ci spełniło, O czym marzysz, o czym śnisz, By pogodne miała sny - Zgłębi serca życzę Ci! 🌼 Z okazji imienin, życzę Ci tego, co się szczęściem zowie, wszystkiego najlepszego, o czym głowa pomyśli a czego dusza zapragnie, krótko mówiąc - wszystkiego po trosze! 🌼 Na imieninowy upominek nie chcę mówić wielu słów, Zdrowia, szczęścia, pomyślności niechaj w życiu Twoim gości! 🌼 Każdego roku o tej samej porze Każdy Ci życzy co tylko może. Ja korzystając z tej sposobności, Życzę Ci szczęścia, dużo radości, To, czego pragniesz, by się spełniło, A to, co kochasz, by Twoim było! 🌼 Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone, realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień - jak fal, które pchają statek do przodu. 🌼 Żyj tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się. 🌼 Dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, jasnej duszy i niech wszystkie żale głuszy. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje kochane🖐️ Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla naszych Krys.🌼 Spinki - tak wlasciwie to Ty obchodzisz imieniny?Wiem zyczenia sie zawsze przyjmuje i sa bardzo mile,ale Ty to chyba raczej urodzinki celebrujesz.Pytam sie dlatego ze na Slasku w kazdym razie u nas my obchodzimy urodziny,a o imieninach to nikt nawet nie pamieta. Piosenke wybralas super, zaraz zebralo mi sie na wspomnienia,pamietam jak chodzilismy na zabawy ,to po polnocy byl zawsze tzw.\" koncik starych nagran\",byl Niemen ,Szczepanik,Gasowski i wiele innych.....to byly czasy:D:D: Pozdrowienia dla Wszystkich,pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄🖐️👄czesc]👄 Dziękuję WSZYSTKIM za życzenia 👄👄👄 !!! Zaraz biegnę na spotkanie - szkolenie w biurze ... A później zaszaleć trochę w pizzeri :D Dziękuję , że jesteście w moim życiu {kwiatek]. Dziękuję Bossi, że mnie do Was zaprosila :). Dzięki temu mam kolejne, przesympatyczne PRZYJACIÓŁKI, które tak pięknie życzenia umieją składać !!! I nie tylko zresztą !!! Ewunia, Twoje prozą pisane są nie mniej piękne niż wierszowane :). A tak wogóle, to ja myślałam, że dalej się pije w biurze \"z segregatora \" :D Dziękuję raz jeszcze wszystkim , które napisały , życzenia rymowały, a także piękne kwiaty i inne obrazki powklejały 👄🌼👄 🌼👄. Bardzo mi się wszystko podobało i wiele radości mi sprawiło :D. Mnie już dziś chyba nie będzie, ale życzę Wam aby poczęstunku i napitku dla wszystkich starczyło i abyście dzień dzisiejszy przynajmniej w radości i szczęściu spędziły. Życzę wszystkim miłego dnia 🖐️👄🌼🖐️👄🌼🖐️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Boja masz rację - ale trudno nie przyjąć tak wspaniałych życzeń :D Serce się wielce raduje, kiedy tak piękne życzenia się otrzymuje . Od dzisiaj, zmieniam śląski obyczaj i będę obchodzić imieniny :P Boja geburstak tyż byda obchodzić i gorzołka byda pić ;) No to, pyrst ludkowie, za Wasze zdrowie \_/ Cudne kwiaty, piękne życzenia, kawały ....jak się z tego nie cieszyć :D - Ewa tylko nie wpadnij pod te biurko ;) nie dam rady Cię wyciągnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia 62
Gościnnie zawitałam żeby złożyć moim imienniczkom wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś przy takim święcie to piłam i spod biurka i z segregatora a co. Przepraszam za poprzednie z pod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~Wiosna~(kopia) Wiosna~1 Po zimie jest wiosna, nadchodzi bardzo radosna. Poranna rosa w tej pory świetle, wygląda jak pełna diamentów kraina, która rozpoczyna dzień jakże piękny. Moc przygód i zachwytów daje nam ta pora. Z pewnych wód jeziora ryby skaczą to znów wpadają w toń jeziora. Nad wodami stoi chłopak z dziewczyną, z jakże roześmianą miną. Wiosna dostarczyła im pełno atrakcji, piękny zapach, różne kwiatki, a w kielichach dzwonków słodko brzęczą pszczoły. Wiosna idzie przez kraj, ktoś powiedział:\"to prawie jak raj\", a wraz z wiosną idzie Maj. Cóż i wiosna nas opuści, po niej przyjdzie lato, po lecie jesień, a następnie zima. Z zimy znów do wiosny krok i tak mija cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak duzo pieknych życzeń złożono juz naszym KRYSTYNOM że ja juz nic piekniejszego chyba nie wymysle, więc dołączam się tylko do wszytkich imieninowych życzeń złożonych przede mna i dokładam \"I JESZCZE WIECEJ....\" 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Zeby każdy nastepny dzień był piękniejszy od porzedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane widzę, że książeczki już przeczytane ;) W związku z tym wklejam kilka dowcipów o pijakach :D Stoi w autobusie kobieta nie wygolona pod pachami i trzyma się rurki. Podchodzi pijak i patrzy. Po chwili mówi z pretensjami: - Hej baletnica, gdzie tą nogę zadzierasz? Podchodzi pijak do policjanta - Panie, gdzie tu jest druga strona ulicy. - No, tam. - Q*.*a! Jak byłem tam to mi powiedzieli, że tu. Przychodzi do restauracji w Sosnowcu facet i zamawia kurę, ale zastrzega, że musi to być kura z Czeladzi. Kelner przynosi mu kurę, a ten wpycha jej rękę do dupy i mówi: - To jest kura z Sosnowca. Kelner przychodzi z nowa, a ten robi to samo i mówi: - To też jest kura z Sosnowca. Po kilku rundkach podchodzi do stolika przyglądający się wszystkiemu pijaczek, obraca się tyłem i mówi: - Sprawdź pan, q*.*a, skąd ja jestem, bo od tygodnia nie umie do domu trafić. ....no to, chluśniem, bo uśniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wszelki wypadek solenizantkom życzę jeszcze raz -najdłuższego i najgrubszego oczywiście życia i portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- Krystyny, ja Wam po prostu przesyłam dużego imieninowego buziaka i serdeczne życzenia spełnienia marzeń, radości i słonka w życiu. Boja niby na Śląsku się nie obchodzi imienin ale zobacz jaki od lat p.Bochenek robi Krystynom fajny spęd IMIENINOWY. Czyli jednak niektórzy obchodzą. A jeśli o mnie chodzi - ja na Śląsku mieszkam już dłuuugo ale nie pochodzę stąd więc dla mnie imieniny są jak najbardziej odpowiednim świętem do obchodzenia, dlatego świętuję dziś z dziewczynami🌻. Pozdrawiam Was wszystkie:-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak,przeczytalam wszystko. Bylo bardzo ciekawie. Widzę,ze ksiązeczki przeczytane. Ofeczka szczegolnie grube czytała. Bo życzenia zlozyla Krystynkom - nadzwyczajne.🌻 U mnie w rodzinie tez obchodzi sie imieniny. To jeszcze raz dużo zdrowka ❤️, kochane Krysiaczki,Krystynki,Krysie.❤️ Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×