Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

o dzieki Ci Hrabio;) bede zamawiac na poczatku grudnia cos, wtedy bede miec przyplyw kasy:P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
Czy ja dobrze zrozumiałam, że te zapachy, które były w penach są teraz dostępne w pojemnościach 30 ml? A jeżeli tak to czy są tylko w tych pojemnościach? Czy może w penach i w butelce 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie dawne zapachy z penów są teraz w 30 ml butelkach . Peny sa w zapachach : 05p. Rush - Gucci 23p. Amor Amor - Cacharel 33p. Light Blue - Dolce & Gabbana 84p. One - Calvin Klein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
dziekuję :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianno ... sugerowalbym , wcześniejszy zakup... z informacja ,ze zapłacę później , w ostatnich chwilach przed świetami , są w firmie braki .. niestety , tak było z zelami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka_dorotka
ja wzeiłam nowe ! chanela miss dior i DKNY :) śliczne :) dzieki Hrabio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylcia
mam pytanko czy kosmetyki fm maja swoja strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesli podoba mi sie
zapach echo davidoffa to jakie jeszcze mogly by mi spasowac z oferty FM bo nie bardzo wiem jak co pachnie, green tea np mi sie nie podiba, a light blue a moze One.. :( qrde sama juz nie wiem ..tak po opisie perfum to nie bardzo idzie sie zorientowac.. przynajmniej ja mam taki problem ehhm a moze Mexx Woman? prosze o pomoc w wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syncia :) mają swoja stronę :) www.perfumy.fm A jeśli .... najlepiej kupic sobie to co Ci sie podoba i poprosic o próbki zapachu innego :) jeżeli jesteś z Sosnowca badz okolic to pokarzę Ci wszystkie :) no i zawsze mozna w perfumerii powąchać oryginał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie było :( wąchanie perfumów w perfumerii też wyleciało mi z głowy :( w ogole ostatnio trace glowe:( jakoś zmeczona ciagle jestem może przez te szkołe :( ale obiecuję że jutro lub w sobotę powącham perfumiki i w końcu się na coś zdecyduję :) tęsknię za fajnym zapachem na mojej skórze ;) oj powieki opadają... :( Hrabio a co tak obiektywnie myślisz o Jill Sander Sensaations? czytałam komenty i chyba by mi się spodobał... :) jutro idę wąchać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesli podoba mi sie
dziekuje hrabio za szybka odpowiedz :) spytalam, poniewaz chciałam zrobic prezent kuzynce i wiem ze jej sie podoba echo woman ale chcialaby teraz jakis inny zapach.. no i mam dylemat.. bo kompletnie nie wiem co moze sie jej spodobac, a ma byc to niespodzianka wiec nie chce by nabrala podejrzen jak zaczne ja wyciagac do perfumerii .. myslalam ze ltos doradzi mi co mozna kupic osobie o takim guscie (davidoff) no nic chyba rzeczywiscie bede musiala jakos tajnie sprawdzic co jej sie podoba tylko czy zdaze..ehhm w kazdym badz razie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gust dobry? 🌼 dziekuje:) juz tylko bede wąchać perfumiki polecone przez Hrabie, nie bede nic wymyslac bo jak nauczylo mnie doświadczenie to do niczego nie prowadzi ;) pasują do mie ciepłe zapachy a nie żadne mocne odurzające kwiatowe rewelacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli ... powąchaj z nią troszke niby dla siebie ;) zobacz skin trusardiego , cool water davidoffa , one CK ... może podobać sie jej też cała gama innych :D kobiety są zmienne :) zobacz Chance Chanel ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, tyle naraz :) jutro planuje tego Sensationa bo coś mi się zdaje że taka kaszka z mleczkiem jest dla mnie ;) uwielbiam zapach wszelakich budyni,śmietany, czekolady, kaszek (dla małych dzieci;)) ), w ogóle ciepłych potraw mlecznych ;) i wanilię też uwielbiam, byle by nie była dusząco słodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesli podoba mi sie
ok, dziekuje raz jeszcze :D tak sie wlasnie zastanawialam nad One pozdrawiam i zycze milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) TERAZ DOPIERO WIDZĘ :) sorry ;) ja już ślepnę na stare lata ;) oczywiscie sprawdzę :) wiadomo co ;) dzieki za kolejne podoradzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i psiknęłam się tym Sensi Armaniego, mój gust, ale nie do końca :( jakiś taki bez obrazy, babciny ten zapach, klasyka... jakby za poważny dla mnie:( a tego Sensation Jilll coś tam ;) nie mieli :(:(:( jeszcze jutro spróbuje gdzieś indziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja :) powąchaj go teraz, on ładnie rozkwita:) no i poluj na następny :) a przy okazji powąchaj Rusha ale pierwszą wersję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... to nie to... babciny, klasyka... jednak nie to :( ojjjjjj juo idę powąchać sensationa ddo innej perfumerii :( już trace nadzieje ze znajde cos dla siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryty nik
papajo moze powąchaj 32. Angel - Thierry Mugler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Panie Hrabio. Pieniądze na pewno będę miała we wtorek, więc będę mogła Panu zapłacić. A może mógłby Pan wystawić dla mnie tę aukcję już w pon.? Przypominam, że prosiłam o pozostawienie dla mnie zestawów Amor Amor i Adidas Black (każdy komplet 35 zł). Chciałam zapytac, czy można kupić u Pana próbki. Wiem, że 2 dostanę od Pana gratis, ale trudno mi się zdecydować :) Na pewno kupiłabym jeszcze 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kupuje te perfumy, sa rewelacyjnie trwale, ostatnio mama zapytala mnie co to za zapach bo ciagnie się za mna pół dnia :-) Ja mam nr 5 Gucci - Rush, jest piękny, zmysłowy. Ale polecam tez Star - T. Hilfigera (tak sie to pisze chyba...) po prostu cudo, bardzo kobiecy, moge wachac go godzinami :-P Aha, moj mężczyzna ma Chanel Allure Sport, rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_ka ... mam mam cały czas czekają :) wystawie Ci je jurto dostaniesz linka :) zrobie prywatną aukcję napisz mi maila z nickiem allegro , to bedzie aukcja tylko dla Ciebie :) próbki oczywiście mozna wybrac również dodatkowo :) wtedy sa po 1 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fufuflafu
Papaja, przepraszam że się wtrącę.... szukasz ciekawego zapachu?? Ja ostatnio odkryłam cudowny zapach, Sergio Tacchini (jakoś tak się pisze) - Ozone!! Cudo, naprawdę cudo. Nie wiem czy ci od FM to mają, pewnie nie bo oni mają tylko te najbardziej znane marki. Ale powiem ci że w perfumeriach internetowych ten zapach nie jest b. drogi, jakieś 80-90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×