Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

agapa ja tez nie wiem co moze bc przyczyna :-) gdzies wyczytalam (w jakiej gazecie dla matek chyba) ze sluz taki prawie bialawy zdaza sie w ciazy :-) nie chce zebyc sie przez to nastawiala na ciaze :-) chociaz zycze ci tego z calego ❤️ jak bylam w ciazy to sluz mialam caly czas, nawet moj maz sie z tego cieszyl i mowil ze przed ciaza nie bylam taka \"mokra\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj przymulona jestem, a podobno wysokie ciśnienie jest... Agapa, Moluś, Brednie, Si trzymam kciuki!!! Czarnulek powodzenia! Padlinko gdzie nam uciekłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa jak taki śluz mam zawsze przed @, ale mam nadzieję, że u Ciebie występuje on z innego powodu.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do domciu, zakupy na jutro musze zrobic bo gosci mam bo tak w tajemnicy Wam powiem, ze urodziny jutro mam. 29 lat mi strzeli juz-buuuuuu. Miłego weekendu Kobitki... A Padlinka, no ciekawe? Tez mam nadzieje ze wszystko OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś to jutro życzonka dostaniesz :) mi w październiku 26 stuknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 zmykam do stolicy na uzcelanie...mam nadzije ze 2 nie bedzie🌻 do niedzieli wieczorkirm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila1003
czesc dziewczyny ja wg testow owulacyjnych zaczelam starania w tym miesiacu 14 dnia cyklu. Jestesmy z mezem po 3 dniach wytezonych prob.Trzymajcie kciuki choc tez za bardzo sie nie nastawiam, bo od ostatniej ciazy czyli od roku, mam dziwny sluz, chyba za gesty i to przez caly cykl (przynajmniej takie mam wrazenie) Co to moze ozaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pamiętacie mnie jeszcze? Ten cykl zaczoł mi się 25 listopada,a owu była dopiero ok 20-23 grudnia. Wczoraj zrobiłam test po południu i są II krechy :D nawet mocne. Padlinko widze,że Ty też w ciązy :D Gratuluje i do zobaczenia na wrześniówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś wszystkiego naj, naj z okazji urodzin :P Życzę Ci, abyś jak najszybciej doczekała się malutkiego człowieczka w swoim brzuszku! :) Elunia serdeczne gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny patrzyłam na wrześniówki i tam padlinki też już długo nie było, zaczynam się o nią martwić! Macie z nią jakiś inny kontakt oprócz kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :D:D:D elunia gratulacje:-) z padlinka na gg czesto rozmawialam ale juz od jakiegos czasu cisza - zaczynam sie martwic czy wszystko w porzadku z nia u mnie dzis znowu spadek temperatury :-) dzis mialam 36,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOLUŚ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SPEŁNIENIA MARZEŃ 🌼 [ serce] 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane!!!!!!!!Dziekuje za wasza troske :-) Jestescie kochane!!!!!!!!!! ❤️ Przepraszam ze ostatnio nie wpadalam ale mialam takie mdlosci i troche sie slabo czulam ze wprost nie bylam w stanie siedziec przed kompem, a wczoraj pojechalismy z mezem do babci i nocowalismy i dopiero teraz wrocilismy do domciu. ale teraz jestem. jutro tez wybywamy a w poniedzialek mam nadzieje juz dluzej z Wami posiedze :-) Z dzidzia chyba wszystko ok.:-) troche mnie pobolewa podbrzusze (czasem nawet bardzo) ale to chyba normalne, z gabryska tez tak mialam, wiec sie nie niepokoje, lekarz zreszta tez to zignorowal, wiec panikowac nie bede. Ale naprawde sie oszczedzam. maz mi bardzo pomaga i jest kochany, ostatnio nawet wyzmywal cala zalegla kupe naczyn i zrobil obiad...:-) jak sie zle czulam molus------sto lat kochana 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻dla Ciebie...wiesz czego Ci zycze ;-) A dla Ciebie Elunia wielki buziak 👄 strasznie gratuluje :-D ciesze sie ze Ci sie udalo. Ja jednak chyba posiedze na sierpniowkach bo termin mam na 27 sierpnia jednak :-) chociaz tam na wrzesniowych mamuskach jakos intymniej ;-) Wszystkie Was kochane sciskam mocno i ide spac...taka wiecznie nie wyspana ostatnio jestem...hehe, ciekawe dlaczego?... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka spiochu jak sie czujesz po za tym :) Cholera ja sie denerwuje :( i nie moge doczekac 11 bol brzuch , temperaturka powyżej 37 , powiększone piersi i nie wiem czy mi sie wydaje czy mi sie brodawki kreską pomalowały :D Ale ja wariuję o szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej o widze ze padlinka wróciła:) ...martwiłyśmy sie ...no a ja mam 28 dzień cyklu dzis i okresu narazie brak:)...ale nie zapeszam...w tamtym miesiącu miałam cykl 28 dniowy..teraz brzyszek pobolewa jak na okres ale narazie nic nie ma....ale pozcekamy zobaczymy;) elunia---grtaulacje🌻 super super;) uciekam spać odespac te dni na uczelni spedzone;)...a w dodatku jutro wolne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupup
bardzo fajny topik!!!!!i super atmosfera!!!! pozdrawiam Was bardzo goraco kobitki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja pomyliłam sie o jeden dzień dzis to juz u mnie 30 dzień cyklu;0 a okresu narazie nie widac;)..mam nadzieje ze bedzie tak pzrez najbliższe 9 miesiecy;) a brzuszek lekko zkłuwa i pobolewa;) dam zanać jak cosik bede wiedziałą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ !! Pozdrawiam wszystkie starające się i gratuluję tym którym się udało ! 🌻 Miło tu u Was ale nie chciałabym zagościć na długo ;-) Od czerwca leczyłam różne schorzenia a teraz przyszedl czas na staranka ( najprzyjemniejsza część całej tej \"zabawy\"... hehe) . Za mną jeden nieudany cykl - dziś 5 dzień nowego i niedługo trzeba zakasać rękawy i do pracy ;-) - ufffff oby tym razem ............. Mam już coreczkę ( w lutym skończy 2,5 ) wiec chyba czas na drugą dzidzię a i mamusia ucieszyłaby się zamykając 3 dziesięcolecie swojego życia bobaskiem! :-) O tatusiu już nie wspomnę ........ ;-) Życzę powodzenia w starankach i szybkiej fasolki dla każdej z Was ❤️ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ewka i wszystkie inne panie :-) padlinka cale szczescie ze wszystko ok, ja juz od zmyslow odchodzilam :P mi dzis temperaturka podskoczyla na 36,6, kurcze w ogole nie wiem jak mam interpretowac te wyniki, kompletnie sie na tym nie znam :-) agapa trzymam kciuki zeby wszystko sie pomyslnie skonczylo za inne starajace sie tez kciuki trzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane..jakos zwleklam sie z lozka...czuje ze te mdlosci doprowadza mnie do szalenstwa..z jednej strony nie mam apetytu wcale i mdli mnie na sama mysl o jedzeniu, z drugiej ZMUSZAM SIE do jedzenia, zajadam te nudnosci a potem jeszcze gorzej sie czuje.. i tak mi strasznie ciezko sie teraz cieszyc ta przeciez upragniona ciaza...o rany..oby do konca 1-go trymestru...... prosze Was! nakrzyczcie na mnie jak tak biadole..bo robie sie zalosna, hehe wczoraj obciach przezylam...bylismy w kosciele, a ze byla uroczystosc Chrztu Panskiego byly w uzyciu kadzidla...a na mnie to chyba nie wplynelo za dobrze...po przestaniu prawie calej mszy dostalam strasznych dusznosci i juz prawie przy wyjsciu z kosciola (maz mnie wyprowadzal) zemdlalam...no mowie wam jak bylo mi glupio...brrrr...mezus sie bardzo przejal, ale ja nie naleze do osob wpadajacych w panike z byle powodu,tyle ze tak glupio sie czulam no mowie wam, nie cierpie w taki sposob zwaracac na sieie uwage...brrr Agapa....jejciu trzymam kciuki, mooooooooooccccnooooooo :-) Witaj ew-ka! zycze powodzenia :-) moj maluch konczy dwa i pol roku w marcu :-P Brednie ❤️..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa cofnęłam sie do poprzednij strony i wyczytałam ze masz biały sluz a powinno być sucho przed @ tak? bo ja mam to samo i wydaje mi sie ze 2-3 dni przed @ powinno byc sucho a taki sluz mam w dni niepłodne. Kiedy robisz test? i jak sie czujesz? mnie brzuch a dokładnie jajniki bola od dnia owulacji do dziś a dziś mam dopiero 26 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si---ja sluz w dni płodne miałam zupełnie inny taki pzrezroczysty,szklisty i signący,natomiast teraz on jest taki biały i nie ciagnacy taka jakby wydzielina,a zawsze pzred samym okresem miałam suchosć i nic się nei wydostawało.co do brzucha to boli mnie tak troche ale odczuwalnie,tak lekko zakłuwa z boków ale raczej z lewej strony.ale zauważyłam cosik jezcze ze od pary dni mam bóle krzyża!!i to dość uciażliwe i odczuwalne,a nigdy takich nie miałam! tak to u mnie wyglaa,ale mówi nie chce zapeszać moze to pbiawy pzred okresem aaa i jeszcze coś,mi w tamtym cylku przed okresem tepmka spadła w dzień pzred okresem tak.a ja mam dzis 30 dzien cyklu i tempka 37,3...wiec ..zobaczymy;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×