Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Kobietki to jeszcze raz Zdrowych i Pogodnych Świąt!!! Swietego w kominie, prezentow po szyje, zielonej choinki, prezentow trzy skrzynki, zimnego szampana i sylwka do rana :) Ja niedługo uciekam do domciu i zawitam tu we wtorem rano. 3majcie się, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!! A jednak!!!!!!!!!!!!!!!!! Dostalam ten najpieniejszy prezent na świeta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam pod sercem dzidzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przed chwila sie dowiedzialam, tzn zrobilam test...2 kreski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boze, tak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka:) serceczne gratulacje:):):) lepszego prezentu byc nie mogło :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka--naprawde????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!takl się ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie mas zpojecia jaka to dobra wiadomosć!!!! ale masz teraz super świata!!!!zazdroszcze,ale bardzo bardz sie ciesze!!!!!!❤️ a mąz już wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszzcze raz ja...nie moge sie nacieszyć informacją od padlinki:):):):):):) ..nie no aki prezent dostać na świeta:):):)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hwhe, dzieki dziewczeta! Maz wie...sam kupil test, bo ja nie chcialam jeszce robic, ale stal nade mna i podgladal, hhehhe... o raanyyyyyyyyyy Zycze Wam dziewczyny z okazji Tych Świat Tyle radosci ile zdolaja pomiescic wasze serca!!!!!! Skladam Wam najserdeczniejsze zyczenia Radosci, pogody ducha, Milosci, Zdrowia i Pokoju w sercach!!!!!!! Niech Nowonarodzony Chrystus obdarzy Was wszelkimi łaskami, jakie tylko sa Wam potrzebne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No i życze Wam oczywiscie ... upragnionych malenstw.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinuś--dzia🌻 ja juz jade na wigilje do siostry mojej mamay(tam w tym roku)...papap jeszzce raz wszystkiego anj naj naj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skacze Aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w Anielskich piórkach. Niesie w plecaku babki i świeczki, a w walizkach złote dzwoneczki. Wesołych Świąt oraz Szczesliwego wskoku do Nowego 2006 Roku! padlinka kurde ale sie ciesze! Jaka niespodzianka na swieta! Bardzo sie ciesze i zycze Ci wszystkiego dobrego!!!:) Wesolych Swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelay
Padlinka, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinuś i co miałam rację :) Gratuluję i bardzo się cieszę razem z Tobą!!! :) Ale masz cudowne Święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rodzinie powiedzieliście już? Ale Ci zazdroszczę, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlikno:) jak się czujesz?:) miałas jakies objawy? napisz cos?:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie! Dzisiaj tak wpadam tylko na chwileczke, Świeta..same rozumiecie.. :-) Enigmaa-----No wlasnie zadnych objawow nie mialam... bylam pewna ze nic z tego w tym miesiacu... teraz jak sie zastanowie to mialam troszke bolace sutki tylko i to wszystko... i dalej zadnych objawow nie widze, heheh, chyba tylko sennosc i lekka nerwowosc, ale to mozna spokojnie zrzucic na karb swiatecznego obzarstwa ;-) Własciwie to jescze to do mnie nie dochodzi tak do konca...tylko czuje sie tak..wyjatkowo w sercu... 🌻 mam straszna nadzieje ze tym razem wszystko bedzie dobrze...i ze dzidzius urodzi sie zdrowy... rany, dziewczyny ..tak sie ciesze! I mam nadzieje ze jak ta ponura passa zostala przelamana, niedlugo wszystkie bedzxiemy z brzuszkami chodzily :-) I bardzo mi bylo milo ,jak rodzina sie ucieszyla z tej nowiny, normalnie owacje urzadzili :-D Scieskam Was wszystkie i dziekuje ze podzielacie ze mna te radosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestescie super :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki padlinko:) ja czekam do sylwestra i tez zrobie test, aczkolwiek zero objawow u mnie ,tylko jem ,ale to taka moja uroda:P ,śpię ,ale to tez moja uroda :P nie od dzisiaj:P i jakies pryszcze wyszły mi na ryjku:( ale to moze zmiana kremu poza tym to nic:( raz jeszcze wielkie gratulacje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Pisalam Wam wczesniej, ze kochalam sie do srodka w 21 i 22dc i ze mialam skok 22dc i szczyt sluzu 23dc. Kurde wlasnie tu patrze na notatki, bo notowalam tempke, a tu widze, ze to bylo 20dc i 21dc, wiec widze, ze szanse na ciaze chyba jeszcze wieksze...No nic, ja tam sie nie nakrecam ogolnie, ale tak pisze sprostowanie:P Teraz ciesze sie szczesciem padlinki:) Calusy i gorace usciski dla Ciebie i fasolki padlinka no i dla wszystkich dziewuszek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam dziewczeta :-) :) :) :) :) :) :) ehhe, enigmaa, tak slyszalam ,ze najczesciej te dziewczyny ktore zaszly mowia ze tak naprawdeto objawow w tych pierwszych 2-ch tygodniach prawie nie obserwowaly u siebie, tak i u mnie bylo, hihih, w kazdtym razie pisz KONIECZNIE jaki wynik testu jak juz zrobisz ;-) chociaz...wlasnie zastanowilo mnia dlaczego ja pryszczy nie dostalam, co zwykle ma miejsce przed okresem, hehe czarnulek------- mam straszna nadzieje ze i u Ciebie sie udalo :-) teoretycznie mialas wielkie szanse na zaciazenie 🌻 trzymam kciuki...za wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki padlinus! Mnie chyba przed okresem nie wypryszcza, chyba na owu, bo teraz wlasnie mam kilka takich syfkow bleee:| Mi sie wydaje, ze jednak nic nie bedzie, bo chyba mam chore jajniki albo nie wiem co sie dzieje, ale dziwne mam uczucie w dole brzucha juz od owu, a jak sie kochalam to mnie kulo jakby w jajniku :/ No ale to nic, to moj tak juz by chcial:) padlinka obys sie dobrze czula, zeby Cie zyganko nie meczylo ani nic z tych rzeczy! Odzywiaj sie dobrze i spij duzo :) Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymać kciuki!!! dzis 15 dzień cyklu,misiek u mnei na nocke zostaje:) iwec sobie poszalejemy w sam środeczek cyklu:P:P:P trzymac kciuki trzymać!!!!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sprawdzam czy mi sie suwaczek wyswietli:) agapa no pewnie, ze bedziemy 3mac kciuki za Ciebie!!! Dzialaj tam ostro:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki!!! 4 dni mnie nie było.... PADLINKA - SUUUPPPPPPERRRRR!!! Bardzo sie ciesze!!! Az łezki mi sie w oczach pojawiały... U mnie nadale bez @. Moze mi tez sie udało...ALe nie nastawiam sie tak bardzo... Całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieta swieta i po swietach :-) padlinka ciesze sie razem z toba, super wiadomosci na swieta :-) molus jeszcze bez @ wiec moze tez dzidzia?? a jak starania calej naszej reszty???? u mnie dzis 32 dzien cyklu, jak narazie bola mnie sutki i lekko pobolewa podbrzusze, chyba mi sie cykle wydluzyly ostatnio. temp 37,3 :-) zajrze do was pojzniej papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wyspalam sie nawet dzisiaj...do 10 pospalam, hehe, i obudzilam sie bez mdlosci, hehe, korzystam z tego luksusu poki moge, heheh Molus--a ile Ci sie spoznia @? tak patrze dziewczyny, ze 11 dnia cyklu juz mialam szyjke otwarta i miekka i wtedy sie kochalismy...wiec moze wtedy sie pczela nam dzidzia? chociaz wieksze objawy sluzu mialam pare dni pozniej, a ze temperatury nie mierzylam juz to tak naprawde nie wiem kiedy mialam owulacje... wydaje mi sie ze kochalismy sie przed owu, wiec jest szansa na druga coreczke ;-) zobaczymy, hehe Agapus, Czarnulek i Enigmaa i ZA WSZYSTKIE WAS trzymam kciuki moooocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×