Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

kurcze troszke lepiej, hihi...przynajmniej jestem w stanie siedziec przed kompem, heeh Mam wrazenie ze dziewczynka...ale mowie wszystkim ze chyba chlopak, nie wiem czemu, hehehe, porypana jestem :-P zobaczymy..byle zdrowe... :-) A Majeczka dalej taka grzeczniutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobitki przykro mi z powodu @ Iskierko coraz większy podziw dla Ciebie ja bym w życiu nie wytrzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, masz racje si...dzielne sa te niektore kobitki---tyle wytrzymuja.... ;-) Super masz fladro jedna z tym twoim aniolkeim...moja gaba jak byla malutka darla sie wiecej niz byla cicho, heheh, i ciaglr jej sie ulewalo...STRUMIENIAMI! mam nadzieje ze ten szkrab co we wmnie rosnie bedzie grzeczniejszy :-) od siostrzyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a majce się nie ulewa! padlinko cieszę się, że ci sie udało!🌻 cudowne 9 miesięcy...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdiwilam sie tym maslem ;) ale co tam, ja nie probowalam :-) mam nadzieje cokolwiek zastosujesz ze ci pomoze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! agapa, Zabajona przykro mi, ze sie nie udalo :o ale 3majcie sie, w tym cyklu musi sie juz udac!!! Padlinka ciesze sie, ze lepiej sie czujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemy synkowi tez sie nie ulewalo i kolek w sumie teznie mial - moze z trzy razy tylko :-) jak sobie przypomne czasy kiedy bartek byl malutki to mi sie milo robi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 30
Cześć Dziewczyny, nie piszę z Wami (jeszcze) na tym topiku ale codziennie do Was zaglądam i uwierzcie poruszany yu problem jest mi znany:) Iskierka Nadzieii wygląda na to,że brałyśmy ślub w tym samym dniu, ja również dziś mam 5-miesięcznicę ślubu:) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i miejmy nadzieję a napewno nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Cześć Monia powiedz coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 30
Brednie, dzięki, napewno się jeszcze odezwę. Narazie to jest pierwszy (świadomy) cykl starań, zobaczymy co z tego wyniknie:) Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus, fladra! wlasnie odebralam Wasze zdjecia... bardzo sie ciesze ze wiem jak wygladacie dziewczynki :-) Molus--slieczny masz usmiech :-) fladra..a ty miesiac z hakiem po porodzie juz taka szczuplaszka jestes? fiu fiu..laseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Dziewczyny powiedzcie jakie macie doświadczenia z duphastonem. Powiedzcie coś bo ja słyszałam różne opinie a od Was można dowiedzieć się więcej niż czasami od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 30
Część Gosiaczek! No więc dwa miesiące temu podjęliśmy z mężusiem decyzję o staraniach o dzidzię, oczywiście wcześniej konsultacja z ginem, wykonałam podstawowe badania i wszystko było by OK, gdyby nie to,że w badaniach na prolaktyne była ona podwyższona w teście z obciążeniem (po 1godz.) Czyli wszystko wskazuje na to,że hiperprolaktynemia czynnościowa ( najprawdopodobniej wywołana stresem), od 30 dni biorę parlodel. Teraz jeszce cierpliwie poczekam parę dni na @ i wszystko sie wyjasni. Oczywiście sceptycznie do tego podchodzę, gdyż nie sądzę, aby udało mi się za pierwszym razem:) Ale nie tym razem to następnym! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam normalnie wiadomość chyba szczęśliwą chociaż ne wiem czy brać to pod uwage...a mianowicie rano zrobiłam tes teścik i nic pooglądaąłm go troszke z jakieś 15 minut i włożyłam do szuflady,pzred wyjściem do pracy czyli po jakieś godzinie od zrobienia zerknełam na niego jeszcze raz ale było ciemnawo u mnie w pokoju weiec mogłam nic nie zauwazyć,przyszłam z pracy i patrze a tam druga krecha.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! taka cieniutka nie gruba ale widoczna wyraźnie...wiec nie wiem czy mam brac to pod uwage czy nie...hyymm misiek ma kupić jeszcze jeden test wiec dzis sie okarze co i jak narazie troszke się ciesz,troszke boje i wogóle wszystkie mozliwe uczucia ....🌻 dam oczywiscie znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 30
Hej Padlinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia :-) na pewno sie uda, nie teraz to pozniej, ale trzeba byc dobrej mysli i za bardzo sie nie starac bo wtedy ciezko z zaciazniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Monia to będzie twoje pierwsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 30
Brednie, tak też do tego podchodzę. Co ma być to będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 30
Tak Gosiaczek76. Niestety tak to bywa. Ale wcześniej nie myslałam o dziecku, wiesz jedne studia, drugie, praca, usamodzielnienie się, wreszcie decyzja o małżeństwie i teraz pragnienie dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapus...najlepiej zrob tescik kolejny, bo po czasie wyniki moga byc mylace ale najlepiej odczekaj chociaz z dzien jeszce..jesli jestes w ciazy (oby) to poziom hcg moze wzosnac jeszce i zobaczymy... trzymam kciuki mocno strasznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak ja sie stresuje......ale chyba teścik zrobie raczej jutro...matko nie wiem czy wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie, Padlinko, ze foty doszły. Dziekuje za komplement :) Fladra 15 kilo!!! Brawo! ale jakim cudem??? A ja nadla nie odzywam sie z Moim i teraz jesszcze bardziej pozarci jestesmy... Do bani! Dzis pewnie sie nie pogodzimy bo ja uparta jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×