Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Agapa wiem, że nie pocieszy Cię to co teraz napiszę, ale nie sugerój się wynikiem po czasie :( Miałam taką samą sytuację co Ty, a w ciąży nie byłam. Brednie też miała tak ostatnio. Ale dla pewności możesz powtórzyć jak @ nie dostaniesz. Trzymam kciuki nadal :) Witam nową koleżankę :) Brednie, Czarnulek nie mogę gg włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moluś sama nie wiem:) ale przy dziecku jest co robić, nie dojesz, nie dośpisz i tak leci. pogódźcie się, szkoda życia na kłótnie. Kochacie się przecież Trzeba łapać szczęścia chwilki bo ulecą jak motylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fladra - madre zdanie, nie warto sie klocic, czasem mozna przymknac oko na niektore sprawy i brac je na miekko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa - dopóki @ nie masz to nic straconego, może hcg masz za mało w moczu, może lepiej zrób badanie na betę, najszyciej rozjaśni sytuację. A test po kilku godzinach nie nadaje się niestety do onterpretacji, wiążący wynik to ten w czasie wskazanym przez producenta testu, potem w nim dalej zachodzą zmiany i reakcje chemiczne i stąd może być ta druga krecha. Absolutnie nie chce cię zmartwić, a jedynie uprzedzić, poczekaj z kolejnym testem do jutra, może już coś wykazać. Powodzenia i oby to było to na co czekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa ja 3mam kciuki nadal! A i wyslij mi tez swoje foty Padlinka od Ciebie tez chce zdjecia i od reszty! Markotka mi tez gadu na chwile padlo, cos jest chyba z serwerem. Moluś nie martw sie, kazdy przeciez sie czasem kloci, sprobujcie nie wchodzic sobie teraz w droge, a wszystko przejdzie na pewno:) Wieczor trzeba wykorzystac...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila1003
hej gosiaczek u mnie, roznie to bywa z samopoczuciem raz dolki, raz gorki, po 6 miesiacach to mozna juz dostac swira:), a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ja sie zawijam, rano na uczelnie i przede mna egzaminy:( Odezwe sie w poniedzialek. mam nadzieje, ze Iskierka nie dostanie @ do tego czasu:) Pozdrawiam i 3majcie sie cieplo! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ale tu pusciutko. Ja niedawno pogodzłam sie z Mezulkiem. Ciesz esie bo brakowało mi go juz...❤️ Czarnulek trzymam kciuki!!! Iskierka napisz jak tam @ ? Pozdrawiam!!! 🌻 Fladra! -dzieki za fotki małej. Tak jest słodziutka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z rana a wiec tak słuchajcie,robiłam dziś test i wyszła jedna kreska...ale słuchajcie,pytałam wczoraj na stronce takiego jednego ginekologa i powiedział że jesli była taka sytuacja to nastepny test powinnam wykonac dopiero za kilka dni. a nawtt na teście \"Quick Vue\" jest napisane ze jeżeli jest małe steżenie Hcg to kreska druga mozę pojawić sie po pewnym czasie i wtedy nastepny test mozna wykonać dpiero po (48 do 72 godzinach),!!! A tak wogóle to tak na moje oko to \"pre test\" ma wiekszą czułość i moze dlatego ta druga kreska potem sie pojawiła a ten drugi moze mieć troszke mniejsza czułośc i dlatego jej nie ma....sama juz nie wiem.Ale nie puszczała pym takich domyslen gdyby nie to ze jednak nadal nie mam @,brzuszek pobolewa,tempka 37,3 i wogóle... ale narazie nie robie nic,poczekam jescze kilka dni i jak andal @ nie bedzie to dopiero zrobie kolejny tes,a jak znwu bedzie 1 krecha to ide do lekaża miłego dnia kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze agapa jak nie wiem naprawde co myslec, moze rzeczywiscie poczekaj kilka dni i zrob test na nowo :-) fladra - dzieki za zdjecia - mala jest sliczna - ma to po mamusi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak miałam
agapa .. ja tez tak miałam na jednym tescie miała prawie odrazu 2 kreski na następny dzień zrobiłam test "Quick Vue" i tam była tylko 1 kreska i w ciąży nie byłam .....ale temperaturki wtedy jeszcze nie mierzyłam więc nie wiem jak było wtedy u mnie prawdopiodobnie leki mi przesuneły @ ......a najlepiej zrobic bete tak dla pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po wszystkim ,dostałam:@ :(:(:( nie wiem czys obei nie odpuszcze starań,bo czas sie wydłuża a nie chce rodzić pzred samym slubem...kurcze a miałam juz nadzieje że jednak...ahhhhh buziaki dla was,bede tu oczywiście zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa - przykro mi z powodu @, one sa jednak wredne przychodza wtedy kiedy niepowinny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie---masz racie zawsze w niespodziewanym momencie...:P ale cóż takie zycie..przyjdzie czas i pora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Oj szkoda Agapuś! ja włsnie wrociłam z zakupów i zaraz wychodze bo ide na obiad do tesciow. Odezwe sie pozniej... 🌻 POZDRAWIAM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje tabelke
NICK.............IMIE......MIASTO............CYKL STARAN......TERMIN @ moluś agapa markotka brednie czarnulek iskierka nadziei gosiaczek76 monia30 zabajona mila1003 si25 NICK.........IMIE.........MIASTO.........TYDZ.CIAZY........TERMIN padlinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIE......MIASTO............CYKL STARAN......TERMIN @ moluś agapa emilka płock 3 (około 13.02. markotka brednie czarnulek iskierka nadziei gosiaczek76 monia30 zabajona mila1003 si25 padlinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko cos poplątałam w tej tabelce wiec ejszcze raz zaraz NICK.............IMIE....wiek......MIASTO............CYKL STARAN......TERMIN @ moluś agapa ...........emilka...21......płock.............3.....................12.02 markotka brednie czarnulek iskierka nadziei gosiaczek76 monia30 zabajona mila1003 si25 padlinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wymyslil te tabelke?? NICK.............IMIE............MIASTO......CYKL STARAN......TERMIN @ moluś agapa.........emilka..............płock..........3.......................13.02 markotka brednie.......monika..............bydgoszcz........3.............25-29.01 czarnulek iskierka nadziei gosiaczek76 monia30 zabajona mila1003 si25 NICK.........IMIE.........MIASTO.........TYDZ.CIAZY........TERMIN padlinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie jeszcze wiek warto dodac NICK.............IMIE....wiek......MIASTO............CYKL STARAN......TERMIN @ moluś agapa ...........emilka...21......płock.............3...................12.02 markotka brednie.....monika........24.....bydgoszcz.......3..............25-29.01 czarnulek iskierka nadziei gosiaczek76 monia30 zabajona mila1003 si25 NICK.........IMIE.........MIASTO.........TYDZ.CIAZY........TERMIN padlinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nalezycie moze do grona net??? jak nie to zaraz wam na maila wysele zaproszenia i tam musiacie zarejestrowac się,mozecie obejzrec tam mój profil i moje fotki i wy tez mozecie dodawać do swojego grona swoich znajomych:)(to dla tych którzy nie wiedzą do czego słuzy grono) zaraz wysyłąm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila1003
NICK.............IMIE....wiek......MIASTO............CYKL STARAN......TERMIN @ moluś agapa ...........emilka...21......płock.............3...................12.02 markotka brednie.....monika........24.....bydgoszcz.......3..............25-29.01 czarnulek iskierka nadziei gosiaczek76 monia30 zabajona mila1003........wiola.........30......żyrardów.......6............18.01 si25 i bedzie chyba 7 cykl staran, bo dzisiaj, wprawdzie kilka dni wczesniej, ale zrobilam test i znow nic, mimo, ze juz drugi miesiac uzywam testow owulacyjnych eehhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIE....wiek......MIASTO............CYKL STARAN......TERMIN @ moluś..............asia..... 29.....koło.............6................25,01 agapa ...........emilka...21......płock.............3...................12.02 markotka brednie.....monika........24.....bydgoszcz.......3..............25-29.01 czarnulek iskierka nadziei gosiaczek76 monia30 zabajona mila1003........wiola.........30......żyrardów.......6............18.01 si25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×