Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

moze lepiej tez na maila mi wysijcie gg bo ja zadnej wiadomosci nie dostalam na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam gg, ale firmowe, więc nie mogę go za bardzo tak podawać, a poza tym za 2 tyg kończę pracę :( Zdjątka jutro poprzesyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny potrzebuje pomocy, chce sie wybrac do lekarza, ale wczesniej chce zrobic badania na ktore on i tak na pewno mnie wysle, bo to 6 cykl staran. Wiem, ze powinnam zrobic prolaktyne, toksoplazmoze, ale co jeszcze, czy mozecie mi doradzic? Jakie jeszcze hormony moga miec wplyw na to, ze teraz nie moge zajsc w ciaze? Czekam z niecierpliwoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badania do zrobienia
w 1 połowie cyklu czyli przed owulacją prolaktyna , LH, FT4, TESTOSTERON, ESTROGENY tarczyce czyli TSH w dowolnym dniu cyklu po owulacji jakieś 6-7 dni PROGESTERON trzeba badać 3 dni pod rząd bo pojedyńczy wynik nic nie znaczy , 3 wyniki sie sumuje dzieli przez 3 i jak wyjdzie wynik powyzej 10 to jest oki mozesz jeszcze zrobic sobie takie badania tu dzięń cyklu nie ma nic do rzeczy: TOXOPLAZMOZA, CHLAMIDIA, CYTOMEGALIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś szukam, szukam, ale trudno jest szukać jak nawet nie chcą od człowieka podania przyjąć :( A tak to niestety jest w naszych kochanych urzędach, a bardzo bym chciała w jednym z nich pracować :) Pracowałam trochę w prokuraturze i bardzo miło sobie wspominam tą pracę :) Tam też będę jeszcze raz próbować i w sądzie. Może się uda... Ale puki co mam zaklepane miejsce na stoisku z papciami góralskimi, ale to w marcu. Najwyżej sobie miesiąc poleniuchuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,dzis humor juz lepszy bo tak pieknie za oknem ...:) jana--a co to ślubu to my na 100% bedziemy brac w nastepne wakacje czyli w te wakacje tzreba już wszystko zamawiac itp. ale jak by była dzidzia to nie wiem jak to by było...cyz predzej bysmy wzieli czy pozcekali do tego 2007....samo by wyszło;) własnie gdzie jest iskierka????? moze ona tam już sie cieszy ze dwie krechy u niej???!!!! iskierko--odezwij sie i to migasem:) markotka---z niecierpliwościa czaekam na foteczki;) narazie uciekam dziewczynki..papa bede wieczorkiem a i mam pytanko.... jak teraz cykl miałam 34 dniowy to znaczy ze i owulacja była póxniej tak???czyli u mnie owu musiała byc jakos tak koło21dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OWULACJA
z ta owulacją to nie do końca nawet czasami testy owulacyjne wychodzą a owulacji nie było najlepszy sposób to podgladanie na usg ..... no i pomiar tempki i obserwacjaśluzu by była wskazana bo długość cyklu nie informuje nas kiedy była owulacja tak ze nie koniecznie musiała byc u ciebie agapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! I ja juz w koncu jestem. Niestety nie zaliczylam wszystkiego ale coz...:o Wiekszosc do przodu:) Ja tez chce Wasze gg! Jeszcze raz dam adres: pocahontaz@poczta.onet.pl flądra dzieki za nowe fotki, sa super:) Moluś dobrze, ze pogodzona z mezusiem:) Ciesze sie agapa przykro mi ze @ przyszla:( ale 3maj sie i nie odpuszczaj! Iskierka niech sie odezwie w koncu...oby byly II krechy markotka obys znalazla prace z internetem:P Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! 🌻 Dziewczyny, ja za spotkaniem spoko, chetnie bardzo. :-) moje gg jakby co to 2589821 chyba. hehe. I faktycznie cos ta nasza Iskiereczka nie pisze co i jak ... Ja niestety zdjec nie mam swoich aktualnych..przydalby sie aparacik...a ktora tu jescze mi swoich nie przeslala, hm? lobuzice ;-) ...ehehheheh No i kurcze! Zaciazylaby w koncu ktora! :-P Wysylam wam nadzwyczaj silne fluidy ciazowe.......abrakadabra, heheh 🌻❤️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI ZA FLUIDKI! -moze pomoga :) Fajnie macie ze mozecie sie spotkac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ! przerazilam sie wlasnie strasznie...od miesiaca stosuje szmopon zapobiegajacy wypadaniu i stymulujacy odrtost wlosow firmy dermena a wlanie przed chwila wyczytalam ze jednego ze skladniekow tefo szamponu nie wolno stosowac w ciazy bo powoiduje wady rozwojowe!!!!!!!!!!!!!!!! o Boze...normalnie nie wiem co robic, strasznie sie boje o moje dzieciatko!!!!!!!!! o rany!!! B;lagam pocieszcie mnie bo normalnie rycze juz prawiew!!!!!!!!!!!!!!!! dlaczego wczesniej nie pomyslalam o tym zeby sparwdzic sklasd tego cholernego szamponu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka!! przede wszystkim uspokój się!! Twoje nerwy bardziej zaszkodzą niż ten szampon. Odstaw go, a najlepiej od razu wyrzuć. Na pewno wszystko jest w porządku. Takie \"maluszki\" jak Twoj są silniejsze niz ci się wydaje. Szampon na pewno nie zaszkodził:)Nic mu nie jest i nie będzie. Urodzisz wspaniałe i zdrowe dziecko!! A teraz umyj buzie, wytrzyj nos i myśl pozytywnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu...fladrusiu...ale teraz chyba bede sie zamartwiac do dnia porodu az...Boze...no nie przypuszczalam...niby co 2-3 dni mylam wlosy tym szamponem tylko ale stracha i tak mam..dziekuje ze mnie uspokajasz...jestes kochana.....rany... normalnie...buuuu...moze masz racje i wszystko bedzie dobrze......oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam rację Padlinko!! zabraniam Ci myśleć inaczej przeczytałam w internecie trochę o tym składniku ?fenoksyetanol? tylko przy długotrwałym stosowaniu może!! nie musi działać mutagennie. a więc spokojnie i wysylaj do maluszka dobre mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej padlinka - w koncu sie pojawilas :-) nie martw sie tym szamponem :-) bedzie w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tez sie przestaraszyłam !!! Ale tak ja mowia dziewczyny bedzie OK. I ja tez Ci mowie. a wiec spoko luzik!!! Jestesmy z Toba!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dpbranoc;) padlinus---bedzie ok nie martw się.... do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka - dzwoniłam w Twojej sprawie do mojej przyjaciółki, ona jest pediatrą i ginekologiem. Powiedziała, ze na pewno nic złego się nie stało przez ten szampon. 🖐️ dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×