Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

si ja sie zarejestrowalam i czekam na maila z hasel ale to podobno moze trwac nawet 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale agentka, nie moge Iskierko coraz wiekszy podziw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie - wiec ja tez sie zarejestrowałam ale nie dostałm chasła :( buuuuuuuuuuuu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz uciekam dziewuszki :-) ide sie wykapac i smigam pod kołderke :D moze mezus do mnie wskoczy ..... :P agapa - ❤️ papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze. zejuz chyba wszystkie spac poszłyscie. Ja własnie wrociłam z mezusiem ze spacerku. Wypije piwko i tez ide lulu. Kolorowych Kobitki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze tu niezłe stresowanko,i mi sie zaczyna udzielac po trochu;) od was;),ale jeszcze nie testowałam,zaczekam do ranka,wiec bedzie to bardzo nieicrpliwa noc...uuuffff \' iskierko--kurcze ,ale by było jakbysmy obie były...hehehe i ta 13 tak mi cos podpowiada zę...ale cciiiiiii........ciiiiiiii....żeby nie zapeszyć;) jutro wstaje o 6.00. wiec jak tylko zrobie test to odrazu dam wam znać:) matko,zestresowałam sie przez was normalnie........ słodkich snów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niepotzrebnie sie napalałam:( jedna kreska.....bbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu wstalam już po 5 bo wytrzymac nie mogłam.....ale wiedziałam że jak sie tak napale to nici z dwóch kresek:( ale dlaczego okresu nie ma..????? buziaki dla Was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila1003
Agapa mnie też jest bardzo przykro z tego powodu, moze bylas lub jestes przeziębiona, albo stres? Ja czekam do końca miesiaca i zobaczymy.............. u mnie to juz 6 cykl i na razie nic, chyba w końcu czas wybrac sie do lekarza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja z nowym dniem nowy cykl, dosłownie po północy przylazła @, dobrze, że wytrzymała do końća 26 dnia cyklu. Owu czułam tak ok.10-11 dnia cyklu, więc to by się zgadzało. Tak więc zaczęłam 7 cykl starań, a miesiąc to leci już 5. Następny cykl jest cyklem zupełnego luzu przez wizytą i nic sie nie wydarzy, bo w dni płodne mąż wyjeżdża, tak więc przytulanki tylko dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj przed snem spiecie z Moim. Rano Ok a po drodze do pracy znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie pokłóciłam z mężem:( czy ktoś wie jak zwalczyć ciemieniuchę??? 🖐️ dziś piątek 13-go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Cześć MILA2003 . Widzę że "jedziemy na tym samym wózku". U mnie to już piąty cykl. A jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie agapa tak mi przykro ❤️ zabajonek kolejny cykl jest juz twój.......ta wstreciucha musiała przyjść?????????? u mnie @ nadal brak, wczoraj rozmawiałam z męzem ciązy i @.....kazał mi sie wstrzymac i poczekac do poniedziałku, hmmm chyba on to tez przeżywa.....oki wiec wrzucam na luzik..... dzisiaj mamy 5 miesiecznice slubU.....KOCHAM CIE ARTUSIU...❤️❤️ ciemieniuche zwalczysz, smarując główke maluszka masełkiem i myciem z oliwka....... pozdrawiam Was goraco....jestem dzisiaj troche niedostepna....wiadomo dlaczeego..❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka dzieki ! a co z wyczesywaniem i jak? po posmarowaniu, czy odczejkać, czy umyć i wyczesać? wszystkiego dobrego z okazji rocznicy!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka - następny cykl już wiem z góry że nie mój, bo Miska w samych najlepszych dniach nie będzie, bo wyjeżdża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posmaruj masłem i odczekaj , potem delikatnie wyczesz...popraw przy kapieli i tak przez kilka dni...mojej siostry maluszki tak miały i pomogło..... dziekuje Wam...... zabajonek to luzik na psychice....nioooo zobaczysz MISIEK WRÓCI I SIĘ NIE OBEJZYSZ A TU ZASOLECZKA ZASTUKA......!!!!!!! mi się chce znowu spać, buuuu dopiero wstaam , czas do roboty Baska!!!!!!!!! nio dobra juz uciekam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fladra - nie trzeba maslem smarowac :-) wystarczy ze na godzine przed kapiela wysmarujesz glowke oliwka ( dosyc sporo tej oliwki ) i zakryjesz glowke bawelniana czapeczka:-) po porawie godzince kapiel i zczesujesz wloski szczetka dla niemowlat - ona ma naturalne, miekkie wlosie :D wiadomo ze od razu nie przejdzie, u mnie to trwalo ok 4 dni :-) mojemu malemu zniknela ta ciemieniucha :-) zaufaj mamuscie ;) agapa, troche to dziwne ze test negatywny wyszedl a @ nadl brak :-) moze lepiej beta hcg zrob, bo test zdaza sie ze sie pomyli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fladra tak z doswiadczenia ci mowie ze najlepiej przed kapiela to zrobic, wieczorkiem, albo poznym popoudniem :-) wtedy od razu myjesz dziecko bo to \"tlusta sprawa\" a teraz zostaw to maslo i za chwile je zetrzesz chusteczka najwyzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapuś tak mi przykro :( Nie łam się, niedługo sie uda! Iskierka podziwiam za wytrwałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze akurat twojej malej maslo nie sluzy..... a po oliwce glowka ladnie pachnie :-) a tak szczerze to nigdy nie slyszalam zeby dziecku smarowac maslem glowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej bedzie jak jej umyjesz glowe, tylko ze maslo sie ciezko zmywa, ale na pewno dasz sobie rade :-) i wsmaruj potem lekko oliwke a wieczorem wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny o widze ze tu tematy ciemieniuchowe? hm...przechodzilam to z moja corcia..koszmar...i ---brednie kochane----- mojej pomoglo tylko maslo! ;-) smarowalam maslem i zakladalam czaopeczke na godzine a potem wyczesywalam. oliwka mi n(a dokladnie gabrysi) nie pomagala Agapus...przykro mi ...ale nic straconego--wszystko przed toba!!!!!!!! ❤️w pzrzyszlym cyklu na pewno sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...zakręciłam sie... dziś masło, a juro oliwka zobaczymy hej padlinka♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×