Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

O cholera Markotuś to do bani! ale po operacji wszystko bedzie OK. Zobaczysz! pisz na bierząco co i jak u Ciebie OK? Co u reszty? U Agpaki to wiem bo jest na innym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm......Markotko..to kiepawo..ale mam nadzieje ze skonczy sie wszystko dobrze... Ja poki co jutro wybieramy sie na par dni do Olkusza i w porywach do Krakowa (jak wypali ).MAm nadzieje ze nie urodze w drodze, heheh, jakby nie bylo kawal drogi ;-) 55 dni do terminu..juz zaczynam sie troszeczke denerwowac..eheh Ale to takie przyjemne nerwy... :-P Caluje Was mocno wszystkie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny to ja. Widze, ze u kazdej z Was cos dzieje. 3mam jak zawsze za Was kciuki. Malo sie odzywacie tak jak i ja. Jak wiecie bralam Castagnusa, ladnie mi dzialal, ale teraz po jakos mnie wnerwia, czuje dziwne zapachy od siebie w ogole mam mniej sluzu plodnego, mniej bolu na owu, ale za to wykresy ladne tfu tfu. Napiszcie co u Was nowego. Pozdrawiam i sciskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie strasznie tu pusto! Fajnie Czarnulek, że się odezwałaś? Co tam u Ciebie więcej słychać? Brednie jak Twój brzunio? :) A samopoczucie? Padlinuś a u Ciebie? Jak Twoje maleństwo? Agapka kiedy rozpoczynasz starania? Moluś co u Ciebie? Jak już wcześniej pisałam mierzę sobie temperaturkę i wychodzi na to, że owu mam w trakcie @!!! A tak poza tym to pracuję sobie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka u mnie wszystko pomalutku do przodu, nie ma co pisac i zapeszac :p Troche cos mnie brzuch pobolewa od wczoraj dziwnie i niedobrze mi, chcialam do gint isc bo dawno nie bylam, ale na urlopie :| A co u Ciebie? Jak tam wszystko sie uklada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u mnie? Mam dobrą pracę, biorę leki i mierzę sobie tremperaturkę, to tak po skrócie :) Brednie napisz proszę co u Ciebie, bo strasznie ciekawa jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nowego. No może to że wczoraj wstawili nam nowe drzwi wejściowe :) Tabletki nadal biore ale mam plamienia i czasem brzunio boli jak na @. ... ❤️ dla WAS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u Was słychac dziewczynki kochane??? ja w sierpniu zaczynam nareszcie starnia..cały zcas sie kłuje w brzuszek codziennie,ale juz się wprawiłam i jest to moja codziennością ;) a w sierpniu jedziemy nad morze akurat bede miała dni półodne i mam andzieje bedzie to strzał w dziesiątke ;) buzikai😘 odzywajcie sieę kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!!! U mnie powoli ruszaja przygotowania do przyjecia malucha-pierwsze pranie juz zrobione, ba!nawet poprasowane :-P, pokoj lekko przemeblowany, ale ze smutkiem stwierdzam, ze jakos maly mi sie wydaje, zeby pomiescic lozeczko..Trezba porobic przymiarki, eh,,jak mus to mus :-) ----- do terminu porodu coraz blizej-niewiele ponad miesiac, jestem troche juz stremowana......... 🌻 Dzis zmienie firanki w pokoju.Nie mam co czekac na meza, bo on teraz robi remont w kuchni u mamy i nie ma go calymi dniami i wieczorami, ale ja zadnej pracy sei nie boje, hehehe, a poki dobrze sie czuje-trzeba to wykorzystac! Czarnulek, markotka, Molus, Agapka!!!!!!!!Dziewczeta, z calgo serca Was ppozdrawiam i mam nadzieje ze wszystko jest dobrze a bedzie jescze lepiej :-) Agapa, Trzymam kciukasy za ten wyjazd nad morze-niech bedzie owocny ❤️ I piszcie dziwewczeta, piszcie... Brednie obiecywala ze od lipca bedzie miala internet, ale moze w zwiazku z jej wyjazdewm wakacyjnym to sie przesuwa, mam nadzieje ze niedlugo sie pojawi znow :-D Buziaki dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinuś--no widziałam suwazcek i tez sie zastanawiałam co u ciebie bo juz niebawem rodzisz :)jeju jak szybko zleciało :)jejjjeejjj;)żyzce szybkiego porodu ;) no własnie brednie daj znac co u ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie troche dupowato :/ Mam chore jelito, ciagle biegunki, pije siemie i od wczoraj smecte oby pomoglo bez lekarza, bo jak nie bede musiala sie wybrac. Poki nie wylecze musze uwazac zeby nie zajsc w ciaze, bo czeste biegunki powoduja poronienia...boshe boje sie troche ze tego szybko nie wylecze:( agapa extra, ze zaczynasz starania tak szybko! Oby pierwszy cykl owocny:) padlinka ruszyla sie waga bardzo dobrze, bo juz sie zastanawialam nad tym, ze jest tak malutka, ale nadrabiasz widze;) Takie przygotowania to pewnie bardzo ekscytujace, tylko pozazdroscic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulek...................taaaaa, ekscytujące, ehheheh powiedzmy ;-) przed pierwszym dzieckiem jest inaczej jednak..teraz nie zajmuje sie juz rzeczami, ktore wiem, ze nie beda mi potrzebne, mam mniej potrzeb zakupowych, bo po gabrysi cos niecos zostalo :-) Az sie dziwie tym mamusia ktore w 6-m miesiacu juz maja gotowa wyprawke, poscielone lozeczko, hehe i rozłozony wozek w przedpokoju :-P W kwestii wagi-coz i tak jest niewiele tego przyrostu-wczoraj od kolezanki, ktorej nie widzialam miesiac uslyszalam ze ponoc nawet schudlam, nie wiem jak to mozliwe, hehe.. Poza tym nie przejmuj sioe tymi jelitowymi przypadlosciami.Ja jestem zdania ze organizm wie, keidy sie ma czegos pozbyc, a w kazdym razie wole to niz zaparcia :-O Nosek w gore! Agapus ----- dzieki kochaana 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :-) internetu nadal nie mam i miec raczej nie bede, mialo byc z kablowki ale podobno za malo chetnych i lipa. przyjechalam do mamy na obiad i korzystam z netu u niej czuje sie dobrze, mdlosci juz mi przeszly, teraz dopadla mnie bezsennosc i mam wielka ochote na slodycze i lody :-) w poniedzialek ide na USG (12 tydzien ciazy) i jesli juz bedzie widac plec to sie dowiem hehe bo niby od 12 tygodnia lekarze sa w stanie powiedziec. tak wiec w poniedzialek bede u mamy znow i na gg tez wejde. poza tym brzuch mam juz powiekszony i to nie malo, nie mieszcze sie juz praktycznie w zadne swoje ciuchy. dzieki bogu lekow zadnychg tez nie biore, bo z ciaza wszystko w porzadku, nic mnie nie boli, nie dolega... super!!! teraz juz zmykam bo obiad wystygl mi juz zupelnie... buziaki do poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinuś ale ten czas leci :) No proszę, już wszystko poszykowane, pewnie lepiej troszkę wcześniej niż na ostatnią chwilę. Brednie a u Ciebie już 12 tydzień? Szok! Napisz od razu po tym USG. Agapuś trzymam kciuki za ten Wasz wyjazd! Czarnulek może lepiej jednak byłoby wybrać się do tego lekarza? My z Miskiem też jedziemy w sierpniu na morze, ale tylko na 4 dni, ten długi weekend. Będę teraz częściej zaglądać, bo mam w pracy net :) Pisałam już Wam, że mierzę sobie temperaturkę i sama już nie wiem jak to jest, bo ten mój wykres \"wariuje\" co chwila są \"wzloty\" i \"upadki\", tak chyba nie powinno być, prawda? A czy trzeba mierzyć tą temperaturkę zawsze dokładnie o tej samej godzinie? Pozdrawiam i całuje gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam wlasnie z usg wg zaplodnienia jest to 10 tydzien i termin mi sie przesunal na 17 luty widzialam serduszko, raczki, nozki jak sie ruszaja, super. ogolnie to wszystko jest w porzadku jutro zrobie skan zdjecia z usg to wysle wam teraz jade juz do siebie do domu, ale jutro bede to napisze cos jeszcze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie--❤️ super wieści...wklep przez brzucholka swoja Kruszyneczkę ;) buziaki czekamy na fotoski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie kochana, to super, ze z maluszkiem wszystko ok :) To musi być fantastyczne przeżycie zobaczyć swojego maluszka, który siedzi jeszcze w brzuszku :) Marzę o tej chwili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie znajdę przykładowe wykresy NPR? Bo z tego mojego to już nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ochane zaczełam mój cykl staran..dziś dostałam @ wiec zaczynam mój kochany,wyczekiwany cykl ;) trzymac kicuki prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana!Moje kciuki sa juz trzymane! :-) wszystkie cztery hehe Oby sie powiodlo, ale staraj sie byc spokojna i nic na sile..Jak uczy doswiadczenie, najlatwiej zachodzisz w ciaze gdy o tym nie myslisz :-) alez upal!!!!!!!!!niby slonca nie ma za wiele ale oddychac tez nie ma czym.. uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinus--wiem wiem,ełen spontan..nie mierze tempki itp tylo sexik i nic wiecej ;) ...co ma byc to i tak bedzie ;) dzięki za kciuki ;) czarnulek-🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję szczęśliwa mamo, chociaż chciałam zobaczyć przykładowy wykres, a na tej stronce chyba go nie ma, ale mimo to dziekuję:) Czarnulek Twojego wykresu nie znalazłam, proszę o wskazówki gdzie mam szukać :) Agapuś trzymam kciuki za starania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek dzieki :) Kurcze u Ciebie widać wyraźny skok, a u mnie to jakoś dziwnie jest tak, że kilka dnia temp. niska do 36.4-36.5 później jeden dzień skoku do 36.6-36.7 i póżniej znowu kilka dni niska i znowu jednodniowy skok i tak przez cały cykl! Nie wiem jak mam to interpretować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka to rzeczywiście trochę dziwny, bo moje są bardzo podobne do tych czarnulki, są wyraźne skoki i spadek dopiero przed następnym okresem, a nie ma czasem przy waszej parafii poradni życia rodzinnego? bo u nas jest i zawsze można iść z takimi wykresami i wszystko dokładnie wyjaśnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak zaczne strania tez bede mierzyc tempke i robic wykresy tylko musze dokładnie poczytac na ten temat bo nic nie wiem ! Tak to jakos leci- mam nadal plamienia ale wyczytałam na ulotce od tablet ze to od słońca i gorąca! a treaz ciężko od tego uciec. Dzis wygladam fatalnie bo pół nocy nie spałam bo moj brat oświadczył, że on w Londynie to chyba na stałe zostanie bo w Polsce nie ma przyszłości. zgadzam sie z nim ale jak tak mozna zostawać kochającą siostre i wyjechac??? Płakać mi się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×