Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

macham łapką i całuję 😘 poraz kolejny zostałam \"super nianią\" ;) teraz 7 miesięcznego Antosia :) więc zcasu na co kolwiek brak całuję mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejaaaaaa:) ja mam ostatnio mase zajec wiec nie bywam tu regularnie, plis forgiwmi;-) hehehe floo i RESZTO SWIATA ;)-------moj nowy mail to kalinowska_paulina@wp.pl jesli mozecie to pozmieniajcie mnie sobie i pliss dajcie jakies maile na ten nowy adres, bo nie mam was wpisanych z racji zmiany maila..jej,ale zagmatwalam:P hehehe emi placze,ja mam syf i musze sprzatnac...:/ zygac mi sie chce na te wizje,heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjojoj, ale tu puściutko Ja jadę w czwartek do Poznania na badania, muszę jechać o 3:36 rano, bo przed 7:00 mam już badania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialyscie zebym dala znac, wiec chwale sie, ze zdalam egzaminy na prawko bezblednie, jako jedyna z 2 grup i jako jedyna zdawalam 1 raz :D Oczywiscie nie musze mowic jak bardzo sie ciesze, jestem z siebie dumna, no i dzis oczywiscie oblewam ;) Powodzenia markotko, 3mam kciuki. Pozdrawiam dziewczyny! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulkuu, super:) powodzenia na polskich wybojach;-) markotko-------mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.❤️ ja zla na meza jestem...eh, i dlatego nie chce mi sie nawet pisac...fochy jak u dziecka😠 eh, szkoda gadac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z Poznania. Najlepiej to ze mną nie jest, ale teraz przez ok. 4 miesiące mam obserować cykle bez leków i zobaczymy czy @ będzie się pojawiała. Dopiero jak nie będzie się pojawiała będzie operacja. Padlinka tak to już jest z tymi chłopami! Ja z moim ostatnio ciągle się kłócę, bo... postanowiłam się trochę wyzwolić spod jego więzów, starsznie mną dyrygował, mówił co mam robić, gdzie iść, kiedy wrócić itp itd... za moim przyzwoleniem, ale postanowiłam, że już koniec z tym! No i teraz mam, awanturę niemal codziennie, ale nie daję się! Za bardzo mnie to już męczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko---no DOKLADNIE tak jest P ja zawsze bylam tez pod wplywem meza(to taki troche szantazysta emocjonalny;)) i teraz jak chce cos w tym zieniac, pomyslec o sobie, to on to ciezko przezywa...:P duzo roboyty dzis znow mnie czeka, emi ryczy,ehhhh SŁOŃCA MI POTRZEBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko doskonale to określiłaś- emocjonalny szantażysta! Ja już mojemu powiedziałam, że basta, koniec niewoli i dyrygowania i tego się trzymam, bo inaczej długo już byśmy razem nie pociągnęli. Chociaż tak w sumie, to ja nie wiem czy nadal mi jeszcze tak bardzo na nim zależy, czasem mam go serdecznie dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhe markotuś, ja dlatego kidys z moim doszlam do wniosku, ze albo woz albo przewoz...czytaj:albo slub albo sie rozstajemy-a ze nie wyobrazalam sobie zycia z nim, rozstan, powrotow, rozstan i znow powrotow itd ale tym bardziej wiedzialam ze bez niego nie chce zyc, decyzja byla szybka.i jego i moja.pozostal szantazysa emocjonalnym, ale teeraz nauczylam sie z tym zyc:Pi moze uda mi sie tez go kiedys\"wychowac\" bo postepy juz sa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko u mnie to nie jest takie proste, bo oboje mamy bardzo trudne charaktery i strasznie uparci jesteśmy :( Ale cały czas nad tym pracuję :P Brednie kochana, co u Ciebie? Moluś, Domi kobiety odzywać się!!! Agapka a Ty to już całkiem o nas zapomniałaś!!! Czrnulek jak tam Twój facet wrócił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko u mnie w poprzadku :-) marcinek rosnie jak na drozdzach, bartek byl w szpitalu bo mial biegunke i wymioty, ale jest juz dobrze trzymam kciuki aby cie ta operacja ominela :-) pozdrawiam was wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie wreszcie się odezwałaś! Cieszę się, że z Bartkiem już ok. Pewnie ta jelitówka go dopadła? Padlinko, Ty to jesteś mądra kobieta!!! Wiesz co zrobiłam? Powiedziałam mojemu miśkowi, że albo ślub albo.... no i się oświadczył!!! W przyszłym roku bierzemy ślub!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhe,super Markotko:) czyli jestes szczesliwa narzeczona:D GRATULACJEEEEEEEEEEE❤️ (tylko zeby potem jakby co nie bylo na mnie ;) -hehe,zart of korsss) zrobilam sobie mocna kawe, bo spac mi ssie chce a nie ma sensu sie klasc jak sie juz zdazylo wyjsc i dziecko do przedszkolni odprowadzic .💤 emka mi kwili jako to pisklątko ehhe a ja sie wczoraj na noc nazarlam i teraz czujesie taaaka gruuuuba:D Molus---masz super zajebisty opisik w stopce :D a co tak wogole u cibie? dziewczyny-domi, czarnulek?floo?co tam?:) Brednie-----jołłłłl!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, jesteście kochane :) Nie napisałam jeszcze, że oczywiście po ślubie postaramy się o dzidziola, może nie od razu, ale długo zwlekać nie będziemy :) Wczoraj nawet nad imionami się zastanawialiśmy i wybraliśmy dla chłopca Antoś a dla dziewczynki myślimy o Emilce :) (wiem, wiem Padlinko) lub Zuzanka, albo może Natalka tu jeszcze nie bardzo możemy wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się coś Was kobietki zapytam, mierzę sobie temperaturę cały czas i od 4 dni mam taką samą co do kreseczki 36,0 co o tym sądzicie? Dziwne to jak dla mnie, bo nigdy tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko :) u mnie sie tak zdarza:) ze np przez 4 czy 5 dni ma 36.3 potem jeden dzien kreska wyzej i znow to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziernikowa-MAMA_2007
witam! starajace sie o dzidzie opowiem wam moja desperecje i pragnienie malenstwa,od 2004 strasznie pragnelismy z moim skarbem miec dzidzi...i nasze starania non stop na zero :mój czasami żartowł ze strzela ślepakami,albo ja mam czajnki zepsute :) chodziłam do lekarzy jedni mi mówili ze pecherzyki nie pekaja na jajnikach ,ze jeden jajnik nie pracuje tak jak powinnien,ze mam PCO naczytałam sie o pco tyle ze juz wiedziałam ze dzidzi nie bedzie....do tego non stop miałam nieregularne miesiaczki takze juz w ogóle nie wiedziałam czy mam te dni płodne i kiedy ...brałam duphaston i miesiaczki dalej były nieregularne. 2 stycznia dostałam ok.prawie po 1.5 m-c (ostatnio miałam chyba w połowie listopada) po dwoch tygodniach od miesiaczki zaczeła sie tragedia boli mnie non stop brzuch,żoładek i jest mi strasznie niedobrze,na kawe nie moge patrzec,na papierosy mnie cofie,i cały czas mi niedobrze mysle pewnie mam cos z żoładkiem moze wrzody juz myslałam o najgorszym ! zamówiłam wizyte do gastrologa ale terminy były odległe wiec czekałam minął 10 marzec a mi rano non stop niedobrze ale nie wymiotowałam tylko mnie tak mdliło...wiec postanowiłam kupic test choc nie wierzyłam ,chyba go dopiero po 3 dniach zrobiłam i.......CIĄŻA :)biegiem na drugi dzien do ginekologa :tak jest pani w ciąży ,poprostu pecherzyk pęknął !zapłodnienie doszło 7 stycznia zaraz po skonczonej miesiące.Troche sie rozpisałam ale jestem bardzo szczesliwa ,takze nie ma co sie martwic na zapas! czasami szczescie przychodzi z nienacka.pozdrawiam wszystkie mamy pragnące dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś kochana, napisz jak się u Ciebie sprawy mają. Padlinko tak się zastanawiam czy przypadkiem nie mam już za słabych baterii w termometrze i dlatego tak wskazuje. Chyba wrócę to rtęciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazdziernikowa mamo:) gratuluje!i dzeki za te slowa nadzieei ❤️mam nadzieje ze wszystkim staraczkom sie uda.. molus-----no,pisz! markotko ja ktorys dzien pod rzad mam znow 36.3 tak wiec to mozliwwe, ale fakt, sprawdz lepiej te baterie.:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka masz normalna temperatura swiadczaca o I fazie cyklu, czyli, ze owulacji nie bylo, moze dopiero bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmina. Więcej będe wiedzieć 20 kawietnia- jade do Poznania. A we wtorek ide do gina sprawdzić tlyko czy torbiel nie rośnie. Mam nadzieje, że nie- ehh... Pozdrawiam Gorąco! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas mam taką niską, zawsze miałam skoki o kilka kresek, a teraz co najwyżej o jedną, może to dltaego, że nie biorę leków i @ się pewnie nie pojawi :( Moluś a do jakiego lekarza się wybierasz? Życzę Ci słońce powodzenia! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest pani ktora nazywa sie Barbara Halerz-Nowakowska. w necie wyczytałam \"prywatna praktyke i jest z Polnej,wyprowadzila bardzo duzo znajomych mojej ciotki i tezraz maja juz swoje dzieci. Ja trafilam do niej w grudniu stwierdzono u mnie endometrioze ale juz w styczniu bylam operowana i to na NFZ u jej meza \"U Sw.Rodziny\". Jej maz jest bardzo dobry z laparoskopii bo nawet dr Bieganska (znana mi gin)polecila mi jego jako jednego z lepszych w tej dziedzinie. Pani dr bardzo mila, zawsze poswieca duzo czasu na pacjentow i stara sie dokladnie wszystko wytlumaczyc i oczywiscie wyleczyc. Wizyta u niej kosztuje 150zl (ale jesli chodzi o dobrych gin w Poznaniu to niestety na tym nie mozna oszczedzac i jest to juz standart) w tym razem z USG. A jesli chodzi sie czesto na ocene to koszt 50zl. \" wiec mam nadzieje ze mi pomoze Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka, bo nie masz owulacjii, dlatego tak jest. Raz moze byc troche wyzsza temperatura i zebata bardziej, a raz nizsza i w miare jednostajna. To jest normalne. Co do @ to roznie bywa przy cyklach bezowulacyjnych. Zwykle sa one dlugie i nieregularne, ale nie musi tak byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×