Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Dostałam pracę!!!!!!!!!!! :):):) Ale jestem szczęśliwa :) Będę pracowała w sekretariacie sędziego w wydziale pracy i ubezpieczeń społecznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka...no to super!!!!!!!!!!!!!! Gratuluje z calego serca!!!! Wiedzialam, ze dostaniesz te prace> wkoncu trzymalam kciuki tak ze az mi palce posinialy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Tak strasznie się cieszę :) Domi a jak z Twoją pracą, szukasz czegoś? Stwiedzam, że warto szukać i skłądaćpodania, bo to moje w sądzie leżalo od lutego! Prawie rok! Już nie liczyłam na to, że jeszcze kiedyś zadzwonią, a tu proszę jaka niespodzianka :) Moluś kiedy rozpoczynasz monitoring? Co 2 dni na USG będziesz chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotuś- 2 stycznia zaczynam chodzić bo jeśli @ dostane 19 XII to będzie 15 dc. Tylko przeraża mnie troche to mierzenie tempki! No ale dam rade! No i p.doktor dał nawet specjalny zeszy do zapisywania temp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko, kochana!!!!!!a nie mowilam :-) super, gratulacje!!!!!!!!!!!! mi tez sie marzy juz praca..i to strasznie...ale emi taka mala jescze, tylko 3,5 miesiaca...moze chociaz na pol etatu cos bym poszukala..tylko gdzie mnie przyjma?:-( z dwojka dzieci, 4 lata przerwy w zawodzie...eh... molus, nedzie dobrze kochana, a mierzenie temp nie jest takie strasznem serio..no chyba ze ktos nie lubi sie wczesnie budzic. ja mierzylam zawsze kolo 7.00 rano jak moj maz wstawal do pracy.i tak sie budzilam :-P a potem dalej w kime. a jaka bylam mile zaskoczona jak zobaczylam jak ladnie mi ta tempka sie rysuje,ze wszystko takie czytelne :-) a wczoraj sobie na piwku bylam z dziewczynami z sierpniowego topicu :-) Czy ktoras z nas jest jescze z wawy??!?!fajnie by bylo tez sie spotkac:-P hehe, Brednie obiecywala ze mnie odwiedzi, ale teraz tez juz nie da rady dlugo przyjechac do stolicy niestety:-( Buzka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś to nic takiego, rtęciowym 10 minut i po krzyku :) Ja mierzę codziennie rano przed pracą (przed wstaniem z łóżka oczywiście). Mierzę w ustach,a Ty gdzie masz mierzyć? Dzięki Padlinka :) A z tą pracą, to sądzę, że nie będzie źle, tylko Emi musi troszkę jeszcze podrosnąć. A póki coś może pomyśl o czymś w domu? No a Brednie to już pewnie niezła kuleczka :) Czytałam ostatnio początki naszego topiku jak pisała, że bardzo chce mieć drugie dziecko ale boi się, że mąż odejdzie, a tu proszę, wszystko fajnie :) Oh, ci faceci.... Agapka, Domi co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dzięn spodziewanej @ Nie przychodź prosze!!! Akysz akysz!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus trzymam kciuki za to by ta wredna @ nie przyszla:) Ja jestem wlasnie po starankach. Termin nastepnej @-31.12. Jakos czuje, ze nic z tego nie bedzie, ale w glebi serca tli sie nadzieja, ze w nowy rok wejdziemy we trojke:)Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus---dawaj znac:-) jasie lenie...potwornie!!!!!siedze przed kompem z wyrzutami sumienia ze nie sprzatam.Ale jakos mi sie tak wydaje ze lepiej poczekac z tym chociaz troche bo do wigilii daleko,a przy dwojce dzieciaczkow (plus MĄŻ) dzzis posprzatam-jutro syf :-P Hmmmm,albo to ja mam za duze wymagania:) Ogladam wlasnie kątem oka \"dom nie do poznania\"..dlaczego mi ktos nie przzysponsoruje takiej chawirki?!??!?!osz ty w zyciu!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie było mnie trochę, ale zabiegana strasznie jestem :) Moluś i jak??? Padlinka rozumiem Twój ból :) Na pewno nie jest to łatwe. Domi jak w pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Molus w pracy kicha. Dzis mial miejsce kolejny incydent. Jeszcze nie wiem czy po nowym roku dam wypowiedzenie. Troche sie boje, ze bede miala pozniej problemy ze znalezieniem nowej pracy, wiec chyba najpierw cos znajde a potem odejde. A poza tym to jade do Polski za dwa dni straaasznie sie ciesze z tego powodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to zamiast\" Molus\" mialo byc \"markotko\", bo to na Twoje pytanie odpowiadalam:) Zreszta nieistotne, bo pisze do Was wszytkich tak naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś trzymam kciuki strrrrrasznie mocno :):):):):):)!!!!! Domi może faktycznie sprobuj najpierw cos znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, molus ;-) jak zwykle zakciukowana jestem:-)... domi bedzie spoko...3m sie kochana! buzia dla markotki:-) i dla wszystkich dziewczat:-D offf korsssssssss:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu napada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, żadnego gniewu, smutku i przykrych okoliczności. Niech każdy dzień niesie ze sobą dużo radości. I co najważniejsze życzę WAM, abyście miały dobrze się w przyszłości! Żeby spełniły się waszystkie marzenia! Szczególnie tym starającym fasoleczki a Mamusiom i przyszłym Mamusiom pociechy z dzieciaczków! Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus trzymam kciuki!!!!!!!!!! Wesolych swiat wam zycze kochane ❤️ Ja na Wigilii u tesciow :-( hehehehe i wlasnie korzystam z neta :P U mnie w porzasiu :-) juz koniec 33 tygodnia wiec jestem juz kuleczka. Male wierci sie straszznie, ale najwazniejsze ze jest glowka do dolu :-) zmykam i jeszcze raz wesolych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś a może zrób jeszcze jeden teścik, albo betę? Brednie fajnie, że sie odezwałaś :) Cieszę sie, że maleństwo jest dobrze ułozone. wszystkiego dobrego! Agapka a Ty zagladaj do nasz czasem! Co u Ciebie słychać? Ja jestem ostatnie 3 dni w starej pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wczoraj pojawila mi sie taka \"niby kreska\" (ta druga oczywiscie). Byla taka ledwo widoczna...jakby kontury tylko, ale dzis juz jej nie bylo. Na poczatku sie ucieszylam, ze sie udalo, ale moj optymizm mnie opuscil. Zrobilm bete. Jutro wyniki. Odezwe sie jutro. Pozdrawiam Was dziewczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo markotus--chiała bym częściej ale narazie mój komp w naprawie w serwisie a moge tylko wieczorami z lapotopa R korzystać..a to za mało..buuuuu..ale jak tylko komp wróci to bede cześciej ;) a co robicie kochane na sylwka jakies plany są? do mnie przyjezdza koleżanka bardzo dobra którą znam z inengo forum..bedziemy się widziały pierwszy raz w realu ;) ciekawe jak to bedzie ;) ale ogólnie lecimy do clubu potańńczyć..oczywiście z moim R także i w wiekszym gronie znajomych :) buziole😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominique, kurcze, trzymam kciuki!!! :) Agapka no ja z moim miskiem idę na domową imprezkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, Dominique i co??? Nie trzymajcie nas w niepewności :) Cały czas trzymam kciuki strasznie mocno!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś to chyba zgapiłam się :P Ta cholerna @ musiała do Ciebie przyjść no!!! :( Ale nie martw się już niedługo :) Domi jaki wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×