Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

No wlasnie mi sie wydaje, ze jak podnosi sie to zaczelo sie jajeczkowanie. Wiecej nie bede mirzyc juz, bo potem siedze i sie zastanawiam:P I tak widze teraz, ze temp pokrywa mi sie ze sluzem, wiec tak jak na podstawie sluzu i samopoczucia ja owu typowalam, to tak teraz mi temp. wyznaczyla tez wiec nie bede wiecej mierzyc:) Dzieki brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZETA MOJE DROGIE! Ja spadam do domciu, jutro mnie nie bedzie a wiec chciałbym złozyc Wam spokojnych, zdrowych, rodzinnych Swiat! Aby byłe pełne usmiechu i serdecznosci...! Sciskam Was Mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś Wesolych i pogodnych Swiat, duzo prezentow i spelnienia marzen! 3maj sie cieplo!:) Buziaki i usciski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek, z tego co mi wiadomo, to najwieksze szanse na zajscie w ciaze sa dzien przed, dzien po i w sam dzien skoku temperatury.wydaje mi sie ze owulacja sama nastepuje w dzien skoku temp lub nazajutrz, bo pecherzyk moze byz zaplodniony tylko przez 72 godziny, a trzeci wieczor po skoku tempki jest juz wg. NPR nieplodny. Nie jestem ekspertem wiec na 100 % nie wiem, ale tak jakos mi sie zdaje :-) Molus-----Wesołych świa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i spełnienia wszystkich marzen, a szczegolnie tego JEDNEGO... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka dzieki! Mi sie wlasnie tak wydawalo, ze jak tempka skacze to ze zaczyna sie owu i wtedy jest gotowe w ten dzien do zaplodnienia lub w nastepny. Ja wlasnie mialam skok w 22dc, a ze sluzu jak zawsze owu wyznaczylam na 22dc/23dc. Kochalam sie wlasnie w dzien przed skokiem 21dc, wtedy tez mialam niska bardzo temp. Nazajutrz skoczyla mocno w 22dc, wtedy tez sie kochalam, no i dzis juz wysoko wysoko:) Wiec skok byl 22dc a szczyt sluzu 23dc. Wiec wlasnie chyba masz racje, bo ja tez myslalam, ze owu zaczyna sie w dzien skoku. Wiec temp. ladnie pokrywa mi sie ze sluzem i z moimi wczesniejszymi typowaniami na podstawie samego sluzu:) Dzieki padlinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czrnulek to pewnie będziesz pierwsza, super :) Moluś wszystkiego dobrego :) A ja w Wigilię muszę pracować niestety :( ale na szczęście tylko do 14 :) Brednie ja też mam zywą choinkę co roku, super zapach w domku :) Padlinka trzymam kciuki za Twoją pracę i.... wiesz za co, może to jeszcze nic straconego :) Agapa kombinuj, kombinuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nim gwiazdka zabłysnie Nim Świeta przeminą Niech Wam błogosławi Panienka z dzieciną Niech się Wasze życie w szczęśliwości splata dzis, jutro, w Nowy Rok i po wszystkie lata.... i również zyczę owocnych przytulanek i upragnionych dwóch kreseczek:-p ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? tak sobie siedze i zastanawia mnie dlaczego moje cykle robia sie coraz dluzsze? przed pierwsza ciaza mialam je 24-dniowe, po porodzie miesiaczkowalam tylko 3-4 miesiace(miesiaczkii dostalam po 13 m-cach) , wiec niezbyt mi sie uregulowaly jeszcze a zaszlam w kolejna... po poronieniu cykle mialam 27-28 dniowe a w zeszlym miesiacu 33-dniowy, w tym mam juz 32 dznien cyklu i @ brak... troche martwie sie ile mi zajmie czasu zanim zajde w kolejna ciaze przy tak dlugich cyklach... a bardzo bym chciala... Dobrze ze umiem mniej wiecej rozpoznawac oznaki plodnosci, ale mam nadzieje ze te ykle nie wydluza mi sie jeszce bardziej, grrrr... czarnulek, heheheh, ja bym wolala taka gre, gdzie sie te \"biale komety\" łowi a nie likwiduje, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czarnulek--z tego co sie orjentuje to temp wzrasta juz po owulacji i na podwyższonum poziomie utrzymuje sie az do okesu,ale ten zauważalny sok jest jakies około3 lub 4 dni po owulacji!!!czyli owulacja wystepuej jeszcze w mneijszej teperatuzre!!na 100%procent ...ale trzymam kciuki!! http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2000.swf dla Was na świeta powyższy link!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zwariuje... myslalam ze dzis @ dostane, a tu rano temeperatura 37 stopni, grrr, z tym ze przysnelam z termometrem wiec moze dla tego tak nabilo :-O 33 dzien cyklu...jak jutro nic sie nie zmieni to chyba zaczne sie znowu nastawiac na ciaze, a nie chce potem rozczarowania na same swieta...:-( Eh... A dzis ubieramy choineczke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie moge sie juz doczekac az maz wroci z pracy i ja przyniesie :-) zastanawiam sie tylko jaka przeprawe bede miala z moja myszka jak bedzie chciala za bardzo mi pomagac w strojeniiu, heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nam tu ktoś kolęduje, hehe :) Czrnulek z tego co czytałam na NPR-ach to skok temp jest właśnie zaraz po owu, ale ja ekspertem nie jestem :) No moja choineczka też będzie dzisiaj ubierana i ciacho dzisiaj będę piekła :) Padlinuś a ta wysoka tempka to może dobry znak :) Trzymam kciuki bardzo, bardzo mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka, nie wiem...powiem ci szczerze, ze nie chce sie nastawiac... na takiego malusienkiego bobaska od sercem , ahhhh...bo znowu sie rozczruje.. :-( przed chwila sie splakalam troche....jakos tak prawie bez powodow...tylko troche smutno mi sie zrobilo, ze w tym roku prezento nie bede w stanie kupic wszystkim... oh...za duza mam chyba rodzine...rodzice,6-ro rodzenstwa, szwagier i bratowa, tesciowa, babcia i oczywioscie moje wielkei milosci---Misio i Gabunia. zawsze esencja swiat bylo dla mnie to ze molgam dawac dary bliskim...teraz mi tego brakuje...i jescze na 25-lecie rodzicow tez ni moge sie zlozyc :-( .. mam nadzieje ze to po prostu hormony i ze jutro juz bede sie smiala cala geba!W koncu co w tym Swiecie najwazniejsze? przeciez nie prezenty.... przepraszam was ze smece tak, ale juz mi lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludziska :-) ale jestem dzisiaj zabiegana, bylam na zakupach, teraz ide pofarbować sobie włoski :D i czeka mnie jeszcze pakowanie prezentów... ciekawe co dostane od męża pod choinke ... hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie co wyście się tak tej padlinki uczepili, zrobiła wam coś? Pod pomarańczowym łatwo pisać, co nie? Padlinka nie przejmuj się tymi idiotycznymi wpisami! A ten zły nastrój to pewnie hormonki :( Ja nadal trzymam kciuki! :) Brednie a na jaki kolorek się robisz? Fląderka wszystkiego dobrego na Święta :) Jak córeczka się miewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jooooooooooooo
Moje najpiękniejsze Boże Narodzenie? Oczywiście to te wszystkie święta w dzieciństwie. Były naprawdę bajeczne - choinka, Mikołaj, prezenty... Pochodzę z dużej rodziny i zawsze na święta było w naszym domu mnóstwo dzieci - gwarno, głośno, wesoło... Stoły uginały się od potraw. Później, w dorosłym życiu każde święta to takie lekkie rozczarowanie, że nie jest tak hucznie i kolorowo. Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędzę w hotelu pod Szklarską Porębą. Po pół roku superintenstywnej pracy to jest naprawdę najlepsze rozwiązanie, żeby uciec od organizowania świąt... Nie będzie to tylko słodkie leniuchowanie, ale również aktywny wypoczynek. Koniecznie narty, ale nie tylko. W tym hotelu też jest i basen, i inne atrakcje - więc można sobie i poleniuchować, i pojeździć na nartach. Bardzo to lubię. W tym roku, w związku z wyjazdem, wigilia będzie raczej stołówkowo, ale w gronie przyjaciół i części rodziny. Na pewno więc nie zabraknie tego tak ważnego świątecznego ciepła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tego ciekawskiego to moj maz zawsze swietne prezenty mi robi, nawet bez okazji :P markotka - kolorek???? sczerze to kupilam sobie rozjasniacz do pasemek bo mam juz odrosty ,ale niestety mi nie wyszlo :P na same swieta mam pomaranczowe wlosy :D maz mi farbe ma kpic i zrobie sobie jeden kolor - jasny braz :-) hehehehehhe padlinka glowa do gory - u mnie tez hormony szaleja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich zainteresowanych: odwalcie sie od padlinki matoły!!! a ty kochana trzymaj się! pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn! ciepłych rodzinnych świąt w atmosferze miłości! obyście za niezbyt długi czas mogły wszystkie mieć udział w radosnym święcie narodzin tym razem waszych brzdąców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylem 11 strone ja tez czekam na dzidziusia ale jakos na razie nie jest nam to dane poniewaz zatrzymalem sie na 11 to sczerze mowiac z punktu widzenia faceta wkladanie sobie po.... nie jest szczere jezeli chodzi o twojego faceta gdyby sie dowiedzial ze cos robisz cos obok niego to niezbyt wesolo vby sie czul druga sprawa to tak jakbys go zlapala w llazience na onanizmie mysle ze podobne odczucie ale w druga strone inny cel ale jakby nie byl piekny to nie jest w jednosci oprocz tego byc moze cie to pognebi a nie taki mam cel to moze on jednak lubi dzieci na odleglosc a miec swoje sie boi bo przeciez ucieszylby sie jakby mial swiadomie a nie w ten sposob a jakby nie daj borze sie dowiedzial z czas wiekszy to moglby miec ogromny zal do ciebie zreszta swiadomosc ze moglbym sie poczac w ten sposob jakos mnie tak przestrasza powodzenia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka--naprawde w pracy??:( do której?? ja sałateczke już skroiłam,teraz ja zajadam:).... ..słucham zetki...fajne koledy lecą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety w pracy, ale na szczęście tylko do 14. Wczoraj upiekłam serniczek z brzoskwiniami i piernik, pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×