Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Już jestem. Agapa badanie beta hcg możesz wykonać prywatnie w prawie każdym laboratorium. U mnie kosztowało 33 zł, ale wiem że w niektórych miejscach jest taniej- ok. 15zł, także musisz popytać. Na badanie idzie się rano na czczo, czyli nie wolno nic jeść ani pić. W laboratorium pani pobierze Ci krew i po krzyku. Wynik można odebrać na drugi dzień, a czasem nawet tego samego dnia po południu. Wynik powyżej 5 oznacza ciążę. Ja ostatnio miałam niestety 0,00. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do wczoraj miałam nadzieję, że może ta zapomniana tabletka da mi dzidzię, ale zaczynam tracić nadzieję, bo piersi bolą coraz słabiej i zaczynam czuć się jak przed okresem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa - moje zdjecia duzo waza wiec moga dlugo isc i dlugo sie sciagac :-) markotka - jak dlugo juz bierzesz tabletki anty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ponad dwa lata, ale z przerwami. Teraz po przerwie (3 miesiące) kończę drugie opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi tabletkami to roznie bywa, nie wiem co mam poradzic agapa tez ma taki problem - jest czy nie jest :-) ja bralam i zaszlam o jednej zapomnialam - powtarzam sie juz po raz kolejny ech :-) :-) najlepiej poczekaj na okres czyli na te 7 dni przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie--zaraz sprawdze pozcte i podessle moje:) markotka---moze jednak nie dostaniesz@...a co do tych badań to amm iśc do jakiegoś prywatnego gabinetu i powiedziec ze chciałam badaie beta??tak??a w takim panstwowym gabinecie nie robią?? spadamz araz na zakupy bo jutro do wawki na uzcelnie ajde i wracam w niedziele wieczorkirm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, idziesz od razu do laboratorium w jakiejś przychodni albo w szpitalu, albo do samego laboratorium jeżeli takie jest w Twoim mieście, do takiego gdzie robi się wszystkie inne badania krwi i moczu, zwykłe laboratorium. Możesz oczywiście poprosić o skierowanie na badanie swojego ginekologa, wtedy bedziesz miała za darmo, ale niechętnie wydają takie skierowania. Lekarz rodzinny napewno nie wypisze. Tylko ginekolog. A prywatnie możesz iść bez skierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mojej sytuacji, to naprawdę już nie wiem co mysleć... Piersi bolą, ale coraz słabiej, brodawki wogóle, mam cały czas temp. 37,0-37,3 ale niebawem może spaść, no i te jajniki dziwnie bolą, raz jeden raz drugi, ale tak lekko. Nie nastawiam się, co będzie, to będzie! Ostatnio też tak czekałam na @ w przerwie i się nie doczekałam i do tej pory nic, teraz kończę drugie opakowanie po przerwie, zostały jeszcze 4 tabletki i mam straszną ochotę nie brać ich już, żeby wiedzieć wcześniej! Brednie a jak to bylo u Ciebie z tą zapomnianą tabletką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze stalo to co sie stalo, heheh zamotalam :-) ciesze sie ze mam synka, ktory mimo tabletek urodzil sie zdrowy, ciesze sie ze mam meza ktorej szalenie kocham, ale smuce sie ze on nie chce drugiego dziecka. Spedza mi to sen z powiek :-) ale co zrobic?? zyc dalej i czekac na cud 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie jeżli mogę wiedzieć to ile masz lat? A Twoje dziciątko jakie duże? Oj, bo tak to już jest z tymi facetami, na nic nie można ich namówić, jak sie uprą to już koniec! Trzeba ich sposobem brać, tylko jakim w przypadku dziecka? Ty masz chociaż jedno dziecko, a ja? Ale mam nadzieję, że już niedługo Mój Misiek \"dorośnie\" do mysli bycia ojcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dziewczyny, Wkurza mnie to, ze jeszcze tego calego @ nie dostalam 😡...a za godzine wyjezdzam z mezem na weekend, mam nadzieje, ze w drodze nie dostane... :-( Juz troche mi weselej, ale jednak jakos tak dziwnie i pusto... eh, moze jakis kawal mi ktoras zapoda? hę? ;-) jesli chodzi o zdjecia, to sie dzis juz z Brednie powymienialysmy, najlepszy dowod, ze na tym topicu nadajemy na podobnych falach :classic_cool:, nie? Agapka, przesle Ci moje zdjatka, i czekam na Twoje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka - mam 24 lata a moj synek prawie 2 latka :-) ja juz sie wymienialam zdjeciami z padlinka i agapa :-) i padlinka przyjemnego weelendu zycze :-) ja jutro siedze w domku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, naprawdę nie mam zdjątka, ale postaram się w najblizszym czasie skombinować. Brednie a czemu mąż nie chce drugiego dziecka? Nie chce teraz, czy wogóle? P.S. Kolejny uparty osiołek jak mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa a nawet jak nie dostanę teraz tego okresu, to i tak na nic nie liczę, bo ostatnio też nie dostałam. A powiedzcie mi, czy śluz jest jakiś inny w ciąży niż ten przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem wlasciwie czemu nie chce, w ogole nie chce drugiego, kiedys chcial, do czasu az zaszlam w ciaze, nieprzygotowany byl na dzicko, niedorosly taki, mimo ze jest starszy ode mnie :-) mysle ze on sie boi troche o mnie tzn o to ze sie roztyje poszerze tu i owdzie :P i o nieprzespane pierwsze noce i ogolnie ze bedzie miala jeszcze mniej czasu dla siebie itp. Mam nadzieje ze mu przejdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wieczorowa porą!!! kurzce jaka jetem zdenerwowana!!coś sie dzisiaj zgadało z miśkiem na temat sexu i ja mówi ze sie dozcekac nie moge ,a on ze tez sie nei moze dozcekać tylko że trzeba bedzie uważac i ze napewno \"do środka \" nie bedze bo jak tabletek nie biore to trzeba teraz uwazać!!! no i co jak mam teraz zajść w tę ciaze???:( normalnie sie wkurzyłam,bo po odstawieniu tabletek jestem ponoć bardzo płodna,ale wiatropylna nie jstem;) wiec ..... padlinka ja tez poprosze o foteczki twoje:),narazie tylko wymieniłam sie z brednie:) :) trzymajcie sie cieplutro zajrzę tu dopiero w niedziele wieczorem ,b jutro z samego rana do stolicy na uzcelni!! 😘papapa ps/ a w jajnikach kłuje od zcasu do czasu wiec ,mam jeszcze chodz troszke nadziei,...akle naprawde jak sie nad tym zastanowie ...to kurzce inne dziewczyny zapomną tylko o jednej tabletce i juz zachodzą,ja zapomniałam o dwuch,ale wziełam tylko póxniej,a jednej wcale nie wziełam,potem wogóle odstawiłam,no i sie kochałąm długo i namietnie....wiec nie rozumiem??? a moze jednak!!! i z tą iskierką nadziei was dzis zostawiam,oby sie wam mazrenia spełniły:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlineczko---foteczki sśliczne,jakie wy podobne z niuńka do siebie!!!:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze ze malo nas na weekend zostalo tu :-) Mama nadzieje dzis kolo poludnia ktoś sie odezwie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze cos hehehe :P:P:P wczorat to w necie znalazlam i tak sie usmialam ze az mnie zaczal brzuch bolec :-):-):-) Mały przykład na to jak sobie można samemu pokomplikować życie... Ożeniłem się z trzydziestoczteroletnia ładną i młodą wdówką, która miała równie ładną szesnastoletnią córkę. Mój ojciec ożenił się z moją pasierbica. Od tej pory wszyscy potraciliśmy orientacje w rodzinnych stosunkach. Moja żona, czyli synowa mojego ojca jest również jego teściowa. Moja pasierbica została moją macochą, a mój ojciec moim zięciem. Moja żona, czyli synowa mojego ojca jest również jego teściową. Moja pasierbic została moją macochą, a mój ojciec moim zięciem. Nie koniec na tym... Niedawno urodził mi się syn, a pól roku później jego stryj, czyli syn mojego ojca. Moja macocha, czyli córka mojej żony, została w ten sposób siostrą swojego wnuka, będąc równocześnie babką swojego brata. Jej syn jest moim bratem, a ja jego dziadkiem. Mój ojciec jest szwagrem swojego wnuka, który jest bratankiem jego syna. Moja żona, teściowa i synowa mojego ojca jest babką mojego brata. W ten sposób zostałem swoim własnym dziadkiem... swietne, nie??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brednie! No niezłe to. No to pewnie we dwie zostałyśmy, ja będę cały weekend, bo pracuję, dzisiaj do 20 a jutro do 18 :( Kurcze nie wiem jak tu wytrzymam tyle czasu (mam na myśli pracę). A jak tam idzie urabianie męża? Ja mojemu miskowi narazie na temat dziecka nic nie marudzę, odczekam trochę. A mąż powiedział Ci, że boi się, że przytyjesz, czy to tylko Twoje domysły? A po pierwszym dziecku mocno przytyłaś, udało Ci się wrócić do wagi sprzed ciąży? Wiesz, nie wzięłam już wczoraj tabletki i tak się teraz zastanawiam, że jak dostanę okres, to kiedy zacząć następne opakowanie, bo tego nie dokończyłam? Po siedmiu dniach, czy lepiej pierwszego dnia okresu? Wiem, że może w ten sposób jeszcze bardziej nakręcę, ale chcę wiedzieć wcześniej. Jak sądzisz jak powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje, chyba zostalysmy we dwie. Wydaje mi sie a przynajmniej ja bym tak zrobila ze nastepne opakowanie bierzesz po 7 dniach przerwy. Moj maz wzial syneczka i pojechali sobie, wroca wieczorkiem wiec siedze sama jak palec :-( nawet papieroskow nie mam bo rzucam, brr juz 5 dzien nie pale :D sukces Co do urabiania mezulka to na razie cisza, ja wiem ze on obawia sie ze bede gruba po drugiej ciazy i ze mi sie \"cipka\" poszerzy :P - to sa jego slowa. ech ci faceci. Przy pierwszej ciazy przytylam 23 kilo czyli bardzo duzo, z natury jestem raczej drobna, teraz po dwoch latach od porodu udalo mi sie wrocic do mojej wagi sprzed ciazy :-) :-) :-) Powodzenia w pracy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluje sukcesu w zucaniu papierosów, to dobrze dla dzidzi, której napewno niedługo się doczekasz. A może obiecaj mężowi, że będziesz o siebie dbać i szybciej zrzucisz zbędne kilogramy, chociaż w drugiej ciąży wcale nie musisz tak przytyć :) Jeżeli on tylko tego się obawia, to chyba nie będzie tak źle. A na rozciągnięta (jak to głupio brzmi :)) dobre są ćwiczenia Kegla, można ćwiczyć już przed ciąża i w jej trakcie, próbowałaś? No i jeszcze jednym wyjściem jest cesarka, ale nie wiem czy chciałabyś. Ja w przyszłości raczej będę zmuszona do cesarki, bo mam poważną, wrodzoną wadę wzroku (niedowidzę na jedno oko), ale to będzie zależało od okulisty, choć ja chyba wolałabym właśnie cesarkę. Tak się zastanawiam co się znowu dzieje z moimi janikami, czuje jakieś dziwne mrowienie, szczególnie z lewej strony, a z prawej kłucie. Mam nadzieję, że nie okaże się znowu, że Diane-35 już na mnie nie dziala i stąd ten ostatni brak okresu. A z tabletkami zrobię chyba tak jak pisałaś. Dzięki za radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech moj maz jest okropny pod tym wzgledem, miesnie kegla cwicze na bierzaco :-) nawet mu postawilam pewne warunki ale to tez nie poskutkowalo, taka szkoda :-( moze kiedys mu przejdzie wiec jesli nie wpadka to ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facetów zamiast nazywać facetami powinnyśmy osiołkami! A Mój Misiek mówi, że ja jestem uparta, ale on to bije już wszelkie rekordy. Tak jeszcze myślę, że te moje jajniki tak \"wariują\" może przez przeziębienie, kicham i mam troszkę katar, możliwe to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×