Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

mnie bola jajniki jak je przeziebie :-9 ale wtedy to strasznie boli, oraz jak mam jajeczkowanie to tez troche boli :-) a powiedz mi ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no fajnie ze masz 20, kurcze tez bym chciala tyle miec, kiedy to bylo, niby niedawno, ale wtedy moje zycie wygladalo zuuuupelnie inaczej niz teraz. powracaja wspomnienia :-) ale sie zamyslilam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie no coś Ty! To tylko (a może aż) 4 latka. A ja chciałabym być już w Twoim, to wtedy Mój Misiek zgodziłby się już napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chyba od 20 roku zycia marzylam o dzicku, chyba nawet ze dwa lata wczesniej juz :-) nie pamietam dokladnie, teraz mam 24 dzioecko mam, chce drugie, dopiero potem chce do pracy pojsc kolacyjke dla mojego misiaczka robie przepyszna, mmmmmm bedzie mu smakowalo... a jutro powinien byc okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może tą kolacyjką go skusisz? Namawiaj, nie daj się :) To fajny czas na dzidzię, będziesz miała dwójkę odchowanych i pójdziesz sobie spokojnie do pracy. A tak, poszłabyś teraz i za jakiś czas musiałabyś przerywać, a wiesz jak teraz pracodawcy patrzą na ciężarne pracownice. No ja w sumie instynkt zauważyłam, a właściwie odczułam też w wieku 18 lat, ale teraz to jest on już tak silny, że nie wiem czy będzie kiedyś jeszcze silniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak swoją drogą, to już coraz bardziej wkurza mnie podejście facetów w kwestii dziecka. Jak się rozmawia o dzieciach to tak jak najbardziej chcą (Mój Michał powiedział mi kiedyś, że chciałby dużo dzieci), a jak przychodzi co do czego i chcemy zaplanować, to oni się wycofują, buuu :( Cykory jedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawda Markotka wyslalam ci na maila moje zdjecia :-) tego maila co masz podanego w nicku dzis i tak nic nie wyjdzie bo jutro okres ma byc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesteś pewna, że do mnie wysłałaś? Bo nie przypominam sobie, żeby podawała adres mail\'owy i nawet sprawdziłam pocztę i nic nie mam? A wysłałaś na wp czy mp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, to ok (to portal medycyny praktycznej), ale i tak narazie nie zobaczę Twojego zdjątka, bo nie chce mi się ta stronka otworzyć, ale dziekuję. Kurczę, wiesz co, ja niedługo naprawdę zgłupieję! Wczoraj nie wzięłam już tej tabletki a dzisiaj pojawił mi się śluz płodny! Ale musiało mi się namieszać w organiźmie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze teraz wlasnie masz dni plodne, heheh jesli tak to do dziela :-) jak masz inny adres to mozesz podac to ci przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak do dzieła :) Mój Misiek by mnie chyba zastrzelił, chociaż z dzidzi cieszyłby się bardzo, bo on uwielbia dzieci i dzieci jego też uwielbiają! Ale jak to by miało być mozliwe, żebym teraz miała dni płodne? Dziwne by to było, chociaż u mnie juz rózne cuda się zdarzały, super by było :) markotka1985@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia wyslane, niebawem powinny dojsc :-) troche dziwne z tym jajeczkowaniem, ale kto wie - wszystko sie moze zdazyc... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się otworzyć, super zdjatka, a synek jaki do Ciebie podobny :) Wyrośnie na przystojniachę! Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, tak od razu po jednej tabletce? Trochę to dziwne, może to tylko przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, jestes jedna z niewielu ktra powiedziala ze maly jest do mnie podobny, wszyscy widza w nim mojego meza :-) jak masz gg to daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperatura rano - 37,3 Mam placzliwy dzien :-( kloce sie od rana z moim misiem, wkurza mnie okresu na razie nie mam.... i humoru tez nie.. przejdzie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... tempka nie spada, więc może... A spóźnia Ci się czasem @, czy masz jak w zegareczku? A u mnie ciągle mokro, dziwnie tak jakoś, a drażliwa też jestem, może to ta pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewaznie okres dostawalam miedzy 28 a 30 dniem. w zeszlym miesiacy po 29 a dwa miesiace temu az 34, ale wtedy to bylo poronienie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś czuję, że @ zbliża się wielkimi krokami :( Tak jakoś to czuję, tak jak zawsze przed, szkoda :( Pozdrawiam! P.S. Będę dopiero we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻:-) wrocilam wlanie i od razu przyszlam sie z Wami przywitac. 🖐️ Temperatura spadla mi dopiero dzisiaj, wiec czekam na niestety...a po okresisku....hehehe, dalej sie staramy!!!!!!!!!!!!!!!! Straszni nie lubie-wlasnie to stwierdzilam-jak mi sie @ spozna...za duzo nadziei albo nerwow (w zaleznosci od sytuacji) :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Padlinka! No ja też na okresisko czekam i myślę, że niestety będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, czesc markotka, moze i my sie powymieniamy foto? :-) Agapuś, Twoich fotek nie dostalam :-( Brednie, kobitko, jak tam Twoje rzucanie nalogu, hę? Poleglas juz czy jeszce nie? ;-) kurcze, zmeczona jestem strasznie po podrozy, wiec spadam sprzed monitora, bo normalnie oczy mi lzawia... Booziaki, do jutrzejszego dzionka, slicznotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×