Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Oszaleję, zaraz normalnie oszaleję! Widzę dzisiaj już 10 kobietę w ciąży, może to jakiś znak (hihi) :) Mój Misiek dzisiaj wrócił i bardzo się z tego powodu cieszę, ale niestety jeszcze do 20:00 muszę siedzieć w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marotka!!!jestem jestem:) już mam kupionu test jutro robire!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też jeszcze jestem. Trzymam kciuki! Ja muszę jeszcze kilka dni poczekać. Pisz od razu jaki wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam :( ale piersi takie nabzrmiałe i temperatura wysoka,w jajniku kłuje!!!!zobaczymy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za Was kciuki dziwczyny i wy za mnie tez trzymajcie, chociaz u mnie pewnie nic nie bedzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,robiłam test i jedna kreska! ale i tak sądze ze to za wcześnie na test!!!! ja nadal mam kłucie w jajniku i piersi normalnie wielkie!moze zapisze sie do lekaża?? i odczekam troszke to w nastepnym tygodniu zrobie jszcze jeden!!! kurcze a tak myslaląm ze moze dwie kreseczki!!!:( ale etraz to i tak bedzie luzik,bo tabletki odstawiłam wiec i wieksza szansa jak coś!!!heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie podczytuję Was sobie ,sama jestem na topiku : czy są wsrod was kobietki...... i chciałabym powiedizec ze test najlkepiej robic po kilku dzniach po spodziewanej @ Dziewczyny pisały ze czasem wychodził po 5 dniach po @.. więc powodzenia:) pozdrawiam p.s. ja tez w tym cyklu moze......:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i melduje sie! :) Niedawno dotarłam do pracy... Agapuś szkoda ze tylko jedna kreseczka :( Nie smuc sie... 🌻 dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny... Agapa, witaj w klubie... Dzis trzeci dzien po terminie spodziewanej miesiaczki, zrobilam test... i jedna kreska... Ryczec mi sie chce... :-( W zasadzie to juz rycze... A prawie juz uwierzylam ze jestem w ciazy... Pozdrawiam Wszystkie WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa nie dołuj się, może faktycznie za wcześnie zrobiłaś ten test, a może wybierz się na beta hcg? Będziesz wiedziała na 100%, wynik powyżej 5 oznacza ciążę. Trzymam kciuki nadal! Padlinka nie rycz! Tak mi przykro, wiem jak to jest, jak się czeka a tu nic :( Też to przeszłam jakieś 3 tyg. temu. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma cześć! Dziewczyny a może warto posłuchać Enigmy i poczekać jeszcze? Albo mówię od razu na beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najdziwniejsze jest to, ze podswiadomie wiele z nas mysli, (ja w kazdym razie) ze poczecie dziecka to taka prosta sprawa...A po jakims czasie dochodzi sie do wniosku, ze jest na gorze Ktos, kto tez o tym decyduje, ze nie wystarczy sam stosunek... I moze dlatego to takie trudne... Eh... Czekam teraz az mi sie @ zacznie i oto znow bedzie nadzieja, ze \"w tym cyklu moze zajde w ciaze...\" Enigmaa--- witaj, jesli o mnie chodzi, to przy obu poprzednich ciazach test wychodzil mi nawet dzien przed spodziewanym @(mam dosyc lugie cykle ok. 28 dni), wiec ja chyba juz nie mam na co liczyc...tym razem Markotka ---- dzx! 🌻 sprobuje sie tak nie przejmowac... Ale od poronienia minelo juz tyle czasu i tak bardzo chcialabym...eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa i padlinka - przykro mi; to dla was na pocieszenie 🌻 ja mam okres dostac za dwa dni, dzis strasznie boli mnie podbrzusze a wczoraj mocny sluz mi lecial, ech pewnie lada dzien sie pojawi :-( agapa sprobuj jeszce test zrobic za kilka dni, moze rzeczywiscie za wczesnie zrobilas :-) moze jeszce sie uda :D badzmy dobrej mysli pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moluś---🌻 for you:) padlinka--no to nie jestem sama,witaj \"jedna krecho\" markotka---napisz mi coś wiecej o badaniach beta,bo ja nigdy nie robiłam takich,gdzie mozna je zrobić i czy długo sie zcekaj ,jak wtgladają???? brednie---🌻jak cos to i tak zrobie test za pare dni jeszcze bo jak coś to chyba i tak było za wcześnie!!! a wydałam aż 14 zł:) kupiłam najlepszy :)\"pro test\" heheh no trudno!!! trzymajcie sie,zajzre potem:) jestem wkurzona i to bardzo,no ale to moje pierwsze podejście ,wiec za bardzo sie nie bede pzrejmowała,i to przy zapomnianych tabletkach było! a teraz nie bede brałą wcale wiec moze sie poszczęści!!!! tylko jest jedno ale,jak etraz mam powiedzieć mojemu miskowi ze mamy sie kochac no wiecie \"do srodka\"???? bo jak nie bede brała tabletek to on chyba raczej nie bedzie chciał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za pretest wczoraj zaplacilam 10, 56zł. Agapuś, spokojnie...jeszce zaciazymy!!!!!!!!!!Bedziemy jeszcze wszystkie tu obecne chodzic z wieeeeeeeeeeelkimi brzuszyskami, poklepywac sie po nich i jesc ogorki w czekoladzie, hheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa, a wiesz ze po odstawieniu tabletek przez pierwze 3-4 cykle mozesz byc plodna w kazdy dzien??? wiec wtedy ciezko jest wychwycic owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka----🌻 ,tak marze o tym brzuszku,o tych ogórkach z zcekoladą!!!!!!!ale masz arcie i my sie dozcekamy!!! brednie---ale mnie kochanieńka pocieszyłaś!!!:):):) z ta łodnoscią po tabletkach anty:):):) wiec zaraz po krwawieniu zabieram sie do roboty tylko teraz drugi problem,mój misiek! nie ebdzie chciała \"kończyć w srodku\" pewnie!!!cholrcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i napiszcie mi jak to jest z tymi badaniami beta???? gzdie ,kiedy za ile, ile sie zceka???>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o badaniach ci nic nie napisze bo nie mialam takich a co do brudzenia w srodku to powiedz mu ze po okresie i przed moze do srodka :-) ja tak mojemu tez mowie i dlatego mam cicha nadzieje ze moze cos sie zagniezdzilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie--dobry pomysł!!!!!;)teraz bez tych tabletek powinno zadziałć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko!!!! może sie fotakmi wymienimy?? co wy na to!!! ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko!!!! może sie fotakmi wymienimy?? co wy na to!!! ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z mila checia tylko wiesz nie chcialabym podawac mojego maila na forum zeby czasem moj malzonek nie skapnal sie ze tu jestem :-) wiesz o co chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie---mojego maila masz w moim niku ,podeslij pierwsa jakies foteczki ,a ja odeśle:)zczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×