Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Witam po 2 dniach leniuchowania :) Muszę się Wam przyznać, że w środę idę na rozmowę o pracę! Trzymajcie za mnie mocno kciuki, bo to praca moich marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Kochane.. Wlasnie zrobuilam sobie podroz wspomnieniowa po naszym topiku...eh...ale sie dzialo, ale sie gadalo...a teraz puuuusto ;-) Poczytalm sobie stare posty i odkrylam ze w tym tygodniu minal prawdopodobnie rok od pozcecia Emilki...retyyyyyy -----ROK!----- TYLE NAS SIE WYKRUSZYLO, ktos sie nowy pojawil...eh..lezka w oku sie kreci... Agapko, Molus, Czarnulek, Markotko, Brednie...i cala Reszto🌻 U mnie teraz sytuacja zupelnie odwrotna niz ten rok temu ;-) teraz staram sie nie zajsc w ciaze.I chyba jest to o wiele bardziej stresujace niz starania...:-( poki co dla wszystkich wielki buziak. I niech jutro pod kazdej poduszka znajdzie sie jakis mily drobiazg od Mikolaja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Markotus,kochana----jutro bede z Toba myslami!!!napisz koniecznie jak rozmowa przebiegla -- oby pomyslnie!!!!!! 🌻 Dominique ---za Ciebie tez trzymam kciuki, na pewno znajdziesz szybko cos fajnego i satysfakcjonujacego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka dziękuję :) Mam strasznego stresa, bo strasznie chciałabym dostać tę pracę :) To praca moich marzeń i co ważne związana z kierunkiem moich studiów :) Byłoby super! To fakt, wiele się tutaj działo :) I szkoda, że jest nas już tak mało, ale z drugiej strony super, że kilku dziewczynom wreszcie się powiodło :) Padlinuś a czemu zapobieganie sprawia Ci taki problem? Tabletki pewnie odpadają? Moluś co u Ciebie? Domi? Brednie, Agapka, Czarnulek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... Ja dzis tylko na chwilke, bo konam ze zmeczenia. Mamy teraz w pracy urwanie glowy, a bedzie jeszcze gorzej. Az sie boje myslec co to bedzie sie dzialo za pare dni. Chyba powinnam miec to wszytko w nosie skoro i tak postanowilam odejsc. Ale jakos nie potrafie. Nie dosc tego, ze sie stresuje sytuacja w pracy to do tego jeszcze zaczelam sie martwic co to bedzie jak juz odejde, czy znajde szybko jakos inna prace:( Ostatnio zyje w ciaglym stresie. I jak tu w takich warunkach zajsc w ciaze??? Pod koniec przyszlego tyg owulacja...trzeba sie zatem niebawem zabrac do pracy;) Ciekawe czy picie ziolek przyniesie oczekiwane rezultaty. Pozdrawiam goraco Was wszystkie!!! Markotko daj znacjak poszla rozmowa w sprawie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus...sliczna ta Twoja kruszynka:) Moja psina ma w czwartek operacje. Ma takiego wielkiego guza na brzuchu i maja go usunac. Mam nadzieje, ze operacja sie uda i ze jej serduszko wytrzyma. Mona to juz leciwa psina, ale taka kochana... Chcialabym aby jeszcze kilka lat pozyla. Oby ten zabieg przeszla pomyslnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc jestem po rozmowie, było tak: Na początek test komputerowy sprawdzający szybkość i poprawność pisania (zdałam bardzo dobrze :P). Po teście już tylko ja i jeszcze jedna dziewczyna (było nas 9) zostałyśmy poproszone na rozmowę do Pani Prezes, reszcie podziękowano. Rozmowa była ok, myślę ż dobrze wypadłam. A teraz mam czekać na telefon, mam nadzieję, że niezbyt długo :p Dominique z pieskiem będzie wszystko dobrze, nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super markotko...teraz trzymam kciuki aby szybko zadzwonili z pozytywna odpowiedzia!!! Ja dzis znowu mialam urwanie glowy w pracy. Zaraz ide spac, bo jutro bedzie jeszcze gorzej:( A do tego moja psinke beda jutro operowac. Juz bym chciala zeby miala to za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telefon milczy :( Domi jak psinka? Dziewczeta gdzie się podziewacie??? Moluś jak starania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mało się odzywam ale jestem wykończona. Pies daje popalić. Marze by już podrosła i przestała sikać w domu i w ogóle. Jest pocieszna, zabawana ale gorzej jak z małym dzieckiem. Przez to wszystko nawet nie mamy ochoty na sex :( Ale obcaliśmy sobie, że w przysżłym miesiącu dajemy czadu ;) We wtorek ide do gina pogadać w sprawie monitoringu. Domi jak psiana? Markotuś może zadzwonią jeszcze.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA:-) rzadziej sie odzywalam przez tego cholernego zeba, ale dzis juz prawie nie boli...i cale sczescie...:-P Molus--sliczna psina!!!...ja pewnie nie bede miala nigdy psa..nie nadaje sie do tego..no,chyba ze na stare lata:-P markotko:-) Blisko jestes sukcesu :-)) Domi🌻 A u mnei fakt z tym zapobieganiem to glupia sprawa. Hormonalna odpada, prezesy na dluzsza mete tez(zreszta oprocztego to kwestia przekonan, religijnych tez)...Naturalne metody zawodne sa w okresie karmienia...i tak troche nie wiem co robic...czekam na unormowanie cyklu i zobaczymy co bedzie.. Zmykam poki co, porobic brzuszki trzeba, bo idzie zima i obzarstwo tez:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka a Ty jeszcze się z tym zębem męczysz? Nie byłaś u stomatologa? Przepraszam, że pytam, jeśli nie chcesz nie odpowiadaj, ale Ty uznajesz tylko naturalne metody? Nie wytrzymała i sama zadzwoniłam do tego sądu i... decyzja nie jest jeszcze podjęta, bo nie ma pani preze, będzie dopiero w środę, więc jeszcze jest szansa :) Moluś to prawda, mały pies wymaga dużego wysiłku, wiem coś o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh,Markotko, lecze sie u dentysty, lecze, ale kanalowo,a to trwa niestety...heheheh :-P W kwestii metod to fakt,uwazam ze naturalne(ale kojarzone badanie szyjki plus sluz plus temperatura) sa najlepsze...tylko teraz w okresie karmienia niestety nie ufam im do konca.Zreszta to nie jest tylko mojka sprawa, bo i maz ma cos do powiedzenia. A on owszem,matody naturalne bardzo popiera. Hormonalnej nie moge, nawet jakbym chciala dalej trzymam kciukasy za Twoja prace :-D usciskajcie sie ode mnie i moich skarbow malych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka kanałowo, współczuję :( Ja chyba nie potrfiłabym jakoś zaufać naturalnym metodom, a poza tym nie zawsze wtedy można się kochać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki:) Markotko ...ciagle trzymam kciuki:) Moja psinka dobrze zniosla operacje. Je, siusia, wiec wszytko jest ok i oby tak zostalo. Ja wlasnie relaksuje sie przy piwku po ciezkim tyg. Teraz do swiat juz bedzie tak strasznie duzo pracy. A za dwa tyg o tej porze bede juz w drodze do domu...a dokladniej gdzies w Niemczech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaaaaanaaaaaaaaaa, to ze nie zawsze sie mozna kochac to nie jest wcale takie zle :-P hehe zapewniam cie hihih ;-) ja to marze o takim urzadzeniu,zeby np codziennie na podstawie np skladu sliny mowilo \"dzis jestes plodna\"albo \"dzis nie zajdziesz w ciaze\" to by bylo naprawde cos!kurde,myslicie ze kiedys cos takiego wymysla?zanim bedziemy mialy menopauze :-)? hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do tego to juz chyba niedaleka droga :) Mi ostatnio moj ginekolog pokazywala jakies dzine urzadzenie do badania plodnosci, ktore kosztowalo jedynie 2000 tys zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominique-----to zazdrosze...tez bym sobie piwka popila :-D,no,ale jutro zamierzam----mamy spotkanie klasy licealnej:-P swietna okazja zeby poplotkowac hehehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominique to super, że psinka dobrze zniosła operację :) Trzyamjcie kciuki, trzymajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na moim ostatnim spotkaniu klasowym (i zarazem pierwszym ) nie bylam, bo nie dostalam urlopu i do Polski na swieta nie moglam jechac. A teraz jak moge to nie bedzie okazji spotkac sie z kolezankami z klasy...a szkoda, bo bardzo jestem ciekawa co tam u nich slychac. To juz 6 lat jak sie rozstalysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam tylko całuski zostawic....😘 zagladam tu czasem do Was....ale zawsze pamiętam🌻 buzile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie kilka dnia, bo strasznie zajęta jestem. Muszę pisać pracę, uczyć się do egzaminu ni jeszcze te świateczne zakupy, ehhh :) Co u Was słychać? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Dziś ide do gina pogadać o moniotringu! Ciekawe co powie! Oczywiście dam znać później co i jak! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś z tym monitoringiem to dobry pomysł, daj znać co Ci lekarz na to powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Markotuś! A więc zagadałam i lekarza sie zgodził! :D 2 stycznia ide ! Musze tylko mierzyc tempke od nastepnego syklu. dostałam mawet specjalny zeszyt :) Może dzieki temu uda sie szybciej zajsc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś to świetnie :) To teraz mierz dokładnie tempke i zapisuj (ja tak robie już od pół roku). Jeżeli mogę ci doradzić, to mierz termometrem rtęciowym, bo elektroniczne często zaniżają wynik, no chyba że masz jakiś super. Powodzenia :) A reszta kobitek gdzie się podziewa??? Dzisiaj prawdopodobnie dowiem się co z moją pracą w sądzie, już nie mogę się doczekać, tak bardzo chciałabym dostać tę pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja tylko na chwilke, bo padam ze zmeczenia. Markotko daj znac co z Twoja praca jak tylko czegos sie dowiesz. Ja mam strasznie ciezki tydzien w pracy, ale juz tylko pare dni... Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×