Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwne

ciąża i miesiączka

Polecane posty

Gość dziwne

dziewczyny czy któraś z Was miała miesiączkę będąc w ciąży? ja miałam, zrobiłąm test i okazuje się ze jestem w ciązy...Czy w takim przypadku mogła zajść pomyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaa
a czy to byla normalna miesiaczka?bo na poczatku ciazy moga wystapic plamienia ale sa one o wiele bardziej skape niz przy normnalnym okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
dodam że chciałam się leczyć na kleszczowe zapalenie opon mózgowych w związku z moim samopoczuciem...:) pani doktor zapytala czy oby nie jestem w ciązy a ja na to że miałam miesiączkę 13.10, więc tę możliwość wykluczyła...dzięki Bogu nie zostawiła mnie w szpitalu...ja do domciu, teścik no i proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gratulacje
a nie mialam zadnych objawow?i nie odpowiedzialas na moje pytanie zadane powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
miesiączka była zupełnie normalana, ale miałam trzy miesiące temu laparoskopię poniważ na jajniku pojawiła się torbiel wilkości małej pomarańczy i po tym zabiegu skrócił się mój cykl miesięczny...może to jest przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc moze....
ale co nie cieszysz sie?a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
mam męża, czteroletniego synka i bardzo, bardzo się cieszę...staraliśmy się wcześniej ale myślałąm że już nigdy nie będę w ciązy przez te problemy z torbielami. Zaszłam w ciąże w najmniej spodziewanym momencie i teraz jestem szczęsliwa...zawsze chciałam dwójkę dzieci więc spróbuj sobie wyobrazić moja radość...tylko że cały czas nie wierzę że to prawda, myślę ze test się pomylił bo jedna z kresek była słabo widoczna(na instrukcji było napisane,że nawet jeśłi jedna będzie słabo widoczna to i tak wynik jest pozytywny) no ale i tak jakoś nie daję wiary...Co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana----
serdecznie Ci gratuluje ale moim zdaniem powinnas udas sie do lekarza aby potwierdzil ciaze?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
tak też zrobię...dziękuję że ze mną podyskutowałaś...pozdrówka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmm
nie wiem czy caly tekst jest twoj, ale skoro okres byl 13.10 to rownie dobrze teraz moglas zajsc w ciaze a nie przed okresem... w ogole jakies dziwne to co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
hmm w ciazy okres jest rzadko i nie ma wtedy takich drobinek zluszczajacego sie endometrium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zrobiłam test dzień przed okresem i była widoczna rózowa kreska(tak troszeczke) myslałam , ze jestem w ciaży ale potem dostałam normalny okres. W trakcie okresu nie brałam zadnych tabletek przeciwbólowych bo słyszałam o przypadkach krwawienia w ciązy. Juz sama nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma doqwiedziała się,że jest w ciązy będąc dopiero w 4 miesiącu,bo wcześniej przez cały czas miała okres,także to możliwe przy jakiś zaburzeniach hormonów chyba.Tak mi się wydaje jednak powinnaś iśc do ginekologa,bo krwawienia w ciąży są niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×