Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Gość justa999
margaretka1510 "senny szept" też jest super, też myśleliśmy nad tą piosenką, ale nie znałam jej tytułu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moon___
senny szept o Czerwonych Gitar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1516
j a proponuje piosenkę zespołu Milano - tylko ty ja taką będę miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o piosence \"Wezmę Cię ze Sobą\" CZERWONE GITARY . Pasuje?? Albo \"Nie odejdę\" Sary May. Obie mi sie bardzo podobają i mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono moja, serce moje, nie ma takich jak my dwoje, bo ja kochaaam oczyyyy Twoje, do szaleństwa :D :D :D Masters-\"Żono moja\" Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem : dj decibel presents peter - nie odchodz prosze dj decibel presents peter- - zostaje z toba Kostek Joriadis - Tak kochać tylko Ciebie Kostek Yoriadis - to bylo jak krotki sen C&A - Te Chwile Tomasz G. - Jesteś jak sen Tomasz G. - zawsze będę kochał Cię Tomasz żółtko-Kochaj mnie i do Toledo - Zakochajmy się toledo - milosc nie wybiera Top One - Ten pierwszy raz Synonim ZP - Znów Mi Się Śnisz Kaja Paschalska - Tylko Ty It must have been love Univers - w taka cisze karolina kozak - razem zestarzejmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuuuusia
my wybralismy \"ślad\" zespołu kombi zeby bylo niebanalnie i troche zywiej ale zastanawialismy sie jeszcze nad białym latawcem - wawele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fresh78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fresh78
proszę o mail z piosenkami : ślubowanie forever tonight dżem tylko ja i ty universe w perłę zamienić deszcz oto mój e-mail fresh78@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUppppppppppppppppppppp
Tina Turner i David Bowie \" everything will be allright tonight\",Seal \"love divine\",Whitesnake \"is this love?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam Anna Jantar Najtrudniejszy pierwszy krok :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z Was wie jak dobrać piosenkę do walca angielskiego? Czy są utwory specjalnie skopmponowane to takiego typu walca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie będzie "Sen na pogodne dni" Beaty Bartelik, bardzo mi się podoba. Od kiedy usłyszałam ją pierwszy raz pomyślałam o zagraniu na moim weselu... jest piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie będzie "Sen na pogodne dni" Beaty Bartelik, bardzo mi się podoba. Od kiedy usłyszałam ją pierwszy raz pomyślałam o zagraniu na moim weselu... jest piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już po
U nas była Norah Jones "Come Away with me" Piękna, wyszła super:) Ludzie byli zachwyceni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaaa
Moja pierwsza piosenka...........Kindla " Z kimś takim jak Ty" super kawałek na taka okazję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 22
Look into my eyes - you will see What you mean to me Search your heart - search your soul And when you find me there you'll search no more Don't tell me it's not worth tryin' for You can't tell me it's not worth dyin' for You know it's true Everything I do - I do it for you Look into my heart - you will find There's nothin' there to hide Take me as I am - take my life I would give it all I would sacrifice Don't tell me it's not worth fightin' for I can't help it there's nothin' I want more Ya know it's true Everything I do - I do it for you There's no love - like your love And no other - could give more love There's nowhere - unless you're there All the time - all the way Don't tell me it's not worth tryin' for I can't help it there's nothin' I want more I would fight for you - I'd lie for you Walk the wire for you - Ya I'd die for you Ya know it's true Everything I do - I do it for you Brayan Adans "Everything I do , I do it for you" :):):) wiem ze trudna do zaspiewania ale śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 22
a tu w tłumaczeniu na polski Everything I do, I to it for you- Wszystko co robię, robię dla Ciebie Spójrz w moje oczy, a zobaczysz Co dla mnie znaczysz Przeszukaj swoje serce, przeszukaj swoją duszę I gdy mnie tam znajdziesz, nie będziesz już więcej szukać Nie mów mi, że nie warto się starać Nie możesz mi powiedzieć, że nie warto za to umrzeć Wiesz, że to prawda Że wszystko co robię, robię dla ciebie Zajrzyj w moje serce, a przekonasz się, że Nie mam nic do ukrycia Weź mnie takim jakim jestem, weź moje życie Dam ci to wszystko, poświęcę się Nie mów mi ,że nie warto walczyć o to Nic na to nie poradzę, nie ma nic czego pragnąłbym bardziej Wiesz, że to prawda Wszystko co robię, robię to dla ciebie Nie ma miłości podobnej do twojej I nikt inny nie mógłby dać więcej miłości Jest nicość, dopóki cię nie ma Przez cały czas, przez wszystkie dni Nie mów mi, że nie warto walczyć o to Nic na to nie poradzę, nie ma nic czego pragnąłbym bardziej Walczyłbym dla ciebie, kłamałbym dla ciebie Przeszedłbym po linie dla ciebie, tak, umarłbym dla ciebie Ty wiesz, że to prawda Że wszystko co robię, robię dla ciebie... hmmm... ja na razie nie planuje wesela, ale jak do tego dojdzie to na pewno ta piosenka bedzie jako pierwsza!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczka27
A my mieliśmy piosenkę Skaldów ''Wierniejsza od marzenia" to było dla wszystkich gości zaskoczenie i podobało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ocia
My Sumptuastic- Kołysanka. Nam piosenka się bardzo podoba i jest rytmiczna i nawet jeśli ktoś jest "nie taneczny" to da sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza123456
też sie zastanawiam nad pierwszą piosenka ale do października mam na szczęście troche czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillianna
Karolina Kozak - Razem zestarzejmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka777540
Marsz mendelsona śpiewa holecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×