Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Gość alabama01
ja mialam "when you tell me that you love me" Diana Ross

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabama01
ps. Moonriver to walc wiedenski nie angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
psalm dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmssm
psalm dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle o piosence BAJMU Ta sama chwila albo KANCELARIA Zabiorę cię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze86
U nas bedzie - Kindla " Z kimś takim ja Ty" :) jest cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta.111
a co powiecie na Bon Jovi - Thank You For Loving Me?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia Tesia
My tańczyliśmy walca angielskiego do "When I neen you" Rod'a Steward'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatiLBn
kramer - swiat bajek Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac82
Śławek Uniatowski - "Kocham Cię" Każdy dzień to droga... w Twoją stronę, chcę... niech prowadzi mnie. Jestem jak połowa... fragment siebie mam... resztę Ty mi dasz... i melodia tez śliczna Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze tematu super piosenka ja tez mam Anne Jantar upatrzona juz od kilku lat i bedzie na moim weselu.Tylko musimy kroki dobrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spotkałam się z piosenką Krzysztofa Krawczyka ,,Tylko Ty,Tylko Ja'' Nie kazdy dzien, był naszym dniem. Nie każdy sen doczekał się spełnienia. Nie każdy smiech był smiechu wart. Wsród był duch, prowadził nas, los który zmieniał drogi. ref: Tylko ty, Tylko ja. Ze sobą i dla siebie. Cały czas,i tak od wielu lat.Tylko ty, tylko ty. Tylko ja, tylko ja.Tak było jest i bedzie. Nie zawróci nas z tamtej drogi czas, gdy jestes obok mnie, gdy jestes obok mnie. Nie każdy deszcz, był pełen łez. Nie każdy płacz przynosił ukojenie. Nie każda noc rodziła dzien. Lecz tamten czas pozwolił nam, byc zawsze blisko siebie. Ref: Tylko ty, tylko ty, tylko ja, tylko ja. Ze sobą i dla siebie. Cały czas i tak od wielu lat. Tylko ty, tylko ty. Tylko ja, tylko ja. Tak było jest i bedzie. Nie zawróci nas z tamtej drogi czas, gdy jestes obok mnie. Tylko ty, tylko ty. Tylko ja, tylko ja. Ze sobą i dla siebie. Cały czas i tak od wielu lat. Tylko ty, tylko ty. Tylko ja, tylko ja.Tak było jest i bedzie. Nie zawróci nas z tamtej drogi czas, gdy jestes obok mnie, gdy jestes obok mnie, gdyy jestes obok mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myslicie o tej piosence Kylie Minogue & Nick Cave - Where The Wild Roses Grow ja sie w niej zakochalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogurcik_truskawkowy
W sobotę byłam na weselu i młodzi tańczyli przepieknego walca do piosenki "WYMYŚLIŁAM CIĘ" Ireny Jarockiej Piekne bardzo romantycznie :) nadal mam tego walca w uszach i ciągle go nucę ... Naszą (moją i męża) ulubioną piosenką jest klasyka jazzu: Nat King Cole "When i fall in love " to dla tych którzy tak jak my kochąją jazz. Polecam Szczęścia Wam życze przyszłe panny młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
They call me The Wild Rose But my name was Elisa Day Why they call me it I do not know For my name was Elisa Day From the first day I saw her I knew she was the one As she stared in my eyes and smiled For her lips were the colour of the roses They grew down the river, all bloody and wild When he knocked on my door and entered the room My trembling subsided in his sure embrace He would be my first man, and with a careful hand He wiped the tears that ran down my face CHORUS On the second day I brought her a flower She was more beautiful than any woman I'd seen I said, 'Do you know where the wild roses grow So sweet and scarlet and free?' On the second day he came with a single rose Said: 'Will you give me your loss and your sorrow?' I nodded my head, as I layed on the bed He said, 'If I show you the roses will you follow?' CHORUS On the third day he took me to the river He showed me the roses and we kissed And the last thing I heard was a muttered word As he stood smiling above me with a rock in his fist On the last day I took her where the wild roses grow And she lay on the bank, the wind light as a thief As I kissed her goodbye, I said, 'All beauty must die' And lent down and planted a rose between her teeth CHORUS Haka, czy nie uwazasz,ze zanim wybierze sie piosenke najpierw powinno sie dowiedziec o czym wlasciwie jest ta piosenka? Ta jest o zabijaniu- bardzo odpowiednia na pierwszy taniec mlodej pary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guttek
mi sie podoba coś z Bajmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świniaaa
The Pretenders- don\'t get me wrong REM- losing my religion REM- Everybody hurts Budka Suflera- sen o dolinie Chłopcy z placu broni- wolność Wszystkie świetne, możecie zmiksować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my bedziemy miec
piosenke z... "High school musical"! Niektórzy mówią, że dziecinada, ale nam sie podoba na te okazję! "Ty i ja" - Hania Stach i Łukasz Zagrobelny http://www.youtube.com/watch?v=mD63o1XZZXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakuś
Najlepsza to preludium weselne Krawczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glistha69
U mnie będzie Czesiu Niemien "mimozami" czy jakos tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasz pierwszy taniec
haka a co myslicie o tej piosence Kylie Minogue & Nick Cave - Where The Wild Roses Grow ja sie w niej zakochalam.... ja też jestem w niej zakochana ale nie na tyle by do niej zatańczyć pierwszy taniec, fakt jest o zabijaniu ;) My za to wybraliśmy leonarda cohena "dance me to the end of love" . Podoba nam się wiele piosenek ale jak słyszę tą to aż mnie ciarki po całym ciele przechodzą i aż chce się frunąć. uskrzydla mnie i w momencie gdy jej słucham nie wyobrażam sobie żadnej innej piosenki do której moglibysmy zatańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tę tylko niewiem czy nie
jest za smutna Josef Hedinger - About being alone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tę tylko niewiem czy nie
http://www.youtube.com/watch?v=8srgfw7GDkM słuchajcie a moze ktos mi wytlumaczy o co chodzi w tej piosence czy to jest w tej piosence ona przedstawia swoją wersję ich wydarzen a on swoją?? I on ją zabija kamieniem na koncu mimo ze tak bardzo mu sie podobala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaK1983
dmuchawce, latawce,wiatr w sobotę byłam na weselu młodzi mieli tę piosenkę na pierwszy taniec, orkiestra bardzo fajnie ją zagrała, jestem jak najbardziej na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×