Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Gość a czy bedzie wstyd zatanczyc
do wielkiej milosci krajewskiego???? slyszalam ze za bardzo oklepana, a nie chce brac zabiore cie ; choc mi sie bardzo podoba ale u wszystkich znajomych no i w rodzinie kazdy ja teraz bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała Anię Szermach-Wybieram Cię Bardzo podoba mi się ta piosenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mielismy Anne Jantar - najtrudneijszy pierwszy krok polecam bardzo wdzieczna piosenka do tanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyt smutna na wesele moim zdaniem ale celine dion ma duzo pieknych piosenek moze poszukaj czegos z jje repertuaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to
może modern talking you my heart you my soul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_83
Eleni- Tylko w Twoich dloniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymanonka
my tanczymy prze L. Cohenie "Dancing to the end of love" - najpiekniejsza i jedyna jaka bralismy pod uwage:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukuu
A gdybyśmy zatańczyli przy nothing else math. metallici ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotjana
Co myślicie o piosence: offside - wiatr od slońca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terek
DU HAST - RAMSTAIN polecam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSZ_SZARA__
Bo to tylko wielka miłość magiczną siłę ma bo to tylko wielka miłość tak potrafi zmienić świat x2 przychodzi nagle przychodzi kiedy nie spodziewasz sie i łączy serca i łączy zmysły tak jak chce Kiedy spojrzy kiedy spojrzy w twoje oczy bedziesz patrzeć sercem bedziesz patrzeć sercem Bo to tylko wielka miłość magiczną siłę ma bo to tylko wielka miłość tak potrafi zmienić świat x2 wie jak to zrobić byś poczuł jej magiczny sens dobrze ci bedzie w ramionach jej a jak już powiesz że kochasz sam bedziesz pewny ze obok ciebie juz dawno kwitnie Bo to tylko wielka miłość magiczną siłę ma bo to tylko wielka miłość tak potrafi zmienić swiat x2 Zmieni ci świat i powie ze czas byś w końcu zakochał się o tak Bo to tylko wielka miłość magiczną siłę ma bo to tylko wielka miłość tak potrafi zmienić świat x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla Ignasiak
Od dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula Ignasiak
"Od dziś" z"nalazłam ciebie gdzies na koncu swiata...." "juz wiem, ze od dzis chce dzielic z tobą wszystkie moje sny...zasypiac i budzic sie przy tobie do konca swoich dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhdh
Gosia andrzejewicz "Miłość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkaaaaa52
Czekasz na tę jedną chwilę0krajewski cos pipeknegooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsrelax
Lista piosenek otwierających przyjęcie weselne 1.Biały Latawiec – Wawele 2.Tańcz mnie po miłości kres – L. Cohen 3.Prócz Ciebie nic – Kayah & Kiliański 4.Wielka Miłość – z filmu „Uprowadzenie Agaty” 5.Trudno tak – Krawczyk & Bartosiewicz 6.Nie ma nic – GolecuOrkiestra 7.Windą do nieba – 2+1 8.Zaopiekuj się mną – Rezerwat 9.Zakochani – N. Kukulska 10.Bo jesteś ty – K. Krawczyk 11.Dwa serca dwa smutki – Bajm 12.Moje jedyne marzenie ( przetańczyć z tobą chcę) – A. Jantar 13.Czas nas uczy pogody - Łobaszewska 14.Paulla-Od dziś 15.Weekend- Za miłość mą 16.Tomasz Karolak -Zabiorę Cię właśnie tam 17.Kochać -Szczepanik 18.Bajm – Taka krótka historia 19.Chcę tu zostać - farba 20.chodź, przytul, przebacz – piasek 21. Feel- no, kochaj mnie 22.Niebieska piosenka-Grzegorz Tomczak - nasze propozycje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesyjna_niespodzianka
"Perfect day" Lou Reed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5kk5
polecam ona i on zespołu ira- cudna piosenka. nie jest oklepana tak jak inne piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutka24
czesc a ja sukam piosenki 2+1 Winda do nieba ............... ale konkretnie mi chodzi o mix wsumie zeby sie zaczynał winda do nieba a puzniej takie rozne fajne kawalki szybki .... taki mix zeby Moj pierwszy taniec był z niespodzianka jak byscie cos takiego miały prosze o podesłanie :) z gory bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek.................
.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek.................
Małe szczęścia Robert Janson lub Bruce Springsteen Sad Eyes piękne piosenki polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×