Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Gość karolina87
Drogie kolozanki, ja biore slub we wrzesniu i na pierwsza piosenke polecam nowy utwor Paulli "od dziś" wsluchajcie sie w slowa, jest piekna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche dziwna ale co tam
Jak dla mnie rewelacja jest Kancelaria-zabiore cie wlasnie tam. U mnie napewno to poleci, a nie jakas winda do nieba ktora jest beznadziena;-/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny pomozcie...
oboje kochamy i uwielbiamy piasonke aerosmith i don't wanna miss a thing i chcemy zeby to byla piosenka na nasz pierwszy taniec, ale wiadomo zaden zespol tego nie wykona nawet w polowie tak jak aerosmith...czy ta piosenka moze leciec z plyty a reszte gra zespol? i czy ona sie nadaje na pierwszy taniec?? http://www.youtube.com/watch?v=Vo_0UXRY_rY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jest piękna i filmik też
Piosenka może i piękna, ale z lekka "oklepana" - mam na myśli Seweryna Krajewskiego "Wielka miłośc". Filmik ...hmmm, jak filmik, nic szczególnego ;) Przez to zwolnione tempo ni da się za bardzo tańca "dojrzeć" :P Za to wyraźnie w oczy mi się rzuca, że panna młoda ma kiepsko dopasowaną suknię w biuście, bo przy każdym obrocie ją poprawia, jakby miała jej zaraz zlecieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaastas
dziewczyny pomóżcie- też o to kiedyś pytałam,niby można tak zrobić ale sama jeszcze sie z tym nie spotkałam.Też wolałabym piosenkę w oryginale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby
dlaczego nie...? U moich znajomych było "w oryginale"....i to live, przez oryginalnego wykonawcę (wykonawców) - znany zespół rockowy. Miodzio było. Ale poważnie - ja mam zamiar puścic sobie z CD i guzik mnie obchodzi czy wypada, czy nie. Ja płacę, ja decyduję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Na pierwszy taniec nie pasuje" Będę wierny Ci" ponieważ w słowach jest ...welon rzucony...a przy pierwszym tańcu welon jeszcze na głowie, mój brat miał tą piosenkę na końcu przy teledysku i super pasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola41211
Moj maz jest cudzoziemcem,dlatego nasza pierwsza piosenka byla Peter Gabriel - Book Of Love Lyrics,pod spodem wklejam link do tekstu piosenki. Przy tej piosence pierwszy raz tanczylismy na naszym weselu i wszystkim sie brdzo podobala.Ale bardziej podobala sie piosenka ktora moj maz mi zadedykowal a dotego zaspiewal.Tu macie teks tej piosenki a to jest tytul Lonestar - amazed http://www.lyrics007.com/Lonestar%20Lyrics/Amazed%20Lyrics.html http://www.youtube.com/watch?v=kJyJwbAa1i8 Mam nadzieje,ze komus pomoge choc troszke przy wyborze pierwszej piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nickusia28888gfg
"Chcę tu zostać"-Farba "Oczarowanie"-Bigniew Wodecki "Zakochani"-Natalia K. "Od dzis"-Paula Walc z "Nocy i dni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia ptak
My bedziemy mieli KINDLA - Z KIMS TAKIM JAK TY. Wybralismy juz ja 10 lat temu w szczeniackich rozmowach o slubie :P I nasz zwiazek przterwal :) wiec na 10 lecie mamy Kindle. BArdzo ładne ma słowa. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka173
no u mnie zdecydowanie bedzie paula "od dzis"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no jak dla mnie
ktos tu zaproponował Marlena Drozdowska-Kochajmy każdą chwilę jak dla mnie w ogóle nie pasuje na pierwszy taniec !!!!!!!!!!!!! Jutro o wszystkim zapomni świat, Jutro marzenia rozgoni wiatr, Jutro już tylko zostanie żal, Więc kochajmy każdą chwilę póki trwa! Może wszystko jest złudzeniem,może snem, Który z oczu zmyje dzień,gdy znajdzie nas, Nam wszystko jedno - dopóki noc jest tak blisko, Nasza miłość jeszcze tyle siły ma -żeby trwać aż do dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooooora
Dusty Springfield THE LOOK OF LOVE.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Van Morrison \" have I told you lately?\" - przepiekna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Van Morrison " have I told you lately?" - przepiekna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ViVieen
Witam Dziewczyny :) Nie wiem, nie miałam czasu przeczytać całego topiku, więc nie wiem czy może ktoś już o tą piosenkę pytał lub się na temat tej piosenki wypowiadał.. Co myślicie o piosence na pierwszy taniec "Twoja miłość" Szcześniaka? Bardzo urzekają mnie słowa tej piosenki.. Oczywiście z tą różnicą, że śpiewałaby ją wokalistka z naszego zespołu. Wydaje mi się, że kobiecy głos brzmiałby o wiele lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia999
a ja stawiam na cos orginalnego i nieoklepanego, no i nie jakies wolne bo to juz tez sie przejadło. u mnie będzie amadeo świat Ci podaruje, albo ewentualnie amadeo -chce, fajne szybsze i super słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plum srum
A ja polecam Ziyo - magiczne słowa :) Piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my będziemy tańczyć tango albo walca wiedenskiego, jesli tango to do muzyki jak w \"Zapachu kobiety\" : http://www.youtube.com/watch?v=dBHhSVJ_S6A a jesli walca wiedenskiego to cos w tym stylu, ale bez tylu podnoszen i do piosenki B.Adamsa \"Have You ever really loved a woman\" http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=axQXIKjK5gc&feature=related zdecydowac sie nie mozemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzd
a my chcieliśmy tańczyć walca angielskiego, to chyba jeden z łatwiejszych tanców (a przynajmniej powolny...;) ) mamy 3 propozycje: Moonriver ze Śniadania u Tiffaniego Fascination - Nat King Cole If you don't know me by now - Simply Red

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę o piosence \"magiczne słowa\" ziyo. między innymi dlatego, że nie chcę żeby mi goście usnęli przy jakieś zamulonej piosence :) tylko trochę się zastanawiam czy jest odpowiednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
"sympathy for the devil" Rolling Stones zdecydowanie ma swoj klimat, pasuje do Waszych wesel jak ulał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje wybierac takie piosenki do ktorych pozniej umie sie zatnczyc:) my nie jestesmy niestety mistrzami tanca-wybieramy ZABIORE CIE_Kancelarii.Spokojna i latwa do zatanczenia-i co z tego ze oklepana???to nasz slub!jedyny w swoim rodzaju:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×