Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Gość Sylwia25
Prosze bardzo bardzo o przesłanie mi piosenki "Slubowanie" dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia25
za przesłanie bede bardzo wdzieczna.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopelek81
Bardzo bym chciala przesłać Ci piosenkę ale jej nie dostałam od nikogo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkha
Irena Santor śpiewa przepięknie Walc z "Nocy i dni". I o ten utwór proszę bardzo. oliwkha@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala ewusia
niebieska piosenka grzegorza tomczaka :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam...
Kochajmy każdą chwilę - Marleny Drozdowskiej. SUPER - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym chciala
Beach Boysów 'wouldn't it be nice', bo jest to 'nasza' piosenka. Ale trochę chyba za szybka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziorka44
Psalm dla Ciebie..(Piotra Rubika) sprawdza się naprawde..ja wiem mam w tym wtyki...naprawde..;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, moja siostra uparła się właśnie na \'Windę do nieba\' i nijak nie mogę jej tego wyperswadować... :/ Ona, mimo iż wyraźnie słyszy, że słowa nie pasują do okoliczności (\'mój piękny panie, ja go nie kocham\', \'gości tłum coś fałszywie odśpiewa\', \'jakby z nienacka ktoś między nami zatrzasnął drzwi\' itede...), wydaje się tego nie dostrzegać... podoba jej się melodia i rytm... poza tym twierdzi, że tekst jest najmniej ważny i ludzie wsłuchują się jedynie w muzykę... jak mam ją przekonać, że nie ma racji? Ech... chyba jednak powieli los kilku tyś. par, które wybrały tę właśnie piosenkę... nie wiem z jakim skutkiem. Ja osobiście polecam songi Piaska bądź Anny Jantar do pierwszego tańca... A jeżeli ktoś preferuje obce języki, to myślę, że dobrym pomysłem byłyby utwory zespołu Guns and roses, np. Don\'t cry czy November rain lub Aerosmith \'I don\'t wanna miss a thing\' - ten hit z filmu \'Armageddon\' naprawdę chwyta za serce... POLECAM!!! Pozdrowienia dla przyszłych młodych par :o) Życzę słońca w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja będę miałą piosenkę zespołu Kindla - Z kimś takim jak Ty. Słowa są naprawdę piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morank
a ja zastanawiam się nad Sunrise Sunset ze "Skrzypka na dachu" w połączeniu z U can't touch this - Mc Hammera. To pierwsze za bardzo nam nie wychodzi mimo kursu... nie chcemy być kołysającymi się miśkami. A poza tym od razu rozruszamy gości. Będzie dużo młodych ludzi, więc ich rozbawimy na wstępie. Co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A znasz tekst
sunrise sunset? Fiddler On The Roof Sunrise Sunset (Tevye) Is this the little girl I carried? Is this the little boy at play? (Golde) I don't remember growing older When did they? (Tevye) When did she get to be a beauty? When did he get to be so tall? (Golde) Wasn't it yesterday When they were small? (Men) Sunrise, sunset Sunrise, sunset Swiftly flow the days Seedlings turn overnight to sunflowers Blossoming even as we gaze (Women) Sunrise, sunset Sunrise, sunset Swiftly fly the years One season following another Laden with happiness and tears (Tevye) What words of wisdom can I give them? How can I help to ease their way? (Tevye) Now they must learn from one another Day by day (Perchik) They look so natural together (Hodel) Just like two newlyweds should be (Perchik & Hodel) Is there a canopy in store for me? (All) Sunrise, sunset Sunrise, sunset Swiftly flow the days Seedlings turn overnight to sunflowers Blossoming even as we gaze Sunrise, sunset Sunrise, sunset Swiftly fly the years One season following another Laden with happiness and tears

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morank
znam i co z tego? A czy pierwszy taniec musi być zawsze tak przesłodzony? Poza tym, będzie sama muzyka bez śpiewu i to tylko jedna zwrotka i refren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lourenka
kasiak84 gdzie jest ten topic przygotowania w toku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie ma ktoras z was piosenke Ślubowanie albo inaczej Bede wierny ci?? na gwalt jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding_Plannervp.pl
Czy to chodzi o tę piosenkę? Będę wierny Ci Byłaś sama wśród ludzi , tak jak ja byłem sam Uciekałem w marzenia i szukałem cię tam Serce moje zadrżało , kiedy ujrzałem cię I wiedziałem , że teraz szczęście nie minie mnie. Będę wierny ci , będę kochał cię Tak jak przysięgałem i to dziś Nie opuszczę cię , aż do końca dni I rozdzieli nas jedynie śmierć. Nasze dłonie związane , złoto na palcach lśni Oczy twe zakochane , wróżą szczęśliwe dni Pięknie stół zastawiony , i kapela już gra Biały welon rzucony , goście tańczą a ja. Będę wierny ci , będę kochał cię Tak jak przysięgałem i to dziś Nie opuszczę cię , aż do końca dni I rozdzieli nas jedynie śmierć. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapolina
Hej!! A jana pierwszy taniec po dlugich poszukiwaniach wybrałam piosenke Eurythmics " Miracle of love". Piękna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręconaaa
witam prosz prześlijcie ślubowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręconaaa
to jeszcze raz ja źle wpisałam adres e-mail jeśli ktoś ma to prosze o "ślubowanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rywal
ja proponuje PIERSI- bedziemy piwo pic bo co sie robi na weselu jak nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti84
6 września przyszłego roku wychodzę za mąż, ostatnio mój narzeczony usłyszał w radio piosenkę, po której od razu do mnie zadzwonił i powiedział "mam pierwszy kawałek na nasze wesele", potem przesłuchałam ją ja i szczerze powiem, że słuchając chciało mi się płakać, jest na prawdę piękna i na dodatek nie "oklepana". Polecam BEATA BARTELIK - SEN NA POGODNE DNI, myślę, że wszystkim się to spodoba :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×