Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Witam, polecam też piosenki 1)Sara May - Nie odejde 2)Piotr Rubik - Rubikon - Katarzyna Skrzynecka, Robert Janowski - Ten którego kocham 3)Krzysztof Krawczyk - O Tobie ( ta jest super)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pilnie
może ktoś zna tytuł tej piosenki (znam tylko kilka słów, słyszałam na weselu: los wypełnił słowa w jedno roste tak to właśnie ciebie pokochałem swoje serce ci dam jesteś tylko moja całe życie to pamiętaj że ci zaufałem ........ dalej nie znam ale jest bardzo piękna, jak by ktoś znał tytuł to mi bardzo zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka 12345
pomocy jak ktoś miał wesele t może ktoś posiada listę piosenek weselnych to prosze prześlijcie !! :-) na adres halinka80@buziaczek.pl z góry dziekuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1027
hejka wszystkim:) a moze jezeli macie dostep do jakis programow do sciagania muzyki to znajdzcie "Brzydcy" Grażyny Łobaszewskiej i przesłuchajciea moze wam sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MooN__
aicha to piękna piosenka, Bo źródło miłości to Ty Daj mi z niego kroplę, abym mógł żyć Na kres świata po śladach twych biec Choćby głupcem nazywano mnie ale to o nieszczęśliwej miłości!!! Ona jest mym skarbem Którego ja nie mogę mieć Umieram gdy przechodzi obok Marzę o niej na jawie i śnie Marzę, że pokocha mnie Pewnego dnia pokocha mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MooN__
a może poprosić zespół o zaśpiewanie tego bez tych "smutnych zwrotek"??? To byłoby coś!:))) tak to i ja bym wzięła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinii18
my wybralismy na pierwsza piosenke utwor Dzemu "sen o Victorii". piekna piosenka i oboje uwielbiamy ten zespol :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiag_82
HEj. Poszukuję piosenki Płynę przez staw z tobą, Moniki i Kulfona. Jęsli ktoś posiada link, albo piosenkę to prosze o przeslanie na adres sylwiag_82@wp.pl. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiag_82
HEj. Poszukuję piosenki Płynę przez staw z tobą, Moniki i Kulfona. Jęsli ktoś posiada link, albo piosenkę to prosze o przeslanie na adres sylwiag_82@wp.pl. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój zespół, jak wcześniej pisałam, zaczął się rządzić i chcieli nam narzucić utwór na 1szą piosenkę. No to napisałam im maila: "Nasz wybór to "Zakochani" Natalii Kukulskiej. Jeżeli nie potraficie tego zagrać, to prosimy o odtworzenie z płyty". Weszłam im na ambicję, no i odpisali że się nauczą i zagrają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wesele w czerwcu i mamy trzy utwory do wyboru : Natalia Kukulska - Zakochani , Darko Domian - Żono moja , Kasia Nosowska - Kochać , ale raczek Kasia ma najlepszy kawałem jest to oczywiście rewelacyjna przeróbka ......polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aronix
Dobrze ze tu dzisiaj wszedłem na to forum bo chcieliśmy WINDĄ DO NIEBA , i byłby klops na przwitaniu! UFF , a teraz jadę wszystko co tu polecacie i coś czuję ,że będę miał problem bo to wcale nie jest łatwy wybór! Pozdrawiam wszystkich którzy już to przeżyli co mnie niedługo czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybralam: Maggie Reilly \"Everytime we touch\" moje inne typy: \"Przetańczyc z Tobą chcę\" Anny Jantar \"Zabiore Cię Kancelarii \"Prócz Ciebie nic\" Kayah i ktośtam:P \"Walc Barbary\" z filmu Noce i Dnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jus-ta
jak dla mnie bombowa piosenka " Tin Pan Alley" Haliny Frąckowiak. Co o tym sądzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eufemika
nie koniecznie ma to byc melodyjne czy popularne, dla mnie najwazniejsze jest to zeby to byl nasz utwor. Nie wierze, ze pary, ktore jak wiadomo nie sa ze soba od wczoraj nie maja jakiejs "swojej piosenki". Po co wybierac cos co jest o milosci po grob i ma ckliwa melodie. Wybierzcie jakis wasz utwor, nie wiem, przy ktorym pierwszy raz razem tanczyliscie, przy ktorym sie poznaliscie, ktorego najczesciej sluchacie wspolnie. Wtedy taki pierwszy taniec jest taki bardziej.... osobity, nie wiem jak to nazwac, bardziej.. wasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba ta-
Ja polecam piosenke Universe- Jestem obok Ciebie Jak cos wysle na poczte. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dronka_77
ja juz sama nie wiem.moze krawczyka cos albo krajewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fillia
U MNIE GRALI DŻEM TYLKO JA I TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa999
a co myslicie o piosence Starship - Nothing's gonna stop us now" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
"za miłość mą" Weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×