Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Gość Agniesiak
Witam wszystkich!! Na pierwszy taniec polecam piosenkę ELENI - Tylko w Twoich dłoniach Jest na praedę super. Pozdrawiam wszystkich nowożeńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczony
Nie wiem czy ktoś już proponował ale jest taka piosenka zespołu Maanam - "Kocham Cię, kochanie moje". Jak dla mnie i dla mojej narzeczonej to baaardzo pasuje. Zastanawiamy sie też nad Myslovitz - "Chciałbym umrzeć z miłości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melodies of life
Z Final Fantasy IX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczony
Zmiana;-) Naszą pierwszą piosenką będzie "Cykady na cykladach" Maanamu prawdopodobnie połączone z "Dance me to end of love" Leonarda Cohena tyle że w wersji polskiej o ile orkiestra sobie poradzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee kicz
Wszystko to jakies takie kiczowate...Sama nie wiem:) U mnie na weselu będzie chyba Guns\'n\'roses \"Knockin\' on heaven\'s door\" bo kochamy takie klimaty:)) To dopiero będzie niespodzianka!!! A myślę tez nad cudownym \"I have nothing\" Whitney Houston (ale tylko w JEJ wykonaniu, z płyty) bo to bardzo bardzo odpowiadalo moim uczuciom przez większość naszego związku i....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksa_na
A u nas będzie Yugoton&Kukiz:\"O nic nie pytaj\" Nikt o tym jeszcze nie wspomniał a słowa ma też fajne i melodnia tak akurat do tańczenia. Żadne smętne nuty, tylko pogodnie- tak jak na weselu byc powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się podoba
nothing compares to you- sinnead o'connor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się podoba
a wy co myślice o mojej propozycji?? własnie slucham tej piosenki jest piękna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia_________01
beata bartelik!!!sen na pogodne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoViN_YoU
Gianna Nannini- Meravigliosa Creatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie, jak narazie, na pierwszy taniec to \"zabiorę cię właśnie tam\". ta piosenka ma coś w sobie. aż dreszcze przechodzą. koleżanka też ją miała jako pierwszą i wszystkim bardzo się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An-ia7
Mój narzeczony się uparł, że na pierwszy taniec będziemy mieć "Niecierpliwych" Piaska. Ta piosenka mi się równiez bardzo podoba, tylko nie wiem czy się nadaje na pierwszy taniec? Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snikiers
Najpiekniejsza Seweryna Krajewskiego badź Magiczne słowa niejakiego Ziyo....Ja bym bardzo prosiła o mp3 ze ślubowniem i ewentualnie z już zawsze na zawsze no i moż z niebieską sukienką..... Proszę prosze prosze!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się marzy (facetowi wszystko jedno) tytułowa piosenka z takiego starego Bonda \"Ośmiorniczka\", ale czy zespół będzie w stanie to zagrać, to nie wiem. Chciałam Sen o Wiktorii albo Moje Jedyne Marzenie, to stwierdzili że oni tego nie zagrają bo \"to się źle gra\". Jaaaasne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny polecam piosenke Grzegorza Tomczaka-niebieska piosenka, ona jest poprostu sliczna i pasuje do wesela!! ja ją bede miala a szczerze to moj parter powiedzial ze jest super a jak juz facet ma swoje zdanie to cos znaczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co myślicie o piosence time of my life albo she is like te wind z dirty dancing na pierwszy taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidiam84 - bardzo fajny pomysl:) zawsze cos innego:) mozna przy time of my life, zatanczyc mambo kubanskie:) nieskomplikowane, freestyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trufla1891
witam wszystkich bardzo serdecznie. nie bede oryginalna! mam gorącą prośbe, czy mógłby mi ktoś przesłać na miala zabiorę cie - kancelaria oraz ten którego kocham - K.Skrzynecka i R.Janowski. z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula7
a co sadzicie o piosence Glen Medeiros - Nothings gonna change my love for you niezbyt oklepana, ale ladna i urocza i teks ma fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaczyliona24
Nie wychodzę w najbliższym czasie za mąż, ale osobiście na pierwszy taniec wybrałabym jedną z tych piosenek (wiążą się z moimi osobistymi wspomnienami): *Eleni - Tylko w Twoich dłoniach *Seweryn Krajewski - Słowo jedyne Ty * Seweryn Krajewski - Najpiękniejsza * Elvis Presley - Always on my mind * Raz Dwa Trzy - Pod niebem * Skaldowie - Dopóki jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emista
Czy mogłabym prosić o przesłanie na maila piosenki Kulfona i Moniki "Płynę przez staw z Tobą".Nie mogę jej nigdzie znaleźć. A tak na marginesie to nie znajdziecie piosenki "Ślubowanie" bo nosi ona tytuł "Będę wierny Ci" i możecie ją sobie bez trudu ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomo29
witam chciał bym posłuchac ,,slubowanie''nie słyszałem tego jeszcze ma ktos może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve *
Ja osobiście polecam dwie: Ziyo "Magiczne Słowa" i Mietek Szcześniak "Zaczekam" są fantastyczne i szczerze powiem że sama nie mogę się zdecydować jaką wybrać na moje wesele a to już niedługo...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve *
Jeżeli chodzi o piosenkę tzw. "Ślubowanie " czyli "Będę wierny Ci" to współczuję wyboru jest tragiczna to biesiada, takie piosenki wybierało sie 20 laty temu albo i nie bo moi rodzice takiej koszmarnej nie mieli. Sorry ale to totalna wiocha!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara2008
Witam wszystkie osoby, które przeżywają ten sam problem co ja ;-) Chodzi o wybór piosenki, przy której zatańczymy jako Panny Młode pierwszy taniec. Polecam: - Krzysztofa Krawczyka - Weselne preludium (nigdy wcześniej tego nie słyszałam, ale piosenka piękna) - Grzegorz Tomczak - Niebieska piosenka (po prostu przepiękna) Pewnie jeszcze będę szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartez
czy mógłbym prosic o przesłanie piosenki kulfona i moniki, płynę przez staw? z góry dziękuję bartekumk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Eve,nie pisz,że \"Slubowanie\" to piosenka...tragiczna.Po prostu jest to utwór prosty\"jak drut\",muzycznie i tekstowo.Bardzo dawno pewnie tylko takie pisano,nucono i przekazywano z pokolenia na pokolenie.Jako pierwszy taniec??..jest wiele nowszych wspaniałych utworów dojrzałych muzycznie i tekstowo,nie budzących tyle kontrowersji ,ale jak się komuś podoba,to tego nie tragizuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×