Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Gość majowyesmeresik
My z mężem wybraliśmy piaska z kukulską-" Jesteś blisko mnie" Choć nie jesteśmy wytrawnymi tancerzami, to walc wyszedł wg. gości przepięknie(Ale wydaje mi się że chcieli być mili ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a my bedziemy mieć
Kobieto 100 km?? Ja jestem z gór a mój mąż jest ze szczecina, i dla Ciebie 100 km to jest dużo? buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawideklazer
ja osobiście polecił bym "when i fall in love" Nat King Cole, bądź też "tonight i celebrate my love for you" Roberta flack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miguska001100
my bedziemy mieli kukulską i piaska - jestes blisko mnie, tylko nie wiemy czy tańczyc "po swojemu" :) czy isc na jakies kursy zeby walca sie nauczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczeczek
ktoś tu wspominał że aby zaśpiewać whitnej houston trzeba mieć niewiarygodne warunki głosowe i byle grajek weselny temu nie podoła. To prawda. Jednak na moim weselu dziewczyna z pewnego zespołu zaśpiewała tą piosenkę na żywo. Goście zamiast tańczyć podziwiali ją, że ktoś tak na weselu w ogóle śpiewa. Pokaże Wam linka do wykonania tej piosenki przez tą dziewczynę: http://www.youtube.com/watch?v=REQBNhUFaqs&feature=player_embedded Może komuś się nie będzie podobało, ale dla mnie to jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingemi
a my bedziemy tanczyc do Aerosmith "Idont wanna miss a thing" Grac bedzie u nas cover band wiec bedzie na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aazz
czy ma ktoś z was piosenke już zawsze na zawsze z kubusia puchatka i ślubowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graniapiranhia
u mnie będą Miętowe Pocałunki i Seweryn Krajewski już za trzy tygodnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peper
jak to jaka Kramer Gwiazdor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gojka02
Ja zaczełam zastanawiać się nad piosenką Andy'ego Williamsa. Choć zupełnie nie wiem jak miałby wyglądać wtedy nasz taniec, jestem gotowa poświęcić i zacząć chodzić na kurs już teraz aby nauczyć się do niej zatańczyć. http://www.youtube.com/watch?v=ZxEazBfPVFg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
ta piosenka jest bardzo smutna wprawiony tancerz zatańczy walca angielskiego, ale to bardzo ciężka melodia bo bez wyraźnych akcentów, może być łatwiejszy swing ale uprzedzam będziecie zdenerwowani, na sali może być różnie z nagłośnieniem chwila nieuwagi i będzie totalna kaszanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gojka02
Melancholijna, ale nie smutna. Bynajmniej słowa nie są smutne. Co do tańca to też mam obawy. Mamy rok, na kilka stopni umiejętności powinno wystarczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy "Bryan Adams - (Everything i do) I do it for you". Dla mnie jest to przepiękna piosenka, pomimo ze ma już tyle lat. Poza tym my chcieliśmy jakąś wolną piosnkę, żeby był zwykły przytulaniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaba2012
ją polecam piosenkę sławka uniatowskiego-kocham Cię. Bardzo piękne są słowa i nadaje się na 1 taniec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-wiem-jaka
A my mamy piosenke ,,Szukaj mnie" Edyty Geppert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka ;)
Małe szczęścia - najlepsza piosenka . Albo Biala Suknia ;) Pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka ;)
Małe szczęścia ALBO Biala Suknia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trza ino czekać
"JA BĘDĘ TWOJA, TY BĘDZIESZ MÓJ I RAZEM BĘDZIEMY WYWALAĆ GNÓJ" Mam już nawet choreografię, będziemy mieć widły i obornik. Goście stworzą wokół nas kółeczko, a my nagle zaczniemy w nich rzucać tym gnojem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamkowa narzeczona
a my bedziemy mieli "najpiekniejsza" seweryna krajewskiego...mmm...sliczna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpiekniejsza.
To, że piosenka ma słowa welon, obraczki nie oznacza, ze nadaje sie na wesele. Owszem jest piekna, ale nie jest o szczesliwej milosci.. no ale niektorzy sa glusi i wszystko ze slowem welon od razu wlepiaja na wesele tak samo jak winda do nieba, albo z zagranicznymi piosenkami tez ludzie nieźle sie wykladaja. Melodia romantyczna, przyjemny glos to dawaj na pierwszy taniec, nie wazne o czym spiewaja. Ale niestety niekotrzy rozumieja i wcale to dobrze nie wyglada. Trzeba by sie troszke zastanowic, a nie tak bo welon i obraczki to na pierwszy taniec sie nadaje, Myslcie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
a my bedziemy miec andre tylko z toba disco polo ale ma fajny tekst i dobrze sie tanczy do muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamkowa narzeczona
tak, byc moze jestem glucha. Oczywiscie musiala sie pojawic jakas chamska odpowiedz, lepiej Ci? Wystarczylo napisac ze ta piosenka nie pasuje do sytuacji i tyle na pewno bym zrozumiala. Kur*wa wspolczuje osobom bliskim osoby takiej jak Ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mertusa
mój utwór to MAREK TRANDA - MOJA DUMKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×