Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka zonatego faceta

OBRZYDŹMY SOBIE NASZYCH KOCHANKOW zeby latwiej bylo ich zostawic

Polecane posty

ja chyba napisze mojemu kochankowi , żeby poczytał to co piszemy, może coś ten bezdusznik i oszust zrozumie. FACECI, KTÓRZY MAJĄ KOCHANKI, PAMIĘTAJCIE JESTEŚCIE DO DUPY, TO MY WAS WYKORZYSTUJEMY NIE WY NAS, TAKIE MĘSKIE NIE ZASPOKOJONE DZIWKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadija - nie wiem czy to by cos dało. Raczej wręcz przeciwnie. Przeciez tyle tu wypowiedzi typu \"ja wiem, że on mnie oszukuje (wykorzystuje, okłamuje), ale go kocham i nie potrafię z tym skończyć. Jeszcze cham by się upewnił, że może robić co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illy
Każda znas stara się zostawic tych gnojków, każda ma swoje sposoby i każdej z nas inaczej to wychodzi. Ja próbuje tak: W momencie kiedy zrozumiałam że nie mówi mi calej prawdy i odwleka odejscie od żony przeżyłam tydzień zgrozy, rozpaczy i depresji. Trwało to dwa tygodnie. Ale pogodziłam sie z tym, że chodzi mu tylko o sex. Tylko żeby na początku zaznaczył ze to tylko sex to może teraz nie byłoby mi tak ciężko. Postanowiław wtedy: Skoro on mnie oszukuje to dlaczego ja mam byc lojalna. Zaczełam wychodzić, imprezy, disco, koledzy itd. Jest 2 przydupasów którzy gdybym tylko kiwnela palcem byliby kolo mnie. Tylko ciężko jest byc z kimś na poważnie gdy serce bije w innym kierunku. Ale staram się i korzystam z życia, wychodzę, bawie się randkuję. Nie jest to latwe bo czasami siedzę z jakims gosciem i myslę o kimś innym. Ale próbuję i nie zamykam sie na świat. Dziewczynki pomaga, może nie na długo i nie do końca ale czasmi warto sie postarac i troche sobie pomóc. Dlatego dziewczynki, myslcie o nich w kategorii...dobry sex, ale tylko chwilowy, dopuki nie trafi sie coś llepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje, ja robie tak samo jak Ty, tylko, że mój kochanek powiedzial, że jemu o sex nie chodzi, i w cale nie chce tego. Tylko wtedy kiedy ja będe chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illy
Jemu o sex nie chodzi? Coś tu nie pasuje. Przeanalizuj wszystko jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaaaaaa
tak mi zawsze mówił i mówi, nic sie nie stanie bez mojej zgody, powiedział mi, ze w zupełności wystarczaja mu rozmowy ze mną , sms-y, spotkania(niestety rzadkie) itp. dziwnie troche nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illy
Mój to podobno z żona nie sypia i to od marca...uwierzycie....palant jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illy
musiałabym być niedorozwinieta umysłowo by wierzyc w te farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mnie chociaż nie okłamuje bo jeśli nie chce sexu to sam sie do tego przyznaje że sypia z żonką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illy
Mam pytanko. Dlaczego nie widze jak odpisujecie dopiero jak wejdę znowu na topic to wiem ze ktos odpisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z drugiej strony, to musiałabym mu powiedzieć: a ty co gejem jesteś skoro nie chcesz sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illy
wkurwiające co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo wkurwiające, a najgorsze jest to, ze od na s wymagają abyśmy nie miały innych facetów. -ILLY poradz mi czy powinnam mu cos napisać takiego dosadnego, bo czekać juz mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illy
Wkurwiające jest wchodzenie na ten topic. A propos rady to nie wiem na jakim jesteście etapie. Bo ja obecnie jestem obojeta a przyznam Ci się że to trudne, bo widzę go codziennie. Ale działa, bo powiedział ze go ignoruje, ja na to ze jestesmy w pracy i nie moge teraz rozmawiac. A to go wkurwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba odświeżyc strone
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez to że tak długo sie do mnie nie odzywa już tez mam go gdzieś, ale chcialabym go wkurwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illy
A jak długo sie nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadija odpuść sobie
daj sobie szansę w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolwiek napiszesz
na pewno go " nie wkurwisz", sms splynie po nim pewnie jak woda po kaczce a ty wyjdziesz na idiotkę. Na dodatek, odezwiesz się pierwsza. Siedź cicho i szukaj sobie chłopaka w swoim wieku a nie krzyw sobie życia na jego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illy
nic nie pisz, nie warto...lepiej idź na solarium bo andrzeji blisko. Tyljko się nie spal na skwarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie nie......
Nie zakochuj sie! bron sie dzielnie i nie daj sie milosci. Ona niszczy czlowieka od wewnatrz, przeradza sie w korzen w Twoim sercu. Potem musisz wyrywac ja z calych sil, mimo iz Cie to boli i rani... i cierpisz... i placzesz... Ale musisz wyrwac bo on odchodzi. Nie interesuje go to jak sie czujesz. Obchodza go tylko wlasne uczucia... i cialo innej kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak do niego pisałaś, wydzwaniałaś i nie dawałaś mu spokoju, a na dodatek straszylaś, to czego sie spodziewałaś? Zę napisze ci, że jesteś wspaniała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×