Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Extra Sara ( zdrobniale Sarunia, Sarcia), Sarunia srunia beznadzieja, z kupą mi sie kojarzy fuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra Veronica
modne są "stare" imiona: Jaś, Antoś, Mikołaj, Pawełek, Piotr, Jakub dla dziewczynki: Kasia, Julka, Zuzanna, Ania, Basia, Antosia, Małgosia Mi osobiście podoba się: Sandra, Klara, Adrianna i Pola a dla chlopca: Antek, Aleksander, Filip i Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia83
Ja mam na imie Elwira.Malo takich chyba i nie bardzo mi sie podoba a moja cora to Gabrysia.Syna nazwe Tymoteusz.Julka Zosia Marysia Jasio Oliwia i Franek modne oklepane.Ale fajne.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Ja mam trzy córeczki Klaudię,Martę i Zuzię,ładnejest też imię Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gloriaa
najmodniejsze to Jowita, Izolda lub Daria a dla chlopca to np Błazej Igor Tycjan muahh lovciam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym dała
dziewczynce chyba imię BLANKA nie wiem dlaczego ale bardzo mi sie to imię podoba. Moja córka ma na imię KAROLINA ....mąż wybierał.Można to imię bardzo ładnie zdrobnić : KAROLINKA,KAROLCIA,KAROLKA czasem mówię nawet do niej KAROLEK...choć wiem że brzmi to bardziej z męska :) Jeśli zas idzie o chłopca to jeśliby nie była KAROLINKA to byłby PIOTREK,PIOTRUŚ to imię mojego chrzestnego ojca ,który niestety nie doczekał nawet naszego ślubu. Ale podoba mi się również imię PPAWEŁEK...wiem ,ze to takie pospolite,ale co tam każdem podoba się co innego ile ludzi tyle gustów. POZDRAWIAM PRZYSZŁE MAMUSIE I TATUSIÓW!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym dała
w każdym razie nie dałabym takich wyszukanych imion typu NADIA,KSAWIER,OLIMPIA,NICOLA itp. Aha dla chłopca podoba mi sie jeszcze ALEKSANDER,OLEK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumna mama
Mój syn ma na imię TYMOTEUSZ i uważam, że to śliczne imię:-) Ostatnio bardzo mi się podoba Nadina, ale nie wiem czy mi takie zarejestrują w USC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będa c w szkole zawsze uważałam swoje imie za głupie bo nikt oprócz mnie tak na imie nie miał,wszedzie gdzie poszłam to pytali mnie kto ci takie imie dał dziwnie sie z tym czułam,ale teraz powiem wam że jestem z tego imienia naprawdę dumna:) osobiscie nie znam zadnej Anastazji i bardzo rzadko w ogole to imie gdzies słyszę,obecnie nie mieszkam w Polsce i tu gdzie jestem to imię brzmi naprawde fajnie,a jesli chodzi o imiona dla dziewczynek to ja mam trzy córy Kamilę Natalię i Monikę imiona niby zwyczajne,ale zawsze ładnie brzmiące dla chłopca bardzo mi sie podoba Miłosz i Maksymilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziczyce dałabym jedno z trzech imion, nie zdecydowałm jescze :) Tamara, Nina albo Amelka :) A chłopcu: Mateusz, Igor, Tymon, Maxym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica_16tc
duzo teraz Amelek, imię nawet ładne, ale ostatnio usłyszałam jak ktos wola na ta dziewczynkę : AMELA!!!!!!!!! co brzmialo jak Aniela lub tez co gorzej Aneta :O fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fituliten geszeft
Dla chłopczyka Błażej, Amadeusz, Tymoteusz, Nikodem tylko nie mAteusz!!!!! U mnie na osiedlu w każdej klatce jest co najmniej 3. Dla dziewczynki: Antonina, Eliza, Anika, Hania. Oklepane są Julie, Emilki, Wiktorie, Pauliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fituliten geszeft
A Amelka kojarzy mi się z osoiłkiem, któremu tak dano na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fituliten geszeft
Igor też ładnie. Iga - może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppeeeerrrr
upupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dziewczynki ładne są:Weronika, Liliana,Apolonia,Julia,Łucja,Róża dla chłopca:Brunon,Piotr,Michał, Szymon,Jeremiasz no i oczywiście jeśli chodzi o dziewczęce imiona, to imiona moich córeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanka22222
A ja dałabym na imię: Antonina /Tosia, Antosia/,Zuzia, Julcia, Pola, Lena, nie mam nic przeciwko Wiktori /Wiki, Wikusia/ Marcel, Kubuś, Wiktor ostatecznie Igor Napewno nigdy nie dałabym imienia typu: Żaklina, Żaneta czy Marika albo angielskich imion typu Vivien czy Fabien bleeeee.... Znajomi maja córke ma na imię Joko, to juz jest SzczyT...bleeeee Ja na imię mam Martyna i mi się podoba, natomiast na drugie mam Anna ale większość moich koleżanek ma takie imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meńka
Ja mam małego SEBASTIANKA fajny facecik z niego będzie jak dorośnie,dla dziewczynki mam imię Emilia lub Laura , mąż zadecyduje ,podaba mi sie bardzo Amelia,ale już jest w rodzinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia bije rekordy....
u mnie na osiedlu pełno tego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi podoba sie Tristan ;) moja kolezanka rok temu nazwala tak swojego synka-oryginalnie i kazdy zachwyca sie nad tym imieniem (jest z innego forum) :) mi takze sie podoba ale nie kazdemu musi moj synek ma Aleksander-Oluś i tez ladnie ;) dla dziewczynki podoba mi sie Julita, Estera i Emilka-od dziecka podobaly mi sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My daliśmy Synkowi na imię Jaś bo nam się tak podobało ;) w dobie Oskarów, Igorów Kacperków imię naszego Synka brzmi niemal egzotycznie ;) nieraz słyszymy Jak? - Jaś? ooo - po polsku?! nic dodac nic ujac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris111
Moim zdaniem dla dziewczyn odpowiednie są Katarzyna (Kasia) Milena i Kinga. A dla chłopaków Krzysztof Artur Konrad. Co o nich myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia19
Czesc ja miałam podobny problem rodze 24 lutego i imie wybrałam przypadkowo takie sa najlepsze moja coreczka bedzie miała na imie ania jestes to spokojne imie i teraz nie tak czesto spotykane poniewaz rodzice wymyslaja dla swoich dzieci rozne dziwne imione a te stare dobre polskie sa jednak najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×