Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość qixu
Sadzac po Twoim emailu wyglada na to ze mieszkasz w Kanadzie i tam Jessica to nic dziwnego. U nas imiona typu Dżesika, Brajan, Nikol (pisownia oryginalna) z reguly nadawane sa przez patologie. My dlugo wymyslalismy jakie imie dac naszej corke. Mi sie podobaja rosyjskie imiona - Tatiana, Nadia czy Natasza. Pozniej wymyslilem jeszcze Liliane. W koncu stwierdzilismy, ze to bedzie Karina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podobają: Sonia, Daria, Zoja, dla chłopca Wojciech. Nie wiem, czy oryginalne, czy \"na topie\" ale dla mnie ładne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laporushi vogel
i beda sie przezywac na nia ruska,, Ewelinka i Wiktoria to moje 2 ulubione imienia, ja moja corcie o ile taka kiedys bede miec nazwe Wiktora moj maz chce Chantall - powod- zyjemy w Uk a moj mezunio nie jest Polakiem, ehh nie wyobrazam sobie tego..ehh;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laporushi vogel
a Karina to jak dla konia.. moja osobista opinia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laporushi vogel
imiona nie imienia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qixu
laporushi vogel nie wiem dlaczego Karina kojarzy ci sie z koniem, moze dlatego, ze konie moga byc kare? :) to ja napisze ze EweLINKA kojarzy mi sie z LINKA holownicza :D Wiktoria i Kubus to w tej chwili najbardziej pospolite imiona. Co drudzy nasi znajomi maja wlasnie Kubusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalniczka9
a ja mam corke 9 miesiecy ma na imie Nel wolamy na nia Nelusia Nelunia na poczatku neli ale ta od rokity !!!! bleeee a wiec Nelusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vogel - ja mam dziecko o jednym z imion, które wymieniłam. Nikt nie wyzywa, nikt się nie śmieje. Proponuję zmienić środowisko albo pomysleć. Niektórym pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuszkita
A tak w ogole to dlaczego ktokolwiek smie mowic takie rzeczy jak Karina to jak dla konia. Co to ma byc ? Nie wazne czy to jest Twoja opinia, pewnych rzeczy sie raczej nie mowi, albo mowi sie je w inny sposob, bardziej delikatny. Mi sie wydaje, ze kazda lub kazdy powinnien poprostu powiedziec jakie mu sie podobaja imiona i koniec, a druga osoba zrobic z tym co jej sie zywnie podoba. Nie powinno sie krytykowac, poniewaz w pewnym momencie kogos urazicie i nie mysle, ze to jest cel tego calego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja Jak ktoś nazwie dziecko \"Wio koniku\" to jest prywatna sprawa. Można wyrazić swoje opinie w tej kwestii, ale dlaczego obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qixu
Jak juz imie Kariny, mojej corki, ma sie kojarzyc z koniem, to na mysl przyszedlby mi piekny kon w galopie. Ale rzeczywiscie nie ma co tak porownywac. Jest wiele imion, ktore bardzo mi sie nie podobaja i powoduja rozne skojarzenia, ale nie widze powodu zebym mial kogos z tego powodu obrazac, nawet w necie, gdzie panuje ogolne uczucie bezkarnosci. ps. z imion dla dziewczynek podoba mi sie jeszcze Aldona i najlepsze ze wszystkich imie Ilona (mojej Zony:) ) dla chlopcow Milosz, Bartosz, Adrian i Damian. A juz najlepsze imie to wg mnie Ryszard - brzmi dostojnie a i jego zdrobnienie jest przyjazne dla ucha. Poza tym jak to bylo w "Misiu" - Wszystkie Ryśki to fajne chlopaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qixu
napisalo mi sie 2 razy " powodu powodu", szkoda ze nie ma edycji postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety-nie okaleczajcie swoich dzieci wymyślonymi imionami ...Zestawcie sobie dane imię z nazwiskiem -zobaczcie jak brzmi ...Imię nosi się całe życie-jest naszą wizytówką , utożsamiamy sie z nim ,bądź...nie ...Czytając listę obecności można połamać sobie język .Czasami imiona dzieci są tak wymyślone ,albo podobne ,że trudno je zapamiętać ...i taka Malwina myli sie z Mileną , Migretą :D Gdzie sie podziały te piękne imiona ,które my nosimy?Niemodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awa83
ja dla dziewczynki (narazie) wybrałam Nadia, a dla chłopczyka Mikołaj. jednakże teraz biorę równiez pod uwagę imię Nel, które wyczytałam tu na forum. ten post własnie po to służy, żeby poczytać, może coś ciekawego wpadnie w oko, więc juz się kobietki nie krytykujmy, jestesmy różne, podoba nam sie co innego. Np. moja tesciowa wymysliła dla mojego dziecka imiona tobiasz i tymoteusz. mi sie nie podobają jej typy a jej moje, cóż tak to juz jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo tego dobrego
Ja zniosę wszystko oprócz kolejnej Julii, Zuzi i Wiktorii. Zniosę Oliwią, Nikolę, Magdalenę, Katarzynę, ale tych 3 powyższych imion już nie mogę słuchać. Ludzie się zmówili i nagle wszystkim zaczęła się Julia podobać. W grupie mojego syna jest 10 Julek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica23
dziewczynka: Maja, Julka, Oliwka i Emilka, chlopiec Kubus no i oczywiscie Kacperek, Oskar tez moze byc. Ale za pare lat te imiona moga sie wydawac stare i nie modne, dzieciom wtedy beda sie inne podobaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuszkita
Dziekuje ''Qixu'' za Twoja wypowiedz, takie wlasnie komentarze sprawiaja przyjemnosc. Moj syn ma na imie Ryszard i bylo przyjemnie przeczytac Twoja opinje. A tak przy okazji to imiona ktore mi sie podobaja dla dziewczynki sa : Anna, Katarzyna, Jennifer, Jessica i bardzo orginalne Laoda. Dla chlopcow : Darek, Robert, Ryszard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolunia999
mnie sie podobaja imiona Vanessa i Marcela dla dziewczynki a dla chlopca Fabian i Adrian.Takie jest moje zdanie na te temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim....
wiktoria, oliwia, ania....chłopiec: bartek, oliwier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ewuniaaa
jestem wciązy i jak urodze córeczke nazwe ja Roksanka a chłopca jeszcze niewiem moze Emil?Adrian tez mi sie podoba, a dla dziewczynki to jeszcze podoba i sie kinga, blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paoolus
Ja mam 15 lat, a imie, ktore m iise podoba i zapewne takie sobie wezme przy okazji bierzmowania, to Julia.Ładnymi imionami są tez Wktoria, czy Oliwia, Marcela.Dla chłopaka: Kamil, Patryk, Piotrek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLAIJULKA-KIELCE
JA DALAM NA IMIE JULIA CORECZCE ALE JEK MILBY BYC SYNEK TO MIALAM DAC GABRYS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cały asertyment imion które mi sie podobają i niewiem które wybrać. Możecie sie śmiać, każdy ma prawo do swojego zdania :) DZIEWCZYNKA: Angelika Angela Żaklina Elwira Jowita Oktawia Rita Judyta Marika Marita Nadia Diana Wiktoria Oliwia CHŁOPCZYK: Fabian Błażej Oskar Damian Gabriel Adrian Gracjan Doinik Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita i Gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muwika
A ja mam dwoch chlopcow. Alex i Martin. Podobaja Wam sie imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana mama
Moj synek to Mikolaj. Bardzo mi sie podoba imie Adam dla chlopca,a jeszcze bardziej Ivan lub Evan jak Evan Macgreggor.(nie smiac mi sie tu). :) Adam to piekne imie,mozna zdrobnic na Adas i brzmi pieknie i jest popularne w wielu innych krajach,to samo z Ivan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _gusia_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _gusia_
sorki za tamto u góry. Imię jak to imię każdemu sie podoba inne, i dlaczego ludzie sie wyśmiewają lub mówią ze to już takie bardzo spotykane imię jak np: Ania Kasia itp. Mi Sie Imie dla dziewczynki podoba " Agata,Patrycja,Jola,Kinia" proste można je łatwo zdrobnić itp. a co do chłopców to: Lukasz,Damian,Tomek,Jakub,Grzegorz,Krzysiek. każde imię jest ładne, nie wiem dlaczego ludzie są tacy, co do imion :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×