Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
kotek555

Cz isnieje cos takiego jak romantyzm w dzisiejszym 艣wiecie?

Polecane posty

Go艣膰 wierszoluby
馃尰馃槏馃尰馃槝馃尰馃槏馃尰馃槝馃尰馃槏馃尰馃槝馃尰 馃槝馃槏馃槏馃槏馃槏馃槝karolcia6馃槝馃槏馃槏馃槏馃槝 ;) 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 no c贸偶 los romantyk贸w
jest marny :( ale z tym wybieraniem to jest r贸偶nie, tak naprawd臋 to jest to obop贸lne przyci膮ganie ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marcin_1973
nie przejmuj sie - ja czekalem dosc dlugo i moje marzenia sie spelnily CALKOWICIE. kiedys w liceum uslyszalem cos o sobie: fajny jest, ale niezbyt piekny (HA HA HA!) od tego momentu przestalem sie przejmowac :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bycie romantykiem
to w przypadku m臋偶czyzn wada. Uznawane, za ma艂o m臋skie, wiec spora czesc me偶czyzn, przynajmniej stara sie to ukryc...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 chlopczyk malinowy
powiem ci ze bycie romantykiem w dzisiejszym swiecie jest trudne, ale jak najbardziej mozliwe...sam nim jestem... choc czasem mozna dostac sporego kopa od zycia to jednak romantyzm jest czyms pieknym... o ile trafi sie na kogos wlasciwego pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 no nie romantycznym
jest si臋 z natury, romantyzm wyuczony jest sztuczny, na szcz臋艣cie, gdy przychodzi co do czego to romantyczna natura m臋偶czyzny budzi si臋 do 偶ycia :) :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marcin_1973
romantyzm "wyuczony" musi byc bardzo widoczny i bardzo smieszny. romantyzm czesto spi i trzeba go obudzic

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 THE END

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nasze 偶ycie jest jak uciekaj膮cy poci膮g, zawsze si臋 gdzie艣 艣pieszy i zawsze jest gdzie艣 sp贸藕nione. Czasem mija ma艂e stacyjki, te najpi臋kniejsze, nie dostrzega drobnych rzeczy kt贸re sprawiaj膮, 偶e nasze 偶ycie jest takie pi臋kne. Czasem na du偶ych stacjach ogl膮damy przez szyb臋 t艂ok ludzi, kt贸rzy przychodz膮 i odchodz膮. 艁zy z powodu rozsta艅 i u艣miechy przy powrotach. Na r贸偶nych stacjach splataj膮 si臋 nasze tory 偶ycia. Czasem mocno pl膮cz膮 si臋 by istnie膰 w jedno艣ci i ju偶 do ko艅ca zosta膰 razem, a czasem niestety nadchodzi rozdro偶e. Pi臋kne poci膮gi naszych d膮偶e艅 i marze艅, naszej wiary i nadziei. Sprawmy by w naszych r臋kach zawsze by艂y zwrotnice naszego losu. By艣my sami naszymi d膮偶eniami otaczali si臋 ciep艂em i uczuciem i nigdy nie czuli, 偶e stoimy samotni na jakiej艣 stacyjce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
I tak chyba najbardziej mnie zaskakuja opinie panow. Romantyzm- ale tez nie chodzilo mi o przylepienie sie do dziewczyny i spiewanie jej serenad kazdej nocy pod oknem. Chodzi o taki romantyzm sprytny i nie nuzacy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kt贸rakolwiek
pi臋kne, piekni romantycy i wiersze:) a ten ostatni to Mickiewicz Asnyk albo Goethe:) powiedz czy zgad艂am:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alcolumb
Szkatu艂k臋 偶ycia odk艂adam granice rozmy艂y si臋 we 艣nie run膮艂 pa艂acyk marze艅 odarty z nadziei przedwcze艣nie Porzucam cuda niedoko艅czone gwiazdy podziemne gor膮ce samotny w wierze odchodz臋 tylko wierzby z nawyku p艂acz膮ce Do nieba zn贸w mnie zabierzcie -dla Ciebie podwa偶臋 dogmaty mi艂o艣ci- resztki pami臋ci znikn臋艂y na proch roztarte w niesko艅czono艣ci Zostawiam b贸l co serce otworzy艂 niczym grot strza艂y sp臋kany kl臋kam zm臋czony przed Tob膮 lekkimi d艂o艅mi muskasz me rany I anio艂 jak motyl zata艅czy艂 na wsp贸lnym grobie z modlitwy 艣wieczkami aby wszystko si臋 dokona艂o pomi臋dzy 艣wiatem a nami

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja juz sobie przypomnialam co mnie zniewala w facetach- kiedy umieja grac na gitarze.A jesli zaspiewaja mi jeszcze jakos piosenke np. U2, to przepadlam z kretesem.Niestety bylo tak tylko raz i szybko sie skonczylo.Ale muzyka jest niezlym afrodyzjakiem- i taka pelna romantyzmu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marcin_1973
hey kotek, moj kotek tez mnie zniewala gdy gra na pianinie i gitarze !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lady M.
Mam siln膮 osobowo艣膰, tak jestem postrzegana. M膮偶 osotatnio wykrzycza艂 kiedy si臋 rozp艂aka艂am, 偶e chyba r膮k mi nie obci臋艂o i mog臋 m贸wi膰 normalnie. To by艂 dla mnie jeden z najgorszych dni ostatniego roku, a jego s艂owa by艂y najbardziej bezwzgl臋dnym zachowaniem jakie mnie spotka艂o. Nie zna艂 powodu mojego zachowania, ale to nie ma znaczenia, jaki by艂. Nie znosz臋 u m臋偶czyzn bezwzgl臋dno艣ci, braku delikatno艣ci, nieliczenia si臋 z uczuciami innych. Dlatego mimo, 偶e wydaj臋 si臋 by膰 siln膮 osobowo艣ci膮 wol臋 m臋偶czyzn, kt贸rzy s膮 w stanie wsp贸艂odczuwa膰, zrozumie膰. Kolejnym elementem jak s膮dz臋 r贸wnie偶 w temacie jest wyobra藕nia. Oczywi艣cie niezb臋dna te偶 inteligencja, b艂yskotliwo艣膰. Tak, m臋偶czyzna powinien umie膰 utrzyma膰 dom, ale to w ko艅cu zadanie dla obojga. Jednak je艣li tylko to potrafi to staje si臋 tylko bankomatem, do tego niemi艂ym. No i od dawna wiadomo, 偶e kobiety nie tak bardzo zwracaj膮 uwag臋 na urod臋 m臋偶czyzny, raczej o to czy jest zadbany. Element, kt贸ry zniech臋ca r贸wnie偶 to nuda, brak wiedzy, smaku, bana艂 te偶. Wi臋c tak, romantyczni m臋偶czy藕ni jak najbardziej po偶膮dani. Jednak to nie wszystko ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wierszyki dla Was
Ten z fio艂kami to by艂 Zdzis艂awa D臋bickiego, a teraz Robert Burns i jego "Mi艂a ma jak czerwona r贸偶a" :) Mi艂a ma jak czerwona r贸偶a, Kwitn膮ca w czerwcu r贸偶a - cud! Mi艂a ma jak melodia tkliwa S艂odko z najczystszych grana nut. I 偶e艣 tak pi臋kna jest, Dziewczyno, Wi臋c nie zna miary mi艂o艣膰 ma; P贸ty ci臋 kocha膰 b臋d臋, Mi艂a, A偶 wyschn膮 wody m贸rz do dna. A偶 wyschn膮 wody m贸rz, Najdro偶sza, I a偶 si臋 w s艂o艅cu stopi g艂az; B臋d臋 ci臋 kocha艂 wci膮偶, Najdro偶sza, P贸ki w nurt 偶ycia sp艂ywa czas. O, 偶egnaj, moja Ty jedyna, 呕egnaj na kilka jeno chwil; Wr贸c臋 zn贸w, chocia偶bym mia艂 przej艣膰, Mi艂a, Dziesi臋膰 tysi臋cy d艂ugich mil! :D 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a wiecie 偶e
chcia艂em si臋 uczy膰 gry na gitarze, robi艂em nawet pewne przymiarki... ;) no, ale podam tu jeden z utwor贸w, kt贸ry na pewno znalaz艂by si臋 w repertuarze :) Nie艣miertelny Presley i jego "Love Me Tender" Love me tender, love me sweet, never let me go. You have made my life and I love you so. Love me tender, love me true, all my dreams For, my darlin', I love you, and I always will. Love me tender, love me long, take me to your heart. For it's there that I and we'll never Love me... Love me tender, love me dear, tell me you are mine. I'll be yours all the years, till the end of time. Love me... :) 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marcin_1973
hey Lady M - zgadzam sie w 100% !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lllllll

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 evita2000
a co powiecie teraz 偶e zakocha艂am sie w 偶onatym facecie kt贸ry przynosi mi kwiaty a i ja nieste3ty jeste3m m臋偶atk膮 b艂agam odpiszcie...........strasznie sie kochamy ale to jest zakazana mi艂o艣膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 evita2000
Codziennie dostaje od niego r贸偶e i wyrzucam przez balkon 偶eby nikt nie widzia艂 odpisz cie b艂agam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tylko czas poka偶e
czy jest to mi艂o艣膰, je偶eli tak rozw贸d i nowe ma艂偶e艅stwo, je偶eli nie powr贸t do starego :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nadszed艂 czas, aby podzieli膰 si臋 moim 艣wiadectwem, jestem Nelson i ciesz臋 si臋, 偶e zeznawam tutaj, moja mama przedstawi艂a mi Bab臋 Ogbogo, kiedy odkry艂a, 偶e nie mog臋 zaj艣膰 w ci膮偶臋 po 3 latach ma艂偶e艅stwa. To spowodowa艂o tyle k艂opot贸w w moim ma艂偶e艅stwie i doprowadzi艂o do rozwodu. powiedzia艂a, 偶e jest wysoce uduchowiony i mo偶e sprawi膰, 偶e moja 偶ona wr贸ci do mnie z rado艣ci膮 i b臋dziemy mogli mie膰 razem dzieci. Na pocz膮tku w膮tpi艂em, dop贸ki si臋 z nim nie skontaktowa艂em, a potem rzuci艂em na mnie pot臋偶ne zakl臋cia i sprawi艂em, 偶e moja 偶ona wr贸ci艂a do mnie po zrobieniu tego, co potrzebne. A teraz jeste艣my szcz臋艣liwi z cudownymi dzie膰mi. Od dnia, w kt贸rym Wielka BaBa Ogbogo pracowa艂a dla mnie i rozwi膮za艂a moje problemy. Z艂o偶y艂em mocn膮 przysi臋g臋, 偶e tak d艂ugo, jak 偶yj臋, b臋d臋 nadal 艣wiadczy艂 o dobroci jego wielkich dzie艂, a ci, kt贸rzy stoj膮 w obliczu problem贸w w zwi膮zkach i ma艂偶e艅stwie, powinni szybko si臋 z nim skontaktowa膰 i zosta膰 szcz臋艣liwym 艣wiadkiem, takim jak ja. Podaj臋 jego kontakt tutaj, E-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com lub kontaktuj臋 si臋 z nim przez jego numer WhatsApp. +2349020168697
Sprawi艂, 偶e moja by艂a 偶ona wr贸ci艂a do mnie z rado艣ci膮
Uzdrowi艂 mnie z impotenta do prawdziwego m臋偶czyzny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×