Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

A czy to biust swiadczy o kobiecie???:D Chyba ten sam rozmiar mamy,więc jaka tam decha:P Ja taki stanik na tym zdjęciu fajny mam:D Mariolka! Własnie..ile masz latek?? Bo NASZ ksiąze to młodszy ode mnie:D:D Pewno! I wszytsko na mnie??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie nie bede upierac, ze swiadczy... ale pozazdroscic moge :P 25 lat, tzn jeszcze 24, ale juz sie probuje przyzwyczajac ;) pewno znow zaczyna z ogorkowymi klimatami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa! przygarniemy!!taki dobre żuczki jestesmy:D!! mariolka! To ja nastarsza jestem....hmm.. A ksiąze?Młodszy tez od Ciebie... Pewno na ogórki poszedł!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem Mariolka czy ja Cie nie uczyłam ,ze najpierw pytamy Skąd jestes?A dopiero potem jaki masz biust:P:P? Wystraszyłas jak nic:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm👄 Wczoraj ogórki, dziś biusty - widzę, że najlepsze momenty mnie omijają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe..orginalność może być róznie pojmowana:D Np.taki Pewno napisał ze idzie na dziwki i chciał być orginalny... A my wiemy ze się sezon na ogórki zacząl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepska_mariola, my jak zwykle się zmieniamy ;) któraś zawsze musi pilnować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, wygląda na to, ze zostałyśmy we dwie:) jeśli i Ty nie poszłaś sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Ona_ i witam cię ogromnie!! ja tez mam sobotnie obowiązki więc będe dochodzić do kompa:P Jak widzisz popilysmy z Mariolką wczoraj:P A Pewno polazł na ogórki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszka :) To pewnie dziś na małym kacu z Mariolą ;) hehe a Pewno na ogórki :p dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki cwaniak z niego, z rana na dziwki:p i to na dodatek po całonocnej imprezie;) niezła ściema:D pewnie odsypia teraz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomyslałam o tym!!:D Twardziela udaje przed nami:P:P A widziałas jak nam Mariola kolezanke nową przestraszyla??;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała.justysia
oooo$$$$$$$$$$$$oooo oo$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$o oo$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$o o$ $$ o$ o $ oo o$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$o $$ $$ $$o$ oo $ $ "$ o$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$o $$$o$$o$ "$$$$$$o$ o$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$o $$$$$$$$ $$$$$$$ $$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$ """$$$ "$$$""""$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ "$$$ $$$ o$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ "$$$o o$$" $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$o $$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$" "$$$$$$ooooo$$$$o o$$$oooo$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ o$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$"$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$"""""""" """" $$$$ "$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$" o$$$ "$$$o """$$$$$$$$$$$$$$$$$$"$$" $$$ $$$o "$$""$$$$$$"""" o$$$ $$$$o o$$$" "$$$$o o$$$$$$o"$$$$o o$$$$ "$$$$$oo ""$$$$o$$$$$o o$$$$"" ""$$$$$oooo "$$$o$$$$$$$$$""" ""$$$$$$$oo $$$$$$$$$$ """"$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$" "$$$""""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno, miało Cięnie być 2h ;) Nie porządziłeś za bardzo:p ostry sex ;), to chyba był szybki numerek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak się długo \"nie bzykasz\", to później dwa ruchy i suchy :p :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×