Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tati_

zmotywujcie mnie, bo inaczej nie wiem co będzie

Polecane posty

Gość dorotkastokrotka
DIETA NA OCZYSZCZENIE ORGAMIZMU ZWLASZCZA JELIT DZIEN1 w tym dniu jesc warzywa i owoce. Pic wode przegotowana lub neigazowana co najmniej 1,5l DZIEN2 jesc1/3 jedzenia spozywanego normalnie , wykluczajac z jadlospisu: ziemniaki, chleb , makaron, mleko, cukier, sol, slodycze, ciasta DZIEN3 tam samo jak w dniu drugim DZIEN 4 pic kefir, zsiadle mleko1,5litra, jesc twarog DZIEN5 podobnie jak w dniu drugim i trzecim DZIEN6 tak jak w dniu pierwszym dieta owocowa DZIEN7 glodowka, jesli slabo wypic wode z dwiema szklankami miodu po Glodowce: sok naturalny ( wycisniety ) , dwa pomidory bez skorki, 2 marchewki , OBIAD: zupa owocowa , KOLACJA: normalna ( z wykluczeniem potraw wymienionych w drugim dniu) no i jak tak musze przez 6 tyg!!! powinno sie stosowac 3 tyg, 3 cykle!!! mam tez napisane tam kilka takich rzeczy ; powino sie stosowac ruch ,a jelsi nei to przynjamneij spacery w godzinach 4-12 organizm usuwa toksyny wiec nei powinno sie obciazac zoladka za bradzo . najlepszy okres trawienny to pd gosziny 12-18( lub 4 h przed snem) owoce jesc nei pozniej niz 40 minut przed posilkiem oraz 2-3 h po jedzeniu , owocow nei popijac woda mieso spozywaz z warzywami , nie z ziemniakami w ciagu tyg mieso psozywac 2-3 w tyg , jajak 2-3 sztuki jesli nei jesz miasa to wymien to na ryby unikac slonych potraw wyproznianie powinno byc 2 razy dziennie!!! ogolnie to on stozuje diete nielaczenia..jak czhcesz to wymienia pordukty bomam taka tabele jak by cie to interesowalo!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta dieta jest super!!!!!!! jakby stworzona specjalnie dla mnie :):) tylko jajek można mało:// Ale naprawdę baaardzo mi się podoba. Muszę pomyśleć teraz kiedy mogłabym ją zrobić, bo swój plan już miałam i teraz ewentualnie bym coś pozmieniała :) Co do diety niełączenia, to stosuję się do jej zasad! :) jakbyś mogła, to napisz jakie masz wypisane produkty w grupie neutralnej, bo szukałam w różnych miejsach i w każdym co innego piszą:/ i czy są jakieś dodatkowe rady? Buziak dla Ciebie, dorotka:) wielkie dzięki za tą dietkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka!!!!! Przeczytałam tą dietę jeszcze raz! i nie uwieżysz!!! To jest właśnie ta \"moja dieta\", na której sie odchudzałam przed Bozym Narodzeniem, i która mi najbardziej odpowiada!!! :) Ten sam schemat dni: 1 - owoce, warzywa 2 - to,co normalnie, tylko mniejsze porcje (bez chleba, słodyczy itp.) 3 - jak dzień 2gi 4 - nabiał 5 - jak dzień 2 i 3 6 - jak dzień 1 7 - głodówka Porównaj sobie!! :):) Nawet nie widziałam, że to jest dieta na oczyszczanie jelit i nieświadomie ją stosowałam :) Teraz już wiem czemu mi się tak spodobała :D :) Dasz radę!! super wciąga takie jedzenie, ta dieta jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkastokrotka
ja mam podzielone na 3 grupy takie: BIALKO, ZYWE PRODUKTY, WEGOWODANY i nie wolno laczyc : WEGLOWODANOW I BIALEK laczyc: BIALKO +ZYWE KULTURY , WEGLOWODANY+ZYWE KULTURY BILAKO: mleko i przetwrory, wedliny, mieso , ryby, jajka, fasola, groch, bob, kasza gryczana, siemie lniane, rosol, grzyby ,orzechy, kukurydza ZYWE KULTURY: owoce suszone, warzywa, owoce, natka pietruszki, bekon-boczek, olej , margaryna, maslo , oliwa z oliwek, WEGLOWODANY: kasz jeczminenna, chleb , ryz, ziemniaki, przetwory maczne, slodycze, cukier, miod, herbata, kompoty, miod, dzemy to to co mam wypisane..najwazniejsze w bo reszte to wiadmomo buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście \"uwieRZysz\" :) za bardzo podekscytowana byłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te \"żywe kultury\" to widocznie inna nazwa \"grupy neutralnej\", bo to samo w nich mniej więcej jest :) i co będziesz robić to niełączenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkastokrotka
ja sie lepiej juz czuje, ale dzis mam dzien 4 i z domu przywiozlam maslanke i kefir ...musze poczukac tutaj w anglii bo ciezko to znalezc!!! oprocz tego rady sa takie by jesc co 2-3h z 5 posilkow ja sie czuje naprawde lepiej wyprozniam sie narazie 1 raz dziennie...ale juz nei czuje kamieni na zoladku i bede ja stosowac.... caluski i super widzisz jak wiedzialas jaka diete stosowac!!!! mam jeszcze napisane ze pwoinnos ie jezsc duoz burakow oczyszcza krew i jelita !!! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buraków nie będę jadła, tak samo jak marchewki gotowanej - stare nawyki z diety soutch beach, chodzi oczywiscie o wysoki indeks. No to się wreszcie doczekałam chwili, w której ktoś będzie razem ze mną na tej dietce :) tyle czasu czekałam, ale się opłacało :D :) ja maślanki pić nie mogę, bo mnie żołądek boli, ale kefir bardzo lubię :) Czyli Tobie pierwszy dzień wypada we wtorek, a głodówkę będziesz miała w poniedziałek, u mnie będzie wypadać w czwartek :) Ale to dopiero od przyszłego piątku startuję z tą dietą, bo na razie mam przez tydzień wychodzenie z głodówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkastokrotka
tak bo wlasnei ta diete sie laczy z tym nei laczeniem w te 3 dni co niby noralnei jesz ale mniej , a w to wierze bo moj tata wlasnei jest na diecie ale tylko diecie nei laczenia..tzn je wszystko ( procz slodyczy) i nei lazy i schydl 8kg w ciagu tyg , ma wieli brzuch tylko i juz wyglada super..wiec teraz raz w tyg sobei na cos pozwala ale nadal nei lazy wiec nei tyje wierze w to napewno , leakrz mi pwoiedzial ze jak jzu wroce do norlanego jedzenai to powinnam sie trzmc tej zasady jak najczesciej wiadomo zmale grzeszki sa zawsze ale NIELACZYC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkastokrotka
no ja napewno bede stosowac ta diete ....ale 7 dni plus jeden po glodowce a ponziej znowu 7+1....i tak bede robic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkastokrotka
sprostowanie taat schudl 8kg w ciagu miesiaca....oczywiscie z brzucha zeszlo mi 6cm !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak 7+1 ?? a co bedzie w ten dzień \"8\"? ja nie miałam żadnych wskazówkek, że w te dni, w które trzeba jeść mniej (2,3,5), żeby nie łączyć, tylko sama sobie to wymyśliłam :) i tego się trzyamałam i było ok :) ale jak widać, dobrze sobie wymyśliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wreszcie postanowiłam posłuchać się Twojej rady i jeść co 3 godziny :) już sobie wczoraj ustaliłam godziny posiłków, myślę, że wyjdzie mi to na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkastokrotka
spojrz na to co napisalm tam jest DZIEN PO GLDOWCE: soku naturalny owocowy, dwa pomidory bez skorki, Obiad zupa owocowa, kolacja: to camo co w dniu 2 ( normalna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkastokrotka
pamietam ze ladnie chudlas na tej diecie przed swietami sie ladnie trzymalas!!!wiec moze i podziala na mnei ..... ja tez starams ie jesc co 2-3 h normalnei co 3 ale podwieczorek ( owoc) to zazwyczaj po 2h , i nie jest sie gldonym , i nei chodzi o to by liczyc kalorie ja zjem czasami nerkowce niesolone ook 80gram a to prawei 450kcal...ale sa dobre dla ciebei , albo suszone sliwki....oczywiscie chodzi o to by sie nie przejadac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczek słońca
no ok, przeczytałam, ale przecież to "po głodówce" to jest jakby dzień 1szy, w którym jesz owoce i warzywa, tyle tylko, że kolacja wszystko psuje, bo tak to jest w porządku. Czyli jest jednak jakaś różnica miedzy naszymi dietami, no trudno. Ale jak Ty masz cykl 8-dniowy, to przynajmniej jest szansa, że w którymś momencie wypadnie Ci głodówka razem ze mną w czwartek :) tez jestem za tym, że można jeść orzechy i suszone owoce, to same witaminy i dobre tłuszcze. Tylko z orzechami muszę sie kontrolować i wydzielać sobie porcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżej to ja :) tylko pisałam na innym temacie :) i został nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkastokrotka
roznica jest bardzo mala i moze nawet ten 8 dnien to 1 dzien bo teraz jak przeczytalam to chyba tak jest w b#pisze 3-6tyg ....a wtedy wyszlo by wiecej , a nan noc to i tak nic bym takiego nie zjadal jak warzywka....!!! wiec pewnei tos amo bedziemy robic.... promyczku!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no tak właśnie myślałam, że to jest ten dzień 1szy, bo to są cykle tygodniowe. Fajnie będzie, dorotka, zobaczysz:) ani się obejzysz a waga spadnie w dół, naprawdę bardzo się cieszę, że będziemy razem przez to przechodzić :) Tylko z ćwiczeniami muszę się poprawić, bo jestem w tej kwestii 100 lat za Tobą, hehe :) ale wiesz co, mam ochotę! szukałam aqua aerobicu u mnie, bo mi taka forma odpowiada, ale wyobraź sobie, że nie ma:/ i musiałabym do gdańska gdzieś jezdzić. No i siłownia mi się marzy, żeby pośladki wyrzeźbić :) i brzuszek. Ceny mnie trochę przerażają, no i szczerze mówiąc w ogóle się na tym nie znam, nie wiem jaką siłownię wybrać, na co patrzeć, no i na czym zrobić te moje wymarzone pośladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorrka
Kobity ale tu zapisane!!!! Czesc sorki długo mnie tu niebyło ale jestem 20 kwietnia mam rozmowe z Hiszpańskim pracodawcą o 9 rano. Prosze trzymajcie kciuki. Dietka ok nie tyje a dla mnie to dużo. Tati bedzie ok jeszcze masz czas do maja to gdzies 5 kg mniej. w tamtym tygodniu w piatek byłam na imprezie u kumpla konczył 30 lat. Imprezka była super o 12 w nocy smażyłam chłopaką jajecznicę a o 3 zażyczyli sobie klopsy mielone ( u mas na śląsku tzw karminadle) oraz frytki brakowało tylko jajka. to pobiegł na dygą strone ulicy do tesciowej po jajko Wariat. W dodtku jego żona była w szpitalu na obserwacji Rano okazało sie ze z nocy pamieta jak mi dawał mieso mielone. było super o 4 byłam w domu. Dzis znowu idziemu ale z znajomymi których ostatio widzielismy 5 lat temu ale sie nagadamy dietke trzymam zadnych chipsów itp. podrowionka papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ale się rozpisałyście :) mam juz kompa :) kurcze dziewczyny ja chce moja głodówke jeszcze raz :) postaram sie zacząc od jutra tylko do wtorku,a póxnioej wprowadzenie w normalne jedzenie. Te swieta wszystko psują :( Tati a ile juz schudłas po tych 10 dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! nadrobiłam co ostatnio napisałyscie :) Dorotkostokrotko Ty masz zabiegi hydrokolonoterapi :)??? czyli czyszczenie jelita :) ja zawsze chciałam sobie takowe zrobić,ale u nas w Poznaniu nie ma nigdzie tej maszyny :( a co do diety to mi idzie ok :) ściagnełam z innego topiku fajna dietkę i od dziś ja stosuje :) a co tam u was? odezwijcie się!!!!! Dziewczyny ja po maturce będe sie odzywać częściej,a teraz tez sie postaram. Zaraz ide sprzątac cały dom, myć okna itd i z pieskiem na dłuższy spacer chyba,że pogoda nie dopisze i mam troche nauku więc mam co robie :/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach dziewczyny zmieniłam podpis :) chodzźcie zrobimy tabelke z waga, wzrostem i wymiarami :) co wy na to? a to ta dietka :) co myślicie? Dzień 1 Śniadanko: kawka lub herbatka kto co woli,ale bez cukru!!! starta duza marchewka z sokiem z cytryny lub szklanka soku marchwiowego z sokowirówki bez cukru Obiad: 2 jajka na twardo ogórek swieży pomidor (mozna z tego zrobic sałatkę) Kolacja: (nie póxniej niż o 18 ja jadam o 17) Gotowana lub pieczona na grilu pierś z kurczaka przyprawiona czosnkiem, pieprzem i innymi przyprawami nie zawierajacymi soli!!!!!!! Dzień 2 Śniadanko kawka lub herbatka 2 chlebki wasy posmarowane cienko serkiem naturalnym turek 3% tłuszczu Obiad: gotowana pierś z kurczaka lub pieczona bez tłuszczu na grilu jajko got+pomidor+ogórek (sałatka) Kolacja: jogurt naturalny bez cukru danona Dzień 3 Śniadanko kawka lub herbatka 2 plasterki chudej szynki Obiad: gotowane warzywa np. kalafior, marchewka itd kolacja: owoc np. jabuszko Dzień 4 Śniadanko kawka lub herbatka Obiad jajko na twardo, 3 plastry chudego białego sera, 250ml soku z marchwi kolacja jogurt nat. danona i owoc Dzień 5 Śniadanko kawka lub herbatka 2 chlebki wasy posmarowane cienko serkiem naturalnym turek 3% tłuszczu obiad filet z kurczaka gotowany + warzywa np. marchew kolacja: 2 jajka na twardo ogórek kiszony lub świezy Dzień 6 Śniadanko 250 ml soku z marchwi Obiad puszka tuńczyka w sosie własnym + 3 łyżki groszku konserwowego kolacja kawałek szynki Dzień 7 Śniadanko sok z marchwi obiad duża porcja chudego mięska kolacja co chcesz,ale mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkastokrotka
hje dorrka i lushinka ...witam po przerwie , fajnei ze sie odezwalyscie!!! ja milam zabiegi plukania jelita robione i naprwde fajna rzecz.... moje dietka idzie dobrze ....dzis jem normalnei z wylaczeniem kilku rzeczy , takze na sniadanie byl jogurcik plus truskawki !!!, a na przerwe w pracy zrobilam sobie salatke grecka( feta light oyczwiscie;))i jablko, po pracy ide na saune wracam ok 6.15 i wtedy zjem warzywa na cieplo plus kasza gryczana. i to bedzie na tyle czuje sie ok , choc jestem przed okresem i mysle ze po okresie to mi ladnei waga spadnie .....pedze do pracy .....wiec powodzenia i buziaki dla wszystkich tati trzyamjs ie cieplo!!! lushinak tyle tego sprzatanie...spalisz msnoswto kalorii dorrka ty pewnei czekasz z utesknieniem na 20 !!! bede trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a to tableka NICK......WZROST....WAGA....TALIA....BIODRA......UDO......CEL lushinka....170cm.....58........65........89............48,5......54kg dopisujcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkastokrotka
lushinka ty masz super wymiary!!!!zazdroszcze wzrost: 165cm waga:przed okresem nie chce podawac sorki talia 66cm biodra:94cm udo:56cm( masakra) cel:52kg...cel 1 55!! to kiedy beziemy si emierzyc i podawac..;ushinak wpisz mnie , i napisz jaki dzien mamy podawac co sobote???czy jakos inaczej caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki :) Ja się zawsze mierzę w poniedzialek, wiec jakby Wam pasowało, to byłoby fajnie :) To chyba taki standard ten poniedziałek :) dorotka, wpiszę Cię, ale nie wiem jak to wyjdzie ;) Dziewczyny, nie podaję wagi, bo nie ma się gdzie ważyć i zrobię to dopiero na koniec diety. NICK......WZROST....WAGA....TALIA....BIODRA......UDO......CEL lushinka....170cm.....58........65........89............48,5......54kg dorotka....165cm.....---........66........94............56........52kg tati..........170cm....---........73........92.............55........53kg. Dorrka, podawaj, swoje dane! :) U mnie dziś dzień na soku, żołądek się powoli budzi do pracy, marzy mi się już jakaś zupa robiona na warzywach, na szczęście warzywa już we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźcie zobaczcie, u mnie w ogóle talii nie ma, normalnie jak klocek jakiś jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkastokrotka
super tati ze dkonczylas ta tabele...ja wrocilam wczoraj z pracy taka zmeczona ze szok i juz o 21 poszlam spac!!! ale obudzialm sie o 7 :) wiem ze moze to straszne ale licze ile razy sie wyprozniam na dzien ...wczoraj bylo dwa...to ponoc najbardziej prawidlowo!!! wiec sie ciesze....zwaze sie w poniedzialek moze....w pon mam glodowke , dzis na warzywach i owocach ... do pracy zrobilam sobie pomidorowa zupke z kielkami .....na sniadanie zjem zmiksowane owoce ( jogody truskawki malina i pol banana i odrobina soku jablkowego ) i to tkaie smoothie ...i podjem 3-4 truskawki swieze....czeka mnei jeszcze jablko dzisiaj , a jak wroce z pracy to salat z pomidorem o ogorkiem i kukurydza....a jjutro glodowka plus 2 h bardzo intenywnych cwiczen !!! zycze wam powodzenia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tati dzięki za poprawienie tabelki :) ja we wtorek dostane okres lub w srode więc juz troche napuchłam i zważe sie dopiero za tydzień jak mi sie skończy. Wreszcie dostane,bo już 60 dni nie mam :( a co do dietki to ja od dziś robie tą co wam napisałam, przez świeta postaram sie nie jeść za dużo i omine słodycze i wypieki i po świetach planuje warzywa i owoce jakiś czas i znów tą moją głodówkę jeszcze raz i zrobić porzadne wyjście,bo po ostatniej nie zrobiłam :( co tam u was dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×