Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blush

Avon, Oriflame - do Konsultantek...

Polecane posty

czy ktoras z Was ja ma??Czy oplata miesieczna za te karte to 4 zł??Innych kosztow nie ponoszę??POza tym czy nie ma tam zadnych pulapek??Podobno za wejscie w te karte gratis otrzymuje sie perfumy lacrua...Czy moge taka karte wziac i schowac gleboko w szafie po to,aby zyskac te perfumy?? Dziekuje za info,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz zostać konsultantką lub kupic produkty i próbki napisz do mnie mysienka86@gmail.com lub gg 3977901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bate19892
hej ja tez jestem konsultantka avon od 2 lat w tej chwili jestem juz liderem sprzedaży i sama moge zapisywac konsultantki wiadomo jak sie nie wysile to nic nie bede miala kazdeg9o trzeba pytac namawiac i rozmawiac czasami trudne to jest ale sa efekty jak dziewczyna dzwoni do mnie i mowi ze ona jednak chce zostac konsultantka avon. to naj wiecej cieszy moze ktoras z was by chciala sie cos wiecej dowiedziec o Avonie mozecie dzwonic609760863 albo pisac9889021 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie poznam jakąś konsultantkę z Avon/Oriflame w Trójmieście. Od razu uprzedzam, że nie jestem dobrym klientem :D baaardzo sporadycznie kupuję coś z tych firm, ale czasem chętnie przejrzę jakiś katalog i być może powącham/kupię jakiś zapach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflame_aga
Witajcie jesli jestescie zainteresowane kupnem lub wstapieniem do oriflame w Szczecinie to zapraszam. Jeśli zostaniesz konsultantką oprucz rabatu na kupno kosmetyków dostaniesz także wiele ofert tylko dla konsultantek a także bedziesz mogła uczestniczyc w róznych bezpłatnych szkoleniach kosmetycznych, badaniu ceru konsultacji z wizażystka.... Serdecznie zapraszam piszcie na moj mail Soaga08@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota474
elle ja jestem trójmiasta, więc jeśli jesteś zainteresowana tym katalogiem to pisz na emaila, u mnie masz 20 % upustu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkapiaski
a ja jestem konsultantka faberlika i z tego co wy tu piszecie uwazam ze mam najlepiej nie ma wpisowego to raz dwa znizka jest 27% a co do oriflamu to kłamia ze jest 30% nieprawda wychodzi 23 sprawdzałam i wogóle pozatym co do avonu kiczowaty miałam tylko kłopoty z nimi banda głupków dodajacych do kremó taka chemie ze masakra pozatym w fm nie ma limitów na zamaiwanie paczki przychodza do domu 14 dni na spłąte faktury mozna oddac kosmetyki jak sie ich nie sprzeda i nic to nie kosztuje jest zawsze lider który pomaga kazdemu nowemu i wogole jest mnustwo wypzredazy dla konsultantów kosmetyków ktore sa po cenie 4 ,5 , 3 złote i maja kosmetyki po 3 lata waznosci polecam jak cos to pisac katar85@wp.pl daje dwa katalogo dla nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_s
Witam. Osoby z Warszawy (i nie tylko) chętne do zakupów lub współpracy z Oriflame serdecznie zapraszam:www.my.oriflame.pl/lenka_s, gg 5348816 z przyjemnością wytłumaczę wszystkie zasady i pomogę w realizacji programu "Witaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Jestem konsultanktą amerykańskiej firmy Mary Kay ,w sojej ofercie mamy kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe wysokiej jakości.Firma w Polsce od 5 lat w Stanach od 45 ....dodam tylko że w wielu krajach świata jest liderem w sprzedaży bezpośredniej...A teraz co ja z tego mam...A wiec Mary Kay daje każdemu mozliwości rozwoju wszytsko zależy od Twoich aspiracji ,czym sie róznimy od firm katalogowych : -moja praca polega na organizpwaniu prezentacji produktów,mogą to być małe spotkania w groniu 2-5 osób ,mogą być wieksze grupy -zapewniam profesjonalny serwis ,każda klientka na takim spotkaniu mozę przetestwoać na swojej skórze kosmetyki ,ja moge jeej doradzić jaki stopień pielęgnacji powinna stosować -spotkania są bezpłane ,odbywają się w sympatycznej atmosferze,takie babskie spotkania:) -mozesz stworzyć swoja grupę i awansować ,nie ma ograniczeń za to są jasno określone wyzwania dla wszytskich ...to tyle na poczatek,jeśli kogoś zainteresowałam to piszcie na maila:) ada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie chętne osoby z Chorzowa i okolic - do współpracy z firmą Oriflame - zapraszam na spotkanie w placówce Oriflame w Chorzowie Batorym, 31.05.2008r. godz. 12.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey AVON JEST OK
hym ja jestem konsultantką avon i bardzo mi sie opłaca kosmetyki sa super no szmpony troche huj..e ale tak to wszystko inne spoko/ zarobki tezniezłe . polecam avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mamcia została konsultantką Orfilame jak dopiero stawiało w Polsce pierwsze kroczki, na początku lat 90-tych:) I była bardzo zadowolona. Później, nie wiem po jaką cholerę, zapisała się do Avonu:O Dziś znowu jest w Oriflame, lubi tą pracę, kontakt z ludźmi, a i ma sporo znajomych w różnych instytuacjach, to ma rynek zbytu:) Ja bym polecała Oriflame, produkty lepsze i lepsze warunki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitek904
Jestem konsultantką Oriflame. Poszukuję nowych konsultantów do rozbudowy swojej grupy. Jesli chcecie rozpocząć współpracę z tą firmą, lub poprostu macie jakies pytanie, proszę o kontakt pod nr. gg 6708723. Odpowiem w 100%. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala12345
co mam zrobic zeby zostac konsultantka avonu?????? jest jakis zarobek z tego?????powiedzcie mi o wszytskim...prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala12345
trzeba co miesiac zamawiac za te 150????a jesli sie nie uzbiera????to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Oriflame
Napisz do mnie na gg 3977901 to wszystko Ci wyjaśnie :) Zarobki zależą ttylko od Ciebie, każdy zakupiony produkt masz o 30% taniej, sprzedajesz po cenie katalogowej, (cz\yli Twój zysk to każde 30% z danego produktu). NIe masz przymusu zamawiania w każdym katalogu, mimo to oriflame co miesiać przysyła Ci cennik i trzy katalogi gratis (robi tak przez trzy katalogi nawet gdy nie składasz zamówień). Nie masz przymusu zamawiania na określoną kwote możesz złożyć zamówienie na 100 zł, 200 i 500 to już zależy od Ciebie :) Najlepiej już składać zamówienia na 100PP to ok 200 zł wtedy nie płacisz 10 zł za wysyłkę i 5 zł oplata manipulacyjna, gdy złożysz zamówienie na 200PP masz dodatkowe 3% upustu itd. Napisz do mnie to wszytsko Ci wyjasnie Jeżeli w trzech katalogach z rzędu złożysz zamówienie na 100PP to odtrzymasz rabat na 20 zł potem na 30 zł a w trzecim katalogu odtwarzac mp3 (taka promocja dla nowych konsultantów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusssia8
Chętnie zostanę sponsorką! Proszę pisać na gg: 755290 wszytko wytłumaczę. Dołączenie do oriflame w tym miesiącu jedyną złotówkę + MP3! OKAZJA! Zapraszam. GG:755290

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_s
Witam. Osoby z Warszawy (i nie tylko) chętne do zakupów lub współpracy z Oriflame serdecznie zapraszam:www.my.oriflame.pl/lenka_s, gg 5348816 z przyjemnością wytłumaczę wszystkie zasady i pomogę w realizacji programu "Witaj". Teraz opłata wpisowa wynosi tylko 1 zł a dodatkowo do zdobycie mp3 i inne atrakcje dla nowych konsultantów. Polecam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masi
Zapraszam do współpracy z FM Group. Gwarantuję prezenty dla najlepszych konsultantów z mojej grupy, dla chętnych darmową wizytówkę internetową. Wystarczy zamówić starter z próbkami za 30 zł i już można zarabiać bardzo duże pieniądze. Zapraszam na http://perfumy.skylan.pl/starter.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do ORIFLAME, zostań konsultantką, zbierzam nagrody za przejście programu WITAJ a otrzymasz dodatkową nagrodę ode mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariqella
Witam serdecznie... Ja proponuję możliwość współpracy przy dystrybucji kosmetyków firmy Mary Kay. Zainteresowanych proszę o kontakt : mariqella@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaasiaaa
Proszę prześlijcie mi zeskanowany cennik punktowy z oriflame- pilne Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaasiaaa
Proszę prześlijcie mi zeskanowany cennik punktowy z oriflame- pilne Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariqella
Mary Kay - spotkanie kosmetyczne Witam Jestem konsultantką Mary Kay. Zapraszam wszystkie zainteresowane dziewczyny na spotkanie kosmetyczne, na którym można wypróbować produkty Mary Kay. Jestem ze Śląska, a więc zapraszam osoby z Katowic i okolic ( miejsce i termin do indywidualnego ustalenia ) Również wszystkie inne osoby zainteresowane kupieniem kosmetyków lub ich sprzedawaniem proszę o kontakt: mariqella@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflame jest super
tez keidys bylam konsultatka oriflame , zgadza sie wszystko kupowalam 30 % taniej i kiedy chcialam teraz mieszkam w innym miescie i nie chce mi sie dla siebie kupowac ale pamietam ze dobre byly te kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×