Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blush

Avon, Oriflame - do Konsultantek...

Polecane posty

Gość martaa84
Ja jestem konsultantka avonu od 5 miesiecy i jestem bardzo zadowolona, minimalne zamowienia jakie zbieram to 500 zl-takze nie ejst zle a i dla siebie mam duzo tanszych kosmetykow i duzo gratisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnaaaa
chce zostac konsultantka AVONU, ale mam pare pytan w zwiazku z tym. Niestety na stronie internetowej Avon nie ma regulaminu i trudno sie z niej czegokolwiek dowiedziec:/ Oto moje pytania : Jaka musi byc minimalna kwota zamowienia z jedego katalogu zeby miec darmowa przesyłke? Ile ewentualnie taka przesyłka kosztuje? Jak sie zarabia ? Czy polega to na tym ze kupuje produkty po cenach dla konsultantek [30% taniej?] i sprzedaje je po cenie katalogowe??? I ostanie pytanie czy musze z kazdego katalogu zrealizować zamowienie? Bardzo proszę o odpowiedz Konsultantki które sie orientują ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak: zeby miec darmową dostawę do domu musisz miec zamowienie na min 150zł (nie jest to trudne), jezeli bedziesz miała mniejsze zamowienie to bedziesz musiała zapłacic koszt zrealizowania małego zamowienia 10zł. Zarobek jest proporcjonalny do wysokości zamowienia. Nie pamietam jak to jest dokładnie, ale chyba do 200zł zarabiasz 15%, od 200 do 350 20%, a powyzej 25 i 30%. Jakos tak. Zarabia sie tak jak napisalas, kupujesz produkty w cenie z opustem a sprzedajesz po cenie katalogowej. Skąd jestes? Bo ja tez jestem konsultantką i teraz trwa taki program ze jesli namowie jakas osobe do dołączenia do konsultantek avon to zarowno ja, jak i ta druga osoba dostaniemy iPoda. Wiec obie bysmy zyskały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusssia4wp.pl
Hej! ja byłabym zainteresowana.. jestem z nad morza - Darłowo dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukreeeecja
czy w lublinie jest jakas konsultatka Faberlic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolciaG
Zacznij od siebie – Avon daje możliwość rozwoju każdemu, niezależnie od wieku czy stażu pracy. Rozpoczęcie własnego biznesu nic nie kosztuje i dzięki nam jest wyjątkowo proste. Współpraca z Avonem może się okazać Twoją drogą do sukcesu, bądź tylko dodatkowym zajęciem – wszystko zależy od Ciebie, w końcu to Ty tu rządzisz. Sam ustalasz swoje cele i czas jaki chcesz poświęcić na pracę. Zamówienia - można składać osobiście: w biurze, przez telefon, SMS, Internet. Wystarczy złożyć zamówienie raz do roku, brak przymusów składania zamówień !! Dostawa – co tydzień paczka z kosmetykami bezpłatnie dostarczana jest przez kuriera na podany przez Ciebie adres, bądź w każdej chwili do COK. Faktury – za kosmetyki nie płacisz od razu. Masz 21 dni na opłacenie faktury dołączonej do paczki. Szkolenia – naszym konsultantkom zapewniamy liczne szkolenia: kosmetyczne, marketingowe, warsztaty wizażu, które prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów i kosmetyczek. Rozwój – chcesz się rozwijać? Czeka na Ciebie wspaniały program Liderów!! Wyjątkowe oferty i większe zarobki. Warto być najlepszym. Chcemy pomóc Tobie w Twoim rozwoju zawodowym. DROGA DO SUKCESU MOŻE BYĆ PROSTSZA NIŻ MYŚLISZ !! DAJ SOBIE SZANSĘ !! TO TAKIE PROSTE !! Koleta Gabrysiak 601-273-099 kolcia@poczta.onet.pl gg:9231539 Zapraszam do współpracy osoby z Warszawy i okolic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maartaa1977
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania odnośnie pracy w Oriflame. Zapraszam na moją stronę www.my.oriflame.pl/martakosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Firma LR zaczynała jako firma produkująca zapachy ponad 20 lat temu. Teraz jest obecna w 32 krajach nie tylko w Europie. Sukces nie byłby możliwy bez 300.000 partnerów LR, którzy sprzedają produkty i budują organizację sprzedażową. system kariery i bonusów sprawia, że łatwo rozpocząć współpracę i odnieść sukces. koncepcja sprzedaży bezpośredniej różni się od detalicznej tym, że droga towaru od producenta do konsumenta jest znacznie krótsza. Za pośrednictwem partnerów firmy produkt trafia bezpośrednio do końcowego odbiorcy. Dzięki temu klient kupuje produkty po wyjątkowo korzystnych cenach i może skorzystać z indywidualnej porady partnera. Partnerem LR może zostać każdy, niezależnie od wieku, płci, wykształcenia, doświadczenia czy zaplecza finansowego. system kariery i bonusów jest jednym z najhojniejszych na rynku. Daje on bezgraniczne możliwości zarabiania - bez ryzyka finansowego. Partnerzy LR otrzymują atrakcyjne upusty na zakup wysokiej, jakości produktów LR. Można otrzymać bonus, którego wysokość zależy od wypracowanych przez Ciebie obrotów. Ponadto LR wspiera partnerów w rozbudowie organizacji. Ukoronowaniem systemu jest tzw. bonus roczny i Mercedes Bonus. LR znajduje się w czołówce firm sprzedaży bezpośredniej związanych z branżą kosmetyków i suplementów diety w Europie. Współpracujemy z międzynarodowymi sławami, między innymi nawiązaliśmy współpracę z firmą Mercedes Benz, świetne kosmetyki suplementy diety, Aloe Vera, pielęgnacja ciała, stylizacja włosów-Udo Walz, odjazdowe perfumy oraz całe linie zapachowe np, Sarah Connor, Heidi Klum, Carmen Electra, Aguilera i dużo innych gwiazd znanych na całym świecie, poprostu produkty wysokiej, jakości!!!!W pierwszym zamówieniu jest Starbox z mini sprayami z wszystkich dostępnych perfum jedynie pierwsze zamówienie powinno być na minimum 100 punktów i automatycznie dostaje się upust 30%(każdy produkt w katalogu ma cenę i punkty).Później to już można zamawiać sobie nawet jedną sztukę, spory zarobek polecam takie rozwiązanie, bo jest dużo plusów.1) Tańsze kosmetyki aż o 30% w dół od cen katalogowych i dodatkowo od 3 do 21 % bonus od zakupów miesięcznych, więc można kupować nawet do 51% taniej 2) paczka już na następny dzień przez kuriera lub pocztę 3) można jeszcze dodatkowo dorobić sprzedając znajomym np, sprzedając 1 perfum ma się 39 zł(+bonus miesięczny), jaka inna firma da ci tak wiele korzyści. Katalogi można obejrzeć na stronie producenta www.LRworld.com ew. prześle na emaila oczywiście pomoc z mojej strony również będzie, gorąco pozdrawiam-MARIUSZ 604424671 GG 1262674 mariusz0010@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejuvenate
Hej, jesli ktoras z was szuka tanszych kosmetykow avon to zapraszam. na pewno dogadamy sie co do ceny, mam kosmetyki nowe, z biezacej oferty, chetnie sluze pomoca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatacl
Firma międzynarodowa CRISTIAN LAY jest liderem w sprzedaży bezpośredniej za pośrednictwem katalogów, z silnie rozwiniętą siecią produkcyjną, sprzedająca precjoza biżuteryjne, biżuterię, zegarki, długopisy, kosmetyki, bieliznę i odzież. Cristian Lay oferuje nowe możliwości rozwoju .Tworzenie własnego biznesu, bycie szefem dla samej siebie, oferuje szeroki i wymagający wybór produktów doskonałej jakości i prestiżowej marki , a teraz nowe możliwości sprzedaży bezpośredniej w Polsce. Zobowiązanie jest tak ważne, że Cristian Lay zapewnia bezpłatny program szkoleniowy, w którym na 5 tygodni i przy pomocy ekspertów prowadzi szkolenia zakresie systemu CL, co daje nam gwarantowane 100% sukcesu. Oczywiście dodatkowe korzyści nie wymagające jakichkolwiek inwestycji, tylko entuzjazm, nastawienie i chęć do pracy. Pamiętaj, nie masz nic do stracenia!!! Zacznij zarabiać pieniądze, a niedługo zauważysz, że wcześniejsze niepowodzenia i brak gotówki pójdą w zapomnienie!!! Jeżeli lubisz biżuterię ,kosmetyki, możesz zamawiać wszystkie produkty CRISTIAN LAY dla siebie ze zniżką - bez obowiązku zamawiania co miesiąc. Możesz zarabiać sprzedając produkty Cristian Lay rozdając katalogi w pracy znajomym itp.- marża do 25% lub budować własną grupę konsultantów zarobki marża + premię od 4 % sprzedaży całej grupy. renata.kocznur@cristianlay.com Zainteresowanych zachęcam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
Hej u mnie możecie zamówić Oriflame i Avon,ZAPRASZAM gg-8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociaaaaaaa
ORIFLAME jest do bani!!!!!!!!!!!!!!! musisz nazbierac 100 punktów zebys miała przesyłke za darmo a jak nie to płacisz 15 zł. i wcale nie jest łatwo nazbierac 100 punktów, bo punkty sa róźnie naliczane, nie przekładajs sie na pieniądze. musisz miec duuuze zamówienie zeby nazbierac punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firma bez minusów
FM Group to polska firma która współpracuję z 2 największymi firmami DROM i PERFAND. Firma DROM została założona przez Państwa Trawińskich (Polaków), zaopatruje 80% rynku perfumeryjnego na świecie! Ich syn Artur Trawiński 4 lata temu założył FM Group. FM przez 4 lata opanowało ponad 45 krajów świata, możecie sobie wyobrazić co będzie za następne 4 lata! Perfumy naszej firmy są ZBLIŻONYMI ODPOWIEDNIKAMI znanych marek (Hugo Boss, Dior, Lacoste itp). Różnica polega na zmienionej jednej nucie zapachowej w produkcie, co czyni dany odpowiednik już NOWYM PRODUKTEM a nie PODRÓBKĄ jak wiele osób twierdzi. Wg mnie zwykły śmiertelnik nie wyczuje zmienionej nuty zapachowej, a co do trwałości? Jestem także na TAK! Dodatkowym plusem firmy są naprawdę tanie produkty do domu i brak konkurencji na rynku. Do Liderów innych firm kosmetycznych: Kochani, zapraszam do FM. To firma typowo marketingowa, aktywność czyli minimalne zamówienie wynosi 50zł! Marża na produkcie to 43% Plan marketingowy jest także rewelacyjny, no i moi drodzy ten niepowtarzalny i bezkonkurencyjny produkt na rynku. Pamiętajcie także że firma istnieje dopiero od 4 lat co daje Wam większe szanse zbudowania swojej sieci i to nie tylko w Polsce ale i na całym świecie! Więcej informacji na temat współpracy mogę udzielić osobiście lub przez tel Pozdrawiam! GG: 12366137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider_2
Witam i pozdrawiam:)zapraszam do współpracy osoby jako konsultantki lub liderzy:) -nie ma opłaty wpisowej -prezenty gratis -upust do 40% -szkolenia kosmetyczne -bezpłatna dostawa do domu Skontaktuj sie ze mną a udziele Ci szcegółowych informacji na temat współpracy z firmą Avon tel.kontaktowy-503087918 mail:teresa.bialucha@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina230906
Witam! Poszukuję osób, które chciałyby zostać konsultantkami (konsultantami ) w firmie Avon. Ja jestem konsultantka od trzech lat i jestem bardzo zadowolona z tego co robię. Poza tym, że mam kontakt z różnymi osobami, to także pieniążki. Zarobek uzależniony jest od naszej sprzedaży i wynosi od 15 do 40 %, czyli nawet do 1200 zł przy jednym zamówieniu. Oprócz tego mamy dużo prezentów w postaci kosmetyków, próbek, oraz materiałów potrzebnych w sprzedaży. Są różnego rodzaju konkursy w których można wygrać cenne nagrody, wycieczki lub kosmetyki. Także kosmetyki dla konsultantek są tańsze. Więc jeżeli jesteś osobą która chce zarobić lub dorobić sobie dodatkowe pieniążki to zapraszam do skorzystania. ZBIERAM RÓWNIEŻ ZAMÓWIENIA NA KOSMETYKI . Aktualny KATALOG 11. (zamówienia do 12 sierpnia). KATALOG 12: (zamówienia do 2 września) KATALOG 13: (zamówienia do 23 września) KATALOG 14: (zamówienia do 14 października) KATALOG 15: (zamówienia do 4 listopada) KATALOG 16: (zamówienia do 25 listopada) KATALOG 17: (zamówienia do 16 grudnia) Katalogi dostępne na: www.avon.com.pl lub do pobrania na www.chomikuj.pl/Mistra/Katalogi bądź po skontaktowaniu sie ze mną. Osoby chętne proszę o kontakt; Tel.: 781-765-421 gg: 9059146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! CENY KOSMETYKÓW NA KAŻDĄ KIESZEŃ! Również dla dzieci, mężczyzn! Coś Ci się spodobało? Możesz liczyć na rabat - 5% od cen katalogowych!Zainteresowana/ny? Zadzwoń umówimy się na spotkanie! AVON lub ORIFLAME - MASZ WYBÓR! Mój numer GG 12200637 Tel. kom. 794981808 WWW.AVON-KRAKOW.PL.TL/ ZAPRASZAM NAPRAWDĘ WARTO NIKOGO NIE NACIĄGAM, PRZYJMUJE ZWROTY KOSMETYKÓW pozdrawiam, Magda -ZAPRASZAM BO WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koŃsultantka AVON
bylam kiedys konsultantka Avonu bylam nawet w Klubie Róży ale z powodu osobisty i przeprowadzki zmienilam adres zamieszkania a przez to nie dotarly do mnie 2 faktury i na smierc zapomnialam zaplacic (sumy niewielkie) i teraz nie moge zostac konsultantka AVONU!!!! Konto mialam juz zerowe - nie zalegam ani grosza a konsultantka juz byc nie moge... moze macie jakas rade????????? Moze da sie ponownie byc konsultantka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina230906
Droga była konsultantko! Myślę, że udało by sie coś zrobić żebys była ponownie. Jeżeli tylko jestes chetna:) Porozmawiaj z pewną osobą i może się uda. Wystarczyło by pewnie podpisać nowa umowę. Pasowało by Ci to? A jeszcze jedno skąd jesteś? To moje gg: 9059146, pisz jak będziesz zainteresowana:) Pozdrawiam Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina230906
Ja znowu piszę do osoby która była konsultantką i chciałaby nadal nią być. Nie ma zadnego problemu żebyś dalej nią była:) Tylko odezwij się do mnie a załatwimy to szybko. gg. 9059146, tel. 781-765-421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APELANTKA
A JA WAS WSZYSTKICH KONSULTANTEK NIE ZNOSZĘ!!!ZA WASZĄ NACHALNOŚĆ, NATARCZYWOŚĆ, WCISKANIE KITU I TRUCIE BUŁY.NIE MA TO JAK IŚĆ DO DROGERII I NA LUZIE SOBIE WSZYSTKO OBCZAIĆ.ZERO ZOBOWIĄZAŃ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulusia ori
Zapraszam do zapisu do Klubu Oriflame. Trzeba tylko prezentować katalogi znajomym, zbierać zamówienia i sprzedawać. Zarabia się 30% na każdym produkcie. Jeżeli ktoś nie chce sprzedawać, może kupować kosmetyki tylko na własne potrzeby dla siebie i rodziny. Każda osoba, która zapisze się u mnie otrzyma: aktualny katalog, cennik, ulotki, próbki i kosmetyk GRATIS! Na każdego nowego Konsultanta czekają prezenty od Oriflame: -kupony rabatowe wartości 90 zł, -kosmetyk do wyboru o wartości ok. 100 zł, -20 próbek wód toaletowych i kremów za jedyne 2 zł. Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę www.ulusia.mojeori.pl – tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angus1-69
Ja używam Ori ,Avon a ostatnio odkryłem rewelacyjną firme Bonii. 32% marży ze sprzedaży, 20% !!! na dzień dobry za pierwsze zamówienie pozyskanej osoby plus oczywiście cały plan wypłat do wzięcia tj.prowizje,bonusy.wycieczki za rozbudowę grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena konsultantka Oriflame
Od kilku miesięcy jestem konsultantką Oriflame i jestem bardzo zadowolona (choć są małe "ale" o których później napiszę). Oczywiście początki były trudne bo nie miałam grupy klientów, zamawiały odemnie koleżanki które są studentkami i jak to studentki nie mają kasy więc ich zamówienia nie były na jakies duże kwoty. Dzięki znajomym mojej mamy i mojego chłopaka udało mi sie zbierać jakies większe zamówienia bo byli to ludzie którzy pracują i mogą sobie pozwolić na lepszy krem czy perfumy. Przez moje pierwsze katalogi trudno było uzbierać te 100pp, a teraz zamawiam po 100 pare punktów 2 razy na katalog. Z czasem zyskałam też stałych klientów którzy mają upatrzone swoje ulubione produkty. A jakie produkty są warte polecenia? Przedewszystkim kosmetyki do pielęgnacji cery: kremy, maseczki, żele, serum, pilingi itd. Seria spa jest świetna. Perfumy też są super (no ale te drozsze, które w promocji są tak od 40 zł wzwyż bo te tańsze są g**** warte). No i cała seria giordani gold jest super i większośc kosmetyków z oriflame beauty. Czego nie polecam? Większości szamponów zwłaszcza tych owocowych bo z HairX nie są złe, a owocowe to straszny badziew, żele pod prysznic są beznadziejne, tak jak mydełka i kosmetyki z serii visions. Co denerwuje w Oriflame? Braki... Co prawda kosmetyk w końcu dojdzie, ale najbardziej dobija to że uzbierasz zamówienie na 200 pkt i sie okazuje że w rzeczywistości masz 100pkt i o mały włos nawet tych 100pkt by nie było i płac za paczkę... Nie powinno tak być. Masz zamówienie na 200 pkt powinni zaksięgować 200pkt bo przecież to nie moja wina że w magazynach mają produkty ledwo na 100... Moje koleżanki zarabiają w Oriflame większą kaskę bo mają pod sobą inne konsultantki, są sponsorami. Ale na sponsorów trzeba uważać bo są tacy dla których liczy się tylko "zapisanie" osoby a później radz sobie sam. A tak ogólnie bedac konsultantką oriflame zaczęłam bardziej dbać o siebie, mam promocje, rabaty i moge kupić sobie za śmieszne pieniądze dobry krem z algami który w aptece kosztowałby z 70zł, czy dostane w Programie Lojalnościowym fajne perfumy itd. I polecam bycie konsultantką czegokolwiek czy Avonu czy FM czy Ori bo rowijacie się, zdobywacie nowe umiejętności, macie taniej kosmetyki i jeszcze na tym zarabiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partner LR Kielce
ZOSTAŃ PARTNEREM LR! Dla mnie Oriflame i Avon to już przeszłość... Niedawno "odkryłam" znakomitą niemiecką Firmę LR Health & Beauty Systems i jej wspaniałe sprawdzone produkty z certyfikatami - kosmetyki i suplementy diety m.in. Aloe Vera (do 90% aloesu), oraz odlotowe zapachy... Firma LR w 2010 roku obchodzi 25 urodziny (..będzie się działo:), znana na świecie, w Polsce isnieje piąty rok... w Kielcach, świętokrzyskim i sąsiednich województwach... - ogromna szansa na własny DOBRY BIZNES (super plam marketingowy) albo na łatwy dostęp do naprawdę świetnych produktów "Made in Germany":) - DLA SIEBIE, DLA RODZINY:) z 30% zarobkiem. Więcej przeczytaj na stronie www.lrword.com i jeśli lubisz wyzwania i masz ochotę na SUKCES zostań Partnerem LR - zadzwoń, przyjadę albo zaproszę Cię na spotkanie, będę Twoim sponsorem czyli opiekunem..:) a może zdążysz na noworoczną Akademię LR 9/10 stycznia? Zapraszam do współpracy. Jola tel. 601 141 141 ***Z LR MOŻESZ ZMIENIĆ TO, JAK WYGLĄDASZ, JAK SIĘ CZUJESZ I JAK ŻYJESZ.***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_z.gwp.pl
zostań konsultantka/em firmy FABERLIC. o niebo lepszej jakości kosmetyki niz przereklamowanego Avon czy Oriflame.... zainteresowanym odpowiem na pytania karolcia_z.g@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×