Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blush

Avon, Oriflame - do Konsultantek...

Polecane posty

Gość Kafeterianka18
Dziękuję serdecznie i również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicaaa
Witam wszystkich Jesli jesteś konsultantką/konsultantem Avonu mam do Ciebie ogromną prośbe możesz wejść na http://webankieta.pl/survey/w37xgfcrv44 i wypełnić ta ankiete? Jestem studentką AE we Wrocławiu i jako jedna z prac zaliczeniowych mam przeprowadzenie ankiety - byłabym bardzo wdzieczna za pomoc i wypełnienie jej:) Z góry dziekuję :) Pozdrawiam Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicaaa
Witam wszystkich Jesli jesteś konsultantką/konsultantem Avonu mam do Ciebie ogromną prośbe możesz wejść na http://webankieta.pl/survey/w37xgfcrv44 i wypełnić ta ankiete? Jestem studentką AE we Wrocławiu i jako jedna z prac zaliczeniowych mam przeprowadzenie ankiety - byłabym bardzo wdzieczna za pomoc i wypełnienie jej:) Z góry dziekuję :) Pozdrawiam Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicaaa
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuschka
ORIFLAME, WIELKA SZANSA!!!! Jestem konsultantka firmy Oriflame i jestem bardzo zadowolona, uwazam ze firma daje olbrzymie mozliwosci zarobkowe i satysfakcje z samej pracy.... Kluczowa rola jednak jest to, do jakiej grupy trafi potencjalna kobietka/ facet chcacy pracowac w naszej firmie...-tzn kto nas wprowadzi do firmy....-to bardzo wazne. Bo jezeli osoba wpisze sie, zostanie porzucona na pozarcie lwa :-) nic nie zrobi... To mam na mysli: nalezy poznac dokladnie zasady dzialania firmy, poniewaz niedoinformowanych konsultantow jest masa!!! Moja mama wpisala sie do Oriflame pare lat temu, bez wiekszych nadzieji- aby kupowac od czasu do czasu kosmetyki na potrzeby wlasne... Miala ogromne szczescie gdyz jej sponsor ( osoba ktora ja wpisala) dala dobra szkole mojej mamie, opiekowala sie nia, uczyla krok po kroku jak rozwinac wlasny biznes... I tak sie wszystko zaczelo :-) Oprocz zwyklej sprzedazy, z ktorej jak pewnie wiecie od kazdego kosmetyku macie od razu do kieszeni 30% zysku moja mama zaczela zapraszac do wspolpracy kolejne osoby, szkolila je tak samo jak kiedys ja nauczono.... Nic kochane kolezanki nie przychodzi samo, trzeba miec jakis plan dzialania ( nic nigdzie nie dostaje sie od razu... trzeba wykazac troche inicjatywy aby moc zobaczyc efekty) , obojetnie gdzie sie zatrudnicie- bedzie sie od Was wymagalo tego i tamtego, bo przeciez cos robic trzeba aby zarabiac... I Oriflame nie jest niczym innym jak wlasnie zwykla praca, z tym ze nie siedzicie 8h w biurze i nie trzesiecie gaciami przed szefem, bo szefem jestescie sami dla siebie :-) I moge Wam powiedziec , ze mozna naprawde duza kase zarabiac i moze to byc Wasza jedyna praca....- ale wszystko z czasem! :-) Nalezy wpisywac wpisywac i jeszcze raz wpisywac duuuzo osob, szkolic je i tak stworzyc solidna grupke... Firma daje duze mozliwosci, rabaty upusty, super promocje tylko dla konsultantow, nie ma zadnych przymusow, ze trzeba kupowac za jakas kwote! A jezeli ktos Wam nakazuje ze trzeba za tyle i za tyle zamowic- nie wierzcie !! ( nie ma takiego obowiazku) Obowiazek zamawiania za jakas okreslona liczbe punktow ( czyli za jakas tam kwote) jest wtedy , jesli chcemy dostawac jakies wieksze rabaty pieniezne! To wszystko trzeba dokladnie wytlumaczyc osobiscie lub przez tel... ale jesli nie chcecie, pamietajcie , nie ma zadnego przymusu ze strony firmy!! ODPOWIEM NA WSZYSTKIE PYTANIA , JA LUB MOJA MAMA, ZAINTERESOWANYCH WPISANIEM SIE DO ORIFLAME LUB UYZKANIEM JAKICHKOLWIEK INFORMACJI PROSZE O KONTAKT: anna19.mikolow@poczta.fm NIE POZALUJECIE :-) P.s sceptykow rowniez zapraszam , juz nie tacy byli a w tej chwili zarabiaja po 2.000 tys i duzo duzo wiecej co miesiac! Podpowiem jakich metod uzywac aby zaczac naprawde zarabiac konkretne pieniadze... POZDRAWIAM; Ania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania15000
Jestem konsultanką Oriflame i uwazżam , że ta firma jest super... Każda firma ma jakiś plan żeby zarobić, czy AVON, czy Sephora.... w większości firm płacimy za 3* wart. ceny produktu gdyż płaciumy wtedy za firme//./ Jedna dziewczyna znapisala, ze oriflame nie pomaga nowym konsultanką... Wcale tak nie jest: W grudniu zostałam okradziona gdy szlam zapl. fakture... Zalamalam się szczegolnie dlatego ze moja grupa zaczela sie zrozrastac i aczelam wiecej zarabiac... (Do zapl. mam 2 faktury) Wtedy oriflame dostosowal sie do mnie i pozewolil mi ribic zam. po splacie pierwszej faktury a raty byly przystosowane do moich mozliwosci. Co ważniejsze biuro ktore znajduje sie w moim miescie zrobilao dla mnie loterie z ktorej dochod zostal przeznaczopny na splatre mojej faktury... Kazda osoba, ktora sponsoruje nowych konsultantow ma z nich jakiś procent... To tak jak właścieciel np. ROSSMANN: dostaje jakis procent za sprzedaz kosmetykow i zachecanie do kuyona danego produktu... WIĘC NIE PISZCIE BZDUR SKORO SIĘ NIE ZNACIE NA RZECZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem konsultanyka Oriflame..ale raczej nie polecam. Rynek jest już chyba \"nasycony\" wszelkiego rodzaju konsultantkami , a poza tym ciezko cos sprzedac, naprawde trzeba miec zaciecie i zelazne nerwy. Teraz zamawiam tylko dla siebie, siostry i mamy. A co do całej struktury Ori...dla mnie to wyglada jak sekta jakas :) Te piejące z zachwytu nad byle kremem liderki itd. Poza tym przeczytajcie sobie wypowiedz lider-oriflame - widac ze lata firmy zrobily swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaślepiona Avonem
W końcu podjęłam decyzję- rezygnuję :) Klientek mniej i zamówień mniej. Coraz gorsze w-ki współpracy. Używanie ciągle tych samych żeli, balsamów, kremów... znudziło mnie. Pomimo tego że brałam z różnych serii w różnych wersjach zapachowych :) Na rynku zatrzęsienie firm kosmetycznych- zaczynam testowanie. Pa pa AVON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_FM
Poszukuje kluczowych osób z którymi w ciągu roku stworzymy bardzo duży zespół współpracowników. Pragnę odkryć przed Państwem fantastyczny świat kosmetyków i perfum FM. Firma FM GROUP WORLD to Polska firma istniejąca od 3lat. Jest bardzo prężną i szybko rozwijająca się firma, która jest już 32 krajach świata. Specjalizują się w wysokiej klasy kosmetykach. Komponenty perfum produkowane są w firmie DROM Monachium(1911 rok założenia).W ofercie firmy FM jest 100 perfum, dezodoranty, wody po goleniu, pianki do golenia, balsamy nawilżające, żele pod prysznic o zapachach znanych światowych marek. Są to zapachy alternatywne do oryginałów a nie podróbki. Zalety współpracy: -WPISOWE 0 zł, wykupienie startera to 80 zł -RABAT - 43% opustu bez względu na wysokość zamówienia -kupujesz to co chcesz, ile chcesz i kiedy chcesz -masz możliwość korzystania z dodatkowych rabatów, promocji itd. -czas realizacji zamówienia – przy zamówieniu do godziny 13 danego dnia realizacja w ciągu 24h po 13 godzinie realizacja zamówienia w ciągu 48h godzin -zbierasz dodatkowe punkty (masz 90% upustu) -nie ma obowiązku składania zamówień Dla osób dynamicznych, chcących zająć się dystrybucją produktów FM GROUP WORLD proponuję przyłączenie się do klubu FM, zapraszamy do współpracy: -liderów innych firm mlm -konsultantów innych firm -poszerz swoją ofertę -urodzonych sprzedawców -wszystkich chętnych itd. Wejdź i spróbuj! To jest to co szukasz od dawna. Zrób to zanim ktoś cię wyprzedzi. Ale Kto nie podejmuje trudów walki, ten ponosi koszty straconych szans. e-mail: dodatkowy@vp.pl Tel. +48 602695566 Możesz też podać kontakt tel. do siebie a ja zadzwonię i przedstawię szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez polecam Faberlic Faberlic to unikalna kosmetyka tlenowa nowej generacji, produkowana według technologii mikroemulsji, wnikająca do głębokich partii skóry i powodująca jej kapitalną odbudowę, usprawnia procesy zachodzące w skórze oraz powstrzymuje procesy starzeniowe. Zostan jej konsultantką Zalety współpracy: -WPISOWE - 0, 00 zł a także specjalny program dla nowych konsultantek -RABAT - 27% opustu bez względu na wysokość zamówienia -kupujesz to co chcesz, ile chcesz i kiedy chcesz -masz możliwość korzystania z dodatkowych rabatów, promocji itd. -czas realizacji zamówienia - do 72 godzin -zbierasz dodatkowe punkty (mozesz mieć nawet 53% upustu) -do kazdego zamowienia prezent -nie ma obowiązku skladania zamówień - PROMOCJA TYLKO U MNIE DOSTANIESZ DODATKOWE PREZENTY ZA AKTYWNOSC !!!!!!!!!!!!! Napisz do mnie wiecej informacji lub zadzwon KATALOG DOSTEPNY :www.faberlicc.wizytowka.pl Pisząc do mnie otrzymasz wszystkie potrzebne materialy Kontakt Ania nr tel 668 210 508 , gadu gadu 5225166 e mail : anis_9@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lr
JA POLECAM ZAPOZNANIE SIĘ Z FIRMĄ LR HEALTH&BEAUTY - www.lrworld.com NAPRAWDE CIEKAWY PLAN I CIEKAWE KOSMETYKI - ŁADNIE SIĘ SPRZEDAJĄ MIMO ŻE TROSZKE KOSZTUJĄ, ALE SĄ BARDZO DOBRE JAKOŚCIOWO - DAJE TO PEWNOŚĆ, ŻE KLIENT KTÓRY RAZ SPRÓBUJE PRODUKTU BĘDZIE ZADOWOLONY I BĘDZIE PO NIEGO WRACAŁ I BĘDZIE CHCIAŁ POZNAĆ NOWE KOSMETYKI - DLA ZAINTERESOWANYCH PODAŁAM MAILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona_darka
czesc jestem konsultantka avon od 3 lat. chcialam sprzedawac kosmetyki na allegro bo sprzedaje 20% taniej niz w katalogu ale okazalo sie ze tych sprzedajacych zaczyna scigac urzad skarbowy@!!!zeby zalozyc dzialalnosc i placic zus to chyba nie zarobie w miesiacu ok 70 zl i co dalej? lubie to zajecie ale nie chce miec klopotow ze skarbowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela*
Poszukuję profesjonalnej konsultantki Avon na terenie Warszawy, kogoś kto zna się na sprzedawanych kosmetych i będzie w stanie umiejętnie doradzać. Czekam na kontakt mailowy: rachela_p@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety nie z Warszawy :(( ale wszystkich zainteresowanych zapraszam: AVON, FABERLIC, ORIFLAME, PERFUMY FM I BETTERWARE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masena
chciałabym zostać konsultantką avonu lub oriflame. Słyszałam, ze trzeba mieć lidera, czy jest to konieczne?? Wiem też, że w oriflame paczki mozna odbierac osobiscie czy w avonie aby nie ponosic dodatkowych kosztów tez tak można??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika20.
Jestem konsultantka avonu juz 6 miesiecy, nic nie placilam zapisujac sie. Paczki przychodza mi do domu, wplacam kase w banku. Mam stale klijetki, zawsze cos dla siebie zamawiam, to kosmetyki to dodatki, roznie zarabiam, zalezy na ile zbiore zamowienie, ale okolo 200 zł na reke mam :) nie nazekam jak narzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masena
Jestem z woj. śląskiego dokładnie z Siemianowic Śląskich czy jest ktoś z tych okolic ( Katowice, Chorzów..)?? i chciałabym zostac konsultankta:) ale słyszałam,że jest do tego potrzebny lider! a można zostać konsultantką bez lidera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika20.
eee ja jestem bez lidera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masena
Weronika20 mam prośbe mogłabyś mi powiedziec jak moge zostac konsultanka bez lidera?? bo na www.avon.pl przydzielaja liderów :) a też wolałabym być niezależna:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Jeżeli jeszcze nie jesteś to może zainteresuje cię zajęciem konsultantki Avonu? Bądź własnym szefem. Bądź niezależną konsultanką Avonu - firmy dla kobiet. Pracuj nie wychodząc z domu. Założenie własnego biznesu nic nie kosztuje. Dołącz do nas i wykorzystuj szansę na odnoszenie niezwykłych sukcesów w wymiarze finansowym i osobistym. Skontaktuj się ze mną już dziś. Pomożemy odnieść sukces także tobie. Z Avonem masz wiele korzyści. Jesteś w biznesie dla siebie, ale nie jesteś sama. Nowe wyższe upusty aż do 40%. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej to chętnie ci napisze. Sprawdź jak się to opłaca! Nie trać już na kosmetyki i zarabiaj dodatkowe pieniądze. czekam.Magda ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON W AVONIE NIC NIE MUSISZ, ZA TO MOŻESZ BARDZO DUŻO!!! Avon jest to prosta i przyjemna forma na zarobienie dodatkowych pieniędzy ("pracować" możesz nawet siedząc na kawie u przyjaciółek) * nic nie inwestujesz (wpisowe 0 zł) * sama wyznaczasz sobie czas i miejsce pracy- możesz sobie zrobic "wolne" kiedy chcesz, łatwo pogodzisz Avon z pracą, szkołą, domem * Avon to dobra marka, każdy znajdzie coś dla siebie- i Ty też! * łatwa forma składania zamówień- internet, telefon, faks, Centrum Obsługi Konsultantek w Twoim mieście * wybór dogodnego miejsca dostawy towaru- wprost do domu * nie płacisz nic przy odbiorze!- masz 21 dni na uregulowanie płatności (zdążysz roznieść kosmetyki Klientkom i otrzymać od nich pieniądze) * sama sobie jesteś SZEFEM!!!- kto by tak nie chciał??? Spróbuj nic nie tracisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! magdula70@buziaczek.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop bęc tralalala
czy jest tu jakas konsultantaka z Bródna/Targówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop bęc tralalala
chodzi mi o oriflame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no szkoda że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem konsultantką oriflame, jeśli chcesz zarabia dużą KASĘ zapraszam na priv. chętnie opowiem CI jak to zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁukaszWojcik
Witam, zapraszam do współpracy nowe konsultantki AVON z Łodzi, naprawdę warto: - zniżki na kosmetyki nawet do 40% od cen katalogowych (progi rabatowe) - termin płatności odroczony o 21 dni - bezpłatna dostawa zamówienia do domu (3 razy w miesiącu) - pakiet szkoleń - brak opłaty wpisowej(rejestracyjnej) - bezpłatny zestaw startowy (5 katalogów, przewodnik konsultantki, 2 druki zamówienia, książka zamówień) Polecam również Oriflame: - zakup kosmetyków bez 30% marży, każdy zakup, niezależnie od wartości zamówienia - termin płatności odroczony o 14 dni - pakiet szkoleń - bezpłatny zestaw startowy - już pierwszego dnia otrzymasz 20 minutowe szkolenie z zakresu pozyskiwania klientów Skontaktuj się ze mną, postaram się odpowiedzieć na każde nurtujące CIę pytanie. Jako konsultantka nie musisz zamawiać z każdego katalogu, spróbuj, jak Ci się nie spodoba zawsze możesz zrezygnować bez dodatkowych konsekwencji. Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×