Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

15:07 Justys78 Micka fajnych masz tych chlopakow. ale jakich chlopakow? Ja mma meza i corke?HA!HA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie czy dostalyscie. Ja jeszcze nie widzialam: Kassay, madlen 21, i Barbarag i Sarra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micka sorki. Bo widzisz czlowiek co innego mysli i co innego pisze:-). Ma sie rozumiec ze coreczke:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay wyslalam ci zdjecia ,bremenka pozniej tez ci wysle.jak na razie to same blondynki dostaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bremenka wszyscy mi to mowia. Czekam na twoje fotki justys-dzieki, doszly. Laska z ciebie, maz i stworek tez fajni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bremenka Tobie tez juz wyslalam.justys gdzie ten twoj email,bo nie moge znalezc.micka tez ci wysle wieczorem.ale wy mi tez wyslijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo, jestem troszke na krötko.Musze z malym na Spacer.Dziekuje za zdjecia.Jestescie ladne Dziewczyny. Möj duzy nie jest Fan od Tokio Hotel:-)))On juz sie tak ubieral i malowal zanim Tokio Hotel wyszli.No i przestal z tym troszke no bo mu möwoli ze on Fan chociaz nie. Justys78 pröbowalam wyslac tobie zdjecia ale tylko blad wychodzi.Cos niegra z Twoim Adressem . Micka twojego nawet nie mam. sarra twojego tez nie mam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na minute , bo czas mnie goni...:D Ktos prosil mnie o moj adres E-Mail 🌻 podaje.. mann.007@onet.eu 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara, Kassay dzieki za fotki! jak bede w Polsce u rodzicow to sobie w spokoju obejrze, teraz mam przedwyjazdowy stress. Kto sie jeszcze pisal na moje zdjecia, to prosze o pare dni cierpliwosci, wysle juz z polski, rodzice maja lepszy net :) pogoda u nas do d......, ten granat na niebie nic dobrego nie wrozy :( trzymajcie kciuki, zeby nad Baltykiem przynajmniej bylo ladnie! trzymajcie sie cieplo i slonecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam !no i tak minal kolejny dzionek!dzieci spia wiec mamusia moze troszke sobie posiedziec przed kompem,szczegolnie ze tatus poszedl na trening.mam pytanie .na poczatku zaznaczylam sobie ze chce byc informowana na email jesli ktos tu cos napisal i teraz chce to zlikwidowac ale nie wiem jak.mozecie mi pomoc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika nie znalazlam takiego czegos.bo ja je na biezaco kasuje ,to moze tego linka skasowalam:( ale ciemnota ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey,maly w lözku to i ja jestem. Madlen, za kazdym e-Mail mozesz to skasowac bo ja to tez tak trobilam.jak zaczelam 52 dostawac to przestalo to byc smieszne.W tej e-Mail musi byc link gdzie tylko raz na to wchodzisz i juz koniec.Popatrz dokladnie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡 jestem bo znowu u nas tak chalasuja,dzieciaki jakies glosno biegaja a möj maly nie mögl zasnac.Nierozumiem takiego czegos.Wiem ze dzieci placza i marudza albo tez sa raz chore ale zeby codziennie z wieczorka mogly biegac i sie glosno smiac i tramplowac to tego nie znam.Jeremmy idzie pözniej tak, ale to dlatego bo ja go zawsze piersia karmilam i on nie chcial spac.Ale z dnia na dzien coraz wczesniej chce isc spac:-))A tu obce dzieciaczki chalasuja a ich rodzice codziennie obchodza urodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sasiedztwo masz nie ciekawe.Wiadomo ze jak mieszka sie w bloku to takie jego uroki.Ale z drugiej strony czlowiek sie stara zeby innym nie przeszkadzac a taki jeden z drugim maja to gdzies.A nie myslalas zeby im zwrocic uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×