Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość ok hau ab geh endlich
un labern nicht mehr ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fa
cludi_alb no tak ale moje przyslowia juz nie odzyskam i bede musiala na nowo wszystko pisac. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leck mich! Widze ze ci niemcy zycie uratowaly . . . pewnie jestes jednym tych polaczkow, ktorzy wsadzaja nos w nie swoje sprawy . . . nikt nie prosil cie o udzielanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nstepna proba. Wpisalam w preferencjach Fa 👄 i swoje haslo. Wtedy poszlo gladko, ale jak juz przeszlam dalej to skreslilam 👄 i potwierdzilam. Teraz jestem ciekawa co z tego wyszlo. Proba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST!!!!! UDALO SIE!!!!! HURRRRA!!!!! :D Dlaczego wczesniej o tym nie pomyslalam, zeby tak wlasnie zrobic? Ale jestem glupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen21 nie sprzeczaj sie z nimi bo to nie ma sensu. Omijaj ich z daleka Nie reaguj. Wkoncu im sie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty debilu,nie ponizaj mnie wszystko napisalam poprawnie,idz sie wyzyj na kims innym jak Ci sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zem sie tu napocila, ze kawa juz wypita, a dzieci nadal nie maja ochoty na wyjscie. A ja dzis szczegolnie slabo sie czulam, ale teraz czuje ze kawa powoli mnie stawia na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okey to ja tez ide na chwile. Poczekamy az ta milejdi czy hrabia zniknie z tego placu. To narazie!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pomaranczka dobrze ,ze mne atakujesz przynajmniej nikt mnie juz o to nie bedzie mnie podejrzewal. Te pomaranczki mam na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowy jakaś beznadziejna pomarańczka, nie wie co ze sobą zrobić, nawet nie ma odwagi żeby sobie nicka nadać, haha beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen , ignorujemy takie wpisy, niech idzie się czepiać gdzie indziej, nam tacy nie potrzebni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my już zdjedliśmy , jajka sadzone w sosie kopwerkowo-śmietankowym, ziemniaki i ogórek kiszony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mniam, ale nie było koło nas świeżego koperku więc kupiłam suszony, ale też było bardzo smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac do tematu pomaranczowych to sa to wlasnie jedni z tych, ktorzy czekaja tylko zeby komus dopieprzyc nie wiem czy wy tez to zauwazylyscie ale wielu polakow ma juz taka mentalnosc inni cudzoziemcy trzymaja sie razem, sa solidarni, pomocni wsrod polakow natomiast czesto zauwaza sie konkurencje, zazdrosc, zawisc to okropne poweinnismy sie chyba trzymac razem, a nie dokuczac sobie nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ich nie rozumiem, wchodzą tu raz abo dwa, nikogo nie znają i rzucają jakieś głupie osądy, nie wiem czemu ma to służyć, jak chcą pogadać to zapraszamy, a jak chcą dogryzać i obrażać to wynocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Właśnie wróciłam do domu, byłam się przejść po rynku, już zapomniałam jaki jest ładny. Do tego duża porcja lodów (6 różnych gałek + bita smietana + polewa + owoce - mniam) i bardzo ładna pogoda - naprawdę przyjemnie się chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Właśnie wróciłam do domu, byłam się przejść po rynku, już zapomniałam jaki jest ładny. Do tego duża porcja lodów (6 różnych gałek + bita smietana + polewa + owoce - mniam) i bardzo ładna pogoda - naprawdę przyjemnie się chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga__jak raz napiszesz to
my juz zrozumiemy uwazaj zebys nie przytyla:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×