Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Dzien Dobry Wszystkim!🖐️ Ja juz gotuje zupke, pogoda u nas do niczego :( A Wy dziewczyny, gdzie sie podzialyscie dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lieke
Nie mieszkam w Niemczech ale w Hol. Ale przyjaciolka mojej przyjaciolki mieszka w Essen. Czesto sie spotykaja bo od nas to dwie godzinki jazdy samochodem. pozdrawiam was bardzo serdecznie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:Dale cisza , wszyscy zajeci ;) Domekjuz mam posprzatany , obiadek sie gotuje i pranie wstawione ... Teraz mala kawka i zabieram sie za pieczenia ciasta. Kocham te zapachy w domu , wypiekow... Uwazam ze najcudowniejszy czas zwiazany z zapachami w domku to czas przygotowan swiatecznych , choinka, cieplutko w domku , kominek ,wypieki i ta atmosfera...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cludi_alb 🖐️dokladnie , zobaczysz jak szybko zleci pazdziernik i listopad a wtedy szalenstwo prezentow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lieke
Claudi_alb . 3 lata. Moja kuzynka mieszka w Berlinie , ale ze wzgledu , ze i ja mam co robic a ona jeszcze bardziej nie odwiedzamy sie za czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robie knedle wg przepisu Evy. A co do Bozego narodzenia to tez lubie te zapachy i nawet dzis juz pierwszy gwiazdkowy prezent do nas dotarl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi dziewczynki! ja tylko na chwile!! nie wiecie czy wniemieckiej tv bedzie emisja miss world?nie mam polskich a bardzo chce ogladac! napiszcie jesli wiecie co i jak :) no i kiedy sa wybory?:) dzieki! lg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tylko tyle, ze dzis o 20 ja polskie mam, na 2tvp ale moja kolezanka tez wlasnie mnie pytala na jakim kanale jest relacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak chce to obejrzec ale nie wiem czy bedzie emisja :( fajnie masz ze masz polskie:) ja podejrzewam ze na zdf bedzie ale w gazecie nie ma wstawki!a programu tez nie mam,ale ofiara ze mnie :( ;) daj znac cludi jak bedziesz miala jakies info! juz powinno sie zyczynac! buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki:) Ja patrzalam w programie i nie ma ani slowa o wyborach miss.Mnie to tak nie interesuje ale mama chciala obejrzec.Ale w niemieckiej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wkurzylam! pobieglam szybko na do,przelecialam wszystkie 120 programow a po miss ani sladu:( mama wlasnie pisze ze u nich na tv2 juz leci a ja nie moge ogladac:( bylam ciekawa jak wypadnie nasza no ale coz,nie popatrze sobie.a dzis w tv nic nie leci ciekawego:( buzka,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe buzki :) malutka, cludi- szkoda, ze wam nie pasuje :( naneczka - do piachu z takim chamem. Jak dlugo jeszcze tam wytrzymasz? belaiza - nie ma sprawy: muchomorek juz jest w drodze do ciebie :) a´propos pierogow: rozczarowalam sie :( kupilam w polskim sklepie gotowe, ladnie wygladaly, ale wpadka... za to wedliny: niebianskie :D no i ogorki kiszone!! aha, mnie tez prosze polac, ale zubrowke prosze ;) miski, miski pakowac walizki potem na wybieg: uwaga moze byc sliski numer odziezy 36?? alez dziewczyno, kto widzial tyle jesc?? zainteresowania: ochrona srodowiska a kto ostatniej wiosny kij wkladal w mrowiska??? ;) dziewczyny pociagnijcie dalej ten wierszyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pewnie wszystkie ,ktore maja mozliwosc ogladaja miss!Ja niestety nie mam polskich programow:( Napiszcie pozniej,ktora wygrala:) Tak tu smutno na naszym topiku juz drugi dzien:( Monika moj maly jeszcze nie ma zabka:(,a we wtorek konczy 5 miesiecy,no i na brzuszek tez sie jeszcze sam nie przewroci,musze go troche popchac.Ale i tak jestem z niego dumna:D,no iglowke trzyma juz calkiem sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen ale smiesznie napisalas,ze musisz go popchac:) slodko to brzmi:)) kochane sa takie male szkraby nie?:):)nic tylko wycalowac :) ogladam zdf bo nie ma nic specjalnego dzis:( pozdrowionka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowka ,a ja ciebie w abelce nie znalazlam,napisz pare slow o sobie dla przypomnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) ja sie juz tu zdazylam przewinac ale pozniej juz nie pisalam ,nie mialam chwilowo dostepu do pc. ja nie mieszkam na stale w DE,jestem au pairka,mam wolna chate bo moich nia ma:):):) wiec sobie rzadze:) czytam was niekiedy:) paptki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi :D Jak sie macie? My mamy dzis spotkanie rodzinne najpierw bylismy na obiadku, teraz jest sjesta, wiec postanowilam wpasc na chwilkie, ale widze ze tu pusciutko Ide troszke polezec, bo zaraz kawa i ciasto, a ja juz platzu w brzuszku nie mam Pozdrowienia i przyjemnej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Babki:) Dzis leniwa niedziela.I jeszcze humor mi sie spieprzyl bo kupilam radio samochodowe bratu kiedys i dzis sie skapnelam ze cos z nim nie tak:(taka stara a taka glupia:( Spokojnej niedzieli wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×