Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

hejka dziewczynki - hmmm, troche sie dziwnie czuje, bo nie moge z wami poplotkowac o dzieciach, bo nie posiadam pociech...Powtarzam sobie ze na dzieci kiedys jeszcze przyjdzie czas (hmmm, mam nadzieje! bo mam 31 lat, ale jeszcze sie nie martwie i nie stresuje - nie czuje aby zegar biologiczny mi tykal :) ) Jestem z gatunku kobiet zapracowanych (biurowo) i szalejacych w czasie wolnym :-) Poza tym widze, ze duzo tez piszecie o gotowaniu - ja wynajmuje malenkie mieszkanko w Monachium i nie chce mi sie gotowac (co nie znaczy ze nie umie!) ;-) Przez kilka lat bylym mezatka, takze oprocz pracy w burze i pracy domowej bardzo chetnie gotowalam! Tym bardziej, ze dla dwojki to zawsze milej, a poza tym mielismy wielkie piekne mieszkanie i zapraszalam duzo gosci... Teraz mam chlopaka, ale nie mieszkamy razem i na weekendy spedzamy czas z naszymi przyjaciolmi, zazwyczaj szalejac na rowerach albo na lodce, albo chodzac po gorach... takze mamy zupelnie inny styl zycia niz pary z dziecmi... Mam nadzieje, ze mimo tego moge sie troszke udzielac na waszym forum.... :-) pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super zycie - hmmm w sumie nie jest zle, ale wszystko ma swoje plusy i minusy - zycie rodzinne tez moze byc super :-) w Niemczech, a dokladniej w Monachium mieszkam juz dobre 7 lat! a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Serdecznie witam rowniez nowe kolezanki naforum. Basiu dzieki za fotki. Sa naprawde super. Az sie rozmarzylam o cieplych wakacjach. Malen wyluzuj troche. Zacznij w koncu myslec o sobie. Niech Twoj maz w koncu zauwazy, ze malzenstwo nie polega na tym, ze tylko jego przyjemnosci sa spelniane. Tobie w koncu sie od zycia tez cos nalezy. Dzis wieczorkiem z kolezanka jedziemy sie zapisac na silownie. Zajecia sa wieczorami wiec wszystko co nazbieram danego dnia moge z siebie zrucic:-). Jeszcze nie zaczelam a juz mi sie podoba. Dodatkowo moze w tygodniu bedziemy biegac. Jakies 200 m. od domu mam taki fajny lasek. Przy okazji moje psiaki by sie wybiegaly, a kondycja by sie znacznie poprawila. Bo od kad jestem w Niemczech to strasznie zaniedbalam sport. Pomimo, ze tutaj jest tak wiele mozliwosci w tym zakresie. Poza tym chyba znowu zaczal sie u nas sezon \"zimowy\" bo otworzyli lodowisko wiec bedzie mozna sie znowu wyszalec. Naneczka ja tez nie mam dzieci. Mam 28 lat i podobnie jak Ty nie mysle jeszcze o tym. Odpowiada mi zycie jakie teraz mam. Moze kiedys zdecyduje sie na dzieci, ale nie mysle by nastapilo to w najblizszej przyszlosci. A jesli kiedys minie juz moj czas to wtedy zaczne sie tym martwic. W koncu na swiecie jest tyle dzieci, ktore nie maja kochajacych rodzin. Z drugiej strony nie wiem czy umialabym sie zdecydowac na adopcje. Na razie nie w ogole nie mysle o tym temacie. No nic zmykam. Czas zrobic jeszcze zadanie domowe:-). I pokopac w szafie w poszukiwaniu jakiegos sportowego ciuszka na ten arerobik:-). Pozdrowionka. Trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka - po powrocie z urlopu przelecialam czesciowo wypowiedzi, czytalam o Twojej Laurze, mam nadzieje ze jest juz na drodze poprawy!!! 🌻 dla Twojej Malej :) spotkanie - mysle ze sie odbedzie, choc jeszcze nie wiem kiedy, ja jestem chetna ;) wyslalam Wam fajne zalaczniki, sluchalyscie jzz przedszkolakow?? sarra - nie moge do Ciebie wyslac zadnego maila z duzym zalacznikiem, zawsze do mnie wraca :( pozdrawiam wszystkich !! milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen tak on 6 tygodni pracuje a 2 tygodnie jest w domu na urlopie, a w grudniu i styczniu ma raczej wolne, i czasem cały lipiec albo sierpień ma wolny jak fabryka stoji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka,ja jestem 3 lata,dorpbilam sie juz dwojki maluchow:)i niezbyt fajnego meza! Jak ja wam zazdroszcze tych silowni,biegow,wypadow w gory itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze cos cholera jasna mnie bierze,bo thomas nie domknal drzwi w zamrazalniku w piwnicy,wszystko sie roztopilo,i pelno lodu narobilo.juz 2 tyg,temu musialam specjalnie rozmrazac,bo tez tak zrobil,chyba go dzis udusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak Twoje dzieciaczki beda juz odchowane to bedziesz mogla po silowniach i gorach polatac a nasze kolezanki, beda zmieniac pampersy :P A mojemu mezowi sie wczoraj snilo, ze urodzilam synka. Juz mi sie prawie udalo wmowic, ze nie chce miec dzieci. Ale gdzies na dnie serca jednak lezy zakopane to pragnienie. Mam nadzieje, ze dobry Bog pozwoli nam sie jeszcze cieszyc wspolnym potomstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen chce, bardzo chce, ale nie moge. Wiec nie chce mi sie znow od poczatku zaczynac cyrku pt leczenie bezplodnosci, probowalam 10 lat i nic, no wiem ze tu lepsi lekarze, lepsze metody ale strasznie sie boje znow narobic sobie nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BELAIZA ŻYCZYMY DZIDZI I TO SZYBKO, A NA NASTĘPNY TWÓJ WPIS CZYLI 1000-NY SZAMPANA!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
dzieki za marny podszyw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za wszystkie zyczenia!!!:)wczoraj byla mala imprezka,rodzinka sie zwalila na ciacho;)fajnie bylo:) Witam nowe dziewczyny:):) Monika pytalas o sasiadke,jest ok.Duzo sie smiejemy.Ja to wogole zmykam w polowie zajec bo narazie latwe rzeczy mamy.Aga do mnie pisala,wraca z Polski,moze bedzie tez do nas chodzic:) Dzis na obiadek mielismy zupke ogorkowa:):)tylko ze nie ja ja robilam:(ale pycha byla:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj poszedl sie spotkac z kumplami na mecz,chyba chcial odpoczac od 2 kobiet;)bo w telewizji tez leci ten mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmieszka dzieki za fotki,jak tylko jakies bede miala nowe to napewno sie odwdziecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy juz spicie?:(a znalazlam chwilke,myslalam ze sobie pogadam z Wami.Kurcze szkoda:( buziaki i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, bremenka-spoznione wszystkiego najlepszego, witam nowe dziewczyny, wczoraj lezalam z migrena,dzisiaj tez,wpadlam na chwilke,bo sie stesknilam.Wracam do lozka.Jest mi niedobrze i nawet nie moge ruszac glowa.Zycze wam milego wieczoru. Belaiza zycze ,zeby wam sie udalo ,moze bedziesz miala wiecej szczescia niz ja.No i jeszcze masz troche czasu.Ja niestety dostalam mies.W tym miesiacu bedzie nowa proba. Nie wiem co jeszcze przeoczylam,ale sprobuje nadrobic jak mi przejdzie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim! malutka_de co do spotkania to ja nie dam rady, w sobote pracuje, w niedziele mamy spotkanie rodzinne, a we wtorek (ktory tez jest wolny) musze rowniez pracowac :( Pozdrawiam Wszystkich! 🖐️ Lece ogladac film Saw II Tez lubicie horrory? Ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×