Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

a mnie włosy wychodziły rok temu dosłownie jak w \"Misiu\" a rodziłam 4 lata temu :-o podobno co X lat człowiek wymienia \"sierść\" mnie to się zażyło do tej pory 2. razy w życiu :-( wypadały i wypadały - parę miesięcy a potem jak na 1.2.3. pojawiło się pełno nowych do tej pory mam problem z fryzurą bo te krótkie nowe lubią sobie posterczeć we wszystkie srtony :-p także widzisz, co by nie pomyslał- strachu nie ma - łysa nie będziesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarra ? to ty grzebiesz w tej Tubie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RATUNKUUUUUU !!!! GDZIE WY JESTEśCIE ?? JEZU KURCZYMY SIę !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ja niepotrzebnie tego Demisa Roussosa włączyłam :-o cholera może to jakiś wirus :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je jak ? że niby ten \"nasz Troll\" posługiwał się elokwencją :-p ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla wszystkich Polek
Kochane dziewczyny __to nie jest zaden wirus__ Berliniamka!! Poprostu znalazlam Was i to Wam wkleilam__ pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec kurczenia się
Demis is :classic_cool: i jaknajbardziej w porządku ;) ech, tamte czasy i klimaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja pociecha przyniosła dziś do podpisu klasówkę z maty PRIMA ! 0 Fehler ! tak tam stoi :-D i tylko 3 osoby w klasie osiągnęły taki wynik ! (za nie zmieszczenie się w czasie mają punkty ujemne ) geniusz ;-) normalnie geniusz;-) zjedliśmy z tej okazji uroczystą kolację z deserem 🌻 tata był obecny niestety tylko przez telefon :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym wirusem- Denisem to taki żart był wic dowcip kawał żarcik niewinny taki :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do Demisa to ja mam szczególny sentyment bo jak była w pierwszej ciąży i wystroiłam sięna wesele kuzynki to z figury wyglądałam jak on , no po prostu duble mogłam robić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pomarańczowa 🌻 dzięki 🌻 a już myślałam że Sarra ma monopol na grzebanie w Tubie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z FIGURY napisałam :-p Z FIGURY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do wanny jak nie zasnę to tu jeszcze wdepnę na chwilkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Polek
ten Demis bylby lepszy ,gdyby nie spiewal po niemiecku/masakra/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlaczcie program
na N24 mowia o parach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spac nie mogę może na mariechen poczekam chantall - jak nie karmisz to merz specjal drage{limes wspomniała} będą rewelacyjne, ja brałam juz po zakonczeniu karmienia, bo łysiałam dosłownie, nie dość ze ciąza to jeszcze kilka zabiegów w narkozie, przez 3 m*ce po 3 tabletki dziennie, efekt był juz po 2 m*cach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co, idę sobie nie lubię koloru pomarańczowego, a reszta towarzycha juz w łóżkach leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o parach wodnych, u mnie unosi sie nad czajnikiem Kurcze karmienie kotow zajmuje mi prawie godziene a powinnam je karmic co dwie :( albo beda niedozywione albo ja. Teraz spia a ja wreszciewcinam kolacje przed kompem, jak za kawalerskich czasow. Dziunia ja myslalam, ze z tym autem to jaas zabawna zagadka i wnikliwie czytalam, jakie bedzie rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie strasznie chce spac ale musze czekac na meza i bedziemy karmic kotki i msowac im brzuszki, masowanie juz zaczelam, nie chca zrobic qpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes ---> zapuść SE filma :-) pośmiejesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niesprawiedliwe w tej samej minucie napisałysmy a ty zagarnęłaś stronkę :-) ale i tak mnie nieźle wyczułaś :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem odbierz pocztę elektroniczną i SE książke poczytaj :-p 214 stron do rana ci styknie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja passssss !!!!! kurcze a planowałam iśc dziś spać nie później niż o 21 szej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes ---> nie czytaj za długo 😘 PA PA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo, spac nie moge wiec nadrabiam zaleglosci w czytaniu... Limes przegapilas Steffena Mullera u Raaba !!!! Podobal mi sie ! Mueller pokazal klase opowiedzial jeden dowcip, nauczyl Raaba \"W Szczebrzeszynie chrzaszcz brzmi w trzcinie\" itd Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×