Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

a mnie już coś tam strzela :-o zaraz mi rozerwie \"prasowalnię\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa wredoty ;-) chcecie żebym całą robotę odwaliła a wy laury zbierzecie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wyjdzie szydło z worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no która tam się czai :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prasowac tez musze ale pözniej albo jutro.najpierw ale chyba pranie czeka. No tego typu problemy to sie czasami ma, niepowiem.W ciazy to mialam chyba.Najlepsze jest jak meszczyzna jest podciety(möwi sie tak po polsku?):-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz myslalam ze tez moze strone znowu zaczne ;-):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcięty to znaczy że jest pijany trochę mniej a wcięty - to trochę więcej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może chodzi ci o - obrzezany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziunia987
Kochana ratuj , tak sobie Was podczytuje bo zamierzam tu studiowac ekonomie i musze sie do egzaminu z matematyki przygotowac , a Ty dziunia987 scisly umysl jestes jesli dobrze pamietam :Dmasz moze stronki gdzie mozna znalezc zadania z matematyki i rozwiazania , zebym mogla cwiczyc do bolu.Dziekuje za pomoc!😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja może nie z matematyki ale tez fajne : :-D Dr. Schlambaugh, wykładowca na wydziale chemicznym Uniwersytetu Kalifornijskiego znany jest z zadawania pytań na egzaminach w rodzaju: \"Czemu samoloty latają?\". W maju kilka lat temu, egzamin z termodynamiki zawierał takie oto pytanie: \"Czy piekło jest egzotermiczne, czy endotermiczne? Potwierdź swój wywód dowodem\" Większość studentów oparła dowody na poparcie swych tez na prawach przemian gazowych Boyle\'a - Mariott\'a lub innych. Jeden student natomiast napisał, co poniżej: \"Po pierwsze musimy założyć, ze jeżeli dusze istnieją, musza posiadać pewna masę. Jeśli mają masę, to jeden mol dusz także posiada masę. W takim razie, w jakim tempie dusze trafiają do piekła i w jakim je opuszczają? Myślę, ze możemy spokojnie założyć, ze jeśli dusza trafia do piekła, to już go nie opuszcza. Dlatego też, wymiana dusz z piekłem zachodzi tylko w jednym kierunku. Jeśli chodzi o dusze trafiające do piekła, przyjrzyjmy się różnym religiom, istniejącym w dzisiejszym świecie. Niektóre religie mówią, ze jeśli nie jesteś ich wyznawca, trafisz do piekła. Skoro jest więcej niż jedna taka religia, a ludzie nie należą do więcej niż jednej, możemy wnioskować, ze wszyscy ludzie i wszystkie dusze trafiają do piekła. Na podstawie danych o śmiertelności i przyroście populacji, możemy spodziewać się wykładniczego wzrostu liczby dusz w piekle. Przyjrzyjmy się więc zmianie objętości piekła. Z prawa Boyle\'a wynika, ze by w piekle temperatura i ciśnienie utrzymały się na stałym poziomie, stosunek masy dusz do ich objętości musi być stały. [Odp. 1] Więc, jeśli piekło rozszerza się wolniej niż dusze przybywają do piekła, wtedy temperatura będzie rosnąć, aż wszystko rozerwie się w diabły. [Odp. 2] Oczywiście, jeśli piekło rozszerza się szybciej niż przyrasta liczba dusz, wtedy temperatura i ciśnienie spadną tak drastycznie, ze całe piekło zamarznie. Więc jak to jest? Jeśli zaakceptujemy postulat (podany mi przez Teresę Banyan na pierwszym roku), ze \"Prędzej piekło zamarznie niż się z tobą prześpię\", i biorąc pod uwagę, że wciąż nie udało mi się nawiązać z nią bardziej intymnych kontaktów, wtedy [Odp. 2] nie może być poprawna; ... piekło jest egzotermiczne.\" Ten student jako jedyny dostał piątkę. Poprzednia strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natankowałam 2. raz czekam na parę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziekuje wszystko spisuje
i tez szukam stronek z matmy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo u mnie tez stera pracownia, może twoje żelazko nie miałoby nic przeciwko, gdybym podrzuciła moje swieżutko-pachnąco-suche wypranie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na temat tego artykułu powiem tak : \"dziękujemy Pani Marynie za udział w dyskusji \" :-p zakładam ,że wszyscy znają powiedzenie dot. dupy Maryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody na Taekwon-Do zaraz muszę po niego jechać :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ja ostatnio przeczytałam ? chodzi o Arno A. Penziasa , który w 1978 r dostał Nobla z fizyki za odkrycie promieniowania czarnych dziur . otóż on miał kłopoty z fizyką, ale zdołał wstąpić do City College of NY po części dlatego że czesne tam było \"odpowiednie\", tzn. że nauka była darmowa. Nie powiodło mu się w Massachusetts Institute of Technology, więc poszedł na Colambia University gdzie też ledwie przetrwał, choć tam przyjmowali każdego, komu sięnie powiodło gdzie indziej. Sam Penzias twierdzi że z trudem zdołał skończyć studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Dziunia , owszem , materiałów jest w tzw. pitę :-p ale nie ma się co łudzić , nikt nikomu \"łopatOM\" :-p do głowy nie nałoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIUNIA !!!!!! ja pinkole !!!!!!! ale o co ci chodzi ?! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego ty się nałykałaś ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj . . z tymi . . .czytankami . . .aż będzie jakaś .. . . . okrągła stronka . . :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej cytryny ze skórką :-p to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatek cytryny ze skórką niesie ze sobą ...... jeszcze trochę pestycydów :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o skórkę chodzi oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×