Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

dziunia daj namiary na ta babke może coś wskóram, Lębork mały może ktos coś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy musicie tak od rana pisac i pisac ? Dajcie sie wyspac. Zmuszacie mnie zebym wczesnie wstala i odoczytala tego co nie wiem. OPuscic nie moge, bo a nuz jakos afera byla!!! :P Pewnikiem jak ja teraz jestem z kawa to wsiorbalo nawet te dwie?! hallo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Monika wlasnie sie przeprowadza i nie ma jeszcze podlaczonego kompa, zle trafilas pomaranczko :P Gingera mleko w Liedlu od 6 tygodnia a moje maja dwa ale kupie im dzis w zoologicznym. Nasz kocor patrzy na nie spod lba i obrazil sie troche, ze juz go tak nie pieszcze. Dzis przedemna dluugi dzien praca, Team, a na koniec kurs pierwszej pomocy. W miedzyczasie moze uda mi sie do domu wpasc i nakarmic kocieta i wymasowac im brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie cos o tym leku GYNATREN czy mozna go bez recepty zakupic to jest szczepionka immunologiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GYNATREN
W kazdej niemieckiej aptece dostaniesz Gynatren, wydawany tylko na recepte koszt okolo 57 euro, w polsce niedostepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś ------> Der Preis ist heiß, die Fachwelt brummt Eine Gynatren-Impfung kostet einmalig 50 Euro. Eine Auffrischung noch mal 20 Euro. Die meisten Krankenkassen übernehmen das nicht. Der Grund: Die Gynatren-Impfung ist in der Fachwelt umstritten. Zwar gibt es bereits zahlreiche wissenschaftliche Studien, doch ausreichend belegt ist die Wirkung des Impfstoffes damit noch nicht. Und: Nicht jede Patientin reagiert gleich gut darauf. Bei manchen tritt nach der Impfung keine Infektion mehr auf, bei anderen werden die Pilzerkrankungen lediglich seltener und im schlechtesten Fall tut sich gar nichts, das heißt die Impfung zeigt keine Wirkung. jak kto ciekawy to to jest wszystko bardzo przystępnie opisane : http://www.wdr.de/tv/frautv/archiv2005/f040505_2.phtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znam bardzo duz polskich dzieci wychuchanych, ale i przy tym dobrze wychowanych z prostym kregoslupem moralnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza ----> chyba mnie jakiś pomarańczowy wpis ominął :-o powiedź o co chodziło 🌻przeznam, że zaintrygował mnie twój post poza tym napisz chociaż, czy u Moniki wszystko oki, czy z jej synkiem w porządku 🌻 no i tak w ogóle 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza właśnie chciałam napisać to samo co Ty, że Monika nie ma dostępu do internetu więc to napewno nie ona się czepiła Limes. A jedna z dziewczyn oczywiście na pomarańczowo rzuca na nią bezpodstawne oskarżenia. No a tamta pomarańczka i jej wpis dotyczący fotografii domów sąsiadów to już totalny niewypał, ale tak to zawsze jest z tymi pomaranczkami. Widać ktos szybciutko zglosil do admina aby wykasował pomarańczowe wpisy, no i dobrze, tyle ,że potem zostają nasze wpisy i nie wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem nie pomylę sie w pisaniu i bardzo proszę o podstawową forme czasownika GEWORDEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamięć mam dobrą lecz krótką i czasami jak mi coś wyleci to nie chce powrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po mojemu to tak : - po pierwsze jesli przyczyną częstych infekcji jest np. jedna z tych chorób wymienionych w opracowaniu po linkiem, to sama szczepionka sprawy nie rozwiąże \"Mit der Impfung allein ist es nicht getan. Sie kann nur dann helfen, wenn die wirklichen Ursachen der Krankheit mitbehandelt werden.\" - po drugie , jeśli przyczyną nie jest konkretna choroba tylko brak odpowiedniej flory bakteryjnej to szczepionka jest jak najbardziej dla leniwych, którym się nie chce sięgnąć po proste sposoby i zahodowac sobie odpowiednie szczepy samemu - a po trzecie to taka trochę loteria , pomoże albo i nie ;-) a decyzja należy do pacjentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprałam a teraz idę prasowac zaległości 😭 bo SE chyba gdzieś wyjadę z dzieciakami nadchodzi kolejny długi weekend i ten dla odmiany ma być ładny :-) Dziunia -----jakie kolejne badania :-( ? zawsze mi się żle kojarzą :-( czy jest coś o czym powinnyśmy wiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wszyscy już wszystko wiedzą tylko ja przegapiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :-) witam wszystkich. Wczoraj bylam u tej pani po raz pierwszy .kobitka ma nie tylko w jednej czesci raka ale w mniej wiecej 4. Miala juz w 2002 i robila chemiczna terapie ktöra jak widac nie pomogla no bo znowu ma.Tym razem niebedzie tego robila i pröbuje natura wyzdrowie.Chodzi do heilpraktikerin .Co mnie bardzo zaskoczylo ze ona ma ksiazki na te wszystkie tematy co mnie tak interesuja. Ona sama byla mile zaskoczona ze mnie to wszystko interesuje.twierdzi ze nie jest to przypadek(tez tak mysle). Nie wiem czy tak silnego raka mozna jeszcze wyleczyc.On ma go w glowie i w watrobie ....ach szkoda gadac.bede do nie 3 razy dziennie chodzila ,sprzatala i gotowala. Möj dözy jakos spokojniejszy,milszy.Zobaczymy jak to dalej bedzie.Möj maluch za to od wczoraj znowu niedobry.jak taka mala malpka czepia sie wszystkiego.No obled. Dziunia a o jakim zelazie ty möwisz? Musze objad robic i o 15 znowu spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! o! o! o to chodziło poleciła bym jeszcze Lacidofil w kapsułkach! fantastyczna sprawa , nie tylko na \"dowcipne\" dolegliwości , doskonale reguluje równiez perystaltykę jelit, no i po np. 1 opakowaniu (niedrogie!) bakterie namnażają się same i wystarczy brać tylko przypominająco :-) mam go cały czas w lodówce;-) ja biorę profilaktycznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tymczasem para buch zaraz zapali się zielona lampka kontrolna w moim sprzęcie i .... nie ma przeproś 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pamiętajcie dziołchy :-p Spermienflüssigkeit ist alkalisch, auch sie kann das saure Milieu der Scheidenflora angreifen. i to jest dobre :-D Noch verhexter: Der Partner kann Krankheitserreger parken, auch wenn er selbst keinerlei Beschwerden hat. So steckt man sich im eigenen Bett immer wieder an. Eine Partnerbehandlung ist bei ständig wiederkehrenden Scheideninfektionen unumgänglich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo 😭 już się para zrobiła 😭 no muszę iść😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czajcie się czajcie :-p za chwilę nowa stronka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×