Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

mariechen - wymiękłam, poszłam obejrzeć odwróconych i obudził mnie rano Wecker a teraz to juz zaraz do pracy uciekam do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak pijemy tą kawusię??? może coś na ząb do niej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj ide na pierwszy Dzien Matki w przedszkolu 🌻 ciekawe jak tam moja mała, znając zycie da nogę i tyle będzie z jej wystepu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproszeni sa też tatusiowie, ale mojemu to chyba video-konferencje zrobie żeby sobie popatrzył :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jest ja dalej sama :classic_cool: wstawać z tych łóżek, chłopów do pracy gonić, a same do kompów zasiadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama do siebie to jeszcze nie gadałam, ale wszystkiego trzeba w życiu spróbować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia - wiadomość odebrana, poszła dalej w świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiu
nie piszemy ta kawe tylko te kaw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauka nauka nowe stronki
co za nadgorliwa pomarańczowa s***ka jak bedę chciała to na TĄ KAWĘ napiszę przez RZ i samo H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ładna pogoda za oknem a te pomarańczki gnija w domu jak siedzą przy komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez
pomaranczaka nie powiedziala Ci nic zlego, nie napisala "ty stara k..... " tylko Kasiu a to Ty na nia wyskakujesz . Przeciez taka rozmowa juz byla z amidala i co z tego wyniklo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:G Co do wlosöw w czasie ciazy:Kiedy bylam pierwszy raz w ciazy to nam polozna möwila ze w czasie wlosy bardzo szybko rosna i sa ladne.U mnie nic nie roslo.W czasie drugiej ciazy tak samo.Wlosy sie nie ruszyly.Po ciazy wypadaja wlasnie te ktöre w czasie nie wypadly.Möwi sie przeciez ze dziennie jakies 100 wypada.Dlatego jest to normalka ze po ciazy wypadaja.No i zalerzy od Kobitki kiedy i jak dlugo :-)) Dziunia wszystko co napisalas o jedzeniu jest super.Sama znam to juz od lat bo sie tym interesuje.Fajnie ze masz to po polsku.Ja juz od 2 lat niekupuje gumy do zycia gdzie jest napisane ze bez cukru ale z Aspartam.Kupuje Hubba Bubba albo u Turka bo oni maja jeszcze te inne ale i tu sie zaczyna. Dwa dni temu znalazlam po raz pierwszy od 2 lat Chips bez geschmacksverstärker.To znaczy te co tylko z sola sa sa bez bo gdzie paprika jest jest zawsze to swinstwo.A teraz znalezlismy chyba od Lorenz czy jak oni sie nazywaja nawet z Papryka ale bez swinstwa.Nieprzepadam za Chips ale wkurzalo mnie to ze wszedzie Geschmacksverstärker jest. Tez kupuje tylko Bio Brühe bo jest bez tego.Knorr i tak dalej juz od lat nieuzywam.Chociaz chyba Bio Brühe mam od Knorr bo ta jest bez. Poczekam, jak widze to powoli zaczyna sie cos dziac i mysle ze niebedzie to latami trwalo ze jedzenie ma tyle swinstwa w sobie. Pomimo tego ze babcia krowy miala tez sie zastanawialam kto z ludzi pijacych mleko mialby ochote pöjsc do krowy i z jej cycka pic mleko :-)).Pozatym krowa ma 7 zoladköw tyle co wiem my tylko jeden :-) Co do margaryny to sie na nia przestawilam z powodu kalori i kupuje zawsze jakas z dodatkiem jogurtu ale chyba naprawde byloby lepiej maslo jesc.jest to napewno tak samo lepsze jak cukier zamiast Aspartam, ale najlepiej tez zadnego cukru.Möj maly wsöwa ostatnio dözo slodyczy(zwija zaraz jak znakdzie)i wydaje mi sie ze jest to powöd jego nadpobudliwosci ktöra zauwazylam w ostatnich dniach. No a co do mojej Pani i wogöle.Spokojna osoba.Niezastanawiam sie nad jej choroba i mam nadzieje ze bedzie lepiej.Nie chce o tym myslec ile bedzie jeszcze zyla.Az tak zle niewyglada.Wrecz przeciwnie. Möj dözy dal troche spokoju za to maly zaczyna.Hmm.... Chyba bedzie dzisiaj upal :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogöle co to ma byc za dialekt \" te kaw\" nigdy nieslyszalam.Z Gdanska jestem :-)) Hmm..... a po co wogöle krytykowac jezeli o pisownie chodzi? Ta Kawa czy inna...jest to obojetne co nie? No i niepowinno sie byc wulgarnym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide tak do pracy ze möj nieslubny jest jeszcze w domu.Czyli albo przed jego praca lub jak wröci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stevie
Gość do Kassy
Kassy,to nie zaden dialekt,ja napislam Kasi,ze nie mowimy pic czy robi ta kawe a te kawe-zjadlam literke "e".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie znowu po przerwie !!! Nie uwierzycie co sie stalo rozchorowalam sie na nerki, tzn mialam kamienie na nerkach. Ta ciaza mnie poprostu zadziwia. Ale nikomu nie zycze takiego bolu jaki ja teraz przezylam . Taka mala nereczka a tak potrafi bolec. Ale jestem znowu w domku. Z dzidziusiem tez wszystko oki. Lekarka powiedziala ze bedzie chlopiec ale nie jest tego w 100 % pewna. czas mija a ja dotarlam juz do 5 miesiaca. Taka jestem szczesliw. Jeszcze tylko 4m-c i koniec z martwien. Mam pytanie czy jest ktos tutaj na topiku dobry z maty chodzi o dzial ciagi i prawdopodobienstwo.Z gory dziekuje za pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia wlasnie nie wiem z tym przedszkolem.Ale nie bede miala innego wyjscia.Pytanie tylko jakie przedszkole.Moze jakies z katolickiego kosciola gdzie jest mniej mieszanki.Nie wiem. A ja bym napisala \" ta kawe\" :-)) Ide malego klasc. No a co do szukania w Google.Niekazdy wpadnie na taki temat i zacznie szukac.A jak jest wklejone to mozna sie \"zmusic\" do czytania i zastanowienia. Ale tez musze przyznac ze jak za dlugie to moze przeszkadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie niezamoglam ale malego kladlam :-) A teraz chcialam isc na Stepa na godzinke. Obydwie macie racje;-) trzeba by zeby kazdy mial swöj ogröd i pole ale tyle miejsca na tej ziemi nie ma.trzeba w takim razie ludziska zmusic zaczac normalnie hodowac. Ja juz kupuje tylko jajka od kur ktöre maja wychodzonke .Mam nadzieje ze przez to pomoge tym kurom ktöre sie cisna w ich klatkach. Chleb bialy bardzo rzadko u mnie na stole za to Weltmeister codziennie. Mleko tylko do kawy.Tluszcz tylko roslinny.Malo miesa. Ide trenowac. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×